2024. Június 05. - 01:03:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 232150 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Május 08. - 16:23:03
Válasz #435
Nem elérhető

RolandFi


Szia Johnny!

Befejeződött nálam egy másik cég tesztje,sajnos nem jutottam tovább,de sikerült magam összeszedni a márciusi pihenő után,talán még többet is.Elég jó fazont sikerült szerintem elérni.De viszont szeretnék kissé határozottabb vonalakat,szeretnék szépen lassan megszabadulni a testzsírtól.Így is majd kevesebbet kell szenvednem az őszi felkészülésnél és több izom marad meg.Azt vettem észre magamon,hogy eléggé érzékeny vagyok a szénhidrátra.Eddig is tisztán kajáltam,az általad felvázolt séma szerint,ami nagyon bejött nálam.Jelenleg naponta 2-2,5 zacskó rizs,250g zabpehely,1 banán és szőlőcukor edzés után,plusz reggel 3dl narancslé a napi szénhidrátbevitelem.A fehérje napi 210-250g.Az lenne a kérdésem,hogy vegyek-e vissza a szénhidrátból,mondjuk fél zacskóval vagy nem?Ja,az aerob edzést-szobabicikli-elkezdtem.Szóval csökkentsek-e a CH mennyiségén és mennyi aerobot csináljak?
Köszi,Roland
Hát igen és még nem számoltad bele a tápkiegben levő ch-t..Nos ez tényleg nagyon sok,főleg neked..Az itt felsoroltak(és az itt nem,hiszen nemtudom mi volt a tesztben) de ez min.450g ch.Ezt most hetente le kéne csökkenteni 50g-jával,egészen 300g-ig.
Küldjél pár képet a mostani formádról és majd 3 hét múlv ismét <:-)

Rendben van,képeket meg holnap megpróbálok küldeni.Addig is köszi. :-){

2008. Május 08. - 17:44:24
Válasz #436
Nem elérhető

Seth


Szervusz Johnny!

Lenne egy tervem és ha jól emlékszem Te is készültél anno hasonló edzésfelosztásban (reggel-késő d.u)... A lényeg, hogy terhelhetem egyre többet a kezem de kb 40-45 perc az amit képes vagyok egy intenzívebb edzésnél elviselni, az utána lévő érzést felesleges is leírnom, olyankor jegelem, vagy hideg vizet folyatok rá nagy mennyiségben. Mivel vizsgaidőszakom lesz magam osztom be az elkövetkezendő 1,5-2 hónapot, így arra gondoltam megoldás lehetne a napi 2 szeri edzés reggel és késő délután, a terem úgyis egy köpésre van. és így szabályos mozdulatokkal, nagyon erős koncentrációval és izomérzettel, még azért a képességeim alatti súlyokkal, de heti 2 szer tudnék megedzeni minden testrészt (amíg a terhelést nem tudom korábbi szintre hozni) hiszen gyorsabban regenerálódnak így az izmaim. A fehérjét kb 3,5g-4/tskg emeltem egésznapra elosztva. a szénhirátot kissé lejjebb vittém nagyrészt rizs (30-35 dkg), kevés gyümölcs érzéssel, +edzés után és reggel egyszerű szénhidrát olyan 75-100g összesen. Röviden ennyi. Ha bármilyen kérdés van kifejtem. Szóval tudsz erre "amen"-t mondani? vagy javasolsz más alternatívát? előre is köszi!

2008. Május 08. - 21:31:06
Válasz #437
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szervusz Johnny!

Lenne egy tervem és ha jól emlékszem Te is készültél anno hasonló edzésfelosztásban (reggel-késő d.u)... A lényeg, hogy terhelhetem egyre többet a kezem de kb 40-45 perc az amit képes vagyok egy intenzívebb edzésnél elviselni, az utána lévő érzést felesleges is leírnom, olyankor jegelem, vagy hideg vizet folyatok rá nagy mennyiségben. Mivel vizsgaidőszakom lesz magam osztom be az elkövetkezendő 1,5-2 hónapot, így arra gondoltam megoldás lehetne a napi 2 szeri edzés reggel és késő délután, a terem úgyis egy köpésre van. és így szabályos mozdulatokkal, nagyon erős koncentrációval és izomérzettel, még azért a képességeim alatti súlyokkal, de heti 2 szer tudnék megedzeni minden testrészt (amíg a terhelést nem tudom korábbi szintre hozni) hiszen gyorsabban regenerálódnak így az izmaim. A fehérjét kb 3,5g-4/tskg emeltem egésznapra elosztva. a szénhirátot kissé lejjebb vittém nagyrészt rizs (30-35 dkg), kevés gyümölcs érzéssel, +edzés után és reggel egyszerű szénhidrát olyan 75-100g összesen. Röviden ennyi. Ha bármilyen kérdés van kifejtem. Szóval tudsz erre "amen"-t mondani? vagy javasolsz más alternatívát? előre is köszi!
Hi!
Ha tolerálod a 4g fehérjét testsúlykg-ént,akkor OK.
Egy valamire vigyázz!Mégpedig a kezedre.Ha már intenzíven edzel és azután fáj a kezed,annyira hogy jegelni kelljen,az még nem OK.Nehogy bele ess abba a hibába,hogy nem gyógyul meg teljesen és később,a versenyfelkészülés hajrájában elbukj!
Azt javaslom,hogy mindenképpen ezt beszéld át egy orvossal,gondolom ajánlottak vmiféle gyógytornát,ezt NEM SZABAD ELMULASZTANI.
És inkább ne edzél még intenzíven-nehogy kiköss az intenzíven :-\(hú,ez szar volt)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Május 08. - 22:42:13
Válasz #438
Nem elérhető

Seth


Szervusz Johnny!

Lenne egy tervem és ha jól emlékszem Te is készültél anno hasonló edzésfelosztásban (reggel-késő d.u)... A lényeg, hogy terhelhetem egyre többet a kezem de kb 40-45 perc az amit képes vagyok egy intenzívebb edzésnél elviselni, az utána lévő érzést felesleges is leírnom, olyankor jegelem, vagy hideg vizet folyatok rá nagy mennyiségben. Mivel vizsgaidőszakom lesz magam osztom be az elkövetkezendő 1,5-2 hónapot, így arra gondoltam megoldás lehetne a napi 2 szeri edzés reggel és késő délután, a terem úgyis egy köpésre van. és így szabályos mozdulatokkal, nagyon erős koncentrációval és izomérzettel, még azért a képességeim alatti súlyokkal, de heti 2 szer tudnék megedzeni minden testrészt (amíg a terhelést nem tudom korábbi szintre hozni) hiszen gyorsabban regenerálódnak így az izmaim. A fehérjét kb 3,5g-4/tskg emeltem egésznapra elosztva. a szénhirátot kissé lejjebb vittém nagyrészt rizs (30-35 dkg), kevés gyümölcs érzéssel, +edzés után és reggel egyszerű szénhidrát olyan 75-100g összesen. Röviden ennyi. Ha bármilyen kérdés van kifejtem. Szóval tudsz erre "amen"-t mondani? vagy javasolsz más alternatívát? előre is köszi!
Hi!
Ha tolerálod a 4g fehérjét testsúlykg-ént,akkor OK.
Egy valamire vigyázz!Mégpedig a kezedre.Ha már intenzíven edzel és azután fáj a kezed,annyira hogy jegelni kelljen,az még nem OK.Nehogy bele ess abba a hibába,hogy nem gyógyul meg teljesen és később,a versenyfelkészülés hajrájában elbukj!
Azt javaslom,hogy mindenképpen ezt beszéld át egy orvossal,gondolom ajánlottak vmiféle gyógytornát,ezt NEM SZABAD ELMULASZTANI.
És inkább ne edzél még intenzíven-nehogy kiköss az intenzíven :-\(hú,ez szar volt)

Köszi a gyors választ!
tolerálom a 3,5-4-et még még puffadni se puffadok, csak a tejcukor puffaszt igazán, de a proteinekkel nincs gond! elég változatos fehérjeforrásaim vannak: 75 deka csirke vagy pulyka néha marha 30 deka hal fél kiló zsírszegény túró, néha kis cottage sajt, tojás egy-kettő +amino, (tejsavó épp kifogyóban  ::) ). A doki azt mondta, hogy edzek és a fájdalom ellenére használjam és nyújtsam minél többet, mutatott is egy-két technikát! A súlyokból persze jócskán visszább vettem kb felére, bár ez gyak függő tricepsznél tudom a legkevesebbel terhelni sajna, a csukló feszülése miatt. Amit írtál arra meg különösen figyelek majd!:  nem lendítek, és a maximális izomérzetre megyek inkább. A fájdalmat nem a törés okozza, és nem is ott érzem hanem sokkal inkább a csuklómban ahol a drótok végei kissé belefúródnak a szövetbe és a csontba, ezért mondta a doki is, hogy terheljem a törésnek nem ártok vele, a drotókat úgyse tudom meghajlítani.  Megbeszéltük a terveket, és ő már jónéhány sportolót rehabilitált, így bízom a szavában. Meg a Tiédben is! Bár tombolnék a teremben, mégis fitforma kategóriás súlyokkal tolom addig  /:-), bár ahogy itt néztem egy-két lányt néha még annyival sem  :-\

2008. Május 09. - 12:53:27
Válasz #439
Nem elérhető

RolandFi


Szia Johnny!

Befejeződött nálam egy másik cég tesztje,sajnos nem jutottam tovább,de sikerült magam összeszedni a márciusi pihenő után,talán még többet is.Elég jó fazont sikerült szerintem elérni.De viszont szeretnék kissé határozottabb vonalakat,szeretnék szépen lassan megszabadulni a testzsírtól.Így is majd kevesebbet kell szenvednem az őszi felkészülésnél és több izom marad meg.Azt vettem észre magamon,hogy eléggé érzékeny vagyok a szénhidrátra.Eddig is tisztán kajáltam,az általad felvázolt séma szerint,ami nagyon bejött nálam.Jelenleg naponta 2-2,5 zacskó rizs,250g zabpehely,1 banán és szőlőcukor edzés után,plusz reggel 3dl narancslé a napi szénhidrátbevitelem.A fehérje napi 210-250g.Az lenne a kérdésem,hogy vegyek-e vissza a szénhidrátból,mondjuk fél zacskóval vagy nem?Ja,az aerob edzést-szobabicikli-elkezdtem.Szóval csökkentsek-e a CH mennyiségén és mennyi aerobot csináljak?
Köszi,Roland
Hát igen és még nem számoltad bele a tápkiegben levő ch-t..Nos ez tényleg nagyon sok,főleg neked..Az itt felsoroltak(és az itt nem,hiszen nemtudom mi volt a tesztben) de ez min.450g ch.Ezt most hetente le kéne csökkenteni 50g-jával,egészen 300g-ig.
Küldjél pár képet a mostani formádról és majd 3 hét múlv ismét <:-)

Rendben van,képeket meg holnap megpróbálok küldeni.Addig is köszi. :-){

Hi Johnny!
Az ígért képek....

2008. Május 09. - 19:59:33
Válasz #440
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Na,igen sok volta ch az tuti ;),de itt a lehetőség,most itt a fórumozók előtt és az ország előtt átalakulni.Ez ismét nagy motiváció lesz,úgyhogy mindent bele @:-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Május 10. - 11:58:30
Válasz #441
Nem elérhető

Don Gringo


Hello Mester!

Az lenne a kérdésem hogy diétánál h a legérdemesebb levinni a cht? Hallottam már sok verziót, de én a te javaslatodra lennék kíváncsi!
Most fejeztem be a diétámat, 224esAnadrox Pump&Burn , testsúlykilogrammonként 2grm fehérje + vitamin.
Az anadrox zsírégető hatását sajnos nem tapasztaltam, de nem is csodálkozom mert sajnos az aerob eddzések rendre elmaradtak ˝=/ De naon jól éreztem azt az eddzésre invitáló hatását, + izomba elég sokat hozott!(pl karba 2 centi, vállam is szélesedett...stb)
Lényeg a lényeg , 193 cm magas vagyok erre 103-104 kilo 16% testzsírral.. A kérdésem te hogy lőnéd be a ch bevitelemet?
Válaszodat előre is köszönöm, MASTER! :-oD   :-){

2008. Május 10. - 18:18:11
Válasz #442
Nem elérhető

RolandFi


Na,igen sok volta ch az tuti ;),de itt a lehetőség,most itt a fórumozók előtt és az ország előtt átalakulni.Ez ismét nagy motiváció lesz,úgyhogy mindent bele @:-)

O.K. :-} =/+'

2008. Május 11. - 10:55:00
Válasz #443
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hello Mester!

Az lenne a kérdésem hogy diétánál h a legérdemesebb levinni a cht? Hallottam már sok verziót, de én a te javaslatodra lennék kíváncsi!
Most fejeztem be a diétámat, 224esAnadrox Pump&Burn , testsúlykilogrammonként 2grm fehérje + vitamin.
Az anadrox zsírégető hatását sajnos nem tapasztaltam, de nem is csodálkozom mert sajnos az aerob eddzések rendre elmaradtak ˝=/ De naon jól éreztem azt az eddzésre invitáló hatását, + izomba elég sokat hozott!(pl karba 2 centi, vállam is szélesedett...stb)
Lényeg a lényeg , 193 cm magas vagyok erre 103-104 kilo 16% testzsírral.. A kérdésem te hogy lőnéd be a ch bevitelemet?
Válaszodat előre is köszönöm, MASTER! :-oD   :-){
Szia!
Mindenképpen abból a mennyiségből kéne elindulni,amivel elérted a 16%-os testzsírt és azután lehetne variálni.Sajnos az eddig bevitt ch-mennyiségedet nem tüntetted fel :-\
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Május 11. - 11:35:30
Válasz #444
Nem elérhető

nemesis


Szia Johnny!
A mostani hardcore edzésrovatban a melledzésnél láttam hogy a jobb csuklódra használsz bandázst!!Igaz?
Ha szabad kérdeznem milyet használsz mi vált be neked???Én is szeretnék vásárolni edzéshez egyet(Red Devilt).
ELőre is köszi.

2008. Május 11. - 15:30:52
Válasz #445
Nem elérhető

Don Gringo


Üdv MASTER!

Köszönöm a válaszodat! és Bocsi h nem írtam le a ch bevitelemet! Átlagosan testsúlykilloként 4-5 grm , de a diétámnál egyből levittem 1-1,5 grm-ra . Minden hetedik nap tartottam egy csalónapot amikor úgy 400grm ch-t vittem be.
Szerintem a túl gyorsan levittem a ch-t , és ezért nem hoztam az elvárt formát ˝=/
Nagyjából ennyi :)
Köszönöm válaszod. :-oD :-){

2008. Május 12. - 10:36:20
Válasz #446
Nem elérhető

madinorbi


Szia Johnny ! Fűrész és bordaközti izomzatot hogyan lehet edzeni ? Speciel az áthúzásra gondoltam egy gyakorlatnak ez még sosem szerepelt a programomban ez talán oda is dolgozik ? Esetleg más gyakorlatok ?
Köszönöm
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 12. - 10:54:42
Válasz #447
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny!
A mostani hardcore edzésrovatban a melledzésnél láttam hogy a jobb csuklódra használsz bandázst!!Igaz?
Ha szabad kérdeznem milyet használsz mi vált be neked???Én is szeretnék vásárolni edzéshez egyet(Red Devilt).
ELőre is köszi.
Szia!
Állandó tesztelésben vagyok,mert mindig elhagyom :D.Ami rajtam volt az pont nem volt jó semmire,mert nem vmi erős..
Amit írtál az jó..De a legkomolyabb sztem az erőemelők által is használt Titan bandázsok
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Május 12. - 10:57:25
Válasz #448
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Üdv MASTER!

Köszönöm a válaszodat! és Bocsi h nem írtam le a ch bevitelemet! Átlagosan testsúlykilloként 4-5 grm , de a diétámnál egyből levittem 1-1,5 grm-ra . Minden hetedik nap tartottam egy csalónapot amikor úgy 400grm ch-t vittem be.
Szerintem a túl gyorsan levittem a ch-t , és ezért nem hoztam az elvárt formát ˝=/
Nagyjából ennyi :)
Köszönöm válaszod. :-oD :-){
Üdv!
No látod Te meg is találtad a hibák gyökerét.Elég nagy stresszt kapott a szervezeted,hogy ilyen gyorsan levitted a ch-t.
Fokozatosan tedd máskor,állandóan figyelve a tested reakcióit /:-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Május 12. - 11:00:51
Válasz #449
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny ! Fűrész és bordaközti izomzatot hogyan lehet edzeni ? Speciel az áthúzásra gondoltam egy gyakorlatnak ez még sosem szerepelt a programomban ez talán oda is dolgozik ? Esetleg más gyakorlatok ?
Köszönöm

Szia!
Valóban az áthúzás egy olyan gyakorlat ami speciel a fűrészizmokat is dolgoztatja.
Az oldalsó hasizmokra lehet"féloldalas " haspréseket végezni akár géppel is,ill.forgatásokat rúddal...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu