2024. Június 05. - 06:15:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 232179 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 30. - 14:35:04
Válasz #480
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szervusz Johnny!

A testsuly stagnalasa utan kovetkezo ch feherje zsir ciklizaciorol szeretnek megtuni hiteles informaciokat!
A Dietamnak elkovetkezett az a szintje mikor mar jelentosen megnott az etvagyam gyakran erzem a farkasehseget.
A terveimnek megfelelo zsirvesztesert az edzesek soran magasabb intezitassal kell dolgoznom (legtobb esetben a pihenoidore vonatkozik)
azert az eredmenyert amit a kezdetekben elertem (nyolc hete kovetem a dietat ) termeszetesen az utolso 5 hetre gondolok , nem pedig az elso harom hetre.
Az eroszintem idoszakosan lecsokken , a 4 orankent tartott etkezesem ellenere is napkozben.
A ciklzalas temakorben az Ultimate Diet 2.0 rendszerrol olvastam. Az edzessel etkezessel kapcsolatos kerdeseimet eloszor neked szeretnem feltenni,
ugy gondolom, tudsz segiteni a tovabbi eredmenyes folytatasban anelkul hogy egy drasztikus etrendvaltosztatast kelljen elkezdenem.
Tisztaban vagy az elert eredmenyeimmel a kezdetek ota latod a fejlodesemet!
A mai nap voltam a traumatologian vadliserulessel , a doktor ur szerencsere azt allapitotta meg hogy eros izomhuzodasom van .
Javasolta hogy szedjek egy non steroid tablettat ami megszunteti a gyulladast. Erdekelne hogy milyen modszerrel lehetne elkerulni a gyogyszer hasznalatat?
Illetve 6 het mindennemu sporttevekenysegtol eltiltott, ugy gondolom fokozottan hozaszoktatom magam ismet az edeshez mindenesetre egy het pihenoidot hagyok magamnak
a felepues erdekeben. Ebben az egy hetben mit javasolsz az etrendemmel kapcsolatban?
Ugy gondoom most bepotoltam a ket honap kimaradast amiben nem tajekoztattalak a fejlemenyekrol.
Nagyon szepen koszonom elore is a valaszidat

Tus

Nem értem,hogy miért mondta az orvosod,hogy egy vádlihúzódás miatt tarts 6 hét edzésmentes pihenőt ????...A jegelés nagyon jó,de nem késő még most sem árnika tablettát szedned a gyorsabb javulás érdekében(homeopátiás szer).Egyébként a nem szteroid gyulladáscsökkentőt meg nyugodtan szedheted,nem lesz semmiféle nem kívánt mellékhatása és a kortizol szintedet sem emeli.
A ciklizálás...
Nálam (és nem csak nálam ami bevált).
Ha tovább akarod a zsírszázalékodat csökkenteni szükséged van az e fajta "anyagcsere gyorsításra",hiszen a tartósan kevés ch bevitelt a szervezet egy idő után megszokja és lelassul az anyagcsere...
Ezért is ciklizálunk,hogy egy újjal lepjük meg a szervezetünket,egy másfajta löketet adjunk magunknak a további sikeres zsírcsökkentés érdekében...
Ez több fázisig vihetjük

                           1.        5 nap nagyon minimális ch bevitel(amivel kitikkasztjuk magunkat,tovább redukáljuk a zsírt),majd ezt követi 2 nap emelt ch,amivel felpörgetjük az anyagcserét.Példa:5nap 50-100g ch,2nap 200g ch
Ezt a fázist megismételhetjük még egyszer,ha bírjuk,akkor mehet 2szer

                           2.        3 nap minimál ch bevitel,majd 1 nap töltés
Szintén ismételhetünk 1szer,ill.2szer

                           3.        2nap minimál ch bevitel,majd 1 nap töltés
Ezt csinálhatjuk jó ideig,természetesen mindg a tükör legyen a mérvadó és addig amíg alakulunk ...
A töltést ne szemét kajával oldjuk meg.

Aki ezt végig csinálja megfelelő tápanyagokkal,kiegészítőkkel,kemény edzéssel,elegendő pihenéssel,amivel lehetővé teszi a regenerálódást biztosan nagy változást ér el.Ehhez persze szükségeltetik az az alap,amit Te mostanában végig jártál /:-)

                           

.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Május 30. - 14:41:26
Válasz #481
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hi Johnny!!

Letelt a 4 hét a diéta kezdete óta és elküldeném a jelenlegi formámról a képeket. ::)Most tartok a diétában 300gr CH-nál,fehérje 2,5gr/tskg.Bár néha kevésnek érzem a CH mennyiségét,néha pedig pont elég.A fehérje mennyiségével nincs gond,azt legyűröm,mert muszály.Heti 3x20 perc aerob(szobabicikli) és heti 4 edzés.Tapasztalataim eddig,hogy nem gyengültem az edzéseken használt súlyoknál,bár a végére teljesen kipurcanok,persze utána a szokásos téma(IgyatokTURMIXOT!).Napközben néha le vagyok lassulva,főleg akkor érzem,amikor melózom,olyankor délután rámtör az éhség és nyűgös vagyok,hogy miért,nem tudom,pedig eszek rendesen,igaz csak fehérje és zöldség van 16-17 órától.Szerinted Johnny hogyan tovább,hogy meglegyen ősszre a versenyképes fazon???Mennyit egyek,mennyi legyen az aerob edzés mennyisége??
Előre is köszi,és íme a képek.........
No,elkezdtél alakulni.A ch-t semmi esetre se emeld feljebb.Lassan lehet elkezdeni a kardió emelését,tehát legyen 30perc.
Úgy emlékszem Te éjszakás vagy,nem?Amikor éjjel dolgozol,ne délutánig vigyél csak be ch-t!

De egyébként is,max az utolsó étkezéseddel nem vigyél be ch-t,mert még messze van a verseny és ha már most azt csinálod mire eljön a verseny időpontja besokallsz 8-}
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Május 30. - 15:20:54
Válasz #482
Nem elérhető

RolandFi


Hi Johnny!!

Letelt a 4 hét a diéta kezdete óta és elküldeném a jelenlegi formámról a képeket. ::)Most tartok a diétában 300gr CH-nál,fehérje 2,5gr/tskg.Bár néha kevésnek érzem a CH mennyiségét,néha pedig pont elég.A fehérje mennyiségével nincs gond,azt legyűröm,mert muszály.Heti 3x20 perc aerob(szobabicikli) és heti 4 edzés.Tapasztalataim eddig,hogy nem gyengültem az edzéseken használt súlyoknál,bár a végére teljesen kipurcanok,persze utána a szokásos téma(IgyatokTURMIXOT!).Napközben néha le vagyok lassulva,főleg akkor érzem,amikor melózom,olyankor délután rámtör az éhség és nyűgös vagyok,hogy miért,nem tudom,pedig eszek rendesen,igaz csak fehérje és zöldség van 16-17 órától.Szerinted Johnny hogyan tovább,hogy meglegyen ősszre a versenyképes fazon???Mennyit egyek,mennyi legyen az aerob edzés mennyisége??
Előre is köszi,és íme a képek.........
No,elkezdtél alakulni.A ch-t semmi esetre se emeld feljebb.Lassan lehet elkezdeni a kardió emelését,tehát legyen 30perc.
Úgy emlékszem Te éjszakás vagy,nem?Amikor éjjel dolgozol,ne délutánig vigyél csak be ch-t!

De egyébként is,max az utolsó étkezéseddel nem vigyél be ch-t,mert még messze van a verseny és ha már most azt csinálod mire eljön a verseny időpontja besokallsz 8-}
Rendben van,és köszi a segítséget!!! /:-)

2008. Május 30. - 21:05:20
Válasz #483
Nem elérhető

charg



2008. Június 05. - 18:12:04
Válasz #484
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Johnny, tele van a postafiókod.
Folyamatosan jönnek a privát üzenetek én folyamatosan törlök ::)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Június 05. - 19:18:50
Válasz #485
Nem elérhető

God Vazzeg


Johnny, tele van a postafiókod.
Folyamatosan jönnek a privát üzenetek én folyamatosan törlök ::)

Az ismertség átka  0o0o0  @:-)

2008. Június 08. - 10:49:26
Válasz #486
Nem elérhető

Kovi90


Szia Johnny
Milyen gyakorlatot csináljak hátra ami javítana a tartásomon?Mert sokan mondják h rossz a tartásom annak ellenére h testépítek:S
Előre is köszi Kovi90 :-):-)::javascript:void(0);

2008. Június 12. - 08:41:54
Válasz #487
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Mindenféle hátgyakorlatot végezzél,ha jól megdolgozod magad,akkor előbb utóbb "fogja rendesen a gerincedet az izom".Jó ha nem bontod fel az egyensúlyt,de a gerincmerevítő és alsó hátizmaidra koncentráltabban edz.A rossz tartás lehet csak egy régi rossz beidegződés,tehát nem árt ha néha kontollálod magad napközben is,hogy megváltoztasd a rossz szokásodat ;).
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Június 12. - 08:44:11
Válasz #488
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
No kérem,hát hol van itt a háború ????... @-o @-o @-o
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Június 12. - 08:47:47
Válasz #489
Nem elérhető

FirstLady


No kérem,hát hol van itt a háború ????... @-o @-o @-o

 Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł=
Ez isteni ez a kép!!!! @:-) @:-) @:-) @:-)
Külön gratula a telefon elhelyezésének ötletéért!  :-)! :-)! :-)! :-)! :-)! :-)! :-)! :-)!
Megy a + 8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 12. - 08:52:43
Válasz #490
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Június 12. - 08:55:20
Válasz #491
Nem elérhető

George


Nekem most esik le, hogy miért van ott a telefon !+"% Azt hittem, hogy szimpla telefonbiznisz megy a benzinkúton, csak Gergő kis kényszert fog alkalmazni Robin a jobb ár érdekében egy gyomrossal --)

2008. Június 12. - 08:55:56
Válasz #492
Nem elérhető

Joel


Train Hard!
Blood And Guts

2008. Június 12. - 09:00:32
Válasz #493
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Nekem most esik le, hogy miért van ott a telefon !+"% Azt hittem, hogy szimpla telefonbiznisz megy a benzinkúton, csak Gergő kis kényszert fog alkalmazni Robin a jobb ár érdekében egy gyomrossal --)
Há mért van ott a telenfon..Észre sem vettem hogy a kezemben van.Én csak a Robi  mellét akartam megfogni !+"%
Remélem azért nem kapnak ki otthon --)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Június 12. - 09:03:12
Válasz #494
Nem elérhető

FirstLady


Nekem most esik le, hogy miért van ott a telefon !+"% Azt hittem, hogy szimpla telefonbiznisz megy a benzinkúton, csak Gergő kis kényszert fog alkalmazni Robin a jobb ár érdekében egy gyomrossal --)
Há mért van ott a telenfon..Észre sem vettem hogy a kezemben van.Én csak a Robi  mellét akartam megfogni !+"%
Remélem azért nem kapnak ki otthon --)
Nem hinném, hogy kikapnának, hiszen csak véletlen vóóót 8-) ;D ;D ;D
Egyébként örülök, hogy rászolgáltam a titulusomra, amit Steve-től kaptam :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady