2024. Június 05. - 00:03:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 232143 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Augusztus 04. - 17:46:44
Válasz #600
Nem elérhető

RolandFi


Nem lesz okt.25-én SB...Arrébb tették egy héttel,úgyhogy hajrá-gyerünk!!

Hoppá,ezt nem is tuttam,akkor van még egy hetem plusszba!! :-!
A mai hátedzés után csináltam pár képet és jobbak lettek mint amiket tegnap küldtem,így megosztanám,hogy mi is a helyzet........Néha olyan szarnak látom a formám,hogy legszívesebben elsírnám magam,máskor meg csak lesek,hogy már itt tartok!!!!Csalóka napról napra,percről percre........Szóval a képek:

2008. Augusztus 05. - 07:28:35
Válasz #601
Nem elérhető

Barna


Szia Johnny!

Én egy viszonylag kezdő itthon gyúrogatós srác vagyok már körülbelül fél éve gyúrok ...... 100% fehérjével + ce extrem ethyl esterrel. ezt ajánlották eddig nem is volt semi gond vele, de most valami keményebb cuccot szeretnék venni... nézegettem a shopot és kinéztem magamnak 1-2 terméket. a célom most a szálkásítás lenne (hasra). Szeretnék én is kockás hasfalat mint szerintem mindenki más :D! Én az Anadrox kapszulákat néztem ki magamnak. Elég bíztató amiket irnak róla a shopban. De még szemezgettem a Nanox9 el is. Szerinted melyiket lenne érdemesebb szednem? Vagy ha tudsz hasonló esetleg neked jobban bevált terméket megköszönném ha tudnál nekem segíteni.
Üdvözlettel Kovács Barna!

2008. Augusztus 05. - 12:36:41
Válasz #602
Nem elérhető

Yeti


Hellobellokarkörzés!

Természetesen hozzád fordulnék Johnny:

Nem testépítőnek készülök, de imádok edzeni. Amerikaifocizom, és a magánéletben olyan tevékenységet folytatok, amihez kell az erő és a masszív kinézet. 194cm és 135kg vagyok. Természetesen van rajtam felesleg, de már kezd merőben máshogy kinézni ez a tömeg, mint mondjuk 1 - 1,5 éve. (kb. október óta élek MuscleTech, BSN, Dymatize, stb... termékeken.)
Jelenleg a hetem négy konditermi és két amifoci edzéssel telik. Az étkezésre sajnos különösebben nem tudok odafigyelni.
A tápkiegek, amiket szedek a következők. Reggel éhgyomorra 1cs. Animal Stak és Nitro-Tech. Edzés előtt No-Xplod, utána Nitro-Tech. Este pedig megint csak Nitro-Tech. Minden egyes fehérje turmixhoz 10g Dymatize Glutamint is adok.
Szóval a kérdésem, hogy szerinted kell - e ezen változtatni, ha igen mit és miben?

Köszönöm. Nagy Norbert
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2008. Augusztus 05. - 14:13:02
Válasz #603
Nem elérhető

Yeti


Újabb kérdés:
Johnny, látom rajtad képeken és videókon, tvben a MusleTech - es és a BSN reklámpólóit.
Hol lehetne ilyeneket beszerezni(vásárolnikunyerálniellopniaztánlelépni) szóval mondjuk rendelni, vagy vásárolni Kishazánkban?

Thx!
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2008. Augusztus 05. - 21:07:11
Válasz #604
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny!

Én egy viszonylag kezdő itthon gyúrogatós srác vagyok már körülbelül fél éve gyúrok ...... 100% fehérjével + ce extrem ethyl esterrel. ezt ajánlották eddig nem is volt semi gond vele, de most valami keményebb cuccot szeretnék venni... nézegettem a shopot és kinéztem magamnak 1-2 terméket. a célom most a szálkásítás lenne (hasra). Szeretnék én is kockás hasfalat mint szerintem mindenki más :D! Én az Anadrox kapszulákat néztem ki magamnak. Elég bíztató amiket irnak róla a shopban. De még szemezgettem a Nanox9 el is. Szerinted melyiket lenne érdemesebb szednem? Vagy ha tudsz hasonló esetleg neked jobban bevált terméket megköszönném ha tudnál nekem segíteni.
Üdvözlettel Kovács Barna!
Az anadroxban van zsírégető is,tehát inkább ezt ajánlanám számodra,ehhez mindenképpen hozzátennék az MHP-tól Glutamin Sr-t és fehérjének ajánlom a ON valamelyik tejsavóját vagy a Dymatize-tól az Elite Whey proteint  :-oD
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Augusztus 05. - 21:11:03
Válasz #605
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hellobellokarkörzés!

Természetesen hozzád fordulnék Johnny:

Nem testépítőnek készülök, de imádok edzeni. Amerikaifocizom, és a magánéletben olyan tevékenységet folytatok, amihez kell az erő és a masszív kinézet. 194cm és 135kg vagyok. Természetesen van rajtam felesleg, de már kezd merőben máshogy kinézni ez a tömeg, mint mondjuk 1 - 1,5 éve. (kb. október óta élek MuscleTech, BSN, Dymatize, stb... termékeken.)
Jelenleg a hetem négy konditermi és két amifoci edzéssel telik. Az étkezésre sajnos különösebben nem tudok odafigyelni.
A tápkiegek, amiket szedek a következők. Reggel éhgyomorra 1cs. Animal Stak és Nitro-Tech. Edzés előtt No-Xplod, utána Nitro-Tech. Este pedig megint csak Nitro-Tech. Minden egyes fehérje turmixhoz 10g Dymatize Glutamint is adok.
Szóval a kérdésem, hogy szerinted kell - e ezen változtatni, ha igen mit és miben?

Köszönöm. Nagy Norbert
Annyi fél e képpen lehetne még csinálni...de azért vágod Te is :D.Nézd,ha fejlődsz és jó erőben vagy egy ideig ne változtass,aztán jelentkezz és kitalálunk egy uj sémát ;).Melyik csapatban vagy?
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Augusztus 05. - 21:12:43
Válasz #606
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Újabb kérdés:
Johnny, látom rajtad képeken és videókon, tvben a MusleTech - es és a BSN reklámpólóit.
Hol lehetne ilyeneket beszerezni(vásárolnikunyerálniellopniaztánlelépni) szóval mondjuk rendelni, vagy vásárolni Kishazánkban?

Thx!
Ezeket az Extremefit üzletből kaptam Judittól,de néha megszánnak Producerék is és rámadnak egy-egy pólót ;D
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Augusztus 06. - 04:01:00
Válasz #607
Nem elérhető

Yeti


Annyi fél e képpen lehetne még csinálni...de azért vágod Te is :D.Nézd,ha fejlődsz és jó erőben vagy egy ideig ne változtass,aztán jelentkezz és kitalálunk egy uj sémát ;).Melyik csapatban vagy?
Köszi! Az infót már úgy kaptam, tőlem jobban hozzá értő cimboráktól, hogy mit is kéne tolni. Azt fogadtam meg. Örülök, hogy Te szerinted is megfelelő. Ezek mellé a következő időszakban be akarom még iktatni a multivitamint. Ez az ISS Vitamin Pack - ja lenne. + edzések után meg lehet visszatérek az Anator p70 - re. Majd látom. De az Anatort akkor, ha nagyon stagnálnék(vagy mégis toljam???).

Hogy melyik csapatban játszom?
Debrecenben kezdtem (Gladiators) "karrierem" ott töltöttem el 3,5 - 4 évet, aztán idén nyáron igazoltam át a Nyíregyháza Tigers csapatához. Mivel szabolcsi vagyok így kényelmesebb és már nam is élek Debrecenben, mint akkor.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2008. Augusztus 06. - 08:13:15
Válasz #608
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Annyi fél e képpen lehetne még csinálni...de azért vágod Te is :D.Nézd,ha fejlődsz és jó erőben vagy egy ideig ne változtass,aztán jelentkezz és kitalálunk egy uj sémát ;).Melyik csapatban vagy?
Köszi! Az infót már úgy kaptam, tőlem jobban hozzá értő cimboráktól, hogy mit is kéne tolni. Azt fogadtam meg. Örülök, hogy Te szerinted is megfelelő. Ezek mellé a következő időszakban be akarom még iktatni a multivitamint. Ez az ISS Vitamin Pack - ja lenne. + edzések után meg lehet visszatérek az Anator p70 - re. Majd látom. De az Anatort akkor, ha nagyon stagnálnék(vagy mégis toljam???).

Hogy melyik csapatban játszom?
Debrecenben kezdtem (Gladiators) "karrierem" ott töltöttem el 3,5 - 4 évet, aztán idén nyáron igazoltam át a Nyíregyháza Tigers csapatához. Mivel szabolcsi vagyok így kényelmesebb és már nam is élek Debrecenben, mint akkor.
Igen,Neked valamilyen erősebb vitamin-ásványi anyag pakra van szükséged,az általad említett is jó(esetleg Animal pak,nature best super pak)
Sok szerencsét a sportban @:-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Augusztus 06. - 08:15:54
Válasz #609
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Nem lesz okt.25-én SB...Arrébb tették egy héttel,úgyhogy hajrá-gyerünk!!

Hoppá,ezt nem is tuttam,akkor van még egy hetem plusszba!! :-!
A mai hátedzés után csináltam pár képet és jobbak lettek mint amiket tegnap küldtem,így megosztanám,hogy mi is a helyzet........Néha olyan szarnak látom a formám,hogy legszívesebben elsírnám magam,máskor meg csak lesek,hogy már itt tartok!!!!Csalóka napról napra,percről percre........Szóval a képek:
Nagyon sokat számít a gép és a fények.Ki kell próbálni rengeteg helyet,süt e a nap,stb amiféle hozzánem értő fotósoknak.Nekem még nem sikerült megtalálnom az ideális fényt,úgyhogy eddig csak szar képeket készítettem...de nem baj,mert ha sikerül (már pedig sikerül) jó képet készíteni és a forma is jobb,az tovább tud motiválni
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Augusztus 06. - 12:17:32
Válasz #610
Nem elérhető

Yeti


Igen,Neked valamilyen erősebb vitamin-ásványi anyag pakra van szükséged,az általad említett is jó(esetleg Animal pak,nature best super pak)
Sok szerencsét a sportban @:-)

Köszönöm szépen! Viszont kívánok minden jót!

Az Animal Pak - ra én is gondoltam, de úgy hallottam a pozitívuma egyben negatívum is, azaz, hogy tizeniksz éves fejlesztés és nem változtattak rajta, holott a technika és az orvostudomány is rengeteget fejlődött ennyi idő alatt.
A Nature Best Super Pak - ot pedig sajna nem ismerek, de azonnal utána is nézek!

Thx mindenért!
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2008. Augusztus 06. - 15:02:31
Válasz #611
Nem elérhető

RolandFi


Nem lesz okt.25-én SB...Arrébb tették egy héttel,úgyhogy hajrá-gyerünk!!

Hoppá,ezt nem is tuttam,akkor van még egy hetem plusszba!! :-!
A mai hátedzés után csináltam pár képet és jobbak lettek mint amiket tegnap küldtem,így megosztanám,hogy mi is a helyzet........Néha olyan szarnak látom a formám,hogy legszívesebben elsírnám magam,máskor meg csak lesek,hogy már itt tartok!!!!Csalóka napról napra,percről percre........Szóval a képek:
Nagyon sokat számít a gép és a fények.Ki kell próbálni rengeteg helyet,süt e a nap,stb amiféle hozzánem értő fotósoknak.Nekem még nem sikerült megtalálnom az ideális fényt,úgyhogy eddig csak szar képeket készítettem...de nem baj,mert ha sikerül (már pedig sikerül) jó képet készíteni és a forma is jobb,az tovább tud motiválni
:-)!

2008. Augusztus 07. - 16:46:41
Válasz #612
Nem elérhető

Rob


Szia Johnny!

Olyan gondom,bajom van,hogy felső mellem-egészen pontosan a belső része nem akar az istennek se fejlődni. A nyak alatti rész lapos nagyon. Mindkét oldal ????... Probáltam már több irányból megedzeni,de nem jöttem még rá a helyes kivitelezésre. 3 gyakorlat van amit állandó jelleggel csinálok edzésen. 1. gyak - Fekvenyomás. 2. gyak - 30fokos tárogatás (3-4 sorozat, 8-12IM) 3. gyak - 30fokos nyomás egykezes súlyzóval úgy,hogy a jól ráfeszítek mikor kinyomom a súlyzókat,össze is érintem őket.( 3-4 sorozat,6-10IM) 4. gyak meg vagy szűk nyomás vagy csigás keresztezés vagy tolodzkodás. 30 fokos padon nem szoktam rúddal nyomni,mert úgy nem érzem a mellem olyan jól mint egykezessel.  :(Csak akkor tudom kitölteni azt a kis lyukat ha betolom a mellem a kezeimmel.;D
Nem tudnál vmi kis tippet adni,hogy mivel tudnám hatékonyabbá tenni a mellezést? O0  ?:-/
Köszi előre is! :-){ :-){ :-){
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2008. Augusztus 07. - 22:22:16
Válasz #613
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny!

Olyan gondom,bajom van,hogy felső mellem-egészen pontosan a belső része nem akar az istennek se fejlődni. A nyak alatti rész lapos nagyon. Mindkét oldal ????... Probáltam már több irányból megedzeni,de nem jöttem még rá a helyes kivitelezésre. 3 gyakorlat van amit állandó jelleggel csinálok edzésen. 1. gyak - Fekvenyomás. 2. gyak - 30fokos tárogatás (3-4 sorozat, 8-12IM) 3. gyak - 30fokos nyomás egykezes súlyzóval úgy,hogy a jól ráfeszítek mikor kinyomom a súlyzókat,össze is érintem őket.( 3-4 sorozat,6-10IM) 4. gyak meg vagy szűk nyomás vagy csigás keresztezés vagy tolodzkodás. 30 fokos padon nem szoktam rúddal nyomni,mert úgy nem érzem a mellem olyan jól mint egykezessel.  :(Csak akkor tudom kitölteni azt a kis lyukat ha betolom a mellem a kezeimmel.;D
Nem tudnál vmi kis tippet adni,hogy mivel tudnám hatékonyabbá tenni a mellezést? O0  ?:-/
Köszi előre is! :-){ :-){ :-){

Mindenkinek van egy-egy nehezebben fejlődő izomcsoportja...Próbálj 3 nyomógyakorlatot beépíteni a mell edzésedbe és ha van erőkeret,próbáld ki a 30fokos szűk nyomást rajta..De elsősorban gondold végig és tisztázd magadban hogy jó e az étrendet,megfelelő e a tápkiegbeviteled és meg van e a lehetőséged a megfelelő mennyiségű pihenésre...Ha ezek közül valami nincs rendben,akkor ott is lehet a probléma gyökere
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Augusztus 07. - 22:36:30
Válasz #614
Nem elérhető

Rob


Köszi Johnny ;)
30 fokos szűk nyomára gondoltam már,remélem bírni fogja a könyököm. Akkor jövőhéten mindenképpen kipróbálom! A mell izmom többi része aránylag fejlődik. Ezt így nemtudom elmondani. Ha itthon lesz a fényképezőgépem megpróbálok csinálni 1 fotót és elküldöm.
 :-):-)::
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D