2024. Május 23. - 16:07:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1036774 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2010. December 04. - 17:25:07
Válasz #6225
Nem elérhető

dred


http://rapidshare.com/files/432704491/_nCore__xvid_hun_Torrente.1-3.DvDrip.XviD.HUN.pack_-_PLeY.torrent

itt a torrent link, 3része van a torrentének, mind a 3 egyben van!

Köszi! elindult lefelé...  ****:))) @:-)
nincsmit! remélem süvít a letöltés  ;-oo-;
VG! Öreg vagyok én már ehhez, tudnál esetleg egy ilyen izét, torrent linket küldeni a Macskajaj szinkronos filmhez is? Köszi.  ****)
Szia. Lemegyek mellezni 6óra fele itthon leszek, szerintem megoldható :D :D
Oké!
Sajnálatos módon a gépem bedöglött és a roiuter is beszart, szóal elkéne menni routert venni, de mivel a gép szar, laptopra nem szeretnék semmit se letöltögetni. Ne csüggedj igyekszem orvosolni a problémát
Oké!

2010. December 04. - 17:47:18
Válasz #6226
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. December 04. - 17:57:06
Válasz #6227
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
;D


miket ki nem ad a gugli, ha beírod, hogy tini sunci.  ;D

2010. December 04. - 18:08:09
Válasz #6228
Nem elérhető

Maszat


azért kellett párszor lapozni!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. December 05. - 10:47:01
Válasz #6229
Nem elérhető

Tóth Attila


Kukk...
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. December 07. - 03:17:24
Válasz #6230
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 07. - 05:02:32
Válasz #6231
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ez is regi, de jo!

 ;D


GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2010. December 07. - 13:08:21
Válasz #6232
Nem elérhető

BUD




Na itt jött el a pilanat, amikor azt mondom, hogy az ilyeneket jol meg kéne ruházni..... szerintem nem vicces....., ez még csak a kezdet, aztán jönnek majd a nagyobb viccek. Remélem egyszer megtalál magának valami K2-es srácot és elbeszélgetnek :D

2010. December 07. - 13:16:42
Válasz #6233
Nem elérhető

Pretorian




Na itt jött el a pilanat, amikor azt mondom, hogy az ilyeneket jol meg kéne ruházni..... szerintem nem vicces....., ez még csak a kezdet, aztán jönnek majd a nagyobb viccek. Remélem egyszer megtalál magának valami K2-es srácot és elbeszélgetnek :D

Csak rá kell nézni a fickóra... Látszik mekkora egy szánalmas gyökér. Tipikusan az, akit kiskorában mindenért agyba-főbe vertek a suliban, azt most így rajoskodik... Ez már inkább taplóság mint poén. Igazi megcsapkodni való figura.  :-/-
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2010. December 07. - 13:28:39
Válasz #6234
Nem elérhető

Jordan


Szerintem ez poen........
Alltalaban csak azokat zavarja ez, akik peldaul a suliban, szenvedo alanyok voltak  ::)



Raadasul ezek nem magyarok! Mas kultura! Kicsit masabbul allnak a dogokhoz, igy a poenhoz is  >:D >:D >:D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 07. - 13:37:01
Válasz #6235
Nem elérhető

Pretorian


Szerintem ez poen........
Alltalaban csak azokat zavarja ez, akik peldaul a suliban, szenvedo alanyok voltak  ::)



Raadasul ezek nem magyarok! Mas kultura! Kicsit masabbul allnak a dogokhoz, igy a poenhoz is  >:D >:D >:D

Hát én mondjuk nem voltam ilyenek alanya, szimplán csak egyszerűen engem baromira felidegesítenek azok az emberek akik azthiszik mindent megengedhetnek maguknak. Persze más dolog amikor haverok szopatnak meg vmi hülyeséggel, de én vhogy nem tudnám tolerálni, ha pl belöknének a tóba horgászás közbe, vagy ha biciklizés közbe telibevágnának oldalról.
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2010. December 07. - 13:49:07
Válasz #6236
Nem elérhető

Jordan


Aha...  ::)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 07. - 13:52:07
Válasz #6237
Nem elérhető

George


Én a horgászóson, meg a végén a sapkás dupla-nyakonbaszáson jót röhögtem ;D A többi csak lightos ;D Maradok a Jackass-nél ;D

2010. December 07. - 19:41:29
Válasz #6238
Nem elérhető

balic


-Apa!!APAAA!!Elveszett az LSD-m.
-Kisfiam van ennél nagyobb probléma is.
-Micsoda?
-A sárkány a konyhában
 ;D  ;D  ;D

2010. December 07. - 20:43:15
Válasz #6239
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!