2024. Május 23. - 18:37:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1036858 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2008. Január 16. - 10:24:30
Válasz #270
Nem elérhető

BrianB


...hmmmm. Na, de neki elnézzük 8) ;D

2008. Január 16. - 10:27:17
Válasz #271
Nem elérhető

L


...hmmmm. Na, de neki elnézzük 8) ;D

:D :D ezen jót röhögtem! :D :D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 16. - 10:35:13
Válasz #272
Nem elérhető

BrianB


Karácsonyi készülődés... [:-o] ;D

2008. Január 16. - 10:37:04
Válasz #273
Nem elérhető

fastor


Karácsonyi készülődés... [:-o] ;D

NEEEEEEEEEEEEEE :-! :-! [:-o] :-)(-:
ezen szakadtam >:D ˝=/ :-/-- /7%
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Január 16. - 10:39:42
Válasz #274
Nem elérhető

BrianB


Van még ilyen. Miért is vannak a közlekedési balesetek... ;D

2008. Január 16. - 10:41:03
Válasz #275
Nem elérhető

BrianB


Régi idők poénjai  @:-) ;D

2008. Január 16. - 10:42:18
Válasz #276
Nem elérhető

BrianB


Homokvár

2008. Január 16. - 12:11:48
Válasz #277
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Január 16. - 12:50:56
Válasz #278
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Gondolkoztam hogy beregisztrálok hozzájuk már csak azért is mert tetszik a zenekar neve és a férfias külcsín.

Vagy keressük meg őket mint Jay és Néma Bob?  ;D


http://myspace.com/antifitnessclub

2008. Január 16. - 14:23:05
Válasz #279
Nem elérhető

pókerarc


Ez nagyon komoly ;D ;D

Viszont Steve,miért kiabáltok folyamatosan? ::) ;D ;D Łł=
;D

Ez volt a kérés...hogy úgymond intenzívebbek, energikusabbak, élettel telibbek legyenek a fotók...

De az főpoén az, hogy valójában nem is kiabáltunk... :-} :D
Tudom én...emlékszem,hogy annál a cégnél ezt várták mindenkitől. ;D
Amúgy nem mondanám,hogy 40 kiló van köztetek...

2008. Január 16. - 15:32:15
Válasz #280
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ez nagyon komoly ;D ;D

Viszont Steve,miért kiabáltok folyamatosan? ::) ;D ;D Łł=
;D

Ez volt a kérés...hogy úgymond intenzívebbek, energikusabbak, élettel telibbek legyenek a fotók...

De az főpoén az, hogy valójában nem is kiabáltunk... :-} :D
ez mindig is érdekelt hogy végülis te mért nem indultál tavasszal az EB n? már ha publikus az információ
2003-ban itthon mindent megnyertem juniorként.

Kezdtem egyre jobban belelátni a magyar IFBB szarakodásaiba...és éreztem, hogy a világversenyeken való indulásokkal gondok lesznek majd... Ezt az EB szervezését végigkövetve végképp beláttam.  :angry:

Habár tény, hogy itthon gond nélkül indulhattam volna és az eredmények ismeretében már láthatom, hogy a 80 kg-os kategóriát csont nélkül nyertem volna. De nem különösebben érdekel.

Nekem mindig az volt a célom, hogy IFBB profiként versenyezhessek majd. Ehhez pedig minimum egy Abszolút Magyar Bajnoki cím kellett és/vagy nemzetközi amatőr eredmények. Láttam, hogy a világversenyeken való (eredményes) szereplés több szempontból is kizárt...rossz országba születtem...de ezt úgyis tudod fastor... 8-) ;D

Szóval semmit sem bíztam a véletlenre...még több izmot építettem fel...és 2004 ősszel könnyedén Abszolút Magyar Bajnok lettem. Igazam lett.

2006-ban újra igazam lett...nem mehettünk a VB-re...

2007-ben meg jobb híján az Abszolút Magyar bajnoki címemre kértem meg az IFBB profi kártyát, hogy végre egy lépéssel messzebb kerüljek innen. Megint igazam lett.

Dióhéjban ennyi.

 :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 16. - 16:33:15
Válasz #281
Nem elérhető

pókerarc



2008. Január 16. - 16:49:02
Válasz #282
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Póker! Akkor adj hozzá egy felhasznákó nevet is meg jelszavat, mert így sajna csak azt látom, hogy még nem múltam el 18 és így nem engedik, hogy megnézzem. De jóó! Ilyen fiatal vagyok? Most voltam szombaton 27 és nézd szerdára még 18 sem vagyok :-!

2008. Január 16. - 16:52:43
Válasz #283
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 16. - 17:02:22
Válasz #284
Nem elérhető

pókerarc


Póker! Akkor adj hozzá egy felhasznákó nevet is meg jelszavat, mert így sajna csak azt látom, hogy még nem múltam el 18 és így nem engedik, hogy megnézzem. De jóó! Ilyen fiatal vagyok? Most voltam szombaton 27 és nézd szerdára még 18 sem vagyok :-!

Na majd a 28. szülinapodra kapsz egyet ;) ;D