2024. Június 06. - 18:15:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1038464 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2013. Október 04. - 10:21:27
Válasz #7020
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Csináljunk online bodybuilding-et is, legyúrunk a megrendelő helyett  ;D ;D.

Mennyire szép kifejezést használtam, ízlelgetem még kicsit legyúrunk helyette  ;D ;D.

Legyúrunk helyette  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Október 04. - 12:32:58
Válasz #7021
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Schwarzenegger màr legyúrt mindannyiunk helyett, benyomott màr mindent helyettetek, és ezàltal megszabadított minket bűneinktől. Ámen.  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Október 04. - 12:50:03
Válasz #7022
Nem elérhető

Gabe


Mi megszereltünk 2 dohányboltot. Akkor most kussoljak? ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Október 04. - 12:55:16
Válasz #7023
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Mi megszereltünk 2 dohányboltot. Akkor most kussoljak? ;D

Akkor most a hajad növését se halljuk vagy 2 napig!  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Október 04. - 13:06:41
Válasz #7024
Nem elérhető

Gabe


Mi megszereltünk 2 dohányboltot. Akkor most kussoljak? ;D

Akkor most a hajad növését se halljuk vagy 2 napig!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Október 04. - 13:10:48
Válasz #7025
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 04. - 14:19:38
Válasz #7026
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Október 04. - 14:45:39
Válasz #7027
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Október 04. - 15:58:16
Válasz #7028
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Október 04. - 17:02:16
Válasz #7029
Nem elérhető

God Vazzeg


Ennyi :D

2013. Október 04. - 18:13:32
Válasz #7030
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 04. - 18:29:40
Válasz #7031
Nem elérhető

cpggyurma



2013. Október 05. - 19:46:33
Válasz #7032
Nem elérhető

God Vazzeg


A kommunista időszakban elterjed a hír, hogy az egyik moszkvai henteshez hús fog érkezni. Az emberek rövid időn belül összegyűlnek, hatalmas sor alakul ki. Ahogy a hidegben várakozik a rengeteg ember, kijön egy hentes és elkiáltja magát:
- Emberek! A készletek szűkössége miatt nem jut mindenkinek hús! Azt kérem, hogy a többiek érdekében a zsidók menjenek haza!
Az emberek egy része kiáll a sorból, és elindul haza. Két óra múlva megint kijön a hentes:
- Sajnos kiderült, hogy még kevesebb húst fogunk kapni, mint amire számítottunk. Ezért megkérünk mindenkit, aki nem tagja a Pártnak, menjen haza!
Megint csak a várakozók egy része morgolódva elindul haza. Elkezd szakadni a hó is, de a tömeg kitartóan várakozik. Újabb három óra múlva megint jön a hentes:
- Sajnos most kaptuk a hírt, hogy egyáltalán nem jön hús! Megkérünk mindenkit, menjen haza!
A tömeg morgolódva elkezd szétoszlani. Az egyik járókelő csalódottan odaszól a mellette állónak:
- Na, már megint a zsidók jártak a legjobban!

:D

2013. Október 06. - 00:52:24
Válasz #7033
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 06. - 19:37:03
Válasz #7034
Nem elérhető

God Vazzeg


Angol hajótöröttek unatkoznak egy lakatlan szigeten.
- Golfozzunk! - mondja az egyik - Nem kell hozzá más, csak egy ütő, egy labda és egy lyuk. Nekem van egy ütőm.
- Nekem van egy labdám - így a másik.
Mire a harmadik:
- Én inkább nem játszom.

 Łł=