2024. Május 23. - 16:29:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1036788 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2011. December 20. - 00:24:47
Válasz #6600
Nem elérhető

Maszat


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

ézus Találkozik egy vak koldussal.
Rámutat, így szól:
- Láss!
- Látok! Látok! - így a koldus.
A közelben üldögél egy másik szerencsétlen, aki béna.
- Járj! - így Jézus
- Járok! Járok! - örvendezik a másik.
Ott bámészkodik a cigány, aki szemtanúja az eseményeknek. Jézus
elindul felé. Mire a cigány:
- Hozzám ne érj, BAZZMEG, tegnap százalékoltak le!!!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. December 20. - 00:28:08
Válasz #6601
Nem elérhető

dingo


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

ézus Találkozik egy vak koldussal.
Rámutat, így szól:
- Láss!
- Látok! Látok! - így a koldus.
A közelben üldögél egy másik szerencsétlen, aki béna.
- Járj! - így Jézus
- Járok! Járok! - örvendezik a másik.
Ott bámészkodik a cigány, aki szemtanúja az eseményeknek. Jézus
elindul felé. Mire a cigány:
- Hozzám ne érj, BAZZMEG, tegnap százalékoltak le!!!
Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł=
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 21. - 12:58:01
Válasz #6602
Nem elérhető

dingo


                     http://youtu.be/aEadZUjjtVE                 8-}
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 21. - 13:04:33
Válasz #6603
Nem elérhető

dingo


nincs itt semmi problema hahaha           http://youtu.be/DhkO56WLc30
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 23. - 16:40:56
Válasz #6604
Nem elérhető

God Vazzeg


Huszonnegyedike, kénefa, ráérmég, nemérrá, majdholnap, elválok, veszekfát, azjólesz, hogynézmárki, jakérem, akkorazt, mennyilesz, ennyitegyfáért, legyenöt, legyenötfél, legyenhat, jóleszazelső.
Megyünknagyihoz, nemakarok, jönjézuska, minimaxkell, nagyimesél, minimaxkell, mosthagydabba, hozdamackót, eléghárom, csókilonka, köszönjszépen, ilonkáéknakis, mér'nemköszöntél, nembajhabüdös, szálljbe, szálljki, ittanagyi, minimaxkell, hozjézuska.

Hozdfelafát, holatalp, teraktadel, neménraktam, deteraktad, ottszok'lenni, deottnincs, merteraktadel, utlálomakarácsonyt, elválok, megvanatalp, ugyeteraktadel, eltörtbazdmeg, menjteszkóba, félnégybazdmeg.

Holafűrész, szomszédnál, holaflex, szomszédnál, holaszomszéd, zalában, kapjamárbe, aztlátogatja, picsábafával, kellafa, utlálomakarácsonyt, faragomkéssel, deneazzal, deazéles, kenyérvágó, eszünkzsemlét, hozzáltapaszt, úristen, azmégvárhat, bentvannézdmeg, ferde, ésmost, jobbradől, ésmost, mégmindig, ésmost, derondafa, anyád, anyámathagyjukki, teddleakést.

Holadíszek, fentiszekrény, nincsottsemmi, másikszekrény, égőjó, tavalyvettem, nemégbazdmeg, pótizzó, azsemég, picsábaégővel, kellazégő, kontaktosvagymi, tedleakést, leszgyertya, leégaház, nemkellfűteni, szaloncukor, ötkilóvan, fasznakannyi, gyereknekkell, gömbdísz, szalmadísz, alufóliábandió, csengettyű, nincsencsúcsdísz, húzdráangyalt, fenyőttojik.

Csomagoljál, tökpazarlás, akkorfőzzél, főzökpacalt, éntöbbetsemmitnemcsináloknektek, csomagolok, holacellux, papíroknál, holapapír, díszeknél, nincskarácsonyos, nebaszki, vanboldogszülinapot, nebaszki, ráíromjézuska.

Gyertekenni, minimaxkell, gyertekenni, mindjárt, gyertekenni, mindjárt, éntöbbetsemmitnemcsináloknektek, nemszeretemahalat, pedigfinom, minimaxkell, nemjönjézuska, szeretemahalat, elsóztad, mosthagydabba.

Teddfellemezt, minimaxkell, szentestenem, kiskarácsony, nagykarácsony, pásztorok, namitkaptál, nemlegó, nesirjál, legókell, fakocka, le-he-góó-kell, apaisezzel, nemeztkértem, nincsnemez, mondtamlegót, marhadrága, neagyerekelőtt, nehisztizzél, feldőltafa, azéletbe, égazégő, mondtamkontaktos, deszépnyakkendő, úgysehordod, akkorisszép, jóalánc, nemkellettvolna, pénznemszámít, ésalegó, kapszanyádtól, nesírjprücsök, szeretlek, énistéged.

Holnapanyádéknál, utálomakarácsonyt.

2011. December 23. - 17:45:41
Válasz #6605
Nem elérhető

vekony



2011. December 23. - 18:23:08
Válasz #6606
Nem elérhető

vekony



2011. December 24. - 13:17:04
Válasz #6607
Nem elérhető

God Vazzeg



2011. December 26. - 15:09:59
Válasz #6608
Nem elérhető

Maszat


Azt a beszédhibás kurva eget  ;D ;D ;D  miért Énekel az ilyen?  ;D


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. December 26. - 21:33:43
Válasz #6609
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


pont most mutatta barátnőm, hogy milyen szép szám  ˝=/

2012. Január 02. - 17:47:06
Válasz #6610
Nem elérhető

Gabe


Ez beszarás, végig kell nézni. ;D

"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. Január 02. - 18:04:18
Válasz #6611
Nem elérhető

dingo


 Es vegig neztem  :-O beszaras Gabe te nagyon beteg vagy  @:-) hogy a faszba fut bele az ember ilyen cuccba nem ertem   Łł=nagyon bejott . @:-) @:-) @:-)
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Január 02. - 18:25:15
Válasz #6612
Nem elérhető

Gabe


Es vegig neztem  :-O beszaras Gabe te nagyon beteg vagy  @:-) hogy a faszba fut bele az ember ilyen cuccba nem ertem   Łł=nagyon bejott . @:-) @:-) @:-)
ezért jó, ha az ember nézelődik, Mónika sótól klikkelgettem és egyszer csak belefutottam. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"


2012. Január 05. - 00:19:17
Válasz #6614
Nem elérhető

Tóth Attila


‎"Orbán Viktor szóvivője szerint az Andrássy úti tömeg valójában az ott lévő
Apple viszonteladó üzletébe akart bejutni. A szóvivő a Magyar Televízió
Híradójára hivatkozva közölte, valójában a tömeg azt kiabálta, hogy
"Macbook tok! Macbook tok!" A szóvivő szerint ez is arra utal, hogy
Magyarországon nagy a jólét, mostanra sikerült stabilizálniuk a gazdaságot,
amit elődeik rájuk hagytak."

 Łł=

 ;D
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"