2024. Június 05. - 05:58:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 232178 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Március 21. - 00:32:33
Válasz #300
Nem elérhető

sany80


Latom nem nagyan zavar teked senki hat en megteszem! ;)Edzhetek egy heten ketszer ugyan azt az izom csoportot?Kreatin menyire fontos tomegeles allat valahol azt olvasom nem fontos valahol azt hogy igen.Elore is kosz!

2008. Március 22. - 13:38:55
Válasz #301
Nem elérhető

v800


Üdv!
44 éves vagyok.Eddig viszonylag ritkán(heti max 2 )voltam teremben.Mióta nyugdíjas vagyok jobban ráérnék és ugye kordában is szeretném tartani Magam. :)Kérdésem az,hogy nem késtem Én le erről?Van-e értelme kicsit komolyabban foglalkoznom a témával,többet látni benne mint a heti testmozgást?
Köszönöm ha válaszolsz,bocs a zavarásért :)

2008. Március 22. - 14:21:57
Válasz #302
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Latom nem nagyan zavar teked senki hat en megteszem! ;)Edzhetek egy heten ketszer ugyan azt az izom csoportot?Kreatin menyire fontos tomegeles allat valahol azt olvasom nem fontos valahol azt hogy igen.Elore is kosz!
Természtesen edzhetsz..ha bírod és eleget tudsz ahhoz pihenni,hogy rendesen regenerálódj...A kreatin a tömegnöveléshez fontos,hiszen settérfogatnövelő.Ha teheted használj,de mindenképpen vmi transzportrendszerűt,ami normálisan fel is szívódik.Ilyen pl a CellTech is...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Március 22. - 14:27:55
Válasz #303
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Üdv!
44 éves vagyok.Eddig viszonylag ritkán(heti max 2 )voltam teremben.Mióta nyugdíjas vagyok jobban ráérnék és ugye kordában is szeretném tartani Magam. :)Kérdésem az,hogy nem késtem Én le erről?Van-e értelme kicsit komolyabban foglalkoznom a témával,többet látni benne mint a heti testmozgást?
Köszönöm ha válaszolsz,bocs a zavarásért :)
Hohó!Gondolom Te vmilyen fegyveres erők tagja lehetsz ha már nyugdíjas vagy ennyi idősen.Ha így van akkor a sport nem állhat messze tőled .Azt hogy komolyabban kezd a súlyzózást csak pártolni tudom,hiszen tartást ad(nem csak fizikális),ezenkívül emelkedni fog a tesztoszteron termelésed is a kemény súlyzózás hatására.Tehát rajta,kezd el !!!
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Március 23. - 14:05:58
Válasz #304
Nem elérhető

v800


Üdv!
Köszönöm a választ,és akkor néhány kérdés még :).Heti hány alkalmat tartasz célszerünek?Esetleg hol találok vmilyen kezdő edzéstervet ami az Én korosztályomnak megfelel?Szükségem lehet-e illetve érdemes-e esetleg táplálék kiegészitőt vagy tömegnövelőt szednem?Ha igen mit javasolsz?
Köszönettel várom a válaszokat :)

2008. Március 23. - 16:08:12
Válasz #305
Nem elérhető

Atesz


Szia Johnny!
 ?:-/
A segítségedet szeretném kérni. Heti három edzéshez melyik testrész felosztást válasszam? 8-}
a)   verzió:
1.   Mell-hát-has
2.   Comb – vádli- tricepsz
3.   Váll-bicepsz-has,vádli

b)   verzió:
1.   Mell-bicepsz-has,vádli
2.   Hát-váll-has
3.   Comb-vádli-tricepsz
Vagy esetleg egy harmadikat ajánlasz? :-)(-:


2008. Március 23. - 21:36:38
Válasz #306
Nem elérhető

TuNyo


Hy, azt szeretném megkérdezni hogy mit tegyek ha van rajtam felesleg először adjam le és csak utánna foglalkozzak az izomépitéssel vagy mehet egyből ?

2008. Március 25. - 16:12:59
Válasz #307
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Üdv!
Köszönöm a választ,és akkor néhány kérdés még :).Heti hány alkalmat tartasz célszerünek?Esetleg hol találok vmilyen kezdő edzéstervet ami az Én korosztályomnak megfelel?Szükségem lehet-e illetve érdemes-e esetleg táplálék kiegészitőt vagy tömegnövelőt szednem?Ha igen mit javasolsz?
Köszönettel várom a válaszokat :)
Ha most kezded a súlyzós edzéseket,mindenképpen 3 napot ajánlanék hetente.Edzéstervenek simán megteszi egy alap kezdő edzésterv ami bevezet a súlyzós edzések világába.Ez részint alapgyakorlatokból áll,természetesen akkor végezd ezeket ha egészséges vagy.(ezt arra értettem,hogy nem volt komolyabb sérülésed,v esetleg jelenleg nincs e ilyen..gernincprobléma,mozgásszervi betesgség ill. más fizikális akadálya.De javaslom,hogy amikor felkeresed az edzőtermet mindenképpen konzultálj az edzővel,aki valószínű ki fogy kérdezni ezek tekintetében...
Mindenképpen először tanulj meg jól étkezni,ami néhány hetet igénybe fog venni,aztán ki lehet alakítani egy kis tápkieg programot(sőt...mint írtad komolyabban el akarod kezdeni,úgyhogy elengedhetetlen lesz a további fejlődésedhez..
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Március 25. - 16:17:06
Válasz #308
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny!
 ?:-/
A segítségedet szeretném kérni. Heti három edzéshez melyik testrész felosztást válasszam? 8-}
a)   verzió:
1.   Mell-hát-has
2.   Comb – vádli- tricepsz
3.   Váll-bicepsz-has,vádli

b)   verzió:
1.   Mell-bicepsz-has,vádli
2.   Hát-váll-has
3.   Comb-vádli-tricepsz
Vagy esetleg egy harmadikat ajánlasz? :-)(-:


Hú,borsódzik a hátam a amikor két nagy izomcsoportot kell együtt edzeni..de ha választanom kell,akkor én az "a" verziót választanám..
         
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Március 25. - 16:19:50
Válasz #309
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hy, azt szeretném megkérdezni hogy mit tegyek ha van rajtam felesleg először adjam le és csak utánna foglalkozzak az izomépitéssel vagy mehet egyből ?
Hi!
Mindenképpen tanulj meg helyesen étkezni ,akkor a zsír nem halmozódhat fel a testeden.Mivel pedig beviszed a megfelelő kaját,anabolikus állapotban leszel,tehát vmilyen szinten az izomtömeged nőni fog a zsír pedig redukálódik  =/+'
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Március 26. - 19:38:52
Válasz #310
Nem elérhető

Milo


Hello Johnny!
Mi a véleményed az edzéstervemről?Most akarom kipróbálni? Tudnak ennyi edzéstől regenerálódni az izmok?
ez alapján hátra,mellre 5-7naponként edzek,lábra 7naponként ,vállra,karra3-4naponként.
1.hét:Hétfő:mell-tricepsz-has-vádli:5*fekvenyomás-12-10-8-6-4  2*tárogatás-12    ülve tricepszhajlítás franciarúddal-4*8  tolózkodás 4*8  lórugás3*12    hasprés2*20,lábemelés2*20   vádli4*16

Kedd:hát-bicepsz -váll lehúzás csigán 4*12-10-8-6  döntött törzsü evezés4*12-10-8-6  egykezes evezés3*10 evezés csigán4*12-10-8-8 koncentráltbicepsz 3*16-12-10  karhajlítás rúddal4*16-12-10-8  scottpadcsigán 3*12-10-8
mellről nyomás4*12-10-8-6  oldalemelés3*16-12-10 döntött törzsü oldalemelés3*16-12-10

Szerda:láb-vádli,has   gugolás5*12-10-8-6-4   lábtoló:4*12-10-8-6 combhajlítás 3*12 lábnyújtás3*12   vádli,has

Péntek:mell-bicepsz szuperszettbe-tricepsz-has-vádli   fekvenyomás45fokon5*12-10-8-6-4 tárogatás 30fokon3*12
ülve tricepszhajlítás franciarúddal-koncentráltbicepsz  tolózkodás-karhajlítás rúddal  lórugás-scottpados bicepsz csigán
has,vádli

2.hét: Hétfő:hát-bicepsz-has-vádli: lehúzás csigán 4*12-10-8-6  döntött törzsü evezés4*12-10-8-6  egykezes evezés3*10 evezés csigán4*12-10-8-8 koncentráltbicepsz 3*16-12-10  karhajlítás rúddal4*16-12-10-8  scottpadcsigán 3*12-10-8 has vádli

Kedd:mell-váll-tricepsz fekvenyomás:4*12-10-8-6  45fokon nyomás4*12-10-8-6 tárogatás 3*12  mellről nyomás4*12-10-8-6  oldalemelés3*16-12-10 döntött törzsü oldalemelés3*16-12-10  ülve tricepszhajlítás franciarúddal-4*8  tolózkodás 4*8  lórugás3*12

Szerda:láb-vádli,has   gugolás5*12-10-8-6-4   lábtoló:4*12-10-8-6 combhajlítás 3*12 lábnyújtás3*12   vádli,has

Péntek:hát-  bicepsz szuperszettbe-tricepsz-has-vádli  lehúzás csigán  döntött törzsü evezés4*12-10-8-6  egykezes evezés  evezés csigán
ülve tricepszhajlítás franciarúddal-koncentráltbicepsz  tolózkodás-karhajlítás rúddal  lórugás-scottpados bicepsz csigán
has,vádli
Riceman

2008. Március 28. - 22:33:06
Válasz #311
Nem elérhető

RolandFi


Hi,Johnny!!

Egy hónap pihenőn voltam,mert nem éreztem semmi bizsergést magamban,hogy nekem el kéne menni edzeni és az edzést sem csináltam már olyan kedvel,mint ahogy kellett volna.A kajálás sem ment rendesen!Így jobbnak láttam,ha inkább hagyom magam regenerálódni,és ha majd érzem már a bizsergést a súlyok iránt,akkor irány a terem.És ez most jött el.Kérdésem:Az jó,ha csak egy átmozgató héttel kezdek??Meg az utána való héten kezdődik egy teszt-A cég nevét nem írnám le-és onnantól kezdeném teljes erőbedobással az edzést!
Roland

2008. Március 28. - 22:59:11
Válasz #312
Nem elérhető

NaturalBoy


Csak a kíváncsiság kedvéért a ...... tesztre gondolsz?Erről jut eszembe,hogy nekem egy oylan kérdésem lenne,hogy nézegettem a ...... G-Kick nevű energizáló termékét és a neve félelmetesen emlékeztetett a Muscletech gakic termékére  ;D megnéztem,hogy a ...... mit ír a termékről és sznte szóról szóra ugyan azt amit a Gakic ismertetője.10,6%-os erőnövekedés 28%-al kitolt fáradtságküszöb stb... és a nutrition facts leírűsban ugyan az a vegyület található a ...... G-Kick-ben is ami a Muscletech Gakic-jában.
Nekem az lenne a kérdésem,hogy ez hogy lehetséges?Hiszen eddig úgy tudtam,hogy a Gakic egy védett keverék Glycine-l-arginine-alpha-ketoisocaproic acid calcium amit scak a Muscletech használhat.Hogy lehet valamit iylen nyíltan lenyúlni és reklámozni.Illetve az van benne?Tehát oylan hatásos lehet mint a Muscletech?
Bocsánat,hogy ennyit írok egy konkurens termékről,de erre kíváncsi volnék.

2008. Március 29. - 16:44:31
Válasz #313
Nem elérhető

RolandFi


Csak a kíváncsiság kedvéért a ...... tesztre gondolsz?Erről jut eszembe,hogy nekem egy oylan kérdésem lenne,hogy nézegettem a ...... G-Kick nevű energizáló termékét és a neve félelmetesen emlékeztetett a Muscletech gakic termékére  ;D megnéztem,hogy a ...... mit ír a termékről és sznte szóról szóra ugyan azt amit a Gakic ismertetője.10,6%-os erőnövekedés 28%-al kitolt fáradtságküszöb stb... és a nutrition facts leírűsban ugyan az a vegyület található a ...... G-Kick-ben is ami a Muscletech Gakic-jában.
Nekem az lenne a kérdésem,hogy ez hogy lehetséges?Hiszen eddig úgy tudtam,hogy a Gakic egy védett keverék Glycine-l-arginine-alpha-ketoisocaproic acid calcium amit scak a Muscletech használhat.Hogy lehet valamit iylen nyíltan lenyúlni és reklámozni.Illetve az van benne?Tehát oylan hatásos lehet mint a Muscletech?
Bocsánat,hogy ennyit írok egy konkurens termékről,de erre kíváncsi volnék.


Igen arra! :-}

2008. Március 29. - 18:00:47
Válasz #314

Bandi

Vendég
Csak a kíváncsiság kedvéért a ...... tesztre gondolsz?Erről jut eszembe,hogy nekem egy oylan kérdésem lenne,hogy nézegettem a ...... G-Kick nevű energizáló termékét és a neve félelmetesen emlékeztetett a Muscletech gakic termékére  ;D megnéztem,hogy a ...... mit ír a termékről és sznte szóról szóra ugyan azt amit a Gakic ismertetője.10,6%-os erőnövekedés 28%-al kitolt fáradtságküszöb stb... és a nutrition facts leírűsban ugyan az a vegyület található a ...... G-Kick-ben is ami a Muscletech Gakic-jában.
Nekem az lenne a kérdésem,hogy ez hogy lehetséges?Hiszen eddig úgy tudtam,hogy a Gakic egy védett keverék Glycine-l-arginine-alpha-ketoisocaproic acid calcium amit scak a Muscletech használhat.Hogy lehet valamit iylen nyíltan lenyúlni és reklámozni.Illetve az van benne?Tehát oylan hatásos lehet mint a Muscletech?
Bocsánat,hogy ennyit írok egy konkurens termékről,de erre kíváncsi volnék.


Szia!

Nem akarok a Mester topikjába belerondázni pláne ebben a témában,de válaszolok én ha megfelel.
Van a Nutrex vitargo cgl,és a .... vitargo .....(leírás ugyan az összehasonlításban amit te is írtál). 8-}
Namost,elkövettem akkoriban azt a hibát,hogy kipróbálom.(bevallom akkoriban spórolni akartam csak azért,bár előtte már több ízben leszerepelt nálam .....) o--O
Nem tudom h köze volt e hozzá,de a második héten véreset pisáltam(frankón).Elmentem dokihoz,nem volt semmi baj,mondtam h mit szedek,nem ismerte,de azt sem mondta h attól lett volna a baj,u.h lehet csak véletlen egybeesés.De gondolhatod azt a parát.. :o
De,
ennek ellenére megittam vagy 5 dobozzal,a rendes adagot nem a felet,hát meg se nyikkant a testsúlyom,és be sem töltött.
Az edzőtársam viszont folyton a Nutrexes vitargóval tömegezik,és úgy nő tőle mint a gomba,és látszódik h minőségi termék.
.............................Véleményem szerint ég és föld a különbség ..............,és az eredeti amerikaiak között.

(mod: nem basztatjuk a konkurens cégeket, sorry.)