2024. Május 23. - 16:47:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1036797 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2009. Január 10. - 09:39:01
Válasz #1935
Nem elérhető

bender



2009. Január 10. - 15:14:39
Válasz #1936
Nem elérhető

bender



Vagy az internetes fikázóknak írt monológja  :-)(-:

http://www.youtube.com/watch?v=G2YhGsmEJs4&NR=1

Nekem is ez az egyik kedvenc részem! :-):-)::

2009. Január 10. - 15:43:20
Válasz #1937
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Január 10. - 15:47:46
Válasz #1938
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2009. Január 10. - 15:52:12
Válasz #1939

nyunyuka2

Vendég

2009. Január 10. - 20:15:21
Válasz #1940
Nem elérhető

H. Laci


"Mind megfizettek köcsög töcskölők ! Ti vagytok a legnagyobb dákos slukkolók ! Sírva nézitek ahogy szétkúrjuk az anyátokat rinya pinák... Ha elérünk Hollywoodba a Miramaxos filforgató gecikkel megetetjük a szarunkat, aztán kiszaratjuk és megetetjük velük azt amit a mi szarunkból szartak ! Aztán ti jöttök pinaszomorítók ! Puszi : Jay és néma Bob. Ez bebaszik nekik !"
ez állat mad befosok rajta  @-o @-o @-o @-o @-o @-o @-o @-o @-o @-o @-o

2009. Január 10. - 20:16:08
Válasz #1941
Nem elérhető

izomboy



2009. Január 10. - 20:23:55
Válasz #1942

nyunyuka2

Vendég

2009. Január 10. - 21:48:15
Válasz #1943
Nem elérhető

AtomAnti


The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2009. Január 11. - 11:40:55
Válasz #1944
Nem elérhető

H. Laci


MÉG ILYEN RÖHÖGÉST  @-o @-o  nekem van egy hawerom aki képes ilyen hangon röhögni  ))=/

2009. Január 11. - 11:42:57
Válasz #1945
Nem elérhető

FirstLady


"Már több mint egy éve jártunk imádott barátnőmmel, és
el is határoztuk, hogy összeházasodunk. Csak egy dolog aggasztott....

A gyönyörű szép huga... Jövendőbeli sógornőm 22 éves volt, nagyon szűk
miniszoknyákban járt és legtöbbször melltartó nélkül. Rendszeresen lehajolt amikor a közelemben volt, s így mindig csodálatos látvány tárult elém. Biztosan szándékos volt, mert sosem csinálta más előtt. Egy napon, a hugica hívott, és megkért, hogy menjek át leellenőrizni az esküvői meghívókat.

Egyedül volt, mikor megérkeztem, és azt suttogta, hogy olyan vágyat érez irántam, amit nem
tudott leküzdeni. Azt mondta, szeretne velem szeretkezni, csak egyszer mielőtt megházasodom és elkötelezem magam a nővére mellett. Meredten figyeltem, ahogy felmegy a lépcsőn. Amikor felért, lehúzta a bugyiját és ledobta rám a lépcső
aljára. Egy pillanatig ott álltam, majd megfordultam és kivágtattam a bejárati ajtóhoz. Kinyitottam, majd a kocsimhoz rohantam.

Körös-körül...ott álldogált az egész jövendőbeli családom, mind tapsolva!Apósjelöltem könnyes szemekkel ölelt át és mondta:
"Nagyon örülünk, hogy átmentél a kis tesztünkön! Nem is akarhatnánk nálad jobb férfit a lányunknak. Üdvözlünk a családban!"

Tanulság:
Mindig a kocsiban tartsd az óvszert!"

 ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 11. - 13:35:33
Válasz #1946
Nem elérhető

fastor


"Már több mint egy éve jártunk imádott barátnőmmel, és
el is határoztuk, hogy összeházasodunk. Csak egy dolog aggasztott....

A gyönyörű szép huga... Jövendőbeli sógornőm 22 éves volt, nagyon szűk
miniszoknyákban járt és legtöbbször melltartó nélkül. Rendszeresen lehajolt amikor a közelemben volt, s így mindig csodálatos látvány tárult elém. Biztosan szándékos volt, mert sosem csinálta más előtt. Egy napon, a hugica hívott, és megkért, hogy menjek át leellenőrizni az esküvői meghívókat.

Egyedül volt, mikor megérkeztem, és azt suttogta, hogy olyan vágyat érez irántam, amit nem
tudott leküzdeni. Azt mondta, szeretne velem szeretkezni, csak egyszer mielőtt megházasodom és elkötelezem magam a nővére mellett. Meredten figyeltem, ahogy felmegy a lépcsőn. Amikor felért, lehúzta a bugyiját és ledobta rám a lépcső
aljára. Egy pillanatig ott álltam, majd megfordultam és kivágtattam a bejárati ajtóhoz. Kinyitottam, majd a kocsimhoz rohantam.

Körös-körül...ott álldogált az egész jövendőbeli családom, mind tapsolva!Apósjelöltem könnyes szemekkel ölelt át és mondta:
"Nagyon örülünk, hogy átmentél a kis tesztünkön! Nem is akarhatnánk nálad jobb férfit a lányunknak. Üdvözlünk a családban!"

Tanulság:
Mindig a kocsiban tartsd az óvszert!"

 ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

ez jó, már egyyszer beraktam, másszor, meg más, de örök etalon @:-) ;-oo-;
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 11. - 14:51:42
Válasz #1947
Nem elérhető

Gabe


ez jó, már egyyszer beraktam, másszor, meg más...
célzásértékű  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 11. - 14:53:45
Válasz #1948
Nem elérhető

fastor


ez jó, már egyyszer beraktam, másszor, meg más...
célzásértékű  ;D
?
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 11. - 16:24:19
Válasz #1949
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."