2024. Június 04. - 21:53:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 232137 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 28. - 19:05:15
Válasz #270

Bandi

Vendég

2008. Február 28. - 22:19:07
Válasz #271
Nem elérhető

dragonslayer


Inkább privátot írnék mert nem vagyok még közszemlére való.....
HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT DOESN'T WORK HARD!

2008. Február 29. - 14:41:27
Válasz #272
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Inkább privátot írnék mert nem vagyok még közszemlére való.....
Te kis szényenlős ;D.Ok,köszi...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Március 01. - 15:33:37
Válasz #273
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Nos DRAGONSLAYER!
Szerintem egyáltalán nem kellett volna szégyenkezned és nyugodtan felrakhattad volna ide is a képeidet és azt hogy hogyan élsz,hogyan edzel,étkezel.Ahogy jelenleg kinézel,a táplálkozásodhoz képest szerintem tök jó.
Igazi konkrétumot azért nem tudok írni,mert mint írtad,lényegében most kezdesz majd anyagilag is úgy helyrerázódni,hogy el tudd kezdeni komolyabban a testépítést(étkezésre, anyagi ráfordításra gondoltam,nem edzésre)
Az edzésfelosztásod is jó,bár ebbe nem is nagyon szoktam beleszólogatni hiszen annyi féle variáció létezik és mindenkinek más jön be.
Mindössze ösztönözni szeretnélek a még minőségibb,jobb táplálkozásra.Gondolok itt a húsra ,amiről azt írtad hogy csak néha szoktál enni.Szükséged van az izomzatodnak a fehérjékre és ezt minőségben,hús nélkül megoldani nagyon nehéz.Tehát egyenlőre azt az aranyköpést mondanám,ami a hűtőmágneseken is lenni szokott(ugye Steve Namat? ;)),hogy EGYÉL TÖBB CSIRKÉT!!
Természetesen el kell majd kezdeni össze írogatni vmi jó tápkieg kúrát is,mert mint írtad a jövőben versenyezni szeretnél,az pedig elengedhetetlen,hogy JÓ minőségű,HATÁSOS tápkieget használj a MEGFELELŐ időben a fejlődésed érdekében.
Várom majd még a jelentkezésedet =/+' =/+' =/+'

.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Március 01. - 22:44:22
Válasz #274
Nem elérhető

dragonslayer


Szia Johnny.

Sziasztok fórumozók.


A következőképpen tervezem az étkezést.

Napi 360 gramm szénhidrát és 200 g fehérjét próbálok meg bevinni.
Utóbbit rizsből pufirizsből és zabpehelyből oldom majd meg.
A proteint napi fél kiló csirke és 5 turmix adja majd ki.
Kb 30 ezrem marad kiegészítőre Johnny te mit vennél belőle?(Én egy alapvitaminra és fehérjére gondoltam)
De szerintem ebből a pénzből az extremefiten nem fogok tudni bevásárolni :)
Johnny annyit szeretnék még kérdezni, hogy te láttad a fotókat és a látottak alapján milyen edzésfelosztást javasolnál?
Az étkezéshez is szivesen vennék pár jó ötletet.
A kiegészítő választáshoz pedig úgyszintén.

Előre is köszönöm. ?:-/
HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT DOESN'T WORK HARD!

2008. Március 03. - 00:58:04
Válasz #275
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
ami a hűtőmágneseken is lenni szokott(ugye Steve Namat? ;)),hogy EGYÉL TÖBB CSIRKÉT!!
;D 8-) ;-oo-;

 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 03. - 21:28:48
Válasz #276
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny.

Sziasztok fórumozók.


A következőképpen tervezem az étkezést.

Napi 360 gramm szénhidrát és 200 g fehérjét próbálok meg bevinni.
Utóbbit rizsből pufirizsből és zabpehelyből oldom majd meg.
A proteint napi fél kiló csirke és 5 turmix adja majd ki.
Kb 30 ezrem marad kiegészítőre Johnny te mit vennél belőle?(Én egy alapvitaminra és fehérjére gondoltam)
De szerintem ebből a pénzből az extremefiten nem fogok tudni bevásárolni :)
Johnny annyit szeretnék még kérdezni, hogy te láttad a fotókat és a látottak alapján milyen edzésfelosztást javasolnál?
Az étkezéshez is szivesen vennék pár jó ötletet.
A kiegészítő választáshoz pedig úgyszintén.

Előre is köszönöm. ?:-/
Szerintem nem feltétlenül kell 5 turmixot meginnod egy nap,bár ha nézem a tervezett összfehérje beviteledet (200g),gondolom ezek"egykanalas "turmixok lennének.Kattints az Extremefit oldalára és nézzél szét.
Nehogy má ne tudjunk onnan 30ezerért bevásárolni egy vitamint plusz fehérjét...Ebbe simán belefér az általad tervezett tápkieg.És nem is akár milyeneket :-! :-! :-!
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Március 03. - 21:29:49
Válasz #277
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Március 03. - 23:06:01
Válasz #278
Nem elérhető

madinorbi


Szia Johnny !
Kérdésem a kövi lenne már kérdeztem Steve t is de bizti elfoglalt. Na comb külső ív különösen a térd felé eső rész hogyan lehetne erre a területre hatni a belső temérdek és a középső rész már elég szépen fejlett de nincs meg az a kerekség kicsit hiányosak a combók . Mit javasolsz ?
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Március 04. - 12:45:02
Válasz #279
Nem elérhető

dragonslayer


Nézelődtem a shopban de elég borsosak az árak.Biztos , hogy jó minőségűek ezek a kiegészítők.
De ha napi 5 adaggal  vs kanállal (20g fehérje) akarok inni akkor kb. 12 napra elegendő.
Gondolom arra gondoltál, hogy túl sok lesz a fehérjebevitel.Szerinted mennyit érdemes fogyasztanom?
HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT DOESN'T WORK HARD!

2008. Március 04. - 12:45:03
Válasz #280
Nem elérhető

dragonslayer


Most nagyon jóárban vannak a proteinek.
Az Optimum fehérjéje amiből van 5 kilós is.
Meg a Nitro tech hardcore is és az Elite whey is.Ezekből ha vennék 3 dobozzal az 24-25 ezer lenne.
Mellesleg a tervezett mennyiséget is majdnem be tudnám vinni belőlük.
Remélem Április elejéig amig fizetést kapok addig megmaradnak ezek az akciós árak  :-):-)::



HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT DOESN'T WORK HARD!

2008. Március 04. - 21:19:39
Válasz #281
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Sztem az Elite Whey is tökéletes választás,én is arra gondoltam.Jó a felszívódása,íze és ami jó pont hogy van benne emésztést segítő "adalék" (digestive),ezáltal nem puffadsz fel és bátran lehetsz hosszabb ideig társaságban(nem kell kijárnod 10 percenként a wc-be és nem lebegsz a plafonon ha kénytelen vagy a helységben maradni) @-o @-o @-o :-/]
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Március 05. - 01:32:13
Válasz #282
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
nem puffadsz fel és bátran lehetsz hosszabb ideig társaságban(nem kell kijárnod 10 percenként a wc-be és nem lebegsz a plafonon ha kénytelen vagy a helységben maradni) @-o @-o @-o :-/]
Hmm...fogalmam sincs miről írsz itt Johnny...soha nem tapasztaltam még ilyet... ::) o:) ;D ;D ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 05. - 07:26:10
Válasz #283
Nem elérhető

endre66


nem puffadsz fel és bátran lehetsz hosszabb ideig társaságban(nem kell kijárnod 10 percenként a wc-be és nem lebegsz a plafonon ha kénytelen vagy a helységben maradni) @-o @-o @-o :-/]
Hmm...fogalmam sincs miről írsz itt Johnny...soha nem tapasztaltam még ilyet... ::) o:) ;D ;D ;D

Őszintén mondod, hogy fingod sincs a dologról?  :-/-(-:

2008. Március 06. - 18:40:09
Válasz #284
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny !
Kérdésem a kövi lenne már kérdeztem Steve t is de bizti elfoglalt. Na comb külső ív különösen a térd felé eső rész hogyan lehetne erre a területre hatni a belső temérdek és a középső rész már elég szépen fejlett de nincs meg az a kerekség kicsit hiányosak a combók . Mit javasolsz ?
Térd felé eső külső ív??
Brrrrr,ezt nem értem.
Egyébként magával az elől guggolásnál fejlődik a térd körüli rész,próbálgathatod zártabb,ill.szélesebb állással végezni a gyakorlatot.
De lényegében meg van az alap tapadásod,ezen túl sokat nem nagyon tudsz változtatni,a lényeg,hogy minél több oldalról legyen megdolgozva a combod,annál nagyobb az esélye annak hogy esetleg elkapja a gépszíj az érintett területet és fejlődésre tudod sarkallni =/+' =/+' =/+'
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu