2024. Június 06. - 02:33:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1038097 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2009. Január 16. - 14:52:10
Válasz #1980
Nem elérhető

NaturalBoy



2009. Január 16. - 15:17:05
Válasz #1981
Nem elérhető

Rencsi


jaja, bár van egy olyan érzésem, hogy a csajoknak annyira nem jön majd be!  ****:)))
Főképp, hogy volt már egyszer.. :-/-(-:
Akkor sem volt poénos, most sem.. bár, ennek a pasi változata. Na! Az már:  ****:))))))  :laugh: :laugh: :laugh:
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2009. Január 16. - 23:41:15
Válasz #1982
Nem elérhető

Gabe


Hol lakik Tarzan? - Inda House

Hogy hívják a narkós elefántot? - Coco Jumbo

Melyik a legfájdalmasabb sportág? - A véraláfutás

és a legkomolyabb:

Hogy mondják angolul: apádra ütök? - Puff Daddy
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 17. - 14:48:49
Válasz #1983
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ez lehet hogy nem vicces,de nekem tetszik  Łł=

A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny aítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestõgée annak mkénit rdeeözndenk el a btûek: eyeüdl az a fntoos, hgoy az eslõ és az uolstó betû a hlyéen lygeen; ha a tböbrie a lgnoeyabb özeássivsazsg a jleezmlõ, a sövzeg aokkr is tleejs mrtébéekn ovasalthó mraad. A jnleeésg mgáayzrataa az, hgoy az erbemi agy nem eyedgi btüeket, hneam tleejs sazakvat ovals.
Íme a bzonytéik.

 :-}


2009. Január 17. - 14:53:02
Válasz #1984

nyunyuka2

Vendég
Ez lehet hogy nem vicces,de nekem tetszik  Łł=

A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny aítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestõgée annak mkénit rdeeözndenk el a btûek: eyeüdl az a fntoos, hgoy az eslõ és az uolstó betû a hlyéen lygeen; ha a tböbrie a lgnoeyabb özeássivsazsg a jleezmlõ, a sövzeg aokkr is tleejs mrtébéekn ovasalthó mraad. A jnleeésg mgáayzrataa az, hgoy az erbemi agy nem eyedgi btüeket, hneam tleejs sazakvat ovals.
Íme a bzonytéik.

 :-}



Igen, ez így igaz, de ez már nem újdonság!  ;) ;D

2009. Január 17. - 14:58:30
Válasz #1985
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Jóvan na! Vidékre még nem jutott el a hír. Most dobták még csak be a tavalyi népszabadságot.  :-/-(-: ;D

2009. Január 17. - 15:00:56
Válasz #1986

nyunyuka2

Vendég
Na jó, ezért elnézem  ****:)))  8-)

De azért tényleg nagyon jóóóó!!  :) Łł=

2009. Január 17. - 16:20:33
Válasz #1987
Nem elérhető

God Vazzeg


Jóvan na! Vidékre még nem jutott el a hír. Most dobták még csak be a tavalyi népszabadságot.  :-/-(-: ;D

Ja, kérem, hozzánk a déli harangszó délután 3-ra ér el  :-O  :-}

2009. Január 17. - 16:37:59
Válasz #1988
Nem elérhető

fastor


ez az oka, amiért mégis el tudjátok, olvasni, amit írok ;D ;D ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 17. - 20:36:24
Válasz #1989

nyunyuka2

Vendég
Jóvan na! Vidékre még nem jutott el a hír. Most dobták még csak be a tavalyi népszabadságot.  :-/-(-: ;D

Ja, kérem, hozzánk a déli harangszó délután 3-ra ér el  :-O  :-}

 ***)))) ...ja, én meg elfelejtettem, hogy nagyvárosban lakom  ****:))) ****:))) ****:))) !+"%

2009. Január 18. - 18:52:17
Válasz #1990
Nem elérhető

bender


- Mi az a két szó, amit nem akarsz hallani szeretkezés közben?
- ???
- Drágám, hazajöttem!  :-)- :-)- :-)- :-)-

 Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł=

2009. Január 18. - 18:57:14
Válasz #1991
Nem elérhető

sabodave


Ez jó! :D

2009. Január 20. - 00:34:12
Válasz #1992
Nem elérhető

NaturalBoy


Szombat hajnalban felkeltem, a sötétben felvettem a jégeralsómat meg mindenféle meleg holmit, készítettem magamnak pár szendvicset, csöndben kivittem a kutyát, a garázsban felraktam a csónakot az autóra, beraktam a horgászfelszerelést is. Odakint havas eső esett és erősen fújt a szél. Az autórádiót hallgatva rádöbbentem, hogy egész nap szörnyű idő lesz. Így hát meggondoltam magam, visszamentem a házba, halkan levetkőztem és óvatosan bebújtam a feleségem mellé az ágyba. Gyengéden megcirógattam a hátát és odasúgtam neki:
- Borzalmas idő van odakint!
Mire az én szerető párom azt válaszolta:
- El tudod képzelni, hogy a bolond férjem meg horgászni ment ebben az időben?

2009. Január 20. - 00:35:14
Válasz #1993
Nem elérhető

fastor


Szombat hajnalban felkeltem, a sötétben felvettem a jégeralsómat meg mindenféle meleg holmit, készítettem magamnak pár szendvicset, csöndben kivittem a kutyát, a garázsban felraktam a csónakot az autóra, beraktam a horgászfelszerelést is. Odakint havas eső esett és erősen fújt a szél. Az autórádiót hallgatva rádöbbentem, hogy egész nap szörnyű idő lesz. Így hát meggondoltam magam, visszamentem a házba, halkan levetkőztem és óvatosan bebújtam a feleségem mellé az ágyba. Gyengéden megcirógattam a hátát és odasúgtam neki:
- Borzalmas idő van odakint!
Mire az én szerető párom azt válaszolta:
- El tudod képzelni, hogy a bolond férjem meg horgászni ment ebben az időben?
júúúúúúúúúúúúj !+"%
ez fájt ;D
jóéjt ****:)))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 20. - 00:38:17
Válasz #1994
Nem elérhető

NaturalBoy


Tanácsok szövegíróknak Frank L. Viscotól, egy amerikai reklámügynökség alelnökétől és szövegírójától:

"Számos szabályt tanultam meg a szavakkal való játékkal töltött éveim alatt:

1. Az alliterációk az alkotásban alkalmazhatatlanok.
2. És nem jó az se, ha kötőszóval kezdesz mondatot.
3. Kerüld a kliséket, még ha szenzációsak vagy fantasztikusak is.
4. Nyomasd a köznyelvet!
5. Tartózkodj az "&" jeltől & a röv.-ektől!
6. A zárójelekbe tett megjegyzések (még ha helytállók is) szükségtelenek.
7. Megszakítani egy többszavas kifejezést olyan, mint kezet nem mosni vécézés után.
8. Túlrövidíteni se!
9. Az idegen kifejezéseket diszkrimináld!
10. Az emberek sajnos általánosítanak.
11. Kerüld az idézeteket! Vagy ahogy Ralph Waldo Emerson mondta: "Gyűlölöm az idézeteket. Azt mondd, ami a fejedben van!".
12. A kliséknél már csak egy dolog létezik, amik rosszabbak: az összehasonlítások.
13. Kerüld a bőbeszédűség eltúlzását, ne szaporítsd a szót feleslegesen, mert az ilyesmi szükségtelen!
14. A közönségesség sz**ás!
15. Nagyjából legyél pontos!
16. Kevesebbet mondani a legtökéletesebb dolog a világon.
17. Túlozni viszont egymilliárdszor rosszabb a kevesebbet mondásnál!!!!!!
18. 1 szavas mondatok? Törölni!
19. Az analógiák az írásokban úgy állnak, mint tehénen a gatya.
20. A passzív szerkezetek legyenek kerülve!
21. Drága barátaim! Ne bizalmaskodjatok, jó?
22. A szövegekben a képzavarok ugyanolyanok, mint amikor a tévé képe rossz.
23. Miért kell mindig költői kérdéseket feltenni?"