2024. Június 06. - 14:53:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1038369 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2013. Június 17. - 16:56:31
Válasz #6870
Nem elérhető

csontnelkulicsirke



2013. Július 01. - 16:50:12
Válasz #6871
Nem elérhető

Maszat


"RÖVIDHÍREK RÖVIDEN: Idén is Kövér László nyerte az Országgyűlés Kövér László Szépségversenyét. Az immáron harmadik éve megrendezett megmérettetésen minden olyan fideszes képviselő indulhatott, akit Kövér Lászlónak hívnak, és Házelnök. A 93 millió Euró összdíjazású verseny döntőjében Kövér fölényeskedően nyert. A győztestől megtudhattuk, hogy kedveli a csivavákat és a világbékét, valamint, hogy sosem hallgat FankaDelit, de él-hal az élőhalottas filmekért, mert a szereplőkben potenciális szavazókat lát. (VBT Press)"   ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Július 01. - 16:59:18
Válasz #6872
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Kövér László saját különbejáratú szépségversenye még rendben is lenne  ;D , de mekkora IQ kell ezt létrehozni egy országban: >:D



Szégyen(egyébként ez sokkal több mint szégyen...), hogy egy Nemzet eddig jut el 2013-ra...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Július 01. - 17:11:12
Válasz #6873
Nem elérhető

Maszat


Remélem csak a designal van gondod  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Július 01. - 19:05:16
Válasz #6874
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Remélem csak a designal van gondod  ;D

Èn dohányoztam ès èvek óta leszoktam, szòval maga a dohányzás már nem èrint.
De egyèbkènt, hogy mit keres az Állam a dohányeladás megszervezèsèben mindenekelõtt, a magyar adòfizetõk pènzèt is használva erre(csak úgy mellèkesen). Az ilyen tèmák annyira viccesek, hogy már nem is lehet nevetni rajtuk. Ezutàn jön az a tèma ahogy magyarázzák, hogy az egèszre azèrt van szüksèg, hogy a fiatalokat vèdjèk. Komolyan mondom, elkèpesztõ, amikor az ilyesmit elõadják egy országban ès elvárják ezek az ocsmány semmirekellõ politikusok, hogy komolyan vedd õket. Nem tudok mást mondani, csak azt, hogy elkèpesztõ, hogy ezt ma meg lehet tenni egy ilyen országban, mint Magyarorszàg. Emellett kitörnèm a nyakát annak a retardáltnak, aki kitalálta, hogy a nemzeti szòt a dohányàrusítás mellè tegyèk. Milyen ocsmány, nyomorult emberek dolgoznak ezeken a projekteken a fidesznek...
Most csak ennyi jutott hirtelen eszembe errõl a kb. 30 èvvel ezelõtti, kommunistákat is durván megszègyenítõ ocsmány, undorító design-ròl... ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Július 01. - 19:14:52
Válasz #6875
Nem elérhető

Maszat


Nem ezt mondanád ha megkaptál volna 12 trafikot, egy kis munkahely teremtő 10 milliós, vissza nem térítendő támogatással.  ;D Merthogy van ilyen is  ;D 
Tényleg szánalom ez az egész. Teljesen nevetségesé teszik magukat, és a törvényhozást, olyan törvények kitalálásával, amik vagy nevetségesek, vagy ésszerűtlenek, vagy teljes mértékben betarthatatlanok. Az ember azt látja,h fiatalok nap mint nap szegnek törvényt szaros füves cigikkel, az új törvény pedig 2 év börtönbüntetéssel akarja sújtani a 2 éven belül vissza eső, CSEKÉLY MENNYISÉGŰ kábítószert TARTÓKAT. Ha az ember azt látja,h nap mint nap szegnek törvényeket, mert azok ésszerűtlenek, akkor vajon mennyire veszi az ember komolyan a törvényeket, és azok megalkotóit?

Itt van ez a szteroidtörvény is. Nemár  ;D  Nemzeti dohánybolt. Én is ezekre a seggfejekre szavaztam sajnos. De lényegében mind1 is, mert Én nem hiszek abban,h ezt az országot egyszer épkézláb emberek fogják irányítani. Ez már tényleg nem is vicces  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Július 01. - 19:34:29
Válasz #6876
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


Még emellett, a mai nappal bevezetett útdij, ami nagyban érint engem és családomat is... nem megyek bele, tudja mindenki hogy egy nagy katasztrófa az egész rendszer, úgy mint a trafik hálózat. És milyen érdekes, azért hogy a fuvarozók versenyképességét megőrizzék, egyezményeket kötöttek áruforgalmi hitelek létrehozásában, faktorálás lényegében. Egyezményt kötöttek közül egy partner, Európa legnagyobb zsidó tulajdonban lévő fuvarozó cége, a Waberer's.. milyen érdekes, ismét csak, zsidók-hitel, tiszta véletlen ez is....

2013. Július 01. - 23:03:15
Válasz #6877
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hogyan kezelik a kiskorúakat az új trafikokban a zseni kormány(embereinek) zseni ötletét tükrözve... ;D check it out



Mekkora kamu ország ez, hihetetlen... :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Július 01. - 23:53:25
Válasz #6878
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Még emellett, a mai nappal bevezetett útdij, ami nagyban érint engem és családomat is... nem megyek bele, tudja mindenki hogy egy nagy katasztrófa az egész rendszer, úgy mint a trafik hálózat. És milyen érdekes, azért hogy a fuvarozók versenyképességét megőrizzék, egyezményeket kötöttek áruforgalmi hitelek létrehozásában, faktorálás lényegében. Egyezményt kötöttek közül egy partner, Európa legnagyobb zsidó tulajdonban lévő fuvarozó cége, a Waberer's.. milyen érdekes, ismét csak, zsidók-hitel, tiszta véletlen ez is....

Nem ismerem pontosan a részleteket, de ha "megnövelt útdíj a fuvarozóknak", akkor az hamarosan mindenkit érinteni fog kivétel nélkül, amellett, hogy valószínüleg újabb kisebb magyar fuvarozó cégeket tesznek tönkre.
50-100ft/km-t kell fizetni? Ez komoly? Van ilyen a világon egyáltalán?
A politikusok máshoz sem értenek, csak ahhoz, hogy hogyan kellene beszedni újabb összegeket valahonnan(amiket aztán el lehet mutyizni a haverokkal és a holdudvarral) és nem adni cserébe semmit(semmit vagy semmi értékeset.) Ha definiálni kellene a bűncselekmény fogalmát, akkor az lenne, hogy "az amit a magyar állam tesz". Nem állna távol az igazságtól ez a definíció.

A morálról és a morál építéséről ebben az országban: Azt mondják, azért kell itt adóznod, mert használod a magyar infrastruktúrát. Ekkora szar kamu szöveget, te...Ezzel meg tudnak etetni egy csomó embert. nem hiszed el, de így van.

A másik kérdés, hogy a legtöbb ember életében nem töltött ki egy adóbevallást sem, de károg az adócsalásról, úgy, hogy azt sem tudja, milyen adók vannak Magyarországon. Gyorstalpalóként annyit elég tudnia, hogy minden megtermelt 100ft- jából kb. 70 forintot kell mindig állambácsinak befizetnie, a magyar adózónak. Legyen elég ennyi a lelki szegényeknek most...Ez nagyvonalakban Magyarország adórendszere most durva számokban kifejezve. Soha a történelemben nem volt még ilyen mértékű adórendszer ebben az országban! A másik következő keresztkérdés az, hogy ha ekkora mértékű az adóteher magyarországon, akkor minek ide IMF hitel? Mennyire lehet elbaszva egy ország?

Azt mondják, hogy adózz, mert különben az állam eladósodik. Ekkora kamu szöveget. Ebben az országban rengeteg adót szedtek be az előző évtizedekben és az államadósság csak nőtt és nőtt az előző 25 évben is. Most éppen, és most komolyan, visszafizethetetlen mértékű a magyar államadósság. Még a gyerekeid gyerekei is fizetni fogják azt amit itt az előző 25 évben orbán, gyurcsány bajnai, antall és a haverjaik elloptak és elherdáltak ebben az országban. És ha a gyereked nem lesz hajlandó fizetni, akkor adócsalónak fogják nevezni vagy hazaárulónak vagy nem-nemzetinek stb...!

Az igazság az, hogy amikor Magyaroszágon, használod az infrastrukturát, mindenért mindig fizetned kell ott és akkor(messze a havonta befizetett adódon és szociális hozzájáruláson, nyugdíjjárulékon, szakképzési hozzájáruláson és a szar tudja még mennyi mindenen fölül, amit fizetsz havonta 30-40 akár 50 évig...)

Két hete bementem útlevélért(egy szaros nyomorék igazolvány) 14500FT-ot fizettem és én kérek elnézést, hogy használtam magyarország infrastruktúráját. Ha használom az autópályákat(magyarország infrastruktúráját) fizetek egy csomó pénzt minden héten, ha leparkolok a városban, mindenhol fizetek egy vagyont a parkolásért, ha korházba kell mennem, inkább megyek privát korházba mint nyomor korházakba magyarországon...most(a héten) költöttem a magán fogorvossnál 100 ezret(nem vicc). A gyerekek tankönyjeire most érkezett meg a díjbekérő. Milyen magyarországi infrastruktúrát használunk itt mi basszus? Ha beszállsz a kocsidba, amiért egy kibaszott nagy reg. adót fizettél esetleg, de ha céges, akkor évi 3-400ezer  adót fizet a munkáltatód a kocsi után; ha mégsem, akkor literenként a tankolásban kb. 250ft adót fizetsz, amiben benne van állítólag pl. az útalap is, de kérdem én, milyenek a Magyarországi utak??? Milyen infrastruktúra van itt Magyarországon és mi van itt ingyen, amiért adót fizetünk és használhatjuk ingyen? Valaki nyissa már fel a szemem ezzel kapcsolatban.

Bejegyzik a céged? pénzért.
adóbevallás? majd valaki megcsinálja neked pénzért
Tanulhatsz? pénzért
személyi igazolvány? pénzért
engedélyek? pénzért
basztatnak, ha vállakozó vagy folyamatosan. A saját befizetett adódból fizetik ki az embereket akik basztatnak téged évtizedeken át ha vállalkozó vagy...
csatornázás? pénzért
okmányok? pénzért

kiveheted a bankból a pénzed? pénzért  ;D

Mi rossz ebben az egész képben?  és még száz és száz dolgot nem is érintettem...

gimme a break 8-)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Július 02. - 00:13:44
Válasz #6879
Nem elérhető

Maszat


Még a 9ed meg 10ed adó időszakát nevezték sötét középkornak. Akkor a mostani mi?  ;D

Engem az örökösödési illeték ami teljesen kikészít. Az embernek levonják a fizetésének a felét, abból megveszi az áfás kis építőanyagokat, nagy nehezen felépít egy házat, miközben él, és veszi az áfás élelmiszereket, majd halála után még örökösödési illetéket fizessen az utód, a szarrá adózott fizetésből felépített házra.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Július 02. - 11:34:33
Válasz #6880
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nem akartam túl sokat ugrálni ezen a témán, de ezt nem lehet kihagyni.

Újabb képek az új állami(nos, Nemzeti) dohánybiznisz gyöngyszemeiről:




Az ifjúság védelme a csúnya cigivel szemben:  ;D




Az állam versenyezteti józsit bélával, ez az amit a magyar állam(nemzet) a legjobban tud(hülyének nézni és hülyévé tenni mindenkit):


"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Július 02. - 16:21:41
Válasz #6881
Nem elérhető

Gabe


Felbaszhatnám ezen az agyam, de igazából ez már egy komédia.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Július 02. - 17:47:47
Válasz #6882
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


Tényleg nevetséges az egész ország, nálam a napokban pattant el a húr, ezzel az útdijjal kapcsolatban, illetve a nevetségesen szigorú uj Btk.-val aminek semmi értelme.

2013. Július 02. - 22:50:22
Válasz #6883
Nem elérhető

God Vazzeg


Sírok és röhögök egyben, de nem tudom eldönteni hogy melyik maradjon!  ::)

2013. Július 03. - 14:17:36
Válasz #6884
Nem elérhető

God Vazzeg