2024. Május 23. - 09:05:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 231776 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Február 18. - 17:09:29
Válasz #240
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Február 18. - 17:31:51
Válasz #241
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Készül ennél sokkal izgalmasabb összecsapás...de ezt majd mindenki időben megtudja!  ;)
Végülis igaza lehet Zsoltinak, mert a Johnny vs. Everybody valóban nem lesz túl izgalmas... {-)

 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 18. - 17:36:20
Válasz #242
Nem elérhető

sasa


Évek óta járok a Super Bodyra, de nem tapasztaltam, hogy háttérbe szorultak volna a külsős versenyzők. A párom háromszor volt abszolut bajnok, pedig nagyon jók voltak a ......-es csajok. Pont ők azok akik megpróbálnak független bírókat hívni, akik főleg volt vagy aktív versenyzőkből állnak. Ezért jó, és van rangja ezeknek a versenyeknek. A népszerüséget még nagy részt befolyásolja a szövetségtől való függetlenség. Ezen a versenyen a nézők nagyrésze is szakértő és őket nem lehet becsapni. A bírók nem kockáztatják meg, hogy egy esélytelent kihozzanak győztesnek, mert utána kapnának hideget meleget! :-/- &5*
A Johnnyt is meglehet verni, ha nem jó a felkészülése. Az más kérdés, hogy akkor elindul-e?

2008. Február 18. - 17:47:42
Válasz #243
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Én 2006-ban olyannyira háttérbe szorultam külsős versenyzőként, hogy kb. 4 héttel a verseny előtt felhívott XY, hogy ugye nem akarok indulni a versenyen, mert ha esetleg (van pofám??? és) igen, akkor garantálja, hogy nem fogok nyerni...jah és még örüljek, hogy előre szóltak.
Na mindegy, inkább John Balik intézett nekem egy meghívót az USA vízumhoz + egy IRONMAN címlapot. Szóval velem nem tudtak kibaszni, ahhoz "korábban kellene felkelniük"...de mindenesetre hihetetlen, hogy ilyen létezik, de létezik... :-)! :----

A Johnnyt is meglehet verni, ha nem jó a felkészülése.
Ez szent igaz, csak éppen jelenleg nincs (még) olyan versenyző a magyar mezőnyben... :-} ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 18. - 17:51:24
Válasz #244
Nem elérhető

sasa


Pisti, te egy más eset vagy!
Kaptál már a szövetségtől, kaptál már a Bunnyéktól. Te csak járd a megkezdett utat és szarj a fejükre. Több vagy te annál, hogy leereszkedj hozzájuk. @:-)

2008. Február 18. - 17:55:09
Válasz #245
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Pisti, te egy más eset vagy!
Kaptál már a szövetségtől, kaptál már a Bunnyéktól. Te csak járd a megkezdett utat és szarj a fejükre. Több vagy te annál, hogy leereszkedj hozzájuk. @:-)
Más eset...ez tetszett!!!  ;D ;D ;D
Tényleg úgy tűnik, de nem értem, hogy miért...?  ????...

Na mindegy, köszi szépen, én meg megyek tovább előre!!!

 :-){ @:-) 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 18. - 18:14:22
Válasz #246
Nem elérhető

sasa


Mindenki tudja, hogy a fentiekkel nem a legjobb a viszonyod. Sajnos sok mindenhova elér a kezük. Szerintem, pont a Super Body ahol nem tehetnek semmit. Gondolj vissza, hogy 2006-ban kik voltak a bírók.  Ha hozod magad akkor egyik sem pontozott volna le. Téged ismerve, olyan vagy mint Johnny. Maximalisták vagytok és van önkritikátok, és nem indultok el szar formában. A sztárságnak megvan az a veszélye, hogy sokkal nagyobbat kell mutatni, mint a többiek, mert kikezdenek. Azt meg tudomásul kell vennetek, hogy ti Magyarországon sztárok vagytok. :-!
Át kell gondolni, hogy érdemes-e elindulni Magyarországon.
Egyébként mi is ugyanebben a cipőben járunk.

2008. Február 18. - 18:25:05
Válasz #247
Nem elérhető

Bubee


Hejhó Jedimester  :-){

Az üzenetemre majd tudnál a közeljövőben válaszolni? Lassan esedékessé válik  ::)  --)  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Február 18. - 19:35:55
Válasz #248
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hejhó Jedimester  :-){

Az üzenetemre majd tudnál a közeljövőben válaszolni? Lassan esedékessé válik  ::)  --)  ;D
Iparkodom,de egyszerűen ma meg tegnap még 1 percem sincs,itt a teremben is mindenki változni akar és azt hiszik,hogy tudok segíteni rajtuk ;D
Ahogy lesz néhány percem és nem szakít félbe valaki átnézem és írok  /:-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Február 18. - 20:07:06
Válasz #249
Nem elérhető

Bubee


Hejhó Jedimester  :-){

Az üzenetemre majd tudnál a közeljövőben válaszolni? Lassan esedékessé válik  ::)  --)  ;D
Iparkodom,de egyszerűen ma meg tegnap még 1 percem sincs,itt a teremben is mindenki változni akar és azt hiszik,hogy tudok segíteni rajtuk ;D
Ahogy lesz néhány percem és nem szakít félbe valaki átnézem és írok  /:-)

Tenkjútenkjú  :-){
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Február 20. - 20:07:39
Válasz #250
Nem elérhető

Bubee


Aloha Chief!  8-)

A mostani (Xt)Rémesen fitt  !+"% magazinban olvastam volt a Német Mennyiség Edzésről. Már korábban is olvastam róla, de nem igazán fogott meg a dolog, kicsit túlságosan is intenzívnek ítéltem meg. Most viszont  elgondolkodtam azon h talán meg kellene próbálni. Úgyis itt az ideje egy kicsit változtatnom az edzéseimen, valami újat szeretnék kipróbálni.

A kérdésem az lenne h neked személy szerint mi a véleményed erről a módszerről? Érdemesnek tartod -e egy tömegelési ciklus erejéig kipróbálni vagy hagyjam inkább?
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Február 20. - 22:28:34
Válasz #251
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Aloha Chief!  8-)

A mostani (Xt)Rémesen fitt  !+"% magazinban olvastam volt a Német Mennyiség Edzésről. Már korábban is olvastam róla, de nem igazán fogott meg a dolog, kicsit túlságosan is intenzívnek ítéltem meg. Most viszont  elgondolkodtam azon h talán meg kellene próbálni. Úgyis itt az ideje egy kicsit változtatnom az edzéseimen, valami újat szeretnék kipróbálni.

A kérdésem az lenne h neked személy szerint mi a véleményed erről a módszerről? Érdemesnek tartod -e egy tömegelési ciklus erejéig kipróbálni vagy hagyjam inkább?
Aloha! O0
Úgy gondolom mindent érdemes kipróbálni,csak úgy találjuk meg a nekünk valót,nekünk hatásosat..Ez így van az életben is-és mivel nekünk ez az életünk,hasonlóan kell cselekednünk mint bármivel az életben..(na azért férfivel nem fogom kipróbálni hogy milyen :-\).Légy rugalmas,tehát-
Próbáld ki és meséld el milyen 0o0o0.Egyébként Te megkaptad a mai privátomat?(reggel)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Február 20. - 23:15:26
Válasz #252
Nem elérhető

Bubee


Aloha Chief!  8-)

A mostani (Xt)Rémesen fitt  !+"% magazinban olvastam volt a Német Mennyiség Edzésről. Már korábban is olvastam róla, de nem igazán fogott meg a dolog, kicsit túlságosan is intenzívnek ítéltem meg. Most viszont  elgondolkodtam azon h talán meg kellene próbálni. Úgyis itt az ideje egy kicsit változtatnom az edzéseimen, valami újat szeretnék kipróbálni.

A kérdésem az lenne h neked személy szerint mi a véleményed erről a módszerről? Érdemesnek tartod -e egy tömegelési ciklus erejéig kipróbálni vagy hagyjam inkább?
Aloha! O0
Úgy gondolom mindent érdemes kipróbálni,csak úgy találjuk meg a nekünk valót,nekünk hatásosat..Ez így van az életben is-és mivel nekünk ez az életünk,hasonlóan kell cselekednünk mint bármivel az életben..(na azért férfivel nem fogom kipróbálni hogy milyen :-\).Légy rugalmas,tehát-
Próbáld ki és meséld el milyen 0o0o0.Egyébként Te megkaptad a mai privátomat?(reggel)

Ma reggel nem kaptam privátot, meg amúgy se  :'(
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Február 21. - 08:36:22
Válasz #253
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Aloha Chief!  8-)

A mostani (Xt)Rémesen fitt  !+"% magazinban olvastam volt a Német Mennyiség Edzésről. Már korábban is olvastam róla, de nem igazán fogott meg a dolog, kicsit túlságosan is intenzívnek ítéltem meg. Most viszont  elgondolkodtam azon h talán meg kellene próbálni. Úgyis itt az ideje egy kicsit változtatnom az edzéseimen, valami újat szeretnék kipróbálni.

A kérdésem az lenne h neked személy szerint mi a véleményed erről a módszerről? Érdemesnek tartod -e egy tömegelési ciklus erejéig kipróbálni vagy hagyjam inkább?
Aloha! O0
Úgy gondolom mindent érdemes kipróbálni,csak úgy találjuk meg a nekünk valót,nekünk hatásosat..Ez így van az életben is-és mivel nekünk ez az életünk,hasonlóan kell cselekednünk mint bármivel az életben..(na azért férfivel nem fogom kipróbálni hogy milyen :-\).Légy rugalmas,tehát-
Próbáld ki és meséld el milyen 0o0o0.Egyébként Te megkaptad a mai privátomat?(reggel)

Ma reggel nem kaptam privátot, meg amúgy se  :'(
Ezt nem mondod komolyan?Kettőt is írtam ˝=/
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Február 21. - 10:43:02
Válasz #254
Nem elérhető

Kola


hello Johnny!

szted melyiket érné meg jobban szedni???

1. stack: Anatorp70,elite whey,glutamin,multivit,cell tech hc,xpand
2.stack:Plasmajet,elite whey,glutamin,multivit,cell tech hc,xpand,lean gainer(reggelihez)

elite whey: edzés után 2adag+lefekvés előtt 1 adag
glutamin:napi 20gramm
xpand: napi 1 adag
cell tech hc:edzés közben 1 adag
anator p70: edzés után 1 adag
multivit:napi 1 zacskó
lean gainer:reggelivel 0,5adag

előre is köszönöm a segítséget ;-oo-;
A lehetetlen méltatlan az emberhez...