2024. Június 06. - 18:32:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1038471 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Január 27. - 23:22:16
Válasz #2115
Nem elérhető

Rencsi


A pofámról lesül a bőr, hogy nem lapoztam vissza a 93.oldalig!  ***))))  ;)
****:)))  ****:))) ****:))) összeszégyelted magad? nagyon helyes   ****:)))))) ;)  ****:))) ****:))) (a viccekhez jó a memóriám nagyon, jó lenne, ha holnapi szigorlat anyaga is így megmaradna..   :D )
Na-na! Melegbe? kikérem magamnak!  :D
Van amibe lehet nyúlni...és meleg!  ***)))) :)
***)))) Most kóstolgatsz? Vigyázz!!  :--:  :D
Vigyázok! Fenekelés lesz?  ***))) ;D  @-o
Minimum, de vasalózsinórral.  ****:))) ****:))) ****:)))

És hogy ne legyen off, egy komolyzenei kérdés:
- Hogy hívják művésznyelven a férfi nadrág sliccét?


???


- Varázsfuvola nyitánya. :D
Oké, vasalózsinór, de nem fog az fájni neked?
Mert, ha igen, akkor csak a varázsfuvolával inkább!  :D  ;)
Én fordítva gondoltam. Gondolom te is, csak félrebillentyűztél..  :D Úgyis azt mondják, hogy a vasalás női meló.. Tényleg ezt is kihagytad a milyen legyen a pasi felsorolásból: vasaljon, takarítson, súroljon, mosogasson..  ****:))) ****:))) ****:)))
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2009. Január 27. - 23:23:15
Válasz #2116
Nem elérhető

FirstLady


Tényleg ezt is kihagytad a milyen legyen a pasi felsorolásból: vasaljon, takarítson, súroljon, mosogasson..  ****:))) ****:))) ****:)))
ahogy mondod ****:)))))) ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 27. - 23:24:32
Válasz #2117
Nem elérhető

Gabe


Én úgy gondoltam, hogy egy kötényben paskollak, a zsinórralfuvolával!  ????... :D ;)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 27. - 23:25:11
Válasz #2118
Nem elérhető

FirstLady


Én úgy gondoltam, hogy egy kötényben paskollak, a zsinórralfuvolával!  ????... :D ;)
Rencsi, a barátod ilyenkor gépközelben van? ::) :-/-- ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 27. - 23:26:03
Válasz #2119
Nem elérhető

Cressler


duma, akármelyik nő otthagy egy mosogatós, vasalós izét egy jó varázsfuvoláért  8-}
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Január 27. - 23:27:13
Válasz #2120
Nem elérhető

FirstLady


duma, akármelyik nő otthagy egy mosogatós, vasalós izét egy jó varázsfuvoláért  8-}
Nem vagy-vagy, hanem IS ****:))) ****:))) ****:)))
mosogat, vasal, takarít, főz, ÉS...  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 27. - 23:27:29
Válasz #2121
Nem elérhető

Gabe


Én úgy gondoltam, hogy egy kötényben paskollak, a zsinórralfuvolával!  ????... :D ;)
Rencsi, a barátod ilyenkor gépközelben van? ::) :-/-- ****:))) ****:))) ****:)))
Nana, őt nem vállalom!  **:))))*  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 27. - 23:28:02
Válasz #2122
Nem elérhető

FirstLady


Én úgy gondoltam, hogy egy kötényben paskollak, a zsinórralfuvolával!  ????... :D ;)
Rencsi, a barátod ilyenkor gépközelben van? ::) :-/-- ****:))) ****:))) ****:)))
Nana, őt nem vállalom!  **:))))*  ;D
Pedig de szép is lenne !+"% @-o ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 27. - 23:31:11
Válasz #2123
Nem elérhető

Rencsi


Én úgy gondoltam, hogy egy kötényben paskollak, a zsinórralfuvolával!  ????... :D ;)
Rencsi, a barátod ilyenkor gépközelben van? ::) :-/-- ****:))) ****:))) ****:)))
Majd holnap megkapom a magamét.  ***))))  :D  Gabe nagyon belendült a fantáziád...  :D :D
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2009. Január 27. - 23:32:16
Válasz #2124
Nem elérhető

Gabe


Én úgy gondoltam, hogy egy kötényben paskollak, a zsinórralfuvolával!  ????... :D ;)
Rencsi, a barátod ilyenkor gépközelben van? ::) :-/-- ****:))) ****:))) ****:)))
Majd holnap megkapom a magamét.  ***))))  :D  Gabe nagyon belendült a fantáziád...  :D :D
tudod!  ***)))  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 27. - 23:32:31
Válasz #2125
Nem elérhető

Cressler


Én úgy gondoltam, hogy egy kötényben paskollak, a zsinórralfuvolával!  ????... :D ;)
Rencsi, a barátod ilyenkor gépközelben van? ::) :-/-- ****:))) ****:))) ****:)))
ezek szerint éppen vasal vagy mosogat  ::)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Január 27. - 23:32:50
Válasz #2126
Nem elérhető

Gabe


Én úgy gondoltam, hogy egy kötényben paskollak, a zsinórralfuvolával!  ????... :D ;)
Rencsi, a barátod ilyenkor gépközelben van? ::) :-/-- ****:))) ****:))) ****:)))
ezek szerint éppen vasal vagy mosogat  ::)
****:))) Łł=
és amíg elkészül, addig a varázsfuvolával lehet itt beszélgetni!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 27. - 23:34:18
Válasz #2127
Nem elérhető

FirstLady


Én úgy gondoltam, hogy egy kötényben paskollak, a zsinórralfuvolával!  ????... :D ;)
Rencsi, a barátod ilyenkor gépközelben van? ::) :-/-- ****:))) ****:))) ****:)))
ezek szerint éppen vasal vagy mosogat  ::)
****:))) Łł=
és amíg elkészül, addig a varázsfuvolával lehet itt beszélgetni!  ;D
még jó, hogy a humor topicban vagyunk ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 27. - 23:35:05
Válasz #2128
Nem elérhető

Rencsi


Én úgy gondoltam, hogy egy kötényben paskollak, a zsinórralfuvolával!  ????... :D ;)
Rencsi, a barátod ilyenkor gépközelben van? ::) :-/-- ****:))) ****:))) ****:)))
Majd holnap megkapom a magamét.  ***))))  :D  Gabe nagyon belendült a fantáziád...  :D :D
tudod!  ***)))  ;D
Jól van..szítsátok még a dolgokat... nem elég a szigorlat reggel, most ez is..  :D :D Majd mehetek Ladyhez a lelkisegély topicba..  ****:))) ****:)))
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2009. Január 27. - 23:35:19
Válasz #2129
Nem elérhető

Gabe


Én úgy gondoltam, hogy egy kötényben paskollak, a zsinórralfuvolával!  ????... :D ;)
Rencsi, a barátod ilyenkor gépközelben van? ::) :-/-- ****:))) ****:))) ****:)))
ezek szerint éppen vasal vagy mosogat  ::)
****:))) Łł=
és amíg elkészül, addig a varázsfuvolával lehet itt beszélgetni!  ;D
még jó, hogy a humor topicban vagyunk ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Tudom tudom,  :-!!! mert ez nem volt vicc!  ****:)))
"Yeah buddy, light weight baby!"