2024. Május 23. - 11:43:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 231799 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Július 09. - 09:34:31
Válasz #570
Nem elérhető

Larson


3 perce mondogatom a kulcsszavakat de semmi változás.  !+"%

Próbáld japánul  ;D ;D
Lexus, mindörökké! (toyota is) :)

2008. Július 15. - 16:25:15
Válasz #571
Nem elérhető

RolandFi


Szia Johnny!

Itt az ideje egy újabb bejelentkezésnek a jelenlegi formámról.A súlyom 98-99 kg(107-ről kezdtük),napi 300gr CH és 2,5gr/tskg fehérje az étrend.Heti 5 edzés és 3x45 perc aerob.Maradjon így tovább vagy változtassak valamin?
Íme a képek:

2008. Július 15. - 19:37:37
Válasz #572
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny!

Itt az ideje egy újabb bejelentkezésnek a jelenlegi formámról.A súlyom 98-99 kg(107-ről kezdtük),napi 300gr CH és 2,5gr/tskg fehérje az étrend.Heti 5 edzés és 3x45 perc aerob.Maradjon így tovább vagy változtassak valamin?
Íme a képek:
Na most jöhet 1hét 250g Ch és 5x30perc kardió...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Július 15. - 22:34:12
Válasz #573
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Egy másik topikban kérték hogy meséljem el a lábedzésemet.
Mivel nem akarok ott OFF-olni,így hát ide írom,talán most aktuális is lesz mert éppen ma lábaztam és nagy meglepetésemre "visszaerősödtem " eddigi életem legerősebb időszakára...ez már jelent valamit,nem gondoljátok?
Tehát a mai láb menü a la Lantos Johnny:

                                                 1.Fekve lábhajlítás 5x12-10-8-8-12
                                                 2.Lábnyújtás ülve  4x15-12-10-8
                                                 3.Lábtológép         1x20-190kg
                                                                           1x15-290kg
                                                                           1x12-390kg
                                                                           2x10-490kg
                                                 4.Guggolás szabadsúllyal
                                                                           1x10-60kg
                                                                           1x10-110kg
                                                                           1x10-160kg
                                                                           1x15-200kg
                                                                           1x50-100kg
                                                 5.Állva lábhajlítás
                                                                           4x15-12-10-8

                                                 Vádli:   Vádli állva  5x20-15-12-10-20

Nos,ennyiből állt az edzés,remélem adtam ihletet egy jó kis lábazáshoz..A 200kg-os 15ös ismétléstől,már csak az 50ismétléses 100kg volt a nehezebb...Olyan maximális bedurranást éreztem hogy a gatyám,ami mindig bő,teljesen "rádagadt" a lábamra ;D.
Köszönetem  Barna Ronnie Robinak az inspiráló szavakért(ha nem csinálod meg buzi vagy meg kurva :D),e  kedves szavak nélkül biztosan nem bírtam volna megcsinálni...(ja meg az 50 rongyért,amit ledobott a guggoló állvány mellé és azt mondta hogy enyém ha ezt végigcsinálom)
Azt hiszem jó úton haladunk,már csak egy verseny kell ;)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Július 15. - 22:46:25
Válasz #574
Nem elérhető

fastor


Egy másik topikban kérték hogy meséljem el a lábedzésemet.
Mivel nem akarok ott OFF-olni,így hát ide írom,talán most aktuális is lesz mert éppen ma lábaztam és nagy meglepetésemre "visszaerősödtem " eddigi életem legerősebb időszakára...ez már jelent valamit,nem gondoljátok?
Tehát a mai láb menü a la Lantos Johnny:

                                                 1.Fekve lábhajlítás 5x12-10-8-8-12
                                                 2.Lábnyújtás ülve  4x15-12-10-8
                                                 3.Lábtológép         1x20-190kg
                                                                           1x15-290kg
                                                                           1x12-390kg
                                                                           2x10-490kg
                                                 4.Guggolás szabadsúllyal
                                                                           1x10-60kg
                                                                           1x10-110kg
                                                                           1x10-160kg
                                                                           1x15-200kg
                                                                           1x50-100kg
                                                 5.Állva lábhajlítás
                                                                           4x15-12-10-8

                                                 Vádli:   Vádli állva  5x20-15-12-10-20

Nos,ennyiből állt az edzés,remélem adtam ihletet egy jó kis lábazáshoz..A 200kg-os 15ös ismétléstől,már csak az 50ismétléses 100kg volt a nehezebb...Olyan maximális bedurranást éreztem hogy a gatyám,ami mindig bő,teljesen "rádagadt" a lábamra ;D.
Köszönetem  Barna Ronnie Robinak az inspiráló szavakért(ha nem csinálod meg buzi vagy meg kurva :D),e  kedves szavak nélkül biztosan nem bírtam volna megcsinálni...(ja meg az 50 rongyért,amit ledobott a guggoló állvány mellé és azt mondta hogy enyém ha ezt végigcsinálom)
Azt hiszem jó úton haladunk,már csak egy verseny kell ;)
:-O
 (:-)
 :-!
aztarohadtkurva :-O
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Július 15. - 23:02:59
Válasz #575
Nem elérhető

RolandFi


Szia Johnny!

Itt az ideje egy újabb bejelentkezésnek a jelenlegi formámról.A súlyom 98-99 kg(107-ről kezdtük),napi 300gr CH és 2,5gr/tskg fehérje az étrend.Heti 5 edzés és 3x45 perc aerob.Maradjon így tovább vagy változtassak valamin?
Íme a képek:
Na most jöhet 1hét 250g Ch és 5x30perc kardió...
Csak 1 hét?És utána?

2008. Július 15. - 23:11:29
Válasz #576
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Július 16. - 08:07:25
Válasz #577
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny!

Itt az ideje egy újabb bejelentkezésnek a jelenlegi formámról.A súlyom 98-99 kg(107-ről kezdtük),napi 300gr CH és 2,5gr/tskg fehérje az étrend.Heti 5 edzés és 3x45 perc aerob.Maradjon így tovább vagy változtassak valamin?
Íme a képek:
Na most jöhet 1hét 250g Ch és 5x30perc kardió...
Csak 1 hét?És utána?
Azután ismét jelentkezz,megnézzük,hogy reagálsz..
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Július 16. - 08:14:14
Válasz #578
Nem elérhető

madinorbi


Egy másik topikban kérték hogy meséljem el a lábedzésemet.
Mivel nem akarok ott OFF-olni,így hát ide írom,talán most aktuális is lesz mert éppen ma lábaztam és nagy meglepetésemre "visszaerősödtem " eddigi életem legerősebb időszakára...ez már jelent valamit,nem gondoljátok?
Tehát a mai láb menü a la Lantos Johnny:

                                                 1.Fekve lábhajlítás 5x12-10-8-8-12
                                                 2.Lábnyújtás ülve  4x15-12-10-8
                                                 3.Lábtológép         1x20-190kg
                                                                           1x15-290kg
                                                                           1x12-390kg
                                                                           2x10-490kg
                                                 4.Guggolás szabadsúllyal
                                                                           1x10-60kg
                                                                           1x10-110kg
                                                                           1x10-160kg
                                                                           1x15-200kg
                                                                           1x50-100kg
                                                 5.Állva lábhajlítás
                                                                           4x15-12-10-8

                                                 Vádli:   Vádli állva  5x20-15-12-10-20

Nos,ennyiből állt az edzés,remélem adtam ihletet egy jó kis lábazáshoz..A 200kg-os 15ös ismétléstől,már csak az 50ismétléses 100kg volt a nehezebb...Olyan maximális bedurranást éreztem hogy a gatyám,ami mindig bő,teljesen "rádagadt" a lábamra ;D.
Köszönetem  Barna Ronnie Robinak az inspiráló szavakért(ha nem csinálod meg buzi vagy meg kurva :D),e  kedves szavak nélkül biztosan nem bírtam volna megcsinálni...(ja meg az 50 rongyért,amit ledobott a guggoló állvány mellé és azt mondta hogy enyém ha ezt végigcsinálom)
Azt hiszem jó úton haladunk,már csak egy verseny kell ;)
Kössz az edzéstervet !
Barna Robi meg igazi motiváló társ  Łł=
 :-):-)::
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Július 16. - 11:00:32
Válasz #579
Nem elérhető

endre66


Egy másik topikban kérték hogy meséljem el a lábedzésemet.
.
.
.
Köszönetem  Barna Ronnie Robinak az inspiráló szavakért(ha nem csinálod meg buzi vagy meg kurva :D),e  kedves szavak nélkül biztosan nem bírtam volna megcsinálni...(ja meg az 50 rongyért,amit ledobott a guggoló állvány mellé és azt mondta hogy enyém ha ezt végigcsinálom)
Könyörgöm, állítsuk vissza a karma plusszos részét!  :-OO

Jobbkor nem is írhattad volna le ezt a lábedzést, ma pont az jön nekem is. Régi hagyomány, hogy utolsó sorozatban közepes súllyal 20-30-akat guggolok én is, szerintem a legjobb út egy mély combizomhoz, egy fájó bedurranáshoz, és egy mocskos nagy hányingerhez is, próbára teszi az ember tüdőkapacitását is...  =/+'
100-ba 50 rep, az nem kicsit gyenge így a végén.  :-O   

2008. Július 16. - 11:03:01
Válasz #580
Nem elérhető

hopika


Szia Johnny!

Itt az ideje egy újabb bejelentkezésnek a jelenlegi formámról.A súlyom 98-99 kg(107-ről kezdtük),napi 300gr CH és 2,5gr/tskg fehérje az étrend.Heti 5 edzés és 3x45 perc aerob.Maradjon így tovább vagy változtassak valamin?
Íme a képek:

Rolandfi!
Írnál méreteket is magadról-csak kiváncsiságképpen.
Üdv,
T.
 ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Július 16. - 11:04:39
Válasz #581
Nem elérhető

hopika


Jani!

Láttad mostanában Attit?
Egészen kikupálódott...tegnap láttam a teremben és egész kerek és nagy-holott lediétázott 80 kiló körülire.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Július 16. - 13:15:12
Válasz #582
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Jani!

Láttad mostanában Attit?
Egészen kikupálódott...tegnap láttam a teremben és egész kerek és nagy-holott lediétázott 80 kiló körülire.
Hát a nagyságra kíváncsi leszek,mert én utoljára 101kg-osan láttam..Ez a -20kg nekem egy kicsit soknak tűnik így elsőre 8-).De elképzelhető hogy mostanában arrafelé vetődöm 1 napra és akkor lecsekkolom >:D
Csak nem ő is indul a Superbodyn? O0
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Július 16. - 13:16:56
Válasz #583
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Egy másik topikban kérték hogy meséljem el a lábedzésemet.
.
.
.
Köszönetem  Barna Ronnie Robinak az inspiráló szavakért(ha nem csinálod meg buzi vagy meg kurva :D),e  kedves szavak nélkül biztosan nem bírtam volna megcsinálni...(ja meg az 50 rongyért,amit ledobott a guggoló állvány mellé és azt mondta hogy enyém ha ezt végigcsinálom)
Könyörgöm, állítsuk vissza a karma plusszos részét!  :-OO

Jobbkor nem is írhattad volna le ezt a lábedzést, ma pont az jön nekem is. Régi hagyomány, hogy utolsó sorozatban közepes súllyal 20-30-akat guggolok én is, szerintem a legjobb út egy mély combizomhoz, egy fájó bedurranáshoz, és egy mocskos nagy hányingerhez is, próbára teszi az ember tüdőkapacitását is...  =/+'
100-ba 50 rep, az nem kicsit gyenge így a végén.  :-O   
Örülök hogy inspirál...ezért ma bizonyíthatsz!!
Tessék beleverni 50-et abba a kib...ott közepes súlyba!!!
Várlak vissza edzés után 8-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Július 16. - 13:24:50
Válasz #584
Nem elérhető

hopika


Jani!

Láttad mostanában Attit?
Egészen kikupálódott...tegnap láttam a teremben és egész kerek és nagy-holott lediétázott 80 kiló körülire.
Hát a nagyságra kíváncsi leszek,mert én utoljára 101kg-osan láttam..Ez a -20kg nekem egy kicsit soknak tűnik így elsőre 8-).De elképzelhető hogy mostanában arrafelé vetődöm 1 napra és akkor lecsekkolom >:D
Csak nem ő is indul a Superbodyn? O0

Nyócvanvalamennyi:nem emlékszem,mert híg az agyam...
De ledobott elég rendesen.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!