2024. Június 04. - 21:20:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 232133 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Július 08. - 17:25:15
Válasz #555
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Johnny, te mikor kezded már a felkészülős topicodat?
Ja és tehetnél fel képeket,hogy éppen kijössz egy tortából ;) ;) ;)  :o :o :D :D :D :D
...egy tortából?Jóhogy nem egy nutellás üvegből..akkor én lehetnék gintella !+"%
Mihelyt tudom hogy mire készülök,elindítom a felkészülős topikomat,mert ugye Sztereo az azért felkészülős,mert tudjuk hogy mire készülünk?Bár én készülök...csak nemtom mire..azért lehet nekem is felkészülős topikom? ????...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Július 08. - 17:26:46
Válasz #556
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
3 perce mondogatom a kulcsszavakat de semmi változás.  !+"%
Akkor hagyd ki az első kulcsszót,ahogy a Zsuzsi mondta és akkor lehet érezni fogod ;)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Július 08. - 17:27:03
Válasz #557
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Gyerünk Johnny! :-)!
A Zenék válogatását elkezdtem  @:-)

2008. Július 08. - 17:28:50
Válasz #558
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Gyerünk Johnny! :-)!
A Zenék válogatását elkezdtem  @:-)
Akkor nosza siess,mert az előbb találkoztam Bunyós Szikora Pityuval és felajánlotta hogy ír nekem egy nótát és fel is énekli 8)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Július 08. - 17:29:38
Válasz #559
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Gyerünk Johnny! :-)!
A Zenék válogatását elkezdtem  @:-)
Akkor nosza siess,mert az előbb találkoztam Bunyós Szikora Pityuval és felajánlotta hogy ír nekem egy nótát és fel is énekli 8)

 Łł= :D

2008. Július 08. - 17:33:04
Válasz #560
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Erről jut eszembe hogy jött egy személyi tréningem .Első alkalom.Van egy kép a falon,amin a Szikora Pisti és a Lenox Lewis állnak egymás mellett és dedikálták nekem.
Bejön az ember,nézegeti-nézegeti a képeket majd megáll az imént említettnél és mondja(ember kb 58kg):
Te én láttam már élőben a Szikorát,az egy nagydarab ember,ezen a képen meg olyan magas mint a Fekete Pákó !+"%.

.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Július 08. - 17:44:32
Válasz #561
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Johnny, te mikor kezded már a felkészülős topicodat?
Ja és tehetnél fel képeket,hogy éppen kijössz egy tortából ;) ;) ;)  :o :o :D :D :D :D
...egy tortából?Jóhogy nem egy nutellás üvegből..akkor én lehetnék gintella !+"%
Mihelyt tudom hogy mire készülök,elindítom a felkészülős topikomat,mert ugye Sztereo az azért felkészülős,mert tudjuk hogy mire készülünk?Bár én készülök...csak nemtom mire..azért lehet nekem is felkészülős topikom? ????...

Akkor ne felkészülős topic legyen hanem mondjuk "Johnny eledzeget". Hmmm? De jogos akkor addig pl rajzoltass a lányoddal és rakjátok fel ide: "Így néz ki apuci"...ebbe beszállom én is mert van egy csomó ilyen képem.  ;D

2008. Július 08. - 17:45:42
Válasz #562
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
3 perce mondogatom a kulcsszavakat de semmi változás.  !+"%
Akkor hagyd ki az első kulcsszót,ahogy a Zsuzsi mondta és akkor lehet érezni fogod ;)

Nemértelek benneteket hogy mi abban a rossz hogy Efit nevét mondogatom?  o:)

2008. Július 08. - 19:21:59
Válasz #563

Zsuzsi

Vendég
3 perce mondogatom a kulcsszavakat de semmi változás.  !+"%
Akkor hagyd ki az első kulcsszót,ahogy a Zsuzsi mondta és akkor lehet érezni fogod ;)

Nemértelek benneteket hogy mi abban a rossz hogy Efit nevét mondogatom?  o:)



Nincs azzal baj,csak azt el kell titkolni :D :D :D


2008. Július 08. - 19:25:32
Válasz #564

Zsuzsi

Vendég
Erről jut eszembe hogy jött egy személyi tréningem .Első alkalom.Van egy kép a falon,amin a Szikora Pisti és a Lenox Lewis állnak egymás mellett és dedikálták nekem.
Bejön az ember,nézegeti-nézegeti a képeket majd megáll az imént említettnél és mondja(ember kb 58kg):
Te én láttam már élőben a Szikorát,az egy nagydarab ember,ezen a képen meg olyan magas mint a Fekete Pákó !+"%.




Ilyen sztorid minden napra van Johnny. Hol van ez a terem a Bermuda-háromszögben?

Egyébként nekem meg egyik edzésen a pihenő időimben táncolnom kellett Szikora Pistivel. Lehet,hogy fellépünk veled a versenyen? ;D ;D ;D ;D ;D ;D

2008. Július 08. - 19:31:50
Válasz #565
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Erről jut eszembe hogy jött egy személyi tréningem .Első alkalom.Van egy kép a falon,amin a Szikora Pisti és a Lenox Lewis állnak egymás mellett és dedikálták nekem.
Bejön az ember,nézegeti-nézegeti a képeket majd megáll az imént említettnél és mondja(ember kb 58kg):
Te én láttam már élőben a Szikorát,az egy nagydarab ember,ezen a képen meg olyan magas mint a Fekete Pákó !+"%.




Ilyen sztorid minden napra van Johnny. Hol van ez a terem a Bermuda-háromszögben?

Egyébként nekem meg egyik edzésen a pihenő időimben táncolnom kellett Szikora Pistivel. Lehet,hogy fellépünk veled a versenyen? ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Sajnos most nyáron amennyien vannak nekem is az a gondolatom támadt,hogy a Beruda-háromszögben van :-[
Kár hogy nincs a bodyban is bevonuló zene,mint a boxban mert akkor sasszézhatnátok előttem 8-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Július 08. - 19:33:33
Válasz #566
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Majd most lesz bevonuló zene meg tánc
Ilyen még nem volt!!! ;D

2008. Július 08. - 19:35:46
Válasz #567
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Ja,sztorik azok vannak és lesznek(meg voltak)..
Egyszer otthon vidéken Apámat kérdezték meg a piacon,hogy Te,hol is dolgozik a fiad Pesten?
Erre Apám mondja hogy a Koko Gym-ben..
erre az ember :Koko dzsim-koko dzsim,Te az nem Zámbó dzsim?
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Július 08. - 19:36:59
Válasz #568

Zsuzsi

Vendég

2008. Július 08. - 21:02:54
Válasz #569
Nem elérhető

L


Ja,sztorik azok vannak és lesznek(meg voltak)..
Egyszer otthon vidéken Apámat kérdezték meg a piacon,hogy Te,hol is dolgozik a fiad Pesten?
Erre Apám mondja hogy a Koko Gym-ben..
erre az ember :Koko dzsim-koko dzsim,Te az nem Zámbó dzsim?

Majdnem ledőltem a székről Mester! ;D ;D ;D ;D ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"