2024. Június 06. - 07:10:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1038171 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2010. Augusztus 08. - 08:24:49
Válasz #5880
Nem elérhető

Breaker


Nekem meg a fassszom se tudja ezeket az aszcendenseket. ;D
Meg azon sem filóztam sosem, miközben szopott a csaj, hogy ennek most épp mi a horoszkópja.
De legalább most már tudsz utána tippelni :D

Én eddig csak úgy voltam vele, ha balfaszul szopik vagy sehogy, akkor biztos szűz, "menjen a rákba" ascendensel  ;D
Igen ez a tökéletes férfi hozzáállás....
..  de sajnos a listában nem ejtettél szót a fogazásról ami igggen fontos kérdés mert ugye a nő mint olyan a gumós zápfogú és kusza metszőfogú-ak családjába tartozik és ha még szenvedélyes is az veszélyes lehet..
.......majd ezen a hétvégén  erre is figyelek aztán majd összefoglalom a tapasztaltakat.....eddig jól indult....néhány apró karcolással megúsztam..

2010. Augusztus 08. - 23:27:37
Válasz #5881
Nem elérhető

Szandi


Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2010. Augusztus 09. - 09:25:40
Válasz #5882
Nem elérhető

God Vazzeg


Debil család horgászik, kifogják az aranyhalat.
Aranyhal: "Ha visszadobtok, teljesítem 3 kívánságotokat."
Gyerek: "Sünit, sünit!!"
Apuka: "Sünit az anyád p*csájába!"
Anyuka: "Vedd ki, vedd ki!!"

 ;D

2010. Augusztus 09. - 10:59:26
Válasz #5883
Nem elérhető

God Vazzeg


Az Egyház embereket bíz meg, hogy minél több Bibliát adjanak el. Két hét múlva a gyűlésen beszámolót tartanak.
Valaki eladott ötöt, valaki tízet, de a legnagyobb eredményt a dadogós érte el, aki több, mint húsz Bibliát adott el. Kérdezik tőle, hogy csinálta?
- A-A-A-Azt mo-mo-mo-mondtam, ha nem ve-ve-ve-veszik meg, fe-fe-fe-felolvasom.

 ;D

2010. Augusztus 09. - 14:51:50
Válasz #5884
Nem elérhető

God Vazzeg


Hogyantudod elfogni a sisakos tigrist a dzsungelben?
- Ez egy nehez muvelet, mert a sisakos tigris egy nagyon okos, lelemenyes allat. Eloszor is ki kell jelolnod egy 4 meter x 4 meteres negyszetet, de nagyon fontos, hogy pont 4 meter x 4 meteres legyen, m...ert ha nem, a sisakos tigris, aki egy nagyon okos allat, gyanut fog, es tobbet soha nem fogod tudni elfogni, de soha. Utana bekerited ezt a 4 meter x 4 meteres teruletet egy 2 meter magas keritessel, de nagyon fontos, hogy pont 2 meter magas legyen, egy centivel se magasabb vagy alacsonyabb, mert a sisakos tigris egy nagyon lelelmenyes es felenk allat, s ha rajon a cselre, tobbet soha nem fogod tudni elkapni, de soha. Utana annak a 4 meter x 4 meteres teruletnek a kozepere, amit korekeritettel egy pont 2 meteres keritessel, szoval ennek a kozepere elhelyezel egy sarga telefonfulket, de nagyon fontos, hogy pont a kozepere helyezd, mert ha nem, a sisakos tigris, aki egy nagyon okos allat, rajon, hogy ez csak csapda, elszalad, s tobbet soha nem fogod tudni elkapni, de soha.
Ha mindent jol csinaltal, s a 4 meter x 4 meteres teruletet korbevetted egy pont 2 meter magas keritessel, es pont a kozepere elhelyezted a sarga telefonfulket, jon majd a sisakos tigris, es ha mindent jol csinaltal, be fog setalni egeszen a telefonfulkeig anelkul hogy gyanut fogna. Akkor megcsengeted a mobilodrol a telefonfulket, hagyod hogy kettod csengessen es utana rogton lerakod. Nagyon fontos, hogy csak kettot hagyjad csengetni, mert a sisakos tigris egy nagyon okos allat, s ha rajon a cselre, akkor tobbet soha nem fogod tudni elkapni de soha. Viszont ha pont kettot csengetsz s lerakod, akkor mire a sisakos tigris felvenne a kagylot, te pont letetted. Ezt haromszor egymas utan megismetled, nagyon fontos, hogy pont haromszor ismeteld, mert ha nem, a sisakos tigris, aki egy nagyon okos allat, gyanut fog, elszalad, s tobbet soha nem fogod tudni elkapni, de soha. Ha jol csinaltad viszont, akkor a sisakos tigris, miutan harmadszor is felveszi a kagylot es mivel te mar letetted csak a tonust fogja hallani, nagyon ideges lesz, mergeben a sisakjat a foldhoz veri... es innen kezdve ugyanugy kell elfogni mint egy rendes, normalis tigrist.

2010. Augusztus 09. - 20:12:39
Válasz #5885
Nem elérhető

Boresz


Hogyantudod elfogni a sisakos tigrist a dzsungelben?
- Ez egy nehez muvelet, mert a sisakos tigris egy nagyon okos, lelemenyes allat. Eloszor is ki kell jelolnod egy 4 meter x 4 meteres negyszetet, de nagyon fontos, hogy pont 4 meter x 4 meteres legyen, m...ert ha nem, a sisakos tigris, aki egy nagyon okos allat, gyanut fog, es tobbet soha nem fogod tudni elfogni, de soha. Utana bekerited ezt a 4 meter x 4 meteres teruletet egy 2 meter magas keritessel, de nagyon fontos, hogy pont 2 meter magas legyen, egy centivel se magasabb vagy alacsonyabb, mert a sisakos tigris egy nagyon lelelmenyes es felenk allat, s ha rajon a cselre, tobbet soha nem fogod tudni elkapni, de soha. Utana annak a 4 meter x 4 meteres teruletnek a kozepere, amit korekeritettel egy pont 2 meteres keritessel, szoval ennek a kozepere elhelyezel egy sarga telefonfulket, de nagyon fontos, hogy pont a kozepere helyezd, mert ha nem, a sisakos tigris, aki egy nagyon okos allat, rajon, hogy ez csak csapda, elszalad, s tobbet soha nem fogod tudni elkapni, de soha.
Ha mindent jol csinaltal, s a 4 meter x 4 meteres teruletet korbevetted egy pont 2 meter magas keritessel, es pont a kozepere elhelyezted a sarga telefonfulket, jon majd a sisakos tigris, es ha mindent jol csinaltal, be fog setalni egeszen a telefonfulkeig anelkul hogy gyanut fogna. Akkor megcsengeted a mobilodrol a telefonfulket, hagyod hogy kettod csengessen es utana rogton lerakod. Nagyon fontos, hogy csak kettot hagyjad csengetni, mert a sisakos tigris egy nagyon okos allat, s ha rajon a cselre, akkor tobbet soha nem fogod tudni elkapni de soha. Viszont ha pont kettot csengetsz s lerakod, akkor mire a sisakos tigris felvenne a kagylot, te pont letetted. Ezt haromszor egymas utan megismetled, nagyon fontos, hogy pont haromszor ismeteld, mert ha nem, a sisakos tigris, aki egy nagyon okos allat, gyanut fog, elszalad, s tobbet soha nem fogod tudni elkapni, de soha. Ha jol csinaltad viszont, akkor a sisakos tigris, miutan harmadszor is felveszi a kagylot es mivel te mar letetted csak a tonust fogja hallani, nagyon ideges lesz, mergeben a sisakjat a foldhoz veri... es innen kezdve ugyanugy kell elfogni mint egy rendes, normalis tigrist.
pihent vagy, vótá edzeni?  ;D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. Augusztus 09. - 21:10:08
Válasz #5886
Nem elérhető

God Vazzeg


Vótam, láb vót  8-)

2010. Augusztus 09. - 21:29:00
Válasz #5887
Nem elérhető

Boresz


nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. Augusztus 09. - 21:30:48
Válasz #5888
Nem elérhető

God Vazzeg



2010. Augusztus 12. - 18:25:04
Válasz #5889
Nem elérhető

csesztike


Mi a gólya telefonszáma? 125693. Magyarázat: egyszer voltunk ketten öt
percig, hat hét múlva észrevettem, hogy kilenc hónap múlva, hárman
leszünk...

 ;D ;D ;D
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Augusztus 12. - 21:07:06
Válasz #5890
Nem elérhető

Szabi


Remélem szedtél gyógyszert Cseszti mikor együtt voltunk :-\


 ;) :-* :-* :-*
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Augusztus 12. - 23:40:16
Válasz #5891
Nem elérhető

csesztike


Remélem szedtél gyógyszert Cseszti mikor együtt voltunk :-\


 ;) :-* :-* :-*

Az álmokban is szoktak védekezni? ;D
Majd legközelebb képzeld hozzá azt is! :-* :-*
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Augusztus 12. - 23:40:45
Válasz #5892
Nem elérhető

csesztike


"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Augusztus 14. - 15:31:24
Válasz #5893
Nem elérhető

atleeta


törölve
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Augusztus 14. - 15:31:33
Válasz #5894
Nem elérhető

atleeta


schmittpál és a borz  ;D
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA