2024. Május 23. - 06:16:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Majestic Lab vélemények tapasztalatok  (Megtekintve 17695 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2023. Május 18. - 10:13:16
Válasz #120
Nem elérhető

guzzi


írtam nekik azt mondták 4 hét múlva fog látszani és érezni a dolgokat!
Bullshit faszság amit mondanak. En amikor elkezdtem a BM testo cipyt kétszer fél ml !! hetente már a masodik szurinal éreztem a változást.


Ne vedd kötekedésnek de ha te a második szurinál érezted a cipyt akkor nem az volt! Azért van egy felszívódás idő is. Propit még lehet hogy érezhetnéd de a másodiknál még azt se. ;-oo-;

2023. Május 18. - 11:06:47
Válasz #121
Nem elérhető

Janó


írtam nekik azt mondták 4 hét múlva fog látszani és érezni a dolgokat!
Bullshit faszság amit mondanak. En amikor elkezdtem a BM testo cipyt kétszer fél ml !! hetente már a masodik szurinal éreztem a változást.


Ne vedd kötekedésnek de ha te a második szurinál érezted a cipyt akkor nem az volt! Azért van egy felszívódás idő is. Propit még lehet hogy érezhetnéd de a másodiknál még azt se. ;-oo-;
Az enantat es a cypi is a harmadik napon van a csúcson a vérben utana csokken azert 3 naponta a legjobb szúrni. Akkor egy het alatt már érzed persze nem azt mondtam hogy 10 kilóval tobber nyommtam fekve meg hiztam 5 kilot..

2023. Május 18. - 11:08:16
Válasz #122
Nem elérhető

Karcsi!!!


írtam nekik azt mondták 4 hét múlva fog látszani és érezni a dolgokat!

 #:-)

Ha 4 hét nem is de 3 minimum kell hogy elkezd érezni, úgyhogy türelem.






köszi guzzi  a segítséget !

2023. Május 18. - 13:07:41
Válasz #123
Nem elérhető

Zsoltiroid


írtam nekik azt mondták 4 hét múlva fog látszani és érezni a dolgokat!

 #:-)

Ha 4 hét nem is de 3 minimum kell hogy elkezd érezni, úgyhogy türelem.






köszi guzzi  a segítséget !

4 edik injekciom utan a plafont verte a libido az kiszamolva 12 nap aztan kesobb deca le lőtte erdemes lenne a deca teszto aranyaidat belőni rendesen 2 ember se egyforma de siman eleg lenne 1ml teszto cyp 3 naponta meg fel ml deca...

2023. Május 18. - 13:16:32
Válasz #124
Nem elérhető

Karcsi!!!


írtam velük mondanak mindent , rossz napokon adom , sok a deka kevés hozzá a tesztó , várjak még , írtam nekik hogy volt már egy pár kúrám és ha jó a cumó akkor az hat igy is meg úgyis! ha benne van rendesen az anyag olyan nincs hogy rossz elosztásba szúrom meg ilyenek!

2023. Május 18. - 13:17:46
Válasz #125
Nem elérhető

Karcsi!!!


régen fele ennyi mindent se tudtak a kúrákról az emberek csak szúrták aztán mégis orkok lettek tőllük !

2023. Május 18. - 13:20:30
Válasz #126
Nem elérhető

Karcsi!!!


van még itt valaki aki használ töllük valami szert, ha lenne kedves írni róla véleményt tapasztalatott az nagyon jó lenne! köszönöm !

2023. Május 18. - 15:26:42
Válasz #127
Nem elérhető

Snatural


Nálom az 5. hét megy, T cypionáttal.
Most már érezhető mind erőben, mind formában.
Nekem nincs összehasonlítási alapom, soha nem szúrtam semmit, ezt a kúrát is naturról indítottam.
Vagy huszon x éve ment némi szemes, na az durván működött. Én is többet vártam ennél, de majd meglátjuk.
2 hét múlva labor és akkor  kiderül mennyit tett hozzá a tesztómhoz...

Ja, nálam csak 0,6 ml megy minden 3. nap magába...


2023. Május 18. - 16:01:10
Válasz #128
Nem elérhető

Karcsi!!!


Nálom az 5. hét megy, T cypionáttal.
Most már érezhető mind erőben, mind formában.
Nekem nincs összehasonlítási alapom, soha nem szúrtam semmit, ezt a kúrát is naturról indítottam.
Vagy huszon x éve ment némi szemes, na az durván működött. Én is többet vártam ennél, de majd meglátjuk.
2 hét múlva labor és akkor  kiderül mennyit tett hozzá a tesztómhoz...

Ja, nálam csak 0,6 ml megy minden 3. nap magába...


köszönöm , a tapasztalat megosztásod!

2023. Május 18. - 18:45:45
Válasz #129
Nem elérhető

Lolka


írtam nekik azt mondták 4 hét múlva fog látszani és érezni a dolgokat!

 #:-)

Ha 4 hét nem is de 3 minimum kell hogy elkezd érezni, úgyhogy türelem.






köszi guzzi  a segítséget !


Várj még vele én is azt mondom első héten maximum libidót emel, ha emel.

2023. Május 20. - 13:27:33
Válasz #130
Nem elérhető

hpifta


Propija nagyon jól működik ennek a majesticnak!! nem tudom nekem a 23g az olaj kicsit nehézkesen megy át ...
Drastat P. használ valaki tőlük? érezni tőle valamit ?  :-){

2023. Május 21. - 18:53:04
Válasz #131
Nem elérhető

Amigos



2023. Május 28. - 17:21:58
Válasz #132
Nem elérhető

Roy


Én május 10-én kezdtem egy Test prop+ Drosta prop kúrát. Heti 2X100mg megy mindegyikből. Nálam már kellemesen dolgozik. Drostától keményedek, libidót meg a testo szintentartja. Kommunikáció gyors, posta kb.1 hét ami nyomon követhető.

2023. Június 04. - 11:12:51
Válasz #133
Nem elérhető

MLO


150€ lett a minimum rendelés...

2023. Június 04. - 15:48:29
Válasz #134
Nem elérhető

pettendia


A tren ace is hozza amit kell. A kötelező mellékhatásokkal együtt. (Köhögés, izzadás, idióta.álmok) Nekem nagyon bejött az oldal.