2024. Június 06. - 06:32:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1038158 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Március 10. - 22:32:52
Válasz #2580
Nem elérhető

Szandi


Az ezüstkanalashoz hasonló ;D


Gyermekáldás

Kedves Péter!

Örömmel értesítelek, hogy szerelmünk gyümölcse, a kis Péter, megszületett. Sajnos anyatejem nem lévén szoptató-dajkát kellett alkalmaznom. Ő kubai származású, így a tejétől gyermekünk bőre szinte teljesen fekete lett. Erről ugyebár én abszolúte nem tehetek...

A te szerető Anitád

Drága édesanyám!

Az imént vettem kézhez Anita levelét, melyben értesít, hogy kisfiúnk született. Mivel nincs elég anyateje dajka segítségére szorul, aki színesbőrű, és a tejétől kisunokád bőre is csaknem fekete lett, amiről persze az én drágám egyáltalán nem tehet. Remélem te is együtt örülsz velünk.

Ölel fiad, Péter

Édes fiam!

A te születésedkor én pontosan ugyanúgy jártam, mint most a te Anitád. Elapadt a tejem, ezért téged tehéntejjel kellett tápláljalak. Valószínűleg ettől lettél te ekkora marha h ezt beveszed... Amiről persze én egyáltalán nem tehetek.

Csókol Anyád


****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Március 11. - 15:32:38
Válasz #2581
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Március 11. - 15:37:13
Válasz #2582
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Március 11. - 15:42:40
Válasz #2583
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó

2009. Március 11. - 17:08:49
Válasz #2584

B1ll4

Vendég
http://ize.hu/click.php?id=11187&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3D9vZ6wBmofdM

Tipikus magyar szurkolói gárda , a szöveg az kész , meg a hangfestés :D  :-)!

2009. Március 11. - 17:10:43
Válasz #2585
Nem elérhető

NaturalBoy


K: Azt hallottam, hogy a kardio edzések meghosszabbítják az életet. Igaz ez?
V: A szíved csak egy meghatározott számú dobbanást képes produkálni. Ne fecséreld el feleslegesen edzésre. Minden elkopik egyszer. A szívverésedet felgyorsítva nem élsz tovább, ez olyan, mintha azt mondanák, hogy az autód tovább tart, ha gyorsan mész vele. Hosszabb ideig akarsz élni?
Pihenj egyet.

K: Kevesebb húst és több gyümölcsöt meg zöldséget kellene ennem?
V: Próbálj gazdaságosan gondolkozni. Mit eszik a tehén? Szénát és kukoricát. És ezek mik? Zöldségek... Tehát egy steak nem más, mint a zöldségek szervezetedbe juttatásának egy gazdaságosabb módja. Teljes kiőrlésű gabonára vágysz? Egyél csirkét! A marhahús egyébként a leveles zöldségek kiváló forrása is. Egy szelet disznóhús fedezi a teljes napi zöldségigényedet.

K: Csökkentenem kellene az alkoholfogyasztásomat?
V: Dehogyis! A bor gyümölcsből készült. A pálinka gyümölcsök lepárlásával keletkezik, ami azt jelenti, hogy kivonják belőle a vizet, így még koncentráltabban kerül a szervezetedbe. A sör pedig teljes kiőrlésű gabonából készül. Fenékig!

K: Hogyan tudom kiszámolni a testzsír tartalmamat?
V: Ha van egy tested, és van zsírod is, akkor az arány 1:1. Ha két tested van, akkor az arány 2:1, és így tovább.

K: Mik az előnyei annak, ha rendszeresen eljárok edzeni?
V: Sajnálom, de egyet sem tudok említeni. Az én filozófiám: fáradtság nélkül... sokkal jobb.

K: A sült krumpli egészségtelen?
V: Te nem figyelsz!!! A krumpli növény, és növényi zsiradékkal sütik. Ennyi növényi táplálék hogyan lehetne egészségtelen?

K: A felülések segítenek a derekamat karcsúbbá tenni?
V: Egyáltalán nem! Amikor terhelsz egy izmot, az megvastagodik. Csak akkor javaslom a felüléseket, ha nagyobb hasat szeretnél.

K: A csokoládé ártalmas?
V: Megbolondultál? Kakaóbabból készül! Még egy zöldség!!! Ez a legjobb étel!

K: Az úszástól jó lesz az alakom?
V: Ha úgy gondolod, hogy az úszás jót tesz az alaknak, magyarázd meg nekem a bálnákat...

K: A jó alak fontos dolog?
V: Hé! A "kerek" is egy alak!!!

2009. Március 11. - 17:31:19
Válasz #2586

Torony

Vendég
ebben az a legszebb, hogy bármelyik női magazin életmódrovata lehozná vérkomolyan, mint tudományos felfedezést ;D

2009. Március 11. - 18:26:38
Válasz #2587
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 11. - 18:32:18
Válasz #2588

B1ll4

Vendég
http://ize.hu/click.php?id=11187&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3D9vZ6wBmofdM

Tipikus magyar szurkolói gárda , a szöveg az kész , meg a hangfestés :D  :-)!
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=198.msg88850#msg88850  8-}
má' nagyon sok a vrájtónli srácok  ;D

Hm... jó vagy ! :)

Manapság hozzá kell szokni , hogy fürgébbek vagytok ! :D

2009. Március 11. - 19:34:19
Válasz #2589
Nem elérhető

like.no.other


http://www.indavideo.hu/video/Kemeny_emberek

Lehet volt mar, de ezt nem lehet elegszer latni... ;D

2009. Március 11. - 23:25:28
Válasz #2590
Nem elérhető

God Vazzeg


Vonatszerencsétlenség történik, 200 ember meghal és nincs más szemtanú, csak Józsi bácsi, Pista bácsi és a mozdonyvezető.
Rendőrök kérdezik Józsi bácsit, hogy mi is történt:
- Háát látom, hogy gyün a vonat, oszt egysze' csak le a sínrűl, át a mezün, oszt be a szénakazalba.
Megállapítják Józsi bácsiról, hogy nem normális, és kérdezik Pista bácsit:
- Háát látom, hogy gyün a vonat, oszt egysze' csak le a sínrűl, át a mezün, oszt be a szénakazalba - mondja Pista bácsi.
A rendőrök Pista bácsiról is megállapítják, hogy nem normális, és megkérdezik a mozdonyvezetőt:
- Jövök a kanyarban és látom, hogy egy cigány fekszik a sínek között - mondja a mozdonyvezető.
Mire az egyik rendőr:
- Ember, ha elüti a cigányt, akkor ez a 200 ember életben maradt volna!
- Így gondoltam én is - válaszolja mozdonyvezető -, de a cigány egyszer csak le a sínrűl, át a mezőn, oszt be a szénakazalba.

------------------

Házaspár vásárol a szupermarketben. A férj beletesz a kocsiba egy huszonnégyes karton Heinekent. Az asszony döbbenten nézi. A férj mentegetődzni kezd.
- Most akciós, csak 3000 Ft.
- Ezt nem engedhetjük meg magunknak. - mondja szigorúan az asszony és visszateszi a sört.
Vásárolnak tovább, majd a feleség betesz egy 6000 Ft-os tégely krémet a kocsiba. A férj rákérdez.
- Ez mi?
- Az arckrémem. Gyönyörűnek fogok kinézni tőle.
- Ezt a Heineken féláron tudja...

------------------

Gyurcsány és sofőrje egy országúton kocsikázik, amikor elütnek egy disznót.
Gyurcsány szól a sofőrnek, hogy azonnal menjen el a farmra, ahonnan a disznó származhatott és magyarázza el a történteket. Egy pár óra elteltével a sofőr visszatér cafatokra szedett ruhákban,egyik kezében egy üveg borral, a másikban egy szivarral.
Gyurcsány: -Magával meg mi történt?!
Sofőr: - Nos, az apa egy üveg bort adott nekem, a feleség egy szivart, a 19 éves lányuk pedig vadul szexelt velem... Gyurcsány: - De hát mit mondott nekik?!?!?
Sofőr: - Jó estét! Én Gyurcsány sofőrje vagyok és elütöttem a disznót...

 :D

2009. Március 11. - 23:44:58
Válasz #2591
Nem elérhető

Szandi


Egy férfi napozik a tengerparton. Este nézi magát a tükörben és látja, hogy mindenhol szépen lebarnult, csak a farka maradt fehér. Másnap kimegy a tengerpartra és beássa magát a homokba, csak a farkát hagyja kinn a napon, hogy az is barna legyen. Arra sétál két idős hölgy, megállnak a dákó előtt és nézik hosszasan. Az egyik megpiszkálja a napernyőjével, majd bánatosan mondja a barátnőjének:
- Látod drágám, ez a dolog engem 20 évesen nagyon izgatott, 30 évesen megőrültem érte, 40 évesen könyörögtem érte, 50 évesen a lelkemet odaadtam volna érte, 60 évesen imádkoztam érte, itt vagyok 70 évesen, a ... életbe, vadon terem, és én nem tudok lehajolni érte!

 ****:))) ****:)))

Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Március 11. - 23:49:47
Válasz #2592
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 12. - 00:37:02
Válasz #2593
Nem elérhető

NaturalBoy


9:58-tól tessék figyelni  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D   Addig nem egy nagyszám videó.De utánna kiderül hogy a konditeremben 2 embertípus van:  vannak a kreatinosok meg a többi ;D

http://www.rtlklub.hu/musorok/balazs/videok/16219

2009. Március 12. - 00:40:15
Válasz #2594
Nem elérhető

God Vazzeg


9:58-tól tessék figyelni  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D   Addig nem egy nagyszám videó.De utánna kiderül hogy a konditeremben 2 embertípus van:  vannak a kreatinosok meg a többi ;D

http://www.rtlklub.hu/musorok/balazs/videok/16219

Bazze és reklám van a videó előtt  :-O  !+"%
Szerk: és bele se enged húzni  ˝=/