2024. Június 04. - 16:39:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 232099 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Szeptember 09. - 23:47:50
Válasz #705
Nem elérhető

fastor


Hi Johnny!
Esetleg egy-két újabb képpel szolgálhatok,talán ezek jobbak.

vald be hogy csakazt akartad hogy megdícsérjük az új frizudat !+"% ;D ;D ;D >:D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Szeptember 10. - 08:40:33
Válasz #706
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Ja,igen,frizura...Szerintem növeszd vissza a hajadat,mert sokkal jobban mutatsz majd a színpadon(is).Persze ha van ami visszanő ;-oo-;
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Szeptember 10. - 10:58:04
Válasz #707
Nem elérhető

hamiklos


Szia Johnny,

Úgy emléxem, hogy te használtál tömegnövelés alatt vitargo-t (ha emlékezetem nem csal, akkor a titkos recept italba raktad, amit edzés alatt fogyasztottál). Melyik terméket használtad? Nutrex Vitargo CGL?

Köszi

2008. Szeptember 10. - 11:28:28
Válasz #708
Nem elérhető

RolandFi


Kemény az arcod is! Az hova fog innen befogyni??  o:) Nekem amikor eres volt a hasam meg minden 1 nappal verseny előtt se tudtam ilyet elérni  Łł=
Sokan a munkahelyemen-intenzív osztály- már meg vannak ijedve az ábrázatom miatt,de még sikerült lebeszélni őket,hogy "megmentsék az életem"!! ;)
És már száálóige lett,hogy "Nem teccő gyerök......." ;D

2008. Szeptember 10. - 11:30:44
Válasz #709
Nem elérhető

RolandFi


Ja,igen,frizura...Szerintem növeszd vissza a hajadat,mert sokkal jobban mutatsz majd a színpadon(is).Persze ha van ami visszanő ;-oo-;
Van bizony,nő mint a bolondgomba! :)

2008. Szeptember 10. - 13:47:28
Válasz #710
Nem elérhető

Seth


Mondd nekik hogy megkaptad a "Gépész II" címszerepét és még meg is dicsérnek!  :-}

2008. Szeptember 10. - 18:37:38
Válasz #711
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny,

Úgy emléxem, hogy te használtál tömegnövelés alatt vitargo-t (ha emlékezetem nem csal, akkor a titkos recept italba raktad, amit edzés alatt fogyasztottál). Melyik terméket használtad? Nutrex Vitargo CGL?

Köszi
Igen,Nutrex-es volt
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Szeptember 11. - 15:08:45
Válasz #712
Nem elérhető

RolandFi


Mondd nekik hogy megkaptad a "Gépész II" címszerepét és még meg is dicsérnek!  :-}
;D

2008. Szeptember 11. - 16:12:28
Válasz #713

kajcsa

Vendég
sziasztok!Muscletech Cell-Tech Harcore-t iszok edzés után de eléggé megviseli a gyomrom,ezért ugy gondoltam, hogy megfelezem az adagot és felet edzés előtt, felet edzés után innék! "Magyarország legnépszerűbb márkájánál"  ;D van hasonlo jeleggű termék és azt igy ittam és nekem jobban bevált mintha egyben ittam volna! Szerintetek érdemes ketté osztani?

2008. Szeptember 11. - 17:39:26
Válasz #714
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
sziasztok!Muscletech Cell-Tech Harcore-t iszok edzés után de eléggé megviseli a gyomrom,ezért ugy gondoltam, hogy megfelezem az adagot és felet edzés előtt, felet edzés után innék! "Magyarország legnépszerűbb márkájánál"  ;D van hasonlo jeleggű termék és azt igy ittam és nekem jobban bevált mintha egyben ittam volna! Szerintetek érdemes ketté osztani?
Érdemes...ha nem bírja a gyomrod..
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Szeptember 12. - 13:26:15
Válasz #715
Nem elérhető

doncicco


Szia Johnny!

A Johnny Fitness a korábbi Coco Gym? Tillinger Rita ott van még? Mi lett a " jó öreg" Cocoval?

2008. Szeptember 12. - 21:55:12
Válasz #716
Nem elérhető

RolandFi


Hi Johnny!
A sót illetve a nátriumot mikortól csökkentsem vagy száműzzem???
Köszi

2008. Szeptember 12. - 22:42:28
Válasz #717
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 12. - 22:55:45
Válasz #718

Zsuzsi

Vendég

2008. Szeptember 13. - 01:11:30
Válasz #719
Nem elérhető

Gabe


nemmm egéssszen!

hanem egy arab származású jótevő szellemről, a coco dzsinn-ről!
"Yeah buddy, light weight baby!"