2024. Június 06. - 07:45:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1038193 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2008. Szeptember 01. - 12:10:41
Válasz #1350
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Szeptember 01. - 17:31:13
Válasz #1351
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Szeptember 01. - 19:50:43
Válasz #1352
Nem elérhető

God Vazzeg


A tömött villamoson mindenki igyekszik hazafelé a munkából.
Kisebbségi fazonnak csörög a telefonja. Előkapja, előbb bután nézi
a kijelzőt, majd szolíd hangerővel beleszól:
- Halló. Halló. Ki vagy? Szólj bele, ki vagy?
Mire egy hang a tömegből:
- Akitől loptad, b@zd meg!  ***))))

 ****:)))

2008. Szeptember 02. - 10:21:16
Válasz #1353
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Szeptember 02. - 18:24:16
Válasz #1354

B1ll4

Vendég
Nem rossz :D

2008. Szeptember 02. - 19:50:02
Válasz #1355
Nem elérhető

mack


ezolyan Gyuris. Kicsit megcsinátt.  ***)))

2008. Szeptember 03. - 09:27:20
Válasz #1356
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Szeptember 03. - 19:48:55
Válasz #1357
Nem elérhető

Boresz


annyira fáradt vagyok hogy ezen vigyorgok már egy ideje  ;D:

Agresszív kismalac megy az erdőben. Egyszer csak egy apáca jön vele szemben, megfejeli majd azt kiáltja:
- Gyenge vagy, Batman!
-----------------------------------------------------------

A székely meg a fia mennek gombázni. A fiú az egyik bokor alatt talál egy régi mordályt. Kérdezi az apját:
- Mi vóna ez Édesapám?
- Trombita. - szájába veszi és fujni kezdi, de a puska eldurran az öregnek meg fülig reped a szája. A gyerek kisvártatva megszólal:
- Hát Édesapám hiába nevet én azért egy kicsit megiedtem!
------------------------------------------------------------

Új kispap érkezik a plébániára, és rögtön az első nap át is adja neki a gyóntatószéket. Azonban meghagyja neki, hogyha nem tudja, melyik büntetésre mennyi imádságot kell kiszabni, csak szóljon ki bátran, hátul lesz a kertben.
Jön is az első "ügyfél", egy fiatal nő.
- Milyen bűnt követtél el, lányom?
- Paráználkodtam.
- Mégis hogyan?
- Szoptam.
Gondolkodóba esik a fiatal pap, nem tudja, milyen mértékű büntetést szabjon ki rá. Ezért kiszól az idős papnak:
- Atyám, te mennyit szoktál adni szopásért?
- A harangozónak? Egy ezrest.   ***))))


nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Szeptember 03. - 23:59:17
Válasz #1358
Nem elérhető

God Vazzeg


Kecskemét logós mörcédösz mercedes  ****:))))))  ;D ;D ;D


2008. Szeptember 04. - 00:29:32
Válasz #1359
Nem elérhető

Rencsi


Halihó!
Eszembe jutott pár poén.  ;D

-Miért fehér a menyasszonyi ruha?
- Mert általában minden háztartási kisgép fehér színű.

- Mit mond a cápa a tonhalkonzervnek?
- Mi az rajtad? Vasing Ton?

Egy faluba a gyakornok gyógyszerész első napját tölti. A főnökének sürgős ügyben el kell mennie, így utasításokkal látja el a gyakornokot.
- Ha bárki problémával érkezik, két féle gyógyszert szoktam adni. Ha a gond deréktól lefele van, akkor ezeket a pirulákat adod, ha pedig derék fölötti akkor aszpirint adsz nekik. Megértetted?
-Igen, csak ezt a 2 fajtát adom.
A zárás környékén érkezik csak vissza a főnök, és érdeklődik, h minden rendben volt-e?
- Igen, rendben volt minden, azt a 2 gyógyszert adtam egy kivétellel.
-Mi volt az a kivétel?
- Bejött egy gyönyörű, vékony, fekete hosszú hajú, mini ruhás nő, odafordult hozzám és azt mondta "olyan régen láttam ilyen szexi férfit!"
Na, ő szemcseppet kapott! 


Az ifjú ara azon gondolkodik, h a nászéjszakára hálóinget, vagy pizsamát vegyen-e fel. Mivel döntésképtelen tanácsot kér anyukájától.
- Anyu! Te a helyemben mit vennél fel a nászéjszakára? Hálóinget, vagy pizsamát?
- Én a helyedben kislányom, a pizsamát választanám, mert ha kitakarnak éjszaka, akkor sem fázom meg...
A lányzó még mindig nem tud dönteni, így a nagyanyját is megkérdi.
- Nagyi! Te mit viselnél a nászéjszakán, ha a helyemben lennél? Pizsamát, vagy hálóinget?
- Nos kisunokám, én a helyedben a hálóinget választanám, mert könnyebben hozzám lehetne férni...
Teljes döntésképtelenség lesz úrrá a menyecskén, így megkeresi a dédijét tanácsért.
- Dédi! Te mit húznál fel a nászéjszakán, ha a helyemben lennél? Pizsamát vagy hálóinget?
- A térdeimet húznám a fülemig! 

 Łł=
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2008. Szeptember 04. - 06:39:43
Válasz #1360
Nem elérhető

fastor


Halihó!
Eszembe jutott pár poén.  ;D

-Miért fehér a menyasszonyi ruha?
- Mert általában minden háztartási kisgép fehér színű.

- Mit mond a cápa a tonhalkonzervnek?
- Mi az rajtad? Vasing Ton?

Egy faluba a gyakornok gyógyszerész első napját tölti. A főnökének sürgős ügyben el kell mennie, így utasításokkal látja el a gyakornokot.
- Ha bárki problémával érkezik, két féle gyógyszert szoktam adni. Ha a gond deréktól lefele van, akkor ezeket a pirulákat adod, ha pedig derék fölötti akkor aszpirint adsz nekik. Megértetted?
-Igen, csak ezt a 2 fajtát adom.
A zárás környékén érkezik csak vissza a főnök, és érdeklődik, h minden rendben volt-e?
- Igen, rendben volt minden, azt a 2 gyógyszert adtam egy kivétellel.
-Mi volt az a kivétel?
- Bejött egy gyönyörű, vékony, fekete hosszú hajú, mini ruhás nő, odafordult hozzám és azt mondta "olyan régen láttam ilyen szexi férfit!"
Na, ő szemcseppet kapott! 


Az ifjú ara azon gondolkodik, h a nászéjszakára hálóinget, vagy pizsamát vegyen-e fel. Mivel döntésképtelen tanácsot kér anyukájától.
- Anyu! Te a helyemben mit vennél fel a nászéjszakára? Hálóinget, vagy pizsamát?
- Én a helyedben kislányom, a pizsamát választanám, mert ha kitakarnak éjszaka, akkor sem fázom meg...
A lányzó még mindig nem tud dönteni, így a nagyanyját is megkérdi.
- Nagyi! Te mit viselnél a nászéjszakán, ha a helyemben lennél? Pizsamát, vagy hálóinget?
- Nos kisunokám, én a helyedben a hálóinget választanám, mert könnyebben hozzám lehetne férni...
Teljes döntésképtelenség lesz úrrá a menyecskén, így megkeresi a dédijét tanácsért.
- Dédi! Te mit húznál fel a nászéjszakán, ha a helyemben lennél? Pizsamát vagy hálóinget?
- A térdeimet húznám a fülemig! 

 Łł=
valaki magyarázza meg az utolsó poént ?:-/ ????...
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Szeptember 04. - 07:01:50
Válasz #1361

Torony

Vendég
 !+"%
dédi nem azon dilemmázna, hogy mi legyen rajta a nászéjszakán, hanem szétrakná a lábát (felhúzná a térdét a füléig) hogy a féje ALAPOSAN MEG TUDJA BASZNI

2008. Szeptember 04. - 10:15:47
Válasz #1362
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Szeptember 04. - 10:24:39
Válasz #1363
Nem elérhető

Rencsi


Sírok a röhögéstől bassza meg
http://www.youtube.com/watch?v=0V8wesYyCCg&feature=related

 Łł= Ez nagy volt!

Köszi Torony  a magyarázatot  ****) , eléggé egyértelmű így már a fiatalságnak is.  ))=/
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2008. Szeptember 04. - 11:33:45
Válasz #1364

Torony

Vendég


Köszi Torony  a magyarázatot  ****) , eléggé egyértelmű így már a fiatalságnak is.  ))=/

igazán nincs mit, gondoltam minél egyértelműbb, annál jobb  ;D ;D ;D