2024. Június 06. - 15:56:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1038406 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2007. December 20. - 20:29:42
Válasz #120
Nem elérhető

God Vazzeg


Attól,mert szakállad van-lehetsz konszolidált és értelmes és sorolhatnám...
Nekem például 7 éve,amikor elkezdtem dolgozni a tököm ki volt az akkori munkaügyes guruval:
Állásinterjú,diploma rendben...nyelvvizsga rendben...érdeklődési kör,család,háttér,stb. rendben...De:kedves Tamás,a fémeket távolítsa el az arcából,különben nem alkalmazzuk!Volt 2-vagy 3 piercingem és egyből jött a megkülönböztetés...
A régi főnököm,akihez kerültem,viszont leszarta az egészet:azt mondta,ha a munkát elvégzem és jól is csinálom,az ügyfelek is elégedettek,akkor kit érdekel a külső?!ez a normális hozzáállás szerintem.
Most azért nem foglalkozhatok ingatlanokkal(amit csinálok 7 éve),mert tetovált és piercinges vagyok????? :-Đ
Addig nem volt egy tattoo sem rajtam,amíg főként a testépítésnek éltem...aztán jött egy törés az életemben és nagyon sokminden megváltozott.Az élet ilyen.
Na mind1... :-!!! :-!!! :-!!!

Én jellemileg nem változtam, ilyen voltam mindig, hosszú hajjal, szakállal, kopaszon is.. Csak az emberek megítélése változik, és ezt jól ki lehet használni, mondhatjuk hogy szolgáltatok, így nem mindegy, hogy nézek ki. De amúgy egyet értek veled, én se külső alapján ítélem meg az embert  ;-oo-;

2007. December 21. - 03:40:31
Válasz #121
Nem elérhető

GetFreaky!


Le szoktam néha...
A hajamat nem kell szárítani zuhany után,de a szakállam sajna muszáj---és meg is kell fésülni....

Nekem is volt ám réges-régen hosszú szakállam (nem annyira mint neked) de útáltam mert mindig féloldalra állt  !+"% Meg volt körszakállam is, hozzá kopasz fejem, mondták hogy tiszta bűnöző fejem volt  :-/-(-: Mostanra konszolidált külsőt öltöttem, de néha hiányzik a "lazaság"  8-)

de lehet hogy még szakáll nélkül is bűnöző fejed van!!! ;D ;D ;D

2007. December 21. - 03:40:31
Válasz #122
Nem elérhető

GetFreaky!


regenerálódós:


Látjátok időbe kell elkezdeni! ;D =/+'

2007. December 22. - 17:41:03
Válasz #123
Nem elérhető

izomboy


Juhii mit találtam:)
 George Farah és Akebono szkander @:-) @-o @-o @-o

Boldog Karácsonyt minden fórumtársamnak, mert csak utánna ülök gép elé:)
http://www.indavideo.hu/video/Szkander_7

2007. December 22. - 18:19:04
Válasz #124
Nem elérhető

Jordan


Juhii mit találtam:)
 George Farah és Akebono szkander @:-) @-o @-o @-o

Boldog Karácsonyt minden fórumtársamnak, mert csak utánna ülök gép elé:)
http://www.indavideo.hu/video/Szkander_7

A visszavágon állitólag azon versenyeznek majd, hogy kinek jobb a testzsíszázaléka!  @-o
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2007. December 22. - 19:18:28
Válasz #125
Nem elérhető

zen


http://index.indavideo.hu/video/Szazhusz_centi_tomeny_eroszak

Kevesbe, humor bar testvireim szerint az...
kiki maga itelje meg mi ez, de ha Pesten elnek en minden este lemennek Blahara szetkapkodni egy ket ilyen gyereket  :-Đ :-Đ &5* :-/-

2007. December 22. - 19:25:32
Válasz #126
Nem elérhető

God Vazzeg



2007. December 22. - 21:06:36
Válasz #127
Nem elérhető

endre66


A skinhead találkozik a kínaival, a skinhead egyre csak nézi, méregeti a kínait:

-Te!!! TE Cigány, te ne hunyoríccsá!

2007. December 22. - 21:19:29
Válasz #128
Nem elérhető

fastor


cigány meg a skinhead ül egmyás szemben a tisza partján és horgásznak..
a skinhead kifog egy aranyhalat mire az megszólal: skinhead ha visszaengedsz teljesítem 3 kivánságodat, de úgy vigyázz a szembe lévö cigánynak mindenböl duplaannyi lessz!
gondolkodik a skiinhead modnja hogy oké..az lesö kíívánságom hogy leygen itt egy fasza villám mindnnel ami kell.. oké megvan de nézd ott szemben a cigánynak kettö van..
jó akkor legyen 10milliárd forintom.... jó de a cigyánnak 20 van.
hmmm..gondolkdoik a skin az utolsó kivánságon...
legyen a hétam mögött vagy 50 skinhead haver >:D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2007. December 22. - 21:38:57
Válasz #129
Nem elérhető

zen


- Ki találta ki a triatlont?
- A Gazsi! Azt mondta egyszer a feleségének: - Dikmá te Sári!  Elszaladok a strandra, úszom egyet és hazajövök biciklivel!
 ;-oo-;

Két cigány kukoricát lop. Az egyik odaszól a másiknak:
- Te Gázsi! Há' nincs zsák!
A másik halálra rémülve:
- Ninják? Hol?
 @:-)

Elkapják a Tesco betörõit.
A rendõrségen folyik az adatfelvétel:
- Neve?
- Lakatos Gáspár
- Kora?
- Ott nem mi voltunk!
 @-o @-o

2007. December 22. - 21:41:53
Válasz #130
Nem elérhető

fastor


nha haggyuk az ilyen viceket a végén még azt hiszik rasszisták vagyunk...
mértnem megy be a rendör a bordályba? várja hogy a piros lámpa zöldre váltson...
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2007. December 22. - 21:57:01
Válasz #131
Nem elérhető

endre66


Szeretném leszögezni, hogy én ezen a ponton határolódok el a rendőrviccektől!  d:)

Bizonyos B. Lászlóra való tekintettel. 

2007. December 22. - 21:59:45
Válasz #132
Nem elérhető

zen


helyeS!

Mi az? Kicsi, rózsaszín és gombnyomásra piros lesz?
- Kisbaba a turmixgépben.

Férfi az anyósának:
- Anyuka! Nem látta a tablettáimat? Az volt ráírva, hogy 'extasy'.
Mire az anyós:
- Nem érdekelnek a tablettáid! Láttad már a sárkányt a konyhában?

2007. December 22. - 22:36:51
Válasz #133
Nem elérhető

fastor


Szeretném leszögezni, hogy én ezen a ponton határolódok el a rendőrviccektől!  d:)

Bizonyos B. Lászlóra való tekintettel. 

úúúp ˝=/
tényleg :o :(
reméljük érti a viccet :-\ :-[ ::)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2007. December 22. - 22:53:24
Válasz #134
Nem elérhető

kovpeter


Szeretném leszögezni, hogy én ezen a ponton határolódok el a rendőrviccektől!  d:)

Mostanában nagy divat lett ez az "elhatárolódás"...