2024. Június 04. - 18:08:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 232106 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 04. - 16:35:20
Válasz #420
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
No.Hát ez már valami.Kurva sokat változtál és pozitív irányba...Rengeteg zsírt vesztettél és sokkal izmosabb vagy.
Gratulálok Łł=
Csak így tovább.Egyenlőre ne is változtass,hiszen jó úton jársz.De soha ne elégedj meg magaddal..Folytasd az utadat és mint most is,néha dobjál be pár befor-after képet.
A súlyodban hogy néz ki ez a változás?
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Május 04. - 21:06:18
Válasz #421
Nem elérhető

Don Gringo


 Łł=   :-)! Gratula Tus! Szép eredmény!  Ha nem tiktkos, megosztanád velünk a diétádat?.. ;)

2008. Május 06. - 05:59:21
Válasz #422
Nem elérhető

fastor


Üdv MEster!
hogy megy a felkészülés?
a Vádlid remélem meggyógyult már!
esetleg ha van friss kép szívesen megnézné itt midneki ;D
 (:-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 06. - 15:41:56
Válasz #423
Nem elérhető

Tus


Ket honapja voltam 103 kg, a kepeimen 93.2kg.
Az utolso 1 honapban sikeres volt a kombinaciom.
A heti 1-1.5kg sulyvesztessel.

Tus
Ha a hang a fejedben hangosabb, mint a velemnyek amik kornyezetedben korbevesznek, akkor mestere vagy az eletednek!

2008. Május 06. - 19:09:28
Válasz #424
Nem elérhető

tomi


Szép változás Tus, és rendes tőled, hogy visszajeleztél. Szerintem jelentkezz a következő terméktesztre.  :-)!
Up the dose, lift the most!

2008. Május 06. - 19:17:10
Válasz #425
Nem elérhető

L


És ha tudnátok hogy milyen körülmények között alakul így Tus formája, akkor sokan biztosan csodálkoznátok.
Csak így tovább! :-){ Łł= (+)
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 06. - 19:30:44
Válasz #426
Nem elérhető

Johnnyx


Először is gratulálni szeretnék Tus-nak, szép eredmény   :-)!

Másrészt Johnny Mester, ezek szerint, ha az ember tulságosan zsírosodik, illetve hajlamos a zsírosodásra, célszerű elhagyni az edzés utáni egyszerű szénhidrátot? Vagy esetleg van értelme glutaminnal helyettesíteni? (Csak mert mostanában én is igyekszem javítani a testkompozíciómon.)
Egyetek zabot!

2008. Május 06. - 19:38:27
Válasz #427
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Először is gratulálni szeretnék Tus-nak, szép eredmény   :-)!

Másrészt Johnny Mester, ezek szerint, ha az ember tulságosan zsírosodik, illetve hajlamos a zsírosodásra, célszerű elhagyni az edzés utáni egyszerű szénhidrátot? Vagy esetleg van értelme glutaminnal helyettesíteni? (Csak mert mostanában én is igyekszem javítani a testkompozíciómon.)
Ha teheted,akkor inkább helyettesítsd glutaminnal...
De az egyik módszer a kevés ch fogyasztásnál,hogy a felét edzéselőtt ,a másik felét(egyszerű ch formájában,pl.szőlőcukor ) edzés után visszük be /:-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Május 06. - 19:41:08
Válasz #428
Nem elérhető

Johnnyx


Először is gratulálni szeretnék Tus-nak, szép eredmény   :-)!

Másrészt Johnny Mester, ezek szerint, ha az ember tulságosan zsírosodik, illetve hajlamos a zsírosodásra, célszerű elhagyni az edzés utáni egyszerű szénhidrátot? Vagy esetleg van értelme glutaminnal helyettesíteni? (Csak mert mostanában én is igyekszem javítani a testkompozíciómon.)
Ha teheted,akkor inkább helyettesítsd glutaminnal...
De az egyik módszer a kevés ch fogyasztásnál,hogy a felét edzéselőtt ,a másik felét(egyszerű ch formájában,pl.szőlőcukor ) edzés után visszük be /:-)

Köszönöm a gyors választ mester  :-){ Megfogadom a tanácsot.
Egyetek zabot!

2008. Május 07. - 23:23:53
Válasz #429
Nem elérhető

RolandFi


Szia Johnny!

Befejeződött nálam egy másik cég tesztje,sajnos nem jutottam tovább,de sikerült magam összeszedni a márciusi pihenő után,talán még többet is.Elég jó fazont sikerült szerintem elérni.De viszont szeretnék kissé határozottabb vonalakat,szeretnék szépen lassan megszabadulni a testzsírtól.Így is majd kevesebbet kell szenvednem az őszi felkészülésnél és több izom marad meg.Azt vettem észre magamon,hogy eléggé érzékeny vagyok a szénhidrátra.Eddig is tisztán kajáltam,az általad felvázolt séma szerint,ami nagyon bejött nálam.Jelenleg naponta 2-2,5 zacskó rizs,250g zabpehely,1 banán és szőlőcukor edzés után,plusz reggel 3dl narancslé a napi szénhidrátbevitelem.A fehérje napi 210-250g.Az lenne a kérdésem,hogy vegyek-e vissza a szénhidrátból,mondjuk fél zacskóval vagy nem?Ja,az aerob edzést-szobabicikli-elkezdtem.Szóval csökkentsek-e a CH mennyiségén és mennyi aerobot csináljak?
Köszi,Roland

2008. Május 08. - 14:34:37
Válasz #430
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Üdv MEster!
hogy megy a felkészülés?
a Vádlid remélem meggyógyult már!
esetleg ha van friss kép szívesen megnézné itt midneki ;D
 (:-)
Üdv!
Megy a felkészülés rendületlenül =/+'.A vádlim is javult sokat,sajnos még súllyal nem tudom edzeni,csak saját súlyomat emelgetem :(.De szép lassan az is ok..Szerencsémre hamar reagál a vádlim az edzésekre.
Képek?...Az az igazság hogy itt a teremben néha el-el lövünk egyet,de nem találjuk az optimális fényt :D.Egyébként ma a Gyurmában talán látni fogsz ::)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Május 08. - 14:35:26
Válasz #431
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Ket honapja voltam 103 kg, a kepeimen 93.2kg.
Az utolso 1 honapban sikeres volt a kombinaciom.
A heti 1-1.5kg sulyvesztessel.

Tus

Szuper  Łł=.Így kell ezt...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Május 08. - 14:37:35
Válasz #432
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szép változás Tus, és rendes tőled, hogy visszajeleztél. Szerintem jelentkezz a következő terméktesztre.  :-)!
Így igaz,szerintem is jelentkezz...A Pisti biztos megszán o:)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Május 08. - 14:43:06
Válasz #433
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny!

Befejeződött nálam egy másik cég tesztje,sajnos nem jutottam tovább,de sikerült magam összeszedni a márciusi pihenő után,talán még többet is.Elég jó fazont sikerült szerintem elérni.De viszont szeretnék kissé határozottabb vonalakat,szeretnék szépen lassan megszabadulni a testzsírtól.Így is majd kevesebbet kell szenvednem az őszi felkészülésnél és több izom marad meg.Azt vettem észre magamon,hogy eléggé érzékeny vagyok a szénhidrátra.Eddig is tisztán kajáltam,az általad felvázolt séma szerint,ami nagyon bejött nálam.Jelenleg naponta 2-2,5 zacskó rizs,250g zabpehely,1 banán és szőlőcukor edzés után,plusz reggel 3dl narancslé a napi szénhidrátbevitelem.A fehérje napi 210-250g.Az lenne a kérdésem,hogy vegyek-e vissza a szénhidrátból,mondjuk fél zacskóval vagy nem?Ja,az aerob edzést-szobabicikli-elkezdtem.Szóval csökkentsek-e a CH mennyiségén és mennyi aerobot csináljak?
Köszi,Roland
Hát igen és még nem számoltad bele a tápkiegben levő ch-t..Nos ez tényleg nagyon sok,főleg neked..Az itt felsoroltak(és az itt nem,hiszen nemtudom mi volt a tesztben) de ez min.450g ch.Ezt most hetente le kéne csökkenteni 50g-jával,egészen 300g-ig.
Küldjél pár képet a mostani formádról és majd 3 hét múlv ismét <:-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Május 08. - 16:17:23
Válasz #434
Nem elérhető

robface


Hí Johnny!
Előszöris hagy fejezzem ki tiszteletem,Isten-Király-Császár-Pápa vagy.
Az lenne a problémám,hogy a mellem kib..szottul nehezen fejlődik,sokmindent kipróbáltam rá,mégsem.
Bedurranás van,igaz ha jobban felemelem a sulyt akkor inkább a vállamat éri jobban a terhelés (fekvenyomásban).
Vállra szinte nem is kell edzenem mert nagyon könnyen fejlődik.Vastagodni nagyon nehezen tudok.Sajnos régen
kihagytam az áthúzást,de most nyomom ezerrel.Fekvenyomás előtt tárogatok,hogy előfárasszak remélem ez majd
segít 1 kicsit.Ha van vmi jó ötleted szívesen venném mester.