2024. Június 06. - 07:23:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1038177 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2008. November 04. - 10:06:16
Válasz #1710

Torony

Vendég
Egy nő súlyos balesetet szenved, és azonnal kómába esik.
Hiába próbálkoznak az orvosok, nincs mit tenni. Egy nap az egyik nővér
éppen egy vizes kendővel mosdatja az érzékeny zónákat, amikor arra lesz
figyelmes, hogy a monitoron mintha változás lenne, amint megérinti.
Azonnal be is hívják a férjet és elújságolják neki, mi történt:
- Lehet, hogy furcsán hangzik, de talán egy kis orális szex segíthetne a
feleségének felébredni a kómából.
A férj kételkedik ugyan, de végül, amikor biztosítják, hogy senki sem
láthatja őket, belemegy.
Elfüggönyözik a szobát, de néhány perc múlva a monitoron teljesen
kiegyenesedik a vonal. Nincs pulzus, a szívverés is leállt.
A nővérek rohannak be. A férj éppen akkor húzza fel a nadrágját.....
- Asszem, megfulladhatott...

 ;D ;D ;D

2008. November 04. - 12:05:29
Válasz #1711
Nem elérhető

God Vazzeg


A buddhista és a katolikus pap jó barátok egymással, egyszer azonban vitatkozni kezdtek, hogy mi van a halál után. Paradicsom, ujjászületés, vagy mennyország?
Megegyeztek egymással, amelyikük hamarabb meghal, az megjelenik a másiknak álmában, és elmondja az igazat. Meghal a katolikus pap, és megjelenik a buddhista álmában.
-Te! Mi van a túlvilágon a halál után?
-Hát képzeld, reggel felkelünk, majd szeretkezünk.. tízóraizunk, szeretkezünk. ebédelünk, szeretkezünk. uzsonnázunk, szeretkezünk, vacsorázunk, szeretkezünk. majd alszunk. egész nap csak evés, alvás, szeretkezés.
-Ó öregem, ez akkor tényleg a Paradicsom!
-Nem, neked volt igazad, újjászületés. Gödöllői nyúltenyészetben vagyok baknyúl  !+"%  ;D ;D ;D

2008. November 04. - 23:28:28
Válasz #1712

B1ll4

Vendég
ehh...

2008. November 05. - 15:32:14
Válasz #1713
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Kövér nő bemegy egy cukrászdába:
- Mit tud adni, aminek alacsony a cukortartalma, és nincs benne zsír?
- Szalvétát.

 ;D

2008. November 05. - 16:29:37
Válasz #1714
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Sok sikert a hétvégi wabba vb-re Mexikóba utazó magyar válogatottnak.  >:D ;D

http://www.delmagyar.hu/kulfold_hirek/mexikoi_legikatasztrofa_-_mar_13_halott/2076249/

Bocs nem kell komolyan venni.  ;D

2008. November 05. - 20:10:44
Válasz #1715
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Házas kollegák figyelmébe egy kics szösszenet.  ;D

Nők házasságban


Három feleség, egy, aki nem rég ment férjhez, egy, aki pár éve már házas, valamint egy, aki már 20 éve házasságban él, elhatározzák, hogy feldobják valamivel otthon a "sex-life"-ot. Abban egyeztek meg, hogy egy kis szado-mazo módszert alkalmaznak majd és az élmény után beszámolnak az eredményről.

Egy hét múlva találkoznak és elmesélik mi történt:



A "friss" házasságban élő hölgy azt mondja:

Párom munkahelyén egy földig érő fekete bőrkabátban jelentem meg, becsuktam az irodája ajtaját, majd amikor ledobtam magamról a szerkót és meglátta, hogy egy fekete bőr bikini van csak rajtam annyira felizgult, hogy az ostort már nem is kellett használnom, vad szeretkezésbe kezdtünk az íróasztalán.

Aki már pár éve házasságban él a következőt mondta:

Nekem is hasonló élményem volt, a párom miután hazajött munkából, én is fekete bőrszerkóba várva álltam előtte, kettőt rácsaptam a fenekére a bőr ostorral, majd olyat szeretkeztünk, hogy egy második nászútra hívott.

A harmadik, "rutinos" hölgy, némi tétovázás után őszintén bevallotta:

Rengeteget terveztem. A gyerekeket lepasszoltam a nagyszülőknél. Parfümös, olaj fürdőt vettem. Én is beöltöztem a bőrszerkóba, még egy fekete maszkot is fölvettem. Amikor az uram hazajött a munkából lezuttyant a fotelbe, megragadta a TV távirányítóját, majd amikor rám nézett csak annyit mondott:

"Hé Batman, mi van vacsorára?"


2008. November 05. - 21:10:10
Válasz #1716
Nem elérhető

fastor


Házas kollegák figyelmébe egy kics szösszenet.  ;D

Nők házasságban


Három feleség, egy, aki nem rég ment férjhez, egy, aki pár éve már házas, valamint egy, aki már 20 éve házasságban él, elhatározzák, hogy feldobják valamivel otthon a "sex-life"-ot. Abban egyeztek meg, hogy egy kis szado-mazo módszert alkalmaznak majd és az élmény után beszámolnak az eredményről.

Egy hét múlva találkoznak és elmesélik mi történt:



A "friss" házasságban élő hölgy azt mondja:

Párom munkahelyén egy földig érő fekete bőrkabátban jelentem meg, becsuktam az irodája ajtaját, majd amikor ledobtam magamról a szerkót és meglátta, hogy egy fekete bőr bikini van csak rajtam annyira felizgult, hogy az ostort már nem is kellett használnom, vad szeretkezésbe kezdtünk az íróasztalán.

Aki már pár éve házasságban él a következőt mondta:

Nekem is hasonló élményem volt, a párom miután hazajött munkából, én is fekete bőrszerkóba várva álltam előtte, kettőt rácsaptam a fenekére a bőr ostorral, majd olyat szeretkeztünk, hogy egy második nászútra hívott.

A harmadik, "rutinos" hölgy, némi tétovázás után őszintén bevallotta:

Rengeteget terveztem. A gyerekeket lepasszoltam a nagyszülőknél. Parfümös, olaj fürdőt vettem. Én is beöltöztem a bőrszerkóba, még egy fekete maszkot is fölvettem. Amikor az uram hazajött a munkából lezuttyant a fotelbe, megragadta a TV távirányítóját, majd amikor rám nézett csak annyit mondott:

"Hé Batman, mi van vacsorára?"


Stereo háy éve is vagy házas? !+"% >:D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. November 07. - 10:13:50
Válasz #1717
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. November 07. - 11:15:14
Válasz #1718
Nem elérhető

God Vazzeg


Süteményrecept (gyesen lévő anyukáknak, és Kazanak  :D )

Távolítsuk el a plüssmacit a sütőből, és melegítsük a sütőt 160 °C-ra. Gőz felett olvasszunk meg 10 dkg margarint. Ismét távolítsuk el a plüssmacit a sütőből, és erélyesen szóljunk rá Öcsire: "Nem szabad, Öcsi!" A margarint keverjük össze 20 dkg cukorral. A többi margarint szedjük ki Öcsi kezéből, és mossuk le a falat. Mérjünk ki 3 evőkanál kakaót. Ismét vegyük el a margarint Öcsitől. Fürdessük meg a macskát. Tegyünk hintőpőrt és ragtapaszt a karmolásokra. Keverjünk a margarinhoz 4 egész tojást, 2 vaníliáscukrot és 30 dkg lisztet. Vegyük ki a füstölgő plüssmacit a sütőből, és nyissunk ki minden ajtót és ablakot, szellőztetés végett. Vegyük el a mobiltelefont Andikától, és biztosítsuk a férjünk főnökét, hogy nem, nem a férjünkkel beszélt az előbb. Hívjuk fel a férjünket, és készítsük fel a legrosszabbra.

Adjunk a tésztához 1 teáskanál sót és 10 dkg durvára vágott diót (közben álljunk ellen a kísértésnek, hogy mind Andikát, mind Öcsit durvára vágjuk). Engedjük ki a macskát a sütőből. A tésztát öntsük alaposan kivajazott tepsibe. 25 percig közepes lángon süssük. Vegyük el a borotvát és a macskát Öcsitől. Magyarázzuk el a gyerekeknek, hogy fogalmunk sincs, hogy a borotvált macska lebarnul-e a napon. Dobjuk ki a macskát az udvarra, amíg még képes elfutni.

Bevonómáz: Keverjük össze a következő hozzávalókat: 10 dkg cukor, 5 dkg olvasztott csokoládé, 5 dkg olvasztott margarin. Vegyük ki azt a nyomorult plüssmacit a grillsütőből, és dobjuk el. Jó messzire. Magyarázzuk el kedvesen a rendőrnek, hogy fogalmunk sem volt róla, hogy őt fogjuk fejbe találni, miközben éppen Öcsit próbálja megmenteni a szomszád ház tetejéről. Tegyük Öcsit a járókába.

Adjunk a mázhoz 1/2 dl tejet, egy kevés sót, és lassú tűzön forraljuk 2 percig. Nyissunk ajtót a csengetésre, és magyarázzuk el a szomszédnak, mennyire sajnáljuk, hogy Andika bedugta a kerti slagot a spájzablakán. Ajánljuk fel, hogy megtérítjük a befőttek és a takarítószemélyzet költségét. Kössük ki Andikát az asztallábhoz. Távolítsuk el a szénné égett sütiket a sütőből. Dobjuk ki.. Kapjunk idegösszeomlást.

2008. November 07. - 12:17:38
Válasz #1719
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Szomszédba tanátam kötelezőK!!!!!  Łł=

(bocs ha valaki már bedobta ezeket)

Ismerős lány: http://www.indavideo.hu/video/Kamu_potencianovelo

Nemjó ízű a shake mi? Ez a hardcore diéta: http://www.youtube.com/watch?v=y_swvt0CLsc&NR=1



2008. November 07. - 13:18:38
Válasz #1720
Nem elérhető

Rencsi


Szomszédba tanátam kötelezőK!!!!!  Łł=

(bocs ha valaki már bedobta ezeket)

Ismerős lány: http://www.indavideo.hu/video/Kamu_potencianovelo

Nemjó ízű a shake mi? Ez a hardcore diéta: http://www.youtube.com/watch?v=y_swvt0CLsc&NR=1




A második nagyon kemény...és még vigyorog is hozzá...ha édeset kívánnék, csak megnézem, és megoldódik a gondom.  :laugh:
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2008. November 07. - 14:48:32
Válasz #1721
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2008. November 07. - 14:57:37
Válasz #1722

B1ll4

Vendég

2008. November 07. - 14:58:57
Válasz #1723
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
24,5 centi. Az má ló majdnem.  ;D

2008. November 07. - 15:45:02
Válasz #1724
Nem elérhető

Tasman