2024. Június 05. - 06:24:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 232180 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 06. - 17:08:42
Válasz #225
Nem elérhető

Kola


nutella kilőve :-O jön az  új favorit a :JOGHURT!!! 8-} :-O 8-)

köszi a segítséget
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Február 06. - 19:15:34
Válasz #226
Nem elérhető

Ren


:-)!

Ez így van rendjén! Próbálom ezt az utat járni énis. Nyissunk egy családapa topicot és beszélgethetnénk a gyereknevelésről is.  ;D Nálunk 18.-án van az ebédbefizetés.Nálatok?  !+"%

Jól szólsz Sztereó!!  @:-)

2008. Február 14. - 21:55:29
Válasz #227
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
János, ma este Veled edzettem a Sport 1-en. Láttad? Ha nem akkor 11-kor még megnézheted!  =/+' ;D


Jut eszembe:

Mikor megyünk edzeni?

 @-o
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 15. - 09:13:59
Válasz #228
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
János, ma este Veled edzettem a Sport 1-en. Láttad? Ha nem akkor 11-kor még megnézheted!  =/+' ;D


Jut eszembe:

Mikor megyünk edzeni?

 @-o
Láttam ;D   Jó vót :D
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Február 17. - 18:30:41
Válasz #229
Nem elérhető

kpeter


Szia Johnny!
Kerdesem lenne! Baratom a Johnny Fitness-ben edz, es mondta, hogy hamarosan fogsz ujra versenyezni!
Soot, emlitette azt is, hogy Magyarorszagon is a superbody-n! Na most ez hogy lehet ha te profi vagy? Marmint, hogy indulhatsz amator versenyen?
Elore is koszonom a valaszt!
Udv mindenkinek...

2008. Február 17. - 18:47:43
Válasz #230
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny!
Kerdesem lenne! Baratom a Johnny Fitness-ben edz, es mondta, hogy hamarosan fogsz ujra versenyezni!
Soot, emlitette azt is, hogy Magyarorszagon is a superbody-n! Na most ez hogy lehet ha te profi vagy? Marmint, hogy indulhatsz amator versenyen?
Elore is koszonom a valaszt!
Udv mindenkinek...

Szia Péter!
Jól informált a barátod,ebben az évben fogok versenyezni.
Igazad van 2004-ben,az abszolút Európa Bajnokság megnyerése után megkaptam a profi státuszt.
Viszont ez úgy működik,hogy minden év elején ezt meg kell hosszabítani.Lényegében ez egy egyéves versenyengedély,amennyiben meghosszabbítod,úgy részt vehetsz az azévi profi versenyeken.Ha ezt elmulasztod,akkor nem és akkor automatikusan csak amatőr versenyeken indulhatsz abban az évben...
Amikor leültünk Efitmaster-rel megbeszélni a versenynaptáramat,abban maradtunk,hogy én ebben az évben mulasszam el beregisztrálni magam :).
Tehát ez év őszére terveztük a versenyen való résztvételeimet.Mindenképpen részt veszek majd az Európa Elite Tour-on,ahol világ és európabajnokok versenyseznek.Természetesen így elméletileg és gyakorlatilag,meg persze jogilag is részt vehetek a Superbodyn.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Február 17. - 18:59:57
Válasz #231
Nem elérhető

tas



2008. Február 17. - 19:21:07
Válasz #232
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Johnny!
Kerdesem lenne! Baratom a Johnny Fitness-ben edz, es mondta, hogy hamarosan fogsz ujra versenyezni!
Soot, emlitette azt is, hogy Magyarorszagon is a superbody-n! Na most ez hogy lehet ha te profi vagy? Marmint, hogy indulhatsz amator versenyen?
Elore is koszonom a valaszt!
Udv mindenkinek...

Szia Péter!
Jól informált a barátod,ebben az évben fogok versenyezni.
Igazad van 2004-ben,az abszolút Európa Bajnokság megnyerése után megkaptam a profi státuszt.
Viszont ez úgy működik,hogy minden év elején ezt meg kell hosszabítani.Lényegében ez egy egyéves versenyengedély,amennyiben meghosszabbítod,úgy részt vehetsz az azévi profi versenyeken.Ha ezt elmulasztod,akkor nem és akkor automatikusan csak amatőr versenyeken indulhatsz abban az évben...
Amikor leültünk Efitmaster-rel megbeszélni a versenynaptáramat,abban maradtunk,hogy én ebben az évben mulasszam el beregisztrálni magam :).
Tehát ez év őszére terveztük a versenyen való résztvételeimet.Mindenképpen részt veszek majd az Európa Elite Tour-on,ahol világ és európabajnokok versenyseznek.Természetesen így elméletileg és gyakorlatilag,meg persze jogilag is részt vehetek a Superbodyn.

Na!

Úgyis unalmas már ez az "akkor is én leszek a SB Grand Prix bajnok!" duma mindenkitől...így legalább kb. 30 mp alatt (alapállás szemből) pontot tehetünk a vita végére!  ;D


És hogy miért? Többek közt azért amit Ronnie Coleman is mondott...arról beszélt, hogy hogyan válhatsz igazi nagy bajnokká...kemény munka, lemondás, következetesség..stb..aztán végül hozzátette: "De ha nincs meg a megfelelő adottságod akkor semmit sem ér az egész..."  :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 17. - 19:40:19
Válasz #233
Nem elérhető

sasa


És akkor mi van ha meglenne a profikártya?
Tudtommal a Super Body szövetségektől mentes verseny. A nevezési felhívásban én még nem olvastam, hogy csak amatőrök indulhatnak. Szerintem a szervezőknek és a versenyzőknek is nagy megtiszteltetés, hogy Johnny vagy Pisti elindul vagy mellette állhat a szinpadon. @:-)
Remélem ezt nem csak én gondolom így. Ez nagyon nagy esemény lesz. Idén garantált lesz a teltház. Łł=

2008. Február 17. - 20:09:02
Válasz #234
Nem elérhető

tas


Béci vs. Johnny vs. Dani????  hmmmm  ;D ;D ;D  =/+'

2008. Február 17. - 20:13:39
Válasz #235
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Készül ennél sokkal izgalmasabb összecsapás...de ezt majd mindenki időben megtudja!  ;)

2008. Február 17. - 20:15:34
Válasz #236
Nem elérhető

tas


Készül ennél sokkal izgalmasabb összecsapás...de ezt majd mindenki időben megtudja!  ;)

....ők hárman vs. Sztereó   ;-oo-;

2008. Február 17. - 20:30:43
Válasz #237
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Tas! Azért önkritikám van!  ;D

Majd minden kiderül időben!

2008. Február 18. - 08:58:25
Válasz #238
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
És akkor mi van ha meglenne a profikártya?
Tudtommal a Super Body szövetségektől mentes verseny. A nevezési felhívásban én még nem olvastam, hogy csak amatőrök indulhatnak. Szerintem a szervezőknek és a versenyzőknek is nagy megtiszteltetés, hogy Johnny vagy Pisti elindul vagy mellette állhat a szinpadon. @:-)
Remélem ezt nem csak én gondolom így. Ez nagyon nagy esemény lesz. Idén garantált lesz a teltház. Łł=
Kár hogy nem mindenki így gondolkodik :P
Én "csak" MM profi voltam,de nem indulhattam el a Superbodyn.Végül is most nincs akadálya tudtommal.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Február 18. - 12:17:55
Válasz #239
Nem elérhető

kpeter


Szoval akkor latunk a szinpadon..es MO-n!..ez a lenyeg! Koszi a gyors valaszt!
Es szerinted ugyan annyi esellyel fogsz indulni mint mondjuk a konkurens ceggel leszerzodott versenyzok?(hiszen az o szervezesuk...nemde?)
Nem lennenek biroi tevedesek?...hiszen mar sokat lattunk...
Udv