2024. Június 05. - 03:38:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 232163 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Május 17. - 17:53:04
Válasz #465
Nem elérhető

Kola


Szia Johnny!
az lenne  kérdésem hoyg Anabol 5(nutrex) után kell-e PCT-t tartani???több fórumon olvastam róla és ott azt írták hoyg nem szükséges...(valahoyg a Hyperdrol és Mass-Fx keverékének nézik)

előre is köszi
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Május 18. - 19:05:48
Válasz #466
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny!
az lenne  kérdésem hoyg Anabol 5(nutrex) után kell-e PCT-t tartani???több fórumon olvastam róla és ott azt írták hoyg nem szükséges...(valahoyg a Hyperdrol és Mass-Fx keverékének nézik)

előre is köszi
Sok jót hallottam erről a termékről.Én azért bevágnék utána egy PCT-t ;)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Május 22. - 11:29:18
Válasz #467
Nem elérhető

RolandFi


Szia Johnny!

Mi lenne ha ezt a május elején elkezdett formába hozást az őszi Superbody-ig folytatnám és így talán nem kéne olyan nagy súlyt olyan hirtelen leadnom,lenne időm megszabadulni a feleslegtől!Szerinted??
Roland

2008. Május 22. - 13:50:11
Válasz #468
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny!

Mi lenne ha ezt a május elején elkezdett formába hozást az őszi Superbody-ig folytatnám és így talán nem kéne olyan nagy súlyt olyan hirtelen leadnom,lenne időm megszabadulni a feleslegtől!Szerinted??
Roland
Innentől mindenképpen figyelned kell a kajára,hogy szép lassan induljon el a zsír mert ha ezt későbbre hagyod,akkor vszínűleg nagy izomveszteséggel párosulna
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Május 22. - 14:11:26
Válasz #469
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Johnny! Csiripelhettek ilyet a madarak hogy Trofeo 2 Torri az tuti neked?  ::)

2008. Május 22. - 14:13:34
Válasz #470
Nem elérhető

RolandFi


Szia Johnny!

Mi lenne ha ezt a május elején elkezdett formába hozást az őszi Superbody-ig folytatnám és így talán nem kéne olyan nagy súlyt olyan hirtelen leadnom,lenne időm megszabadulni a feleslegtől!Szerinted??
Roland
Innentől mindenképpen figyelned kell a kajára,hogy szép lassan induljon el a zsír mert ha ezt későbbre hagyod,akkor vszínűleg nagy izomveszteséggel párosulna
Már május elejétől,amikor küldtem a képeket,figyelek a kajálásra.Az instrukcióid megfogadva most tartok 350gr CH-nál(450-ről indultam),hétvégén újabb 50gr csökkentés.Hetente 3-szor 20 perc szobabringa eddig,bár most gondolkodom rajta,hogy megemelném 25 percre.

2008. Május 23. - 09:57:02
Válasz #471
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
...ne emeld még,azzal ráérsz.Tartsd a kajáját a leírtak szerint.Be fog indulni a változás
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Május 23. - 15:12:08
Válasz #472
Nem elérhető

RolandFi


...ne emeld még,azzal ráérsz.Tartsd a kajáját a leírtak szerint.Be fog indulni a változás

Rendben van,és köszönöm! /:-) /:-)

2008. Május 26. - 15:10:09
Válasz #473
Nem elérhető

Tus


Szervusz Johnny!

Aprilis elso feleben beszamoltam az edzesem elso ket honapjaban elert eredmenyekrol.
Ismet eltelt egy honap elkeszitettem a fenykepeket.
A tanacsolt etrendem melle alkalmanakent mikor az edesseghianyom urra lett rajtam ,
megettem 250g sovany turot.
Nagyon szepen koszonom a sok pozitiv visszajelzest mendenegyes embertol aki kommentelte a
kepeim!

Ime a kepek:
2008. aprilis 28.   93.2 kg
2008. majus 26.   89.1 kg

http://kepfeltoltes.hu/view/080504/PICT1018_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/080526/PICT1019_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/080526/PICT1134_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/080526/PICT1141_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Tovabbra is orulnek minden segito hozzaszolasnak!

Tus
Ha a hang a fejedben hangosabb, mint a velemnyek amik kornyezetedben korbevesznek, akkor mestere vagy az eletednek!

2008. Május 26. - 22:53:16
Válasz #474
Nem elérhető

L


Szervusz Johnny!

Aprilis elso feleben beszamoltam az edzesem elso ket honapjaban elert eredmenyekrol.
Ismet eltelt egy honap elkeszitettem a fenykepeket.
A tanacsolt etrendem melle alkalmanakent mikor az edesseghianyom urra lett rajtam ,
megettem 250g sovany turot.
Nagyon szepen koszonom a sok pozitiv visszajelzest mendenegyes embertol aki kommentelte a
kepeim!

Ime a kepek:
2008. aprilis 28.   93.2 kg
2008. majus 26.   89.1 kg

http://kepfeltoltes.hu/view/080504/PICT1018_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/080526/PICT1019_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/080526/PICT1134_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/080526/PICT1141_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Tovabbra is orulnek minden segito hozzaszolasnak!

Tus

Off

Tus júzer a legjobb úton halad egy frankó fizikum felé, ezt hétről hétre személyesen is látom, de így képpekel alátámasztva még durvább....szóval le a kalappal. :-){

On
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 27. - 21:40:34
Válasz #475
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Örülök neki,hogy jelentkeztél.Továbbá annak is hogy még mindig a jó úton vagy.Tényleg csak gratulálni tudok hozzá. :-)!
Kitartást a továbbiakhoz és persze ne felejts el jelentkezni.
Írhatsz picit hosszabban is...Hogy bírod,mik az észrevételeid,közérzet,környezeted reakciói,stb...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Május 28. - 14:20:42
Válasz #476
Nem elérhető

charg


Hali!

Johnny, írtam e-mailt. Megkaptad?

2008. Május 28. - 20:39:38
Válasz #477
Nem elérhető

Tus


Szervusz Johnny!

A testsuly stagnalasa utan kovetkezo ch feherje zsir ciklizaciorol szeretnek megtuni hiteles informaciokat!
A Dietamnak elkovetkezett az a szintje mikor mar jelentosen megnott az etvagyam gyakran erzem a farkasehseget.
A terveimnek megfelelo zsirvesztesert az edzesek soran magasabb intezitassal kell dolgoznom (legtobb esetben a pihenoidore vonatkozik)
azert az eredmenyert amit a kezdetekben elertem (nyolc hete kovetem a dietat ) termeszetesen az utolso 5 hetre gondolok , nem pedig az elso harom hetre.
Az eroszintem idoszakosan lecsokken , a 4 orankent tartott etkezesem ellenere is napkozben.
A ciklzalas temakorben az Ultimate Diet 2.0 rendszerrol olvastam. Az edzessel etkezessel kapcsolatos kerdeseimet eloszor neked szeretnem feltenni,
ugy gondolom, tudsz segiteni a tovabbi eredmenyes folytatasban anelkul hogy egy drasztikus etrendvaltosztatast kelljen elkezdenem.
Tisztaban vagy az elert eredmenyeimmel a kezdetek ota latod a fejlodesemet!
A mai nap voltam a traumatologian vadliserulessel , a doktor ur szerencsere azt allapitotta meg hogy eros izomhuzodasom van .
Javasolta hogy szedjek egy non steroid tablettat ami megszunteti a gyulladast. Erdekelne hogy milyen modszerrel lehetne elkerulni a gyogyszer hasznalatat?
Illetve 6 het mindennemu sporttevekenysegtol eltiltott, ugy gondolom fokozottan hozaszoktatom magam ismet az edeshez mindenesetre egy het pihenoidot hagyok magamnak
a felepues erdekeben. Ebben az egy hetben mit javasolsz az etrendemmel kapcsolatban?
Ugy gondoom most bepotoltam a ket honap kimaradast amiben nem tajekoztattalak a fejlemenyekrol.
Nagyon szepen koszonom elore is a valaszidat

Tus
Ha a hang a fejedben hangosabb, mint a velemnyek amik kornyezetedben korbevesznek, akkor mestere vagy az eletednek!

2008. Május 29. - 21:48:09
Válasz #478
Nem elérhető

Tus


Szervusz Johnny!

A vadliserulesem rohamosan javul, a holnapi naptol kezdve folytatom az edzeseimet.
A pihentetes jegeles nagyon jo hatassal volt .
Az etrendemmel valltoztattam az elso harom napban megemeltem drasztikusan a ch bevitelemet
az anyagcserem felporgetese vegett ,nagyszeru erzes volt latni es erezni ismet mikor van energiam
a tovabbiakban folytatom a megirt etrendet.

Tus

A ciklizacioval kapcsolatos valaszodat mindenfelekeppen varom
koszonom
Ha a hang a fejedben hangosabb, mint a velemnyek amik kornyezetedben korbevesznek, akkor mestere vagy az eletednek!

2008. Május 30. - 12:51:55
Válasz #479
Nem elérhető

RolandFi


Hi Johnny!!

Letelt a 4 hét a diéta kezdete óta és elküldeném a jelenlegi formámról a képeket. ::)Most tartok a diétában 300gr CH-nál,fehérje 2,5gr/tskg.Bár néha kevésnek érzem a CH mennyiségét,néha pedig pont elég.A fehérje mennyiségével nincs gond,azt legyűröm,mert muszály.Heti 3x20 perc aerob(szobabicikli) és heti 4 edzés.Tapasztalataim eddig,hogy nem gyengültem az edzéseken használt súlyoknál,bár a végére teljesen kipurcanok,persze utána a szokásos téma(IgyatokTURMIXOT!).Napközben néha le vagyok lassulva,főleg akkor érzem,amikor melózom,olyankor délután rámtör az éhség és nyűgös vagyok,hogy miért,nem tudom,pedig eszek rendesen,igaz csak fehérje és zöldség van 16-17 órától.Szerinted Johnny hogyan tovább,hogy meglegyen ősszre a versenyképes fazon???Mennyit egyek,mennyi legyen az aerob edzés mennyisége??
Előre is köszi,és íme a képek.........