2024. Június 06. - 08:13:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1038207 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2010. Szeptember 16. - 23:42:51
Válasz #5955
Nem elérhető

Pity


- Haver! Miért nyalogatod azt a könyvet? - Azt írták benne, hogy lsd. a 28. oldalon...  ;D
;D ;D ;D ;D

2010. Szeptember 16. - 23:48:05
Válasz #5956
Nem elérhető

pwz



2010. Szeptember 16. - 23:58:27
Válasz #5957
Nem elérhető

God Vazzeg



2010. Szeptember 17. - 10:50:18
Válasz #5958
Nem elérhető

God Vazzeg



2010. Szeptember 19. - 11:35:38
Válasz #5959
Nem elérhető

mack



2010. Szeptember 19. - 11:48:05
Válasz #5960
Nem elérhető

mack



2010. Szeptember 20. - 10:09:39
Válasz #5961
Nem elérhető

lucy01


"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2010. Szeptember 21. - 17:17:23
Válasz #5962
Nem elérhető

BarbieGigi




Rendes feleség (vagyis azok a mondatok, amiket sosem fogtok hallani egy nő szájából) ;D


"Teszed le rögtön azt a porszívót! Romba döntöd az illúzióimat. Ilyet csak homokosok tesznek, ráadásul megmelegszik a söröd, amit most töltöttem ki...."

"Inkább turkálok valamit a sarki bálásnál, mert utánaszámoltam, ennek a szoknyának az árából pont két rekesz sört vehetek neked."

"Imádom, ahogy szellentesz mikor mellém bújsz, mert érzem, hogy mellettem igazán tudsz lazítani egy feszültségekkel teli, nehéz nap után."

"Frappáns ötlet volt drágám, hogy a koszos zoknidat az asztalon tárolod. Így mindig szem előtt van, és biztosan nem felejtem el kimosni."

"Milyen kedves Tőled, hogy felhajtva hagyod a WC ülőket, így megspórolsz nekem egy mozdulatot, amikor ki akarom sikálni."

"Milyen figyelmes Tőled, hogy nem emlékeztetsz állandóan a koromra! Bezzeg a bunkó kollegáim egy rakás virágot adtak szülinapomra. Alig bírtam hazacipelni. Nincs is ennyi vázánk. Meg jó, hogy minden este legurítasz egy pár sört, így az üres üvegeket vázának használhatom."

"Már megint színjózan vagy, hányszor mondjam még, hogy sokkal aranyosabb vagy egy kis szalonspiccel? Sipirc a kocsmába, és 4 féldeci előtt haza ne gyere nekem,mert nem foglak beengedni."

"Légy szíves hangosítsd fel a tevét, hogy a konyhában is halljam a meccset!"

"Már megint frissen borotválkozva bújsz hozzam? Hányszor mondjam még, hogy nincs férfiasabb a két napos borostánál?"

"Kérlek, meséld el újra, hogy fogtad el tegnap a Lajos betlijét azzal a zseniális trükkel!"

"Mindenképp tudd meg kérlek, hogy mit rakott édesanyád a borsos tokányba, amitől olyan finom lett, mert legközelebb nem akarom ezzel az anyámtól eltanult amatőr kotyvasztással terhelni a gyomrodat."

"Nagyon rendes tőled az a törődés, ahogy olykor az egész éjszakát rászánod arra, hogy a Vén Diófában szegény Jenő lelkét ápold, hisz mióta otthagyta a neje, valóban senkije sincsen, akitől egy jó szóra számíthatna. Ha úgy látod, hogy rosszul esik neki, hogy te már hajnali háromkor hazajössz, inkább maradj még vele, ne maradjon tüske szerencsétlenben!"

"Persze, sétáljunk vissza, magam is szívesen körbejárnám még néhányszor azt a gyönyörű Porschét!"

"Most menj lángosért! Ott áll a büfé előtt az a tangás lány, akit a parton mutattam neked. Most megnézheted közelebbről."

"Úgy szeretem nézni az arcodon azt a feszült figyelmet, amint a számítógépeden játszol."
"Annyi hajtson, ami megőrjít, ha nem pusztít el, megerősít." (Road)

"Te vagy az egyetlen, aki létrehozza a Világodat!" (The Secret)

"Egyszer mindent elér az ember,
Azt is, mi most még messze cél.
Csak küzdj és áldozz, ne csüggedj el,
S győzelmed lesz a hősi babér."

(Bertold Brecht )

"Bármi lehetsz, bármit megtehetsz és bármire szert tehetsz..."

2010. Szeptember 21. - 17:41:27
Válasz #5963
Nem elérhető

pmiller06


Hát ez nagyon jó volt :D:D:D

2010. Szeptember 21. - 18:10:03
Válasz #5964
Nem elérhető

Tóth Attila


csííííz
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. Szeptember 21. - 19:40:38
Válasz #5965
Nem elérhető

Boresz


"Már megint frissen borotválkozva bújsz hozzam? Hányszor mondjam még, hogy nincs férfiasabb a két napos borostánál?"

ezt speciel sokszor megkaptam  ;D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. Szeptember 21. - 21:52:50
Válasz #5966
Nem elérhető

God Vazzeg



2010. Szeptember 21. - 21:55:34
Válasz #5967
Nem elérhető

trobert2


azt a szőrös kurva eget hát ez hol él??? O0 O0 O0 na ennek nyaljon be valaki jó mélyen ááááááááápppppppppppfffffffffff
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 21. - 22:20:39
Válasz #5968
Nem elérhető

dumbass


KÉP

God komolyan azt szeretnéd hogy rosszat álmodjak? :D  --)

2010. Szeptember 21. - 22:25:42
Válasz #5969
Nem elérhető

trobert2


Én érzem hogy rosszat fogok álmodni,valahol az őserdőbe fogok szédelegni ;D ;D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE