2024. Június 03. - 21:40:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Majestic Lab vélemények tapasztalatok  (Megtekintve 18123 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2023. Június 30. - 15:51:59
Válasz #165
Nem elérhető

Kamagraking


Sziasztok.
Mától kezdve egy 1 hetes akciót hoztak nektek.
25% leárazás az összes kriptóval fizetett rendelésért (csak emailben).
20% leárazás az összes banki átutalással történő vásárlásra. (emailben & webshopban) (Kód: shop20)

https://majesticlab.to/

zsdzsotiiii

Két promo közt nincs semmi mondanivalód?
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2023. Június 30. - 16:28:21
Válasz #166
Nem elérhető

Zsoltiroid


Sziasztok.
Mától kezdve egy 1 hetes akciót hoztak nektek.
25% leárazás az összes kriptóval fizetett rendelésért (csak emailben).
20% leárazás az összes banki átutalással történő vásárlásra. (emailben & webshopban) (Kód: shop20)

https://majesticlab.to/

zsdzsotiiii

Két promo közt nincs semmi mondanivalód?

Milyen promó te gyökér buta hát engem vonsz be mint Guzzi-t a múltkori sztoritokba? Promó kimasoltam amit Meso forumra irtam tobben is varnak a csomagjukra Üdv idióta

2023. Június 30. - 17:31:55
Válasz #167
Nem elérhető

Snatural


Sziasztok.
Mától kezdve egy 1 hetes akciót hoztak nektek.
25% leárazás az összes kriptóval fizetett rendelésért (csak emailben).
20% leárazás az összes banki átutalással történő vásárlásra. (emailben & webshopban) (Kód: shop20)

https://majesticlab.to/

zsdzsotiiii

Két promo közt nincs semmi mondanivalód?

Milyen promó te gyökér buta hát engem vonsz be mint Guzzi-t a múltkori sztoritokba? Promó kimasoltam amit Meso forumra irtam tobben is varnak a csomagjukra Üdv idióta

Zsolti "promójához" semmi köze nincs a rendelésemnek.
Én egy elégedett ügyfél vagyok, azért rendeltem újra.
Csak most lehet, hogy ráb@sztam. Ha így lesz, akkor csak magamra vethetek - tanulópénz - asszem így mondják :-)

2023. Július 01. - 06:29:59
Válasz #168
Nem elérhető

Kamagraking


Sziasztok.
Mától kezdve egy 1 hetes akciót hoztak nektek.
25% leárazás az összes kriptóval fizetett rendelésért (csak emailben).
20% leárazás az összes banki átutalással történő vásárlásra. (emailben & webshopban) (Kód: shop20)

https://majesticlab.to/

zsdzsotiiii

Két promo közt nincs semmi mondanivalód?

Milyen promó te gyökér buta hát engem vonsz be mint Guzzi-t a múltkori sztoritokba? Promó kimasoltam amit Meso forumra irtam tobben is varnak a csomagjukra Üdv idióta

Akkor másold be a többit is: csak címszavakban:

hajszál,tesztelés,hazudozás,stb

Üdv
buta gyökér
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2023. Július 01. - 08:41:08
Válasz #169
Nem elérhető

Janó


Ez tényleg durva hajszál  a fiolaban. Jo par ev alatt hasznaltam vagy 30 féle ugl de egyszer sem volt az olajban semmi szennyezettseg. Itt minőség ellenőrzés nincs ha kikuldenek egy ilyen szennyezett szériát.

2023. Július 01. - 13:36:53
Válasz #170
Nem elérhető

Zsoltiroid


Sziasztok.
Mától kezdve egy 1 hetes akciót hoztak nektek.
25% leárazás az összes kriptóval fizetett rendelésért (csak emailben).
20% leárazás az összes banki átutalással történő vásárlásra. (emailben & webshopban) (Kód: shop20)

https://majesticlab.to/

zsdzsotiiii

Két promo közt nincs semmi mondanivalód?

Milyen promó te gyökér buta hát engem vonsz be mint Guzzi-t a múltkori sztoritokba? Promó kimasoltam amit Meso forumra irtam tobben is varnak a csomagjukra Üdv idióta

Akkor másold be a többit is: csak címszavakban:

hajszál,tesztelés,hazudozás,stb

Üdv
buta gyökér
Utoljára megyek le a szintedre tessek a QSC a hőn áhított kinai árusnál is volt ilyen dolog de nem fogom neked le fordítani legyen ez a mai házi feladat ( ha nem megy ak google fordító) That's a lot to ask I know. Even if they don't come back it's a lesson learnt for this community to be more vigilant against new sources. Though I don't hold out much hope. One of the grossest and disrespectful sources to ever grace this board is still one of the most popular... Let's not forget QSC has had reports of floaters in their vials too and they essentially told the customers to fuck off.

2023. Július 02. - 07:28:18
Válasz #171
Nem elérhető

Karcsi!!!


Azóta sincs semmi hír a mayesticlab csapatról, skacok?

2023. Július 02. - 17:18:45
Válasz #172
Nem elérhető

hopistico


Sziasztok, ne parázz ha nem válaszol 3 napig.
Nekem 4 nap után válaszolt miután leadtam a rendelést, de már aznap fel is rakta. Mondjuk én előzetesen több kérdést is tettem fel neki, összesen 9x küldtem emailt a rendelés előtt.

Most jött meg, tamoxifen, meg a letrozole is azok török márkájuak.

A rendelést megelőzően ment a kommunikáció rendesen (az előző megrendelésemnél is). Kifizettem. 2 nap múlva érdeklődtem, hogy rendben megkapták-e pénzt. Azóta ( most már 4 napja) nincs válasz. Csak ezért parázok, mert korábban ilyen még nem volt, ráadásul több külföldi fórumon pedzegetik már, hogy leléptek... nem szotyipénzt küldtem nekik, fájna ha át lennék b@szva.


Ha optimistán nézzük, lehet a hajszálas eset végett biztosra akarnak menni, és átnéznek minden üveget rendesen mielőtt kiadják.
Reméljük jó lesz neked is!

Szeretnék optimista lenni, de csak is azért mert épp az ő termékük használom... ***))))

2023. Július 03. - 08:08:21
Válasz #173
Nem elérhető

Snatural


Azóta sincs semmi hír a mayesticlab csapatról, skacok?

Nekem nem válaszolnak, úgy tűnik lehúzták a pénzemet.
Van még itt más károsult is?

2023. Július 03. - 10:02:17
Válasz #174
Nem elérhető

KrisztianK


Most tervezek rendelni tőlük, az elmúlt 3 napban 3x írtam nekik, válaszoltak is pár órán belül

2023. Július 04. - 10:14:39
Válasz #175
Nem elérhető

Snatural


Most tervezek rendelni tőlük, az elmúlt 3 napban 3x írtam nekik, válaszoltak is pár órán belül

Ha majd átutalod a pénzt többet nem válaszolnak.
Eszedbe ne jusson utalni.

2023. Július 04. - 10:19:42
Válasz #176
Nem elérhető

guzzi


 :-}
Gyerekek ha egy két héten belül valamilyen oknál fogva külföldről nem jön meg valami azonnal a legnagyobb pánikba estek és fejvesztve azt se tudjátok hogy kiknek kell írni a lényeg írjatok és panaszkodjatok hogy titeket valaki becsapott. Azt  meg se gondoljátok hogy külföldről bármi miatt késhet az áru?! Máskülönben meg ha hajszál van a dologban miért nem arra gondoltok hogy az összes szart kidobálják és olyat küldenek amire biztosan tudják hogy jó. Na de amikor jól ment a történet és addig mindenki megvolt vele elégedve akkor egy ilyen kis késés miatt miért kell a lehető legrosszabbra gondolni megy a bolt miért baszna át bárki.?!
De sztem erről KamagraKirály bevizsgáló úr biztosan többet tudna mondani hiszen ő is nagyban tolja a történetet fű alatt privát üzenetekben. 8-)  ****)

Csak annyit mondok:
Türelem gyerekek!  ****)

2023. Július 04. - 10:43:43
Válasz #177
Nem elérhető

Snatural


:-}
Gyerekek ha egy két héten belül valamilyen oknál fogva külföldről nem jön meg valami azonnal a legnagyobb pánikba estek és fejvesztve azt se tudjátok hogy kiknek kell írni a lényeg írjatok és panaszkodjatok hogy titeket valaki becsapott. Azt  meg se gondoljátok hogy külföldről bármi miatt késhet az áru?! Máskülönben meg ha hajszál van a dologban miért nem arra gondoltok hogy az összes szart kidobálják és olyat küldenek amire biztosan tudják hogy jó. Na de amikor jól ment a történet és addig mindenki megvolt vele elégedve akkor egy ilyen kis késés miatt miért kell a lehető legrosszabbra gondolni megy a bolt miért baszna át bárki.?!
De sztem erről KamagraKirály bevizsgáló úr biztosan többet tudna mondani hiszen ő is nagyban tolja a történetet fű alatt privát üzenetekben. 8-)  ****)

Csak annyit mondok:
Türelem gyerekek!  ****)

Én k türelmes vagyok.
De ne rendelj barátom, legyen eszed.
Legalább várd meg, hogy az én csomagommal mi lesz. Egy hete nem érem el őket.
A korábbi rendeléseimnél volt kommunikáció és csomagszám azonnal. Most meg kuss van.
Ezt nem csak én tapasztalom.

2023. Július 09. - 08:47:42
Válasz #178
Nem elérhető

Rise


:-}
Gyerekek ha egy két héten belül valamilyen oknál fogva külföldről nem jön meg valami azonnal a legnagyobb pánikba estek és fejvesztve azt se tudjátok hogy kiknek kell írni a lényeg írjatok és panaszkodjatok hogy titeket valaki becsapott. Azt  meg se gondoljátok hogy külföldről bármi miatt késhet az áru?! Máskülönben meg ha hajszál van a dologban miért nem arra gondoltok hogy az összes szart kidobálják és olyat küldenek amire biztosan tudják hogy jó. Na de amikor jól ment a történet és addig mindenki megvolt vele elégedve akkor egy ilyen kis késés miatt miért kell a lehető legrosszabbra gondolni megy a bolt miért baszna át bárki.?!
De sztem erről KamagraKirály bevizsgáló úr biztosan többet tudna mondani hiszen ő is nagyban tolja a történetet fű alatt privát üzenetekben. 8-)  ****)

Csak annyit mondok:
Türelem gyerekek!  ****)

Én k türelmes vagyok.
De ne rendelj barátom, legyen eszed.
Legalább várd meg, hogy az én csomagommal mi lesz. Egy hete nem érem el őket.
A korábbi rendeléseimnél volt kommunikáció és csomagszám azonnal. Most meg kuss van.
Ezt nem csak én tapasztalom.

Szia.
Megérkezett  végül  a rendelésed  a Majestic-től?

2023. Július 10. - 13:04:38
Válasz #179
Nem elérhető

hpifta


Megérkeztek a csomagok? mi a helyzet az oldallal?