2024. Június 04. - 22:32:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 232139 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 02. - 15:55:03
Válasz #330
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Johnny szálkásítást tervezek a következőkben kíváncsi volnék a véleményedre az "ördögi tervemmel" kapcsolatban

szóval napi 300g fehérje , és 250g ch a kiindulás ezek mellé halolaj és lenmagolaj ,+ napi 100g mogyi

Heti 4 edzés és 2 kardió az egyik kardió egy pihinapon a másik a lábedzést követő napon
lehet a végére heti 3 kardió lesz nem akarok alkamanként túl sokat, 20perc kezdésnek hetente +5perc és 40perc helyett majd 3x30perc

Reggel 1 turmix +100g light túró vagy sajt + ANADrox és jön a kardió
Utána szokásos kajálások
Edzés előtt beviszem az összes ch-t nagy részét és az utolsó ch-s étkezés az edzés utáni turmix 30g vitargo szerintem aztán csak  tojásfehérje vacsira (este 8-ra végzek az edzéssel általában) JAh és ANDadrox edzés előtt.

Azon gondolkozom, hogy a kardió előtt az anadrox a legmegfeleőbb választás-e ? Szerinted melyik volna a jobb a 2 adag anadrox kardió majd edzés előtt vagy kardió előtt valami más ami kifejezzten zsírégető pl Hydroxycut Hardcore, dymaburn stb és csak a súlyzózás előtt anadrox ?
Illetve edzés előtt illetve nap közben menjen egy 20g  folyékony amino vagy 10g bcaa estleg amino tabletta? Igazából tudom , hogy okosan időzítve mind3 is mehetne nap közben szétosztva de csak az 1-re van keret szerinted melyik?

köszi a segítséget



Helllllo!
Nos nem tudom jelenleg mennyi zsír,ill felesleg van rajtad de én egy picit magasabb ch-n kezdeném el a diétát és folyamatosan csökkentgetném addig amíg csak kell a jó forma érdekében.
Viszont ha már annyi tömeg van rajtad hogy szálkásításig jutottál,úgy dukálna a programodhoz a heti 5 edzés.Kezdetnek jó a 2/hét kardió és stimm a 20 perc is.Ezt természetesen lasscskán emelned kell(nemcsak a mennyiséget,hanem az időtartamot is,bár ez majd adja magát).
Az 1.étkezéshez mindenképpen tegyél zabpelyhet,mert már ch nélkül vagy az előző napi edzés vége óta és ha túl sok ch nélküli időtartam telik el izomveszteseég fog fellépni.Itt tökéletes lenne a zabpelyhes turmix,a sajtot,túrót nem használnám(a túrót talán,de csak este).
A mogyorót sem tanácsolom,inkább igyál 3x1 teáskanál lenmagolajat egy nap,de ezt is inkább akkor ha a ch beviteled lejjebb van.
Ahogy írtad az anadrox edzés előtt jó választás,legalábbis nekem bejött,de ha tudod akkor a kardio előtt inkább vmi zsírégetőt használj.
A folyékony amino-s balhét pedig lődd el edzés közben.
Hú,remélem nem hagytam ki semmit sem.. =/+'
Sok sikert,kiktartást és tudod...(igyál turmixot ;D)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Április 02. - 16:14:44
Válasz #331
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 02. - 17:37:10
Válasz #332
Nem elérhető

RolandFi


Szóval..Bárki is várja(a moderátorra ez nem vonatkozik >:D),nem fogom fikázni a céget,akinek a tesztjén próbálsz majd fejlődést produkálni.Örülök annak hogy megpróbál a ...... is Ismét picit adni a versenyzőknek,még akkor is ha ez üzletpolitika.Hiszen én ezt a sportot szeretem és csípem azt ha valaki értékelni próbálja azt aki ezt a sportot űzi,főleg a versenyzői részét.Attól függetlenül,hogy amit ők jelenleg megcsináltak a versenyzőikkel,ezt már én évek óta kértem tőlük és ez csak nemrég láthatott napvilágot,amikor is már kénytelenek voltak az újításra,ezt szóban alá is támasztották a ......hez közel álló emberek és oszlopos tagjaik az ott dolgozóknak.Ez ügyben respekt Bengyel Zsoltnak( Łł=) és kívánom neki,ha az üzlete esetleg ismét virágzásnak indul valaha, becsülje meg a testépítő versenyzőket úgy ahogy azt anno tette.(azért nem feltétlenül fogom ideírni hogy  <3!......  ...És még akkor tisztáznék valamit utoljára feléjük:NEM SZOKTAM ŐKET FIKÁZNI SEHOL,NEM IS FOGOM,MERT EGYSZERŰEN NEM IS GONDOLOK RÁJUK SOHA.Járom a saját utam,jól érzem magam a bodybuilding.hu csapatában..Ja és várom azt a jelentkezési lapot amit a lakáscímemre küldenek (a Superbody nevezési lapot) minden évben.Roland,Neked meg kívánom,hogy össze tudd szedni magad és jó eredményt érj el a versenyeiden

Köszönöm a bíztatást!!!!Ez a válasz olyan volt,mint amikor a kiskatonát felhergelik a nagy harcra és legyőzi a fél világot!!!Már alig várom,hogy a jövőhéttől belevágjak,hogy felzárkózzak és mégkeményebben edzek,mint valaha!!!!! Łł= =/+'

2008. Április 02. - 18:34:44
Válasz #333
Nem elérhető

v800


Üdv!
Elkezdtem :),még élek...Beszéltem a terem edzőjével is.A kapott programtól függetlenül érdekel a véleményed,Te milyen megosztásban javaslod a napokat?
Köszi

2008. Április 02. - 22:19:23
Válasz #334
Nem elérhető

bandus


Szia Johnny!
Hosszabb kihagyás után kezdtem el újra edzeni, és a következő problémám adódott:
régebben a mell volt a kedvenc, és egyben legjobb, "legerősebb" testrészem. most viszont a folyamatos edzések ellenére sem igazán érzem, hogy fejlődne bármit is. az edzések érzésre jók, és mintha a tükör is jót mutatna, de a súlyokon nem nagyon tudok emelni, kb 15kg lemaradásban vagyok a régebbihez képest. a melledzésemben a következő változások történtek:
1. szeretnék szép, telt mellizmokat, ezért teljesen elhagytam az egyenes pados gyakorlatokat, ferdén nyomok rúddal, majd egykezes súlyokkal, utána pedig tárogatás (ferdén), áthúzás, mellgép közül választok kettőt. gondoltam rá, hogy megcserélem az egykezes nyomást a rúddal, ez szerintem jó ötlet? illetve mit gondolksz arról, hogy teljesen elhagytam az egyenes pados gyakorlatokat?
2. a terem zsúfoltsága miatt legtöbbször este, 9, 10 körül edzek, lehet ez hatással a teljesítményre?

előre is köszi a választ :-){
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Április 02. - 22:46:24
Válasz #335
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Lehet hogy rá is kell hangolódnod az új időpontra,de el kell döntened,hogy fontosabb e az hogy nagyobb súlyokkal tudj dolgozni a fizikumodnál,hiszen az elmondásod alapján jobban nézel ki mint amikor nagyobb súlyokat használtál.Valószínűleg kisebb a zsírszázalékod is,ez is okozhatja azt hogy nem megy a régi súlyokkal a gyakorlatok végrehajtása.Ha többet számít Neked az hogy jobban nézel ki,sztem ne kockáztasd a sérülés lehetőségeket,hiszen annak a fizikumod és az erőd is kárát látja.
Másodsorban a változatosság gyönyörködtet,tehát vedd vissza egy ideig az egyenes pados nyomásokat,ezzel"kielégítheted"  a súlyok iránti vágyadat =/+'
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Április 02. - 22:57:47
Válasz #336
Nem elérhető

bandus


Igazából nem az zavar, hogy nem tudok olyan súlyokkal dolgozni mint régebben, hanem az, hogy mivel nem tudtam mostanság emelni a súlyokon olyan érzésem van, hogy valamit rosszul csinálok. Viszont a tükör a legfontosabb :-< :-){ inkább legyőzöm a hiúságot :)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Április 02. - 23:02:57
Válasz #337
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Üdv!
Elkezdtem :),még élek...Beszéltem a terem edzőjével is.A kapott programtól függetlenül érdekel a véleményed,Te milyen megosztásban javaslod a napokat?
Köszi
Én a kezdő edzésterveket heti 3 napban(ezt írtam) szoktam beindítani.A felosztás előtt feltétlenül elbeszélgetek a kezdő úriemberrel,ill.hölggyel.Ha minden OK és nem ódzkodik a "páciens" attól,hogy arányosan,minden izomcsoport meg legyen mozgatva(mert rengeteg,főleg férfi szokta azzal kezdeni,hogy egyáltalán nem vagy csak nagyon keveset akarok lábra edzeni,mert úgyis eljárok a haverokkal néha focizni és a lábam már túl erős így is :D),akkor heti egyszeri átmozgatást javasolok,a következő felosztásban:1.nap:mell-hát-váll-has
                                                                                                    2.nap:Comb-bicepsz-tricepsz-vádli
És ez folytatódik ....Tehát az egyik héten az 1.nap kerül 2xsorra,a következő héten a 2.nap.De mint mondottam néha változtatok,hogy ne legyen unalmas,vagy ne ijesszek el senkit a sporttal
                                                                                                
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Április 02. - 23:03:44
Válasz #338
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Igazából nem az zavar, hogy nem tudok olyan súlyokkal dolgozni mint régebben, hanem az, hogy mivel nem tudtam mostanság emelni a súlyokon olyan érzésem van, hogy valamit rosszul csinálok. Viszont a tükör a legfontosabb :-< :-){ inkább legyőzöm a hiúságot :)
Én is ezt tenném 8-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Április 05. - 16:58:19
Válasz #339
Nem elérhető

jack



 Szia Johnny!

 Egy hét múlva minőségi tömegnövelésbe kezdenék.Állítottam magamnak össze egy étkezési tervet.Szeretném kikérni a véleményedet és hogy miben változtatnál rajta esteleg.
Egy napi étekzésem így 7 étkezés lenne a protein adagokkal együtt.
1.étkezés:100 g zabpehely+2 mérőkanál protein az kb 40 g protein,de majd megmérem.ezeket turmixolnám össze.meg gyümölcs
2.étkezés:150 g csirkemell+150 g rizs+ saláta vagy brokkoli
3.étkezés:ugyanez
4.étkezés:(edzés elött ha minden igaz(kb. 2 Órakor) ekkor edzek,de ez még függ a teremválasztástól és edzötárstól ugyhogy lehet este lesz az edzés (kb. 6 órakor)) . ez is 150 g  csirkemell+150 g rizs+zöldség
5.étkezés:edzés után Protein,itt is 2 mérőkanál
6.étkezés: 150 g csirkemell+ 150 g rizs
7.étkezés:6 db tojás fehérje(lefekvés elött)

ennyi lenne egy nap.+ még creatin+glutamin
adataim jelenleg:179 cm magas
                       79 kg
3 éve edzek,de tudod a szokásos hogy az elején nem tértem át 1-röl a 2-re.nem tudtam még miröl szól.akkor még sok volt pia meg a buli. ;-oo-;de ezt már elhagytam az edzés miatt.
1 éve csinálom tudatosabban.Varga Dániel segít nekem ebben,a huga a barátnőm és így ismertem meg.
ja igen és voltam 64 kg.hát mit ne mondjak jobb ez így sokkal. Łł=

 Előre is köszönöm  választ.
 További szép napot.és sajnálom a laptopodat. :-/-- szemét posta

 Laci

2008. Április 05. - 16:58:19
Válasz #340
Nem elérhető

jack



 Bocsi azt elfelejtettem h van amikor a csirkemellet marhahús fogja helyettesíteni.a rizst meg krumpli. 
 :-!
Köszi,helló

2008. Április 07. - 15:08:02
Válasz #341
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hoppá,az utolsó 2 kérdésre már válaszoltam..."ezek szerint nem ment át" :-[
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Április 07. - 15:12:39
Válasz #342
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member

 Szia Johnny!

 Egy hét múlva minőségi tömegnövelésbe kezdenék.Állítottam magamnak össze egy étkezési tervet.Szeretném kikérni a véleményedet és hogy miben változtatnál rajta esteleg.
Egy napi étekzésem így 7 étkezés lenne a protein adagokkal együtt.
1.étkezés:100 g zabpehely+2 mérőkanál protein az kb 40 g protein,de majd megmérem.ezeket turmixolnám össze.meg gyümölcs
2.étkezés:150 g csirkemell+150 g rizs+ saláta vagy brokkoli
3.étkezés:ugyanez
4.étkezés:(edzés elött ha minden igaz(kb. 2 Órakor) ekkor edzek,de ez még függ a teremválasztástól és edzötárstól ugyhogy lehet este lesz az edzés (kb. 6 órakor)) . ez is 150 g  csirkemell+150 g rizs+zöldség
5.étkezés:edzés után Protein,itt is 2 mérőkanál
6.étkezés: 150 g csirkemell+ 150 g rizs
7.étkezés:6 db tojás fehérje(lefekvés elött)

ennyi lenne egy nap.+ még creatin+glutamin
adataim jelenleg:179 cm magas
                       79 kg
3 éve edzek,de tudod a szokásos hogy az elején nem tértem át 1-röl a 2-re.nem tudtam még miröl szól.akkor még sok volt pia meg a buli. ;-oo-;de ezt már elhagytam az edzés miatt.
1 éve csinálom tudatosabban.Varga Dániel segít nekem ebben,a huga a barátnőm és így ismertem meg.
ja igen és voltam 64 kg.hát mit ne mondjak jobb ez így sokkal. Łł=

 Előre is köszönöm  választ.
 További szép napot.és sajnálom a laptopodat. :-/-- szemét posta

 Laci
No erre már azt válaszoltam volt kb,hogy ok az étrend tervezeted,egyedül a 6 tojásfehérjével nem barátkozom lefekvés előtt.Egy ennyire pontosan megtervezett étrend pontosan az utolsó étkezésnél többet érdemelne..Tehát valami lassabb felszívódású fehérjét tegyél be,ami "kitart" az éjszaka folyamán.Gondolok itt túróra vagy egy egyszerű kazein turmixra :-oD
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Április 07. - 15:42:50
Válasz #343
Nem elérhető

jack



2008. Április 07. - 16:30:07
Válasz #344
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu