2024. Május 23. - 09:25:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 231778 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Április 21. - 14:42:27
Válasz #405
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
 O0.Szerintem rohamosan javulok,bár most úgy közlekedem az edzőteremben mint dr.Hause ;D.
Ma pl bemutattam a könyökmankóval mellezést 8-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Április 22. - 19:22:57
Válasz #406
Nem elérhető

tomi


Uhh, csak most olvasom mi történt. Jhonny, ne aggódj, ha mégis depressziós lennél e-miatt, csak gondolj az én "vádlijaimra" és máris jobb kedved lesz....
jobbulást. :)
Up the dose, lift the most!

2008. Április 22. - 19:38:17
Válasz #407
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Uhh, csak most olvasom mi történt. Jhonny, ne aggódj, ha mégis depressziós lennél e-miatt, csak gondolj az én "vádlijaimra" és máris jobb kedved lesz....
jobbulást. :)
Valóban ,ez megnyugtató ;D.
Nem-nem,nem vagyok depressziós, van ami most mégjobban motivál,hogy őszre csúcsformát hozzak...addig meg adok egy kis előnyt az ellenfeleknek ))=/
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Április 23. - 18:31:49
Válasz #408
Nem elérhető

rajcipeti


Szia Johnny!

Egy kérdésem lenne.
Egy hét múlva műtik a csuklómat,s ezért tegnap levették a vért tőlem.
A laborvizsgálat a májfunkciómnál elég nem jó eredményt mutat,s egyből azt kérdezték,h szedek-e vmi szteroidot.
Na szteroidot nem szedek,de még összel kaptam néhány Diprofost injekciót a kezembe.
Az érdekelne,h ez lehet-e ennek az okozója,attól függetlenül,h nem egy-két napja volt.
Esetleg a kiegészítőknek(az általam használt legerősebb talán,Jungle Warefare-Restor,Hyperdrol),bármelyiknek,lehet-e hatása erre?
Kicsit furcsán fogadtam a hírt,mert meg voltam győződve,h minden eredmény tökéletes lesz:)
Válaszodat előre is Köszönöm!

2008. Április 24. - 07:57:38
Válasz #409
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny!

Egy kérdésem lenne.
Egy hét múlva műtik a csuklómat,s ezért tegnap levették a vért tőlem.
A laborvizsgálat a májfunkciómnál elég nem jó eredményt mutat,s egyből azt kérdezték,h szedek-e vmi szteroidot.
Na szteroidot nem szedek,de még összel kaptam néhány Diprofost injekciót a kezembe.
Az érdekelne,h ez lehet-e ennek az okozója,attól függetlenül,h nem egy-két napja volt.
Esetleg a kiegészítőknek(az általam használt legerősebb talán,Jungle Warefare-Restor,Hyperdrol),bármelyiknek,lehet-e hatása erre?
Kicsit furcsán fogadtam a hírt,mert meg voltam győződve,h minden eredmény tökéletes lesz:)
Válaszodat előre is Köszönöm!
Szia!
Bár az általad említett injekció egy gyulladáscsökkentő szteroid,de már olyan régen kaptad,hogy attól biztosan nem lehet magas az érték.
Azt az egyet tudni kell,hogy a"megerősített " táplálkozásnak van a májra egy ilyen jellegű mellékhatása.Ennek nincs jelentősége,azért is kérdezi ilyenkor az orvos a magas érték láttán,hogy szoktál e alkoholt fogyasztani vagy szedsz e valamit.
A lényeg az hogy ez az érték egy bizonyos időn belül helyre áll,a gond akkor lenne ha nem használnál tápkieget,nem lenne megemelve a fehérjebevited és még alkoholt sem fogyasztanál és úgy lenne magas a májfunkciód.
Valószínű hogy ad még egy időpontot és megnézi hogy helyre állt e az érték vagy le sem szarja,mert csak minimális az eltérés.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Április 24. - 13:25:15
Válasz #410
Nem elérhető

fastor


Szia Johnny!

Egy kérdésem lenne.
Egy hét múlva műtik a csuklómat,s ezért tegnap levették a vért tőlem.
A laborvizsgálat a májfunkciómnál elég nem jó eredményt mutat,s egyből azt kérdezték,h szedek-e vmi szteroidot.
Na szteroidot nem szedek,de még összel kaptam néhány Diprofost injekciót a kezembe.
Az érdekelne,h ez lehet-e ennek az okozója,attól függetlenül,h nem egy-két napja volt.
Esetleg a kiegészítőknek(az általam használt legerősebb talán,Jungle Warefare-Restor,Hyperdrol),bármelyiknek,lehet-e hatása erre?
Kicsit furcsán fogadtam a hírt,mert meg voltam győződve,h minden eredmény tökéletes lesz:)
Válaszodat előre is Köszönöm!
Szia!
Bár az általad említett injekció egy gyulladáscsökkentő szteroid,de már olyan régen kaptad,hogy attól biztosan nem lehet magas az érték.
Azt az egyet tudni kell,hogy a"megerősített " táplálkozásnak van a májra egy ilyen jellegű mellékhatása.Ennek nincs jelentősége,azért is kérdezi ilyenkor az orvos a magas érték láttán,hogy szoktál e alkoholt fogyasztani vagy szedsz e valamit.
A lényeg az hogy ez az érték egy bizonyos időn belül helyre áll,a gond akkor lenne ha nem használnál tápkieget,nem lenne megemelve a fehérjebevited és még alkoholt sem fogyasztanál és úgy lenne magas a májfunkciód.
Valószínű hogy ad még egy időpontot és megnézi hogy helyre állt e az érték vagy le sem szarja,mert csak minimális az eltérés.
a megemelt kaja ártalmas a májra? :-[ :-O
MEster akkor a magas fehérjebeviteltöl végülis kérosodik a májunk?
ebböl lehetnek késöbb durvább szövödmények?
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Április 24. - 13:43:45
Válasz #411
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny!

Egy kérdésem lenne.
Egy hét múlva műtik a csuklómat,s ezért tegnap levették a vért tőlem.
A laborvizsgálat a májfunkciómnál elég nem jó eredményt mutat,s egyből azt kérdezték,h szedek-e vmi szteroidot.
Na szteroidot nem szedek,de még összel kaptam néhány Diprofost injekciót a kezembe.
Az érdekelne,h ez lehet-e ennek az okozója,attól függetlenül,h nem egy-két napja volt.
Esetleg a kiegészítőknek(az általam használt legerősebb talán,Jungle Warefare-Restor,Hyperdrol),bármelyiknek,lehet-e hatása erre?
Kicsit furcsán fogadtam a hírt,mert meg voltam győződve,h minden eredmény tökéletes lesz:)
Válaszodat előre is Köszönöm!
Szia!
Bár az általad említett injekció egy gyulladáscsökkentő szteroid,de már olyan régen kaptad,hogy attól biztosan nem lehet magas az érték.
Azt az egyet tudni kell,hogy a"megerősített " táplálkozásnak van a májra egy ilyen jellegű mellékhatása.Ennek nincs jelentősége,azért is kérdezi ilyenkor az orvos a magas érték láttán,hogy szoktál e alkoholt fogyasztani vagy szedsz e valamit.
A lényeg az hogy ez az érték egy bizonyos időn belül helyre áll,a gond akkor lenne ha nem használnál tápkieget,nem lenne megemelve a fehérjebevited és még alkoholt sem fogyasztanál és úgy lenne magas a májfunkciód.
Valószínű hogy ad még egy időpontot és megnézi hogy helyre állt e az érték vagy le sem szarja,mert csak minimális az eltérés.
a megemelt kaja ártalmas a májra? :-[ :-O
MEster akkor a magas fehérjebeviteltöl végülis kérosodik a májunk?
ebböl lehetnek késöbb durvább szövödmények?

O0.Dehogy,de a fokozott fehérjebevitel egyértelműen magasabb működésre serkenti a vesék és a máj funkcióit.Ebben nincs semmi pláne.Ha nem irreális adagot eszel,iszol meg folyamatosan nem éri kár a szervezetedet.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Április 24. - 14:00:23
Válasz #412
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Április 25. - 02:11:05
Válasz #413
Nem elérhető

sany80


Hello!

Hogyan tudnam a kezemet meg a melemet megformasitani az utobi idoben hirtelen sokat notem es elege bevagyok vastagodva valoszinu a Superdrolnak koszonheto dehat ez volt a cel.Milyen gyakorlatokat hasznaljak?Jelenleg Pct-t es Retaint szedek melete 100% Whey protein glutamin meg vitamin van.Gondoltam hoza teszek meg Lipo 6-ot van ertelme?Mult hetol nekialtam minden masodik nap futni.Elore is kosz

2008. Április 25. - 09:27:24
Válasz #414
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hello!

Hogyan tudnam a kezemet meg a melemet megformasitani az utobi idoben hirtelen sokat notem es elege bevagyok vastagodva valoszinu a Superdrolnak koszonheto dehat ez volt a cel.Milyen gyakorlatokat hasznaljak?Jelenleg Pct-t es Retaint szedek melete 100% Whey protein glutamin meg vitamin van.Gondoltam hoza teszek meg Lipo 6-ot van ertelme?Mult hetol nekialtam minden masodik nap futni.Elore is kosz
Csak a melledet és a "kezedet" (gonololom a karodra gondoltál) nem tudod formálni.
Egy formába hozás mindig egész testes történet.
Ha elkezdted a kardiózást jó úton haladsz,mehet a zsírégető is,de azt mindig tartsd szem előtt,hogy bármilyen jó tápkieget használsz is,az étkezésed megreformálása nélkül nem fogsz előrébb jutni.
Sok sikert az átalakuláshoz =/+'
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Május 03. - 18:29:18
Válasz #415
Nem elérhető

bandus


Szia Johnny!

Mennyibe kerül nálad a napijegy a terembe? Vizsgaidőszak alatt egyszerkéccer szívesen elmennék oda edzeni @:-)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Május 03. - 21:40:44
Válasz #416
Nem elérhető

hamiklos


600 a diák, 1000 a felnőtt ha jól emléxem

2008. Május 03. - 21:46:26
Válasz #417
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia!
Nálunk a (a vizsgaidőszakból gondolom) diák napi jegy 600ft.De a havi (korlátlan alkalom )5950-
Sztem az már jobban megéri,de van rengeteg akció is (pl ha hozol 3 új embert a Te havi bérleted ingyen van,akit hozol magaddal annak pedig a havibérletből -1000ft kedvezmény,stb...).
Bár a honlapunk most lesz átalakítva(www.lantosjohnnyfitness.hu),de érvényesek a paraméterek továbbra is.
Várunk szeretettel @:-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Május 04. - 08:28:39
Válasz #418
Nem elérhető

bandus


Szia!
Nálunk a (a vizsgaidőszakból gondolom) diák napi jegy 600ft.De a havi (korlátlan alkalom )5950-
Sztem az már jobban megéri,de van rengeteg akció is (pl ha hozol 3 új embert a Te havi bérleted ingyen van,akit hozol magaddal annak pedig a havibérletből -1000ft kedvezmény,stb...).
Bár a honlapunk most lesz átalakítva(www.lantosjohnnyfitness.hu),de érvényesek a paraméterek továbbra is.
Várunk szeretettel @:-)

Köszi a választ, eddig nem is vettem észre az árlistát a honlapon :) Sajnos ahhoz messze van nekem, hogy napi szinten oda járjak, de néhányszor mindenképpen el szeretnék menni :-){ :-)->
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Május 04. - 09:52:17
Válasz #419
Nem elérhető

Tus


Szervusz Johnny!

Az elmult egy honap eredmenyerol szeretnek beszamolni , amit a kikert etrend alapjan vegeztem.
Egy honappal ezelott kikertem a velemenyed az etrendemmel kapcsolatban a valaszodban irtak
szerint elhagytam az edzest koveto azonnali Ch bevitelt , az edzeseimet a kovetkezetesen
H -mell, kar  K - pihenonap  Sz - hat , vall  Cs - pihenonap  P - lab  SZ es V - aerob felosztassal vegeztem.
Ket honapja kezdtem el sulyzos edzest vegezni ,az elumult 1 honapban a tanacsodat megfogadva.
A Glutamint sajnos nem tudtam megasarolni , a szukos keret miatt.
Megbeszeltuk hogy beszamolok a topicodban a fejlodesemrol es kielemezzuk a hibakat.
Elkuldom a ket honappal ezelotti fotomat es az aprilis 28.- an keszitett kepem.
Koszonom a segitseget ,es varom a kommenteket.
Ime a kepek:
http://kepfeltoltes.hu/view/080504/PICT0827_www.kepfeltoltes.hu_.jpg 
http://kepfeltoltes.hu/view/080504/PICT0829_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/080504/PICT1014_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/080504/PICT1018_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Tus



Ha a hang a fejedben hangosabb, mint a velemnyek amik kornyezetedben korbevesznek, akkor mestere vagy az eletednek!