2024. Május 23. - 08:53:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 231774 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Június 29. - 13:37:27
Válasz #540
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Jani!

Szted ez nagyon hülye párosítósdi az izomcsoportok terén?
Megpróbáltam a fejlesztendő-növelendő izomcsoportokat előre tenni.
Nem a megszokott osztás,de szerintem teszek egy próbát vele-vagy 2 hónap időtartamban...
Semmifajta párosítás nem hülyeség,csak a lényeg hogy ha több izomcsoportot edzünk,akkor bírjuk ne csak fizikailag a terhelést,hanem ugyanúgy ,ugyanolyan mentalitással végezzük a másik izomcsoport edzését is,mint az elsőét @:-).
Nálam nem mindig jött ez be,néha egy kemény edzés egy izomcsoportra teljesen kimerített mentálisan és ez így meg is sínylette a következő izomcsoprt kemény megedzését :angry:
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Június 29. - 14:08:23
Válasz #541
Nem elérhető

hopika


Nálam talán azért nincs ezzel gond,mert akárhogy is párosítom,mindíg felváltva edzem a izomcsoportokat.
Egy mellsorozat,majd azt egyből egy bicepszsorozat követi.Így az egyik izomcsoport pihen,míg a másik dolgozik.
Lehet nem lehet 120%-os intenzitás egy izomcsoport felé kifejteni-viszont időtakarékos a módszer szerintem.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Július 03. - 21:01:25
Válasz #542
Nem elérhető

IllésNorbi


Szia Johnny!
Remélem minden OK veled. Mostanában nem nagyon kisértem figyelemmel a dolgokat, de ha jól tudom, akkor idén valami profi versenyen indulnál? Ha így van, akkor hogy állsz a témával?
Halottam, hogy jövőre nálunk rendezik a classic vb-t. Egy nagyot ütött bennem valami, úgy érzem, meg kéne probálnom. Mivel idén nem indulok a jövő évet teljesen kipihenten tudnám kezdeni. Azért írok neked, mert kíváncsi lennék a véleményedre és persze másét is szívesen veszem, hogy mik a meglátásaid a dologgal kapcsolatban?

 :-< =/+'

2008. Július 04. - 08:28:05
Válasz #543
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny!
Remélem minden OK veled. Mostanában nem nagyon kisértem figyelemmel a dolgokat, de ha jól tudom, akkor idén valami profi versenyen indulnál? Ha így van, akkor hogy állsz a témával?
Halottam, hogy jövőre nálunk rendezik a classic vb-t. Egy nagyot ütött bennem valami, úgy érzem, meg kéne probálnom. Mivel idén nem indulok a jövő évet teljesen kipihenten tudnám kezdeni. Azért írok neked, mert kíváncsi lennék a véleményedre és persze másét is szívesen veszem, hogy mik a meglátásaid a dologgal kapcsolatban?

 :-< =/+'
Lénárd Lajosnak már 2 éve egyfolytában ezt mondogatom...
Nézd,jelenleg akármilyen is a magyar IFBB ,azt mindenki tudja és elismeri,hogy az egyetlen olyan szövetség a világon,amit igazán komolyan vesznek.Sajnálom azt aki (ha tehetséges),képes lenne eredményekre és nem próbálja meg .Sztem vagytok az országban páran akinek sikerülhet jó eredményt elérni egy classic versenyen..
És ha már a bodybuilding szerelmesei is vagyunk,vagytok miért is ne szereznétek nevet magatoknak nemzetközi szinten(esetleg a body történelem könyvébe is beírathatjátok a neveteket).Cégek ide vagy oda,szeretem a Sb versenyeket is ,de ezekkel soha nem szerez nevet magának senki,ahhoz szükséges az IFBB versenyzés
Rólam annyit hogy indulok ősszel,de nem a profik között,hogy hol,az nem feltétlenül tőlem függ...örülök hogy hallottam rólad.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Július 04. - 18:14:29
Válasz #544
Nem elérhető

IllésNorbi


Szia!
Köszönöm a válaszod és remélem minden összejön, amit az őszi szezonnal kapcsolatban tervezel!  :-!
Ha minden tényező megfelelően összeáll a jövő év elejére, akkor gőz erővel neki állok a felkészülésnek, mert fejben már készen állok. Minden jót.

2008. Július 05. - 22:21:02
Válasz #545
Nem elérhető

Mkopi


Szia Johnny megkaptad a levelemet amit küldtem? Lehet nem küldte el nem tudom csak gondoltam megkérdem mert nem válaszoltál vagy még nem volt idöd válaszolni.

2008. Július 08. - 10:12:38
Válasz #546
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
..megkaptam ))=/.
Elnézést mindenkitől,de mostanában elég gyorsan betelik a ládám,mindenki versenyre készül !+"%
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Július 08. - 10:17:17
Válasz #547

Zsuzsi

Vendég
..megkaptam ))=/.
Elnézést mindenkitől,de mostanában elég gyorsan betelik a ládám,mindenki versenyre készül !+"%


Én nem készülök (fitnesz formára)!  ))=/

2008. Július 08. - 16:51:22
Válasz #548
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
..megkaptam ))=/.
Elnézést mindenkitől,de mostanában elég gyorsan betelik a ládám,mindenki versenyre készül !+"%


Én nem készülök (fitnesz formára)!  ))=/

Neeem?
Pedig nekem az az információ került a birtokomba,hogy felkértek már Téged ezen kategóriában való indulásra >:D
Mindössze 3 kulcsszóra van szükséged:effedrin,koffein,aszpirin ;) ;D ;D ))=/
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Július 08. - 16:55:55
Válasz #549
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
3 perce mondogatom a kulcsszavakat de semmi változás.  !+"%

2008. Július 08. - 17:01:38
Válasz #550

Zsuzsi

Vendég
..megkaptam ))=/.
Elnézést mindenkitől,de mostanában elég gyorsan betelik a ládám,mindenki versenyre készül !+"%


Én nem készülök (fitnesz formára)!  ))=/

Neeem?
Pedig nekem az az információ került a birtokomba,hogy felkértek már Téged ezen kategóriában való indulásra >:D
Mindössze 3 kulcsszóra van szükséged:effedrin,koffein,aszpirin ;) ;D ;D ))=/


Nem jól emlékszel "szomszéd". Csak koffein és aszpirin... :D :D :D :D :D :D :D
De az első háromban így is benne lettem volna... :D :D :D :D :D

2008. Július 08. - 17:03:04
Válasz #551

Zsuzsi

Vendég
3 perce mondogatom a kulcsszavakat de semmi változás.  !+"%




Valamelyik szót biztos rosszul ejted. !+"%  :D :D :D :D :D

2008. Július 08. - 17:06:40
Válasz #552
Nem elérhető

God Vazzeg


3 perce mondogatom a kulcsszavakat de semmi változás.  !+"%




Valamelyik szót biztos rosszul ejted. !+"%  :D :D :D :D :D

Tájszólása van  !+"%

2008. Július 08. - 17:08:15
Válasz #553

Zsuzsi

Vendég
3 perce mondogatom a kulcsszavakat de semmi változás.  !+"%




Valamelyik szót biztos rosszul ejted. !+"%  :D :D :D :D :D

Tájszólása van  !+"%




Én sem tudok másra gondolni,mert nekem működik ;D ;D ;D ;D ;D ;D

2008. Július 08. - 17:10:20
Válasz #554

Zsuzsi

Vendég
Johnny, te mikor kezded már a felkészülős topicodat?
Ja és tehetnél fel képeket,hogy éppen kijössz egy tortából ;) ;) ;)  :o :o :D :D :D :D