2024. Június 05. - 04:22:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 460662 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2024. Április 07. - 06:52:22
Válasz #6375
Nem elérhető

Gábor77


BIO-PEPTIDE HCG-vel van tapasztalata itt valakinek?

2024. Április 07. - 10:45:30
Válasz #6376
Nem elérhető

Janó


Sziasztok! Budapesten tud valaki esetleg patikai exemestan-t vagy patikai arimidexet? Magasabb az ösztrogén mint kellene és a “patikai TEVA arimidex” meg a “patikai AstraZeneca arimidex” semmit nem ért. Valószínű hamis volt mindkettő mert napi 2 szemmel ment mindkettő és 2x annyi az ösztrogén mint ami a felső érték. Egymás után szedtem el mindkét termékből 30-30 szemet és 2-2 vérvétel is volt a termékeknél.
Én úgy tudom mindkét szer egy szintetikus ösztrogén származék féle, ami az ösztrogén receptorokhoz kapcsolódik, így a rendes ösztrogén nem tudja kifejteni a hatását. A vérképben ösztrogénként fog megjelenni ugyan úgy, ahogy a clostylbegit is.
Teljesen téves amit írtál. Ha jo az arimi akkor közel nullára vinné az ösztrogént a verkepben. Nekem is van ilyen Teva anasztrozolom ami üres. Már az gyanús volt hogy a levélen amiben a tabik vannak  ott ahol a gyártási szám es lejarati datum szokott lenni nincs semmi.

2024. Április 07. - 11:43:05
Válasz #6377
Nem elérhető

hpifta


Sziasztok!
https://pmroids.to  oldalról rendlet már valaki? ez a paybis fizetés hibátlanul ment? illetve a csomag is megérkezet?

2024. Április 07. - 13:27:25
Válasz #6378
Nem elérhető

Gery007


Sziasztok.Driada arimidex működik. Napi 1szemmel az ösztradiol 258ról ment le 149re.

2024. Április 07. - 15:15:38
Válasz #6379
Nem elérhető

Conduktor


Sziasztok! Budapesten tud valaki esetleg patikai exemestan-t vagy patikai arimidexet? Magasabb az ösztrogén mint kellene és a “patikai TEVA arimidex” meg a “patikai AstraZeneca arimidex” semmit nem ért. Valószínű hamis volt mindkettő mert napi 2 szemmel ment mindkettő és 2x annyi az ösztrogén mint ami a felső érték. Egymás után szedtem el mindkét termékből 30-30 szemet és 2-2 vérvétel is volt a termékeknél.
Én úgy tudom mindkét szer egy szintetikus ösztrogén származék féle, ami az ösztrogén receptorokhoz kapcsolódik, így a rendes ösztrogén nem tudja kifejteni a hatását. A vérképben ösztrogénként fog megjelenni ugyan úgy, ahogy a clostylbegit is.
Teljesen téves amit írtál. Ha jo az arimi akkor közel nullára vinné az ösztrogént a verkepben. Nekem is van ilyen Teva anasztrozolom ami üres. Már az gyanús volt hogy a levélen amiben a tabik vannak  ott ahol a gyártási szám es lejarati datum szokott lenni nincs semmi.
Akkor rosszul tudtam. Én úgy tudtam, a letrozole az ami az aromatáz enzimhez kötődik és nem engedi a tesztoszteront átalakulni ösztrogénné, így az ösztrogén null lesz a vérben. A többiről úgy tudtam a tesztoszteron átalakulását ösztrogénné nem gátolja meg, hanem csak a receptorokba kapcsolódik bele, így az ösztrogén a vérben nem tudja kifejteni a hatását, mert nem tud kapcsolódni a receptorhoz. De ettől a vérben ott lesz a sok ösztrogém, csak nem tud kapcsolódni. Tehát a vérvételnél jelen lesz a sok ösztrogén. Egyedül a leteozolenál mem, mert az nem a receptorokhoz kötődik, hanem az aronatáz enzimhez. Valamikor mintha ezt olvastam volna valahol, de ezért mo dtam, hogy csak így tudom, mert nem biztos.

2024. Április 07. - 16:50:46
Válasz #6380
Nem elérhető

Alex111


Sziasztok!
https://pmroids.to  oldalról rendlet már valaki? ez a paybis fizetés hibátlanul ment? illetve a csomag is megérkezet?
Megbizhato regi oldal top 3 eroids sok promo is szokott lenni naluk.

2024. Április 07. - 22:58:42
Válasz #6381
Nem elérhető

Rise


Sziasztok!
https://pmroids.to  oldalról rendlet már valaki? ez a paybis fizetés hibátlanul ment? illetve a csomag is megérkezet?

Szerintem nagyon drága!  Egy példa:  a Hilma drosta Enanthate  105 usd  míg a Hilma hivatalos web shopban 43 euro😁😁😁
Vicc az egész!  Meg az Oximethalone  Irán Hormon 150 usd  50db🤔🤔🤣🤣🤣

2024. Április 08. - 05:56:17
Válasz #6382
Nem elérhető

Alex111


Sziasztok!
https://pmroids.to  oldalról rendlet már valaki? ez a paybis fizetés hibátlanul ment? illetve a csomag is megérkezet?

Szerintem nagyon drága!  Egy példa:  a Hilma drosta Enanthate  105 usd  míg a Hilma hivatalos web shopban 43 euro😁😁😁
Vicc az egész!  Meg az Oximethalone  Irán Hormon 150 usd  50db🤔🤔🤣🤣🤣
Szerintem is draga.

2024. Április 08. - 18:49:37
Válasz #6383
Nem elérhető

Dudu


Driada testo cipy heti 2,5 ml , 35,0nmol /L.  Totàl tesztoszteront eredmènyezett.
Èv vègi akciós.
Előzőek pirítottak, de ez ennyit tud…
Mondjatok egy oldalt ahonnan tudok rendelni normàlis minőséget, ja meg gyàrtót is, ha az oldalon több talàlható .
Köszi

Ui:
Driada stanája nagyon jó ès a semaglutide is szépen működik.

2024. Április 08. - 19:47:02
Válasz #6384
Nem elérhető

Trepi


Driada testo cipy heti 2,5 ml , 35,0nmol /L.  Totàl tesztoszteront eredmènyezett.
Èv vègi akciós.
Előzőek pirítottak, de ez ennyit tud…
Mondjatok egy oldalt ahonnan tudok rendelni normàlis minőséget, ja meg gyàrtót is, ha az oldalon több talàlható .
Köszi

Ui:
Driada stanája nagyon jó ès a semaglutide is szépen működik.

Batchet írnál légy szîves a cypihez?

2024. Április 08. - 20:14:45
Válasz #6385
Nem elérhető

Dudu


Driada testo cipy heti 2,5 ml , 35,0nmol /L.  Totàl tesztoszteront eredmènyezett.
Èv vègi akciós.
Előzőek pirítottak, de ez ennyit tud…
Mondjatok egy oldalt ahonnan tudok rendelni normàlis minőséget, ja meg gyàrtót is, ha az oldalon több talàlható .
Köszi

Ui:
Driada stanája nagyon jó ès a semaglutide is szépen működik.

Batchet írnál légy szîves a cypihez?




951521

2024. Április 09. - 06:57:50
Válasz #6386
Nem elérhető

Gábor77


Driada testo cipy heti 2,5 ml , 35,0nmol /L.  Totàl tesztoszteront eredmènyezett.
Èv vègi akciós.
Előzőek pirítottak, de ez ennyit tud…
Mondjatok egy oldalt ahonnan tudok rendelni normàlis minőséget, ja meg gyàrtót is, ha az oldalon több talàlható .
Köszi

Ui:
Driada stanája nagyon jó ès a semaglutide is szépen működik.
Köszi az infot. Ez elég gyenge eredmény. Ösztrogén mennyi volt?

2024. Április 09. - 10:15:45
Válasz #6387
Nem elérhető

Trepi


Driada testo cipy heti 2,5 ml , 35,0nmol /L.  Totàl tesztoszteront eredmènyezett.
Èv vègi akciós.
Előzőek pirítottak, de ez ennyit tud…
Mondjatok egy oldalt ahonnan tudok rendelni normàlis minőséget, ja meg gyàrtót is, ha az oldalon több talàlható .
Köszi

Ui:
Driada stanája nagyon jó ès a semaglutide is szépen működik.
Köszi az infot. Ez elég gyenge eredmény. Ösztrogén mennyi volt?

Nekem most cyp, eq és minimális npp megy. Jövőhéten megyek és én is megnézetem egy vérképpel, majd küldöm srácok az eredményt

2024. Április 09. - 11:32:24
Válasz #6388
Nem elérhető

Stvnkelemen@gmail.com


Sziasztok!

Van kehetőségem havi egyszer analizáltatni laborban szteroidot. Sustanon 250 (noname márka) esett a választás. Május első hetében tudom bevizsgáltatni. Elvileg az eredmény elérhető lesz online, de csak 5x lehet lekérdezni(legalább is a pszihoaktív anyagoknál ez a limit).

2024. Április 09. - 17:21:16
Válasz #6389
Nem elérhető

VBorisz


Sziasztok.Driada arimidex működik. Napi 1szemmel az ösztradiol 258ról ment le 149re.

Szia, hát szerintem akkor inkább nem annyira működik.
Ezt 3 naponta fél szemnek kéne tudnia kb….
Még egy infó hogy mennyire kevés benne a hatóanyag.