2024. Június 06. - 04:36:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1038134 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. Április 27. - 16:51:59
Válasz #5205
Nem elérhető

csesztike


Ezek aranyosak voltak!  :D

 Łł= főlleg az első! ;D ;D ;D
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Április 27. - 16:53:29
Válasz #5206
Nem elérhető

Szabi


Ezek aranyosak voltak!  :D

 Łł= főlleg az első! ;D ;D ;D

Azt elhiszem hogy neked tetszik Csesztike! ;D ;D ;D

 :-* :-* :-*
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Április 28. - 10:39:22
Válasz #5207
Nem elérhető

csesztike




    Az élet matematikája

    Szerelmi matematika

    okos férfi + okos nő = szerelem
    okos férfi + buta nő = viszony
    buta férfi + okos nő = házasság
    buta férfi + buta nő = terhesség

    Munkahelyi matematika

    okos főnök + okos beosztott = haszon
    okos főnök + buta beosztott = termelés
    buta főnök + okos beosztott = előléptetés
    buta főnök + buta beosztott = túlóra

    Vásárlási matematika

    A férfi dupla árat is megad azért, amire szüksége van.
    A nő bármit megvesz, ami fél áron van.


    Általános összefüggések és statisztikák

    A nőt addig aggasztja a jövő, amíg férjhez nem megy.
    A férfit addig nem aggasztja a jövő, amíg meg nem nősül.

    Az a férfi sikeres, aki többet keres, mint amennyit a felesége költ.
    Az a nő sikeres, aki talál ilyen férfit.

    Ha boldog akarsz lenni egy férfival, nagyon meg kell értened és egy
    kicsit szeretned.
    Ha boldog akarsz lenni egy nővel, nagyon kell szeretned, és ne is
    próbáld megérteni.

    A nős férfiak tovább élnek, de jobban várják a halált.

    A nős férfi nyugodtan megfeledkezhet a hibáiról; fölösleges két
    embernek észben tartania ugyanazt.

    A férfi ugyanolyan külsővel ébred, mint ahogy lefeküdt.
    A nő külseje éjszaka romlik.

    A nő a házasság elején azt reméli, hogy a férfi meg fog változni, de téved.
    A férfi a házasság elején azt reméli, hogy a nő nem fog megváltozni, de téved.

    Minden vitában a nőé az utolsó szó.
    Ha a férfi ezután bármit mond, az egy új vita kezdete.

"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Április 28. - 10:58:36
Válasz #5208

Tündi-Bündi

Vendég



    A férfi ugyanolyan külsővel ébred, mint ahogy lefeküdt.
   color=pink]A nő külseje éjszaka romlik.
[/color]

[
Na ez én rám nem is igaz!Én reggel sokkal szebb vagyok  ;D  ;D  ;D (legalább is eddig mindig ezt hazudták...  ;D )

2010. Április 28. - 11:12:22
Válasz #5209
Nem elérhető

csesztike





    A férfi ugyanolyan külsővel ébred, mint ahogy lefeküdt.
   color=pink]A nő külseje éjszaka romlik.
[/color]

[
Na ez én rám nem is igaz!Én reggel sokkal szebb vagyok  ;D  ;D  ;D (legalább is eddig mindig ezt hazudták...  ;D )

Merné egy pasi is az ellenkezőjét mondani bármelyik lánynak is...tudják h utána pár nap durci=no sex! ;D
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Április 28. - 11:19:22
Válasz #5210
Nem elérhető

Szabi





    A férfi ugyanolyan külsővel ébred, mint ahogy lefeküdt.
   color=pink]A nő külseje éjszaka romlik.
[/color]


De mikor meg fordítva van akkor meg megőrültök ;D ;D ;DMár ha nem kaptok kukit ;D
 [
Na ez én rám nem is igaz!Én reggel sokkal szebb vagyok  ;D  ;D  ;D (legalább is eddig mindig ezt hazudták...  ;D )

Merné egy pasi is az ellenkezőjét mondani bármelyik lánynak is...tudják h utána pár nap durci=no sex! ;D
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Április 28. - 11:25:28
Válasz #5211
Nem elérhető

Szabi


Akkor meg meg vagytok őrülve ha fordított helyzet van ;D ;D ;D

Nem kaptok kukit ;D ;D ;D
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Április 28. - 11:26:12
Válasz #5212
Nem elérhető

Szabi


Most miért rakta be 2 szer nem értem na mind1
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Április 28. - 11:26:23
Válasz #5213
Nem elérhető

csesztike





    A férfi ugyanolyan külsővel ébred, mint ahogy lefeküdt.
   color=pink]A nő külseje éjszaka romlik.
[/color]


De mikor meg fordítva van akkor meg megőrültök ;D ;D ;DMár ha nem kaptok kukit ;D
 [
Na ez én rám nem is igaz!Én reggel sokkal szebb vagyok  ;D  ;D  ;D (legalább is eddig mindig ezt hazudták...  ;D )

Merné egy pasi is az ellenkezőjét mondani bármelyik lánynak is...tudják h utána pár nap durci=no sex! ;D

A lényeg h úgy sem fogja a pasi azt mondani drágám nappal mennyivel szebb vagy! ;D
Amúgy meg én csak szinte bulikban sminkelem magam és hétközben csak szemspirál max. szóval nagyot nem változom reggelre! ;D
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Április 28. - 11:30:54
Válasz #5214

Tündi-Bündi

Vendég



    A férfi ugyanolyan külsővel ébred, mint ahogy lefeküdt.
   color=pink]A nő külseje éjszaka romlik.
[/color]


De mikor meg fordítva van akkor meg megőrültök ;D ;D ;DMár ha nem kaptok kukit ;D
 [
Na ez én rám nem is igaz!Én reggel sokkal szebb vagyok  ;D  ;D  ;D (legalább is eddig mindig ezt hazudták...  ;D )

Merné egy pasi is az ellenkezőjét mondani bármelyik lánynak is...tudják h utána pár nap durci=no sex! ;D

A lényeg h úgy sem fogja a pasi azt mondani drágám nappal mennyivel szebb vagy! ;D
Amúgy meg én csak szinte bulikban sminkelem magam és hétközben csak szemspirál max. szóval nagyot nem változom reggelre! ;D
Én arra gondoltam, hogy nem szokott reggel nyúzott fejem lenni párna és gomblenyomattal meg karikás szemek...hanem én reggel nagyon ki vagyok simulva...és ezt már több pasim is megjegyezte...és nem úgy hogy szidtam magam reggel, hogy jaj de szarul nézek ki...hanem ők maguk mondták, hogy szép az arcom...max a hajam kócos de kinek nem  ;D

2010. Április 28. - 11:34:50
Válasz #5215
Nem elérhető

Szabi





    A férfi ugyanolyan külsővel ébred, mint ahogy lefeküdt.
   color=pink]A nő külseje éjszaka romlik.
[/color]


De mikor meg fordítva van akkor meg megőrültök ;D ;D ;DMár ha nem kaptok kukit ;D
 [
Na ez én rám nem is igaz!Én reggel sokkal szebb vagyok  ;D  ;D  ;D (legalább is eddig mindig ezt hazudták...  ;D )

Merné egy pasi is az ellenkezőjét mondani bármelyik lánynak is...tudják h utána pár nap durci=no sex! ;D

A lényeg h úgy sem fogja a pasi azt mondani drágám nappal mennyivel szebb vagy! ;D
Amúgy meg én csak szinte bulikban sminkelem magam és hétközben csak szemspirál max. szóval nagyot nem változom reggelre! ;D

Nagyon helyes Csesztike!
Én mondjuk nem nagyon csípem az olyan csajokat akinek 1 vödör festék van az arcán
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Április 28. - 11:44:51
Válasz #5216
Nem elérhető

Gabe


Jah, nagyon fincsi dolog lehet kozmetikai szereket kóstolgatni.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Április 28. - 13:46:58
Válasz #5217
Nem elérhető

God Vazzeg


 Két boncmester beszélget munka közben:
- Te ennek a nőnek a csiklója olyan akár a kovászos uborka!
- Olyan nagy?
- Nem, olyan sós.

 ;D

A mentőautó az orvossal, a betegszállítóval, a nővérrel és egy gyakorlaton lévő diákkal épp beteghez robog. Egyszer csak váratlanul a mentőautó vezetője elengedi a kormányt, fuldokolva a torkához kap, szemei kikerekednek, nem kap levegőt. A nővérke rendíthetetlen nyugalommal az elsősegély doboz után nyúl, s jól fejen vágja vele. A vezető erre azonnal megnyugszik, megfogja a kormányt, s vezet tovább. Hirtelen a betegszállító lesz rosszul. Fuldokolva a torkához kap, leesik a padlóra, vonaglik, rángatózik. A nővér dühösen őt is fejbe vágja a dobozzal. Ettől az azonnal magához tér, leül, mintha mi sem történt volna. Néhány perc múlva ugyanez történik az orvossal is. Nem kap levegőt, sípol, vergődik, görcsösen rángatózik. A nővér ingerülten, hirtelen mozdulattal őt is fejbe vágja, amitől ő is magához tér. A diák, aki korábban kővé válva a döbbenettől meg sem tudott szólalni, most az orvoshoz fordulván megkérdezi:
- Harmadéves orvostanhallgató vagyok, a tudásom csupán elméleti. Még soha nem hallottam ilyen szimptómákról. A gyógymód pedig annyira szokatlan, hogy teljesen össze vagyok zavarodva. Nem magyarázná el nekem?
- Ne is törődj vele! A nővér férje tegnap felakasztotta magát. Csak ugratjuk!

 !+"%

2010. Április 28. - 16:12:31
Válasz #5218
Nem elérhető

God Vazzeg



2010. Április 28. - 16:30:26
Válasz #5219
Nem elérhető

atleeta


Két nyugdíjas férfi üldögél a parkban a padon. Arra jön egy csinos fiatal lány. Felsóhajt az egyik öreg:
- Jaj, ha még egyszer húszéves lehetnék...!
- Elment az eszed? - néz rá a másik - Fél órányi élvezetért végigdolgoznál megint 40 évet?


Egy paraszt el akarja vinni a szénát a szomszéd faluba, de amikor indulna, az anyósa könyörög neki:
- Kérlek, vigyél magaddal!
- Nem!
- Na, kérleeek.
- Nem, és kész!
- De meghúznám magam hátul, nem lennék a terhedre...
- Mondtam már, hogy nem!
Útközben sötét felhők gyülekeznek az égen, és egyszer csak belecsap a villám a szekér hátuljába, mire a parasztember felsóhajt:
- Ej, pedig de szépen kérte...


Pannika este pizsamában, csurom vizes fejjel jön be a nappaliba. Azt mondja az apja:
- Az rendben van, kislányom, hogy annyira szereted az aranyhaladat, de azért nem kell minden este jóéjt-puszit adnod neki!


 ;D ;D ;D
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA