2024. Június 04. - 18:29:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 232109 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Február 04. - 21:22:51
Válasz #210
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia JOHNNY!!!
Egy kedves barátomtól hallottam,hogy te a testépítésen belül otthon vagy az orvostudományban is .Az lenne a kérésem hogy megnéznéd-e a diagnózisomat,ugyanis magas vérnyomás mellett,enyhe szívproblémáim vanak.És még mi az amit le kellene írnom az egészségemmel kapcsolatban??milyen gyógyszereket szedek??stb
Ha megoldható lenne, akkor el is küldeném.
Előre is köszönöm.
Szia!
Sajnálom ki kell hogy ábrándítsalak,nem vagyok sajnos az orvostudományok doktora és sajnos nem ennél fogva nem vagyok otthon az orvostudományban,soha sem mernék felülbírálni egy kardiológust,hiszen ez már nem játék.Sajnos vannak persze rugalmatlan orvosok,akik soha sem fognak a sport pártján állni,tehát én a megoldást abban látnám,hogy meg kellene találnod azt az orvost,akik a gyógyszerezésen kívül különösen nagy gondot fordít a rehabilitációra és ezzel kapcsolatosan a "sport szerepéről a rehabilitációban".Ígérem ha tudok ilyet és akarod,elküldöm majd számodra az elérhetőségét.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Február 04. - 21:29:26
Válasz #211
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny!

Melledzésnél többnyire erőkeretben, végzem a fekvenyomásokat =/+'. Azért alakult így, mert általában edzőpartner  ;-oo-; nélkül edzem és így nagyobb sulyoknál is biztonságban érzem magam. Kérdésem, hogy ez jelent-e valami hátrányt a ,,szabadsúllyal” szemben?

Válaszodat előre is köszönöm!

Üdv,

Szia!
én úgy gondolom,hogy a fekvenyomásnál is ,csakúgy mint a guggolásnál(a szabadsúlyosakról beszélek) van egy un. íve a gyakorlatnak,melyek máshogy hatnak,más-más "támasztó "izmokat is megmozgatnak a gyakorlat során,ezért hiányukban előfordulhatnak olyan részek,amik nem kapnak terhelést,nem éri impulzus,így esetleg a fejlődés nem lesz sikeres.Próbálj néha megkérni valakit hogy álljon mögéd a nagyobb súlyoknál és segítsen,ha csak ezért nem csinálod a gyakorlatot szabadsúllyal.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Február 05. - 17:49:28
Válasz #212
Nem elérhető

Lalika85


Szia Johnny!

Köszönöm a válaszodat 8-}! Heti 3-szor tudok edzeni, munka után este, ill. szombaton. Én is éreztem, hogy nem túl jó ez az edzés felosztás. Kérlek, javasolj nekem egy heti háromnapos tömegnövelő edzés/testrész felosztást. A csuklyára melyik testrészhez mellé javaslod beiktatni?
 Előre is köszönöm! :-){ :-){ :-){

Üdv,
Atesz
Megmondom őszintén,heti 3szori edzéssel elég nehéz tömeget növelni,ahhoz,hogy tényleg "IGAZI HÚS" nőjjön rád optimálisabb lenne a legalább 4 edzés.De ezt nagyon sokan nem tudják mostanság megvalósítani(nunka,család,stb).
Azért nincs veszve semmi...
Én mindenképpen 2 izomcsoportos edzést választanék ha ez lenne a lehetőségem(plusz a has v vádli)
Tehát a "tippem":1.nap-Mell-hát-has (4-4-2 gyakorlat)
                       2.nap-Comb-vádli-tricepsz (4-2-3 gyakorlat)
                       3.nap-Váll-bicepsz-has v.vádli (3plusz 1csuklya-3-2 gyakorlat)

Ezen kívül figyelj arra,hogy a megfelelő időben használd a megfelelő tápkieget.(erről van már bőven irodalom itt a fórumon,ezzel nem is untatnálak ;)

Szia!  Ezekhez milyen sorozatokat ajánlanál?
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 05. - 17:53:42
Válasz #213
Nem elérhető

bandus


Szia Johnny!
A hátazásról is lenne egy kérdésem. Sokaknál előfordul, hogy nem érzik eléggé a hátukat, viszont a bicepszük elég durván bedurran. Na most nekem a mai hátedzésem nagyon jól sikerült, viszont a bicepszem szintén bedurrant. Az érdekelne, hogy ki lehet-e egyáltalán hátazásnál maximálisan (illetve a lehető legnagyobb mértékben) kapcsolni a bicepszet? Neked, aki ugye nem ma kezdted a szakmát például mennyire durran be a bickód egy hátazás alkalmával?
Köszi a választ :-){
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Február 05. - 19:33:34
Válasz #214
Nem elérhető

Kola


Hello Johnny!

márciusi Stackemhez kérnék segítséget ami így nézne ki: Dymatize-Hi protein gainer(napi 1 adag 2részletben)
                                                                                        -Elite whey(edzések után 2adag)
                                                                                        -Xpand(edzés előtt 30perccel)
                                                                            Muscletech-Cell Tech Hardcore(edzések közben 1 adag 10 gramm glutaminnal)
                                                                            BSN-Syntha-6(lefekvés előtt 1 kanál túróval+glutaminnal+1 kanál nutellával :-)->  )
                                               
és maradt még régebbről olyan 2-3kg körüli Serious mass-om(ON) amit reggel ennék értelem szerűen amíg kitart :-}

mi a véleményed erről az összeállításról??

előre is köszi :-){


A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Február 05. - 21:42:30
Válasz #215
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny!

Köszönöm a válaszodat 8-}! Heti 3-szor tudok edzeni, munka után este, ill. szombaton. Én is éreztem, hogy nem túl jó ez az edzés felosztás. Kérlek, javasolj nekem egy heti háromnapos tömegnövelő edzés/testrész felosztást. A csuklyára melyik testrészhez mellé javaslod beiktatni?
 Előre is köszönöm! :-){ :-){ :-){

Üdv,
Atesz
Megmondom őszintén,heti 3szori edzéssel elég nehéz tömeget növelni,ahhoz,hogy tényleg "IGAZI HÚS" nőjjön rád optimálisabb lenne a legalább 4 edzés.De ezt nagyon sokan nem tudják mostanság megvalósítani(nunka,család,stb).
Azért nincs veszve semmi...
Én mindenképpen 2 izomcsoportos edzést választanék ha ez lenne a lehetőségem(plusz a has v vádli)
Tehát a "tippem":1.nap-Mell-hát-has (4-4-2 gyakorlat)
                       2.nap-Comb-vádli-tricepsz (4-2-3 gyakorlat)
                       3.nap-Váll-bicepsz-has v.vádli (3plusz 1csuklya-3-2 gyakorlat)

Ezen kívül figyelj arra,hogy a megfelelő időben használd a megfelelő tápkieget.(erről van már bőven irodalom itt a fórumon,ezzel nem is untatnálak ;)

Szia!  Ezekhez milyen sorozatokat ajánlanál?
Szia!
a négy sorozat sztem tökéletes
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Február 05. - 21:47:20
Válasz #216
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hello Johnny!

márciusi Stackemhez kérnék segítséget ami így nézne ki: Dymatize-Hi protein gainer(napi 1 adag 2részletben)
                                                                                        -Elite whey(edzések után 2adag)
                                                                                        -Xpand(edzés előtt 30perccel)
                                                                            Muscletech-Cell Tech Hardcore(edzések közben 1 adag 10 gramm glutaminnal)
                                                                            BSN-Syntha-6(lefekvés előtt 1 kanál túróval+glutaminnal+1 kanál nutellával :-)->  )
                                               
és maradt még régebbről olyan 2-3kg körüli Serious mass-om(ON) amit reggel ennék értelem szerűen amíg kitart :-}

mi a véleményed erről az összeállításról??

előre is köszi :-){



Hi!
ez is egy stack.Végülis értelemszerű.Úgy látom,hogy Te nagyon ínyenc vagy.(az a lefekvés előtti túrós balhé nem egyszerű ;D).Biztos hogy kell még ehhez az kanál nutella ::).Ha már minden képpen szeretsz kotyvasztani inkább tegyél bele egy jófajta gyümölcsjoghurtot.Lefekvés előtt jót tesz a gyomornak.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Február 06. - 00:26:48
Válasz #217
Nem elérhető

shp


Szia Johnny!
A hátazásról is lenne egy kérdésem. Sokaknál előfordul, hogy nem érzik eléggé a hátukat, viszont a bicepszük elég durván bedurran. Na most nekem a mai hátedzésem nagyon jól sikerült, viszont a bicepszem szintén bedurrant. Az érdekelne, hogy ki lehet-e egyáltalán hátazásnál maximálisan (illetve a lehető legnagyobb mértékben) kapcsolni a bicepszet? Neked, aki ugye nem ma kezdted a szakmát például mennyire durran be a bickód egy hátazás alkalmával?
Köszi a választ :-){

Remélem nem haragszól, ha én is hozzászólok. Nálam is hasonló volt a helyzet, hogy előszerettettel bedurrant a bicepszem. Ezt most úgy tudom kiküszöbőlni, hogy egész egyszerűen visszaveszek a súlyból, hogy tényleg csak a hát dolgozzon. Túl nagy a súly szerintem. E mellet nagyfokú koncentrációra is szükség van, hogy érezzed a hátizom összehúzódását. . Kevésbé elegáns megoldás az, ha előfárasztod a bicepszed, így a hát nagyobb tehelést kap, mivel kevésbé tudja átvenni a bicepsz a munka egy részét.

2008. Február 06. - 08:20:50
Válasz #218
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny!
A hátazásról is lenne egy kérdésem. Sokaknál előfordul, hogy nem érzik eléggé a hátukat, viszont a bicepszük elég durván bedurran. Na most nekem a mai hátedzésem nagyon jól sikerült, viszont a bicepszem szintén bedurrant. Az érdekelne, hogy ki lehet-e egyáltalán hátazásnál maximálisan (illetve a lehető legnagyobb mértékben) kapcsolni a bicepszet? Neked, aki ugye nem ma kezdted a szakmát például mennyire durran be a bickód egy hátazás alkalmával?
Köszi a választ :-){

Remélem nem haragszól, ha én is hozzászólok. Nálam is hasonló volt a helyzet, hogy előszerettettel bedurrant a bicepszem. Ezt most úgy tudom kiküszöbőlni, hogy egész egyszerűen visszaveszek a súlyból, hogy tényleg csak a hát dolgozzon. Túl nagy a súly szerintem. E mellet nagyfokú koncentrációra is szükség van, hogy érezzed a hátizom összehúzódását. . Kevésbé elegáns megoldás az, ha előfárasztod a bicepszed, így a hát nagyobb tehelést kap, mivel kevésbé tudja átvenni a bicepsz a munka egy részét.
Sziastok!
Bocs,ezt a kérdést valahogy nem vettem észre...
Hátazásnál természetesen nagyon fontos ahogy írtad a nagyfokú koncentráció és a gyakorlat helyes végrehajtása.
De mivel hajlítjuk a karunkat(és kinyújtjuk),mindenképpen be fog kapcsolódni a kar hajlító izma,tehát kiküszöbölhetetlen a bicepsz bedurranása(pláne NO termék használatával ;)).Viszont ilyenkor jön a koncentráció és a helyes végrehajtás szükségessége.Természetesen nekem is bedurran a bicepszem,de megpróbálok odafigyelni a maximális mozgás intervallumra.azt hiszem a Gyurmában is el fogom mondani(ha nem vágják ki),hogy ilyenkor a karunkat,markunkat egy "kampóként" képzeljük el,aminek az eleje a hátunk és onnan kezdjük el megindítani a súlyt,a kampó (vagyis a karunk)pedig megmozdítja,majd megemeli a súlyt,de a terhelés az"elejében",a hátunkból indul és az emel.Ez olyan amikor a daru megemeli a súlyt.A motor leadja a terhelést a kötélre ,az pedig emeli a "vasmacskát",de az erőt a daru "eleje" ,a motor adja le,de kivédhetetlen az hogy a kötél ne terhelődjön.(van daru kezelői vizsgám,onnan az info ;D)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Február 06. - 08:57:08
Válasz #219
Nem elérhető

endre66


Hátha segít, még kiegészítésként, hogy ne a markodra/fogásodra/szorításodra koncentrálj, hanem a könyök mozgására, szerintem idő kérdése, és ráérzel!  @:-)

2008. Február 06. - 13:19:31
Válasz #220
Nem elérhető

Ren


Szia Johnny

Hogy van időd a szép családodra, a munkádra, a testépítésre és még ráadásul írogatsz is a topikokban!?
Tiszteletre méltó!!! :-)! :-)!

2008. Február 06. - 13:59:46
Válasz #221
Nem elérhető

bandus


Köszönöm mindhármótoknak :-){ Következő alkalommal kicsit visszaveszek a súlyból ;)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Február 06. - 14:01:59
Válasz #222
Nem elérhető

God Vazzeg


Köszönöm mindhármótoknak :-){ Következő alkalommal kicsit visszaveszek a súlyból ;)

Bár én nem vagyok szakértő, de egész más már akkor is, ha csak gurtnit használsz.. Javaslom próbáld ki, a húzódszkodáshoz is nagyon jó!  8-) (Főleg ha súly van rádakasztva  !+"% )

2008. Február 06. - 14:19:48
Válasz #223
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny

Hogy van időd a szép családodra, a munkádra, a testépítésre és még ráadásul írogatsz is a topikokban!?
Tiszteletre méltó!!! :-)! :-)!
Köszönöm.
Megpróbálom úgy élni az életemet,hogy mindenkinek jó legyen és senki se szenvedjen hiányt.Nekem valamilyen szinten az életem ez a sport(természetesen nem minden áron).Szeretem megosztani a tapasztalataimat másokkal és ha tudok segíteni,azt is megteszem.Mindíg is szerettem volna ha szakmailag hozzájárulhatok egy olyan társaság munkájához,amelyik a testépítéssel foglalkozik.Nekem ennyi az életem ..a családom és a sport...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Február 06. - 14:36:54
Válasz #224
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
 :-)!

Ez így van rendjén! Próbálom ezt az utat járni énis. Nyissunk egy családapa topicot és beszélgethetnénk a gyereknevelésről is.  ;D Nálunk 18.-án van az ebédbefizetés.Nálatok?  !+"%