2024. Június 04. - 21:05:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 232132 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2007. December 08. - 15:52:14
Válasz #60
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Az évekkel még bajban vagyok...de asszem 90-es évek közepe vége. Johnnyt megnéztem egy tavaszi versenyen és asszem akkor 75 kilóban indult.....az őszi szezonban már ha jól emlékszem 90-ben. Na akkor volt ez:  :-O

Az eb-n amikor megnéztelek 93-ban akkor úgy gondoltam ezt a formát tudom hozni pár éven belül....aztán az előbb említett súlycsoportváltás minden illúziomat szétrombolta.  ;D

Lehet hogy az időben és térben egy kicsit el vagyok csúszva.

De a mai napig minden idők egyik legjobb testépítőjének tartalak.  :-){  Nem beszélve az akkori bajnokok Éjszakájáról...de még lehetne sorolni a sok-sok versenyt. ...és az akkori plusszos favoritok mind eltüntek de Duncan  ;D nem. Gerőcs,Monostori,Bordács,Kardos,Könczöl....a teljesség igénye nélkül akik ezen az eb-n részt vettek.

Én itt láttalak előszőr élőben és azóta őrzöm őket:

2007. December 08. - 17:05:11
Válasz #61
Nem elérhető

God Vazzeg


A california fitness ilyen régi cég? Nem is tudtam.. Le a kalapppal  :-){

2007. December 08. - 21:40:51
Válasz #62
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Az évekkel még bajban vagyok...de asszem 90-es évek közepe vége. Johnnyt megnéztem egy tavaszi versenyen és asszem akkor 75 kilóban indult.....az őszi szezonban már ha jól emlékszem 90-ben. Na akkor volt ez:  :-O

Az eb-n amikor megnéztelek 93-ban akkor úgy gondoltam ezt a formát tudom hozni pár éven belül....aztán az előbb említett súlycsoportváltás minden illúziomat szétrombolta.  ;D

Lehet hogy az időben és térben egy kicsit el vagyok csúszva.

De a mai napig minden idők egyik legjobb testépítőjének tartalak.  :-){  Nem beszélve az akkori bajnokok Éjszakájáról...de még lehetne sorolni a sok-sok versenyt. ...és az akkori plusszos favoritok mind eltüntek de Duncan  ;D nem. Gerőcs,Monostori,Bordács,Kardos,Könczöl....a teljesség igénye nélkül akik ezen az eb-n részt vettek.

Én itt láttalak előszőr élőben és azóta őrzöm őket:
Megtisztelsz :-){.A 93-as Eb-ről sajnos nagyon rossz emlékeim vannak.Valójában a Koko akarta hogy elinduljak.Én előtte minden évben elindultam 2-3 versenyen .92-ben pedig tavasszal 3,ősszel szintén 3 versenyen.Tavasszal 64kg-osan ősszel 7Okg-val.(akkor lettem junior vb 2.,egy ponttal leesve a vb címtől,úgy hogy 1.nap vezettem magasan).Iszonyatosan diétáztam(kb 82kg-ról),természetesen vízhajtót nem is ismertük.Nagyon elfáradtam,aztán a verseny után beharangoztak,mint eb nagy esélyest.Viszont a szervezetem pihenni akart,nem engedelmeskedett a diétának,kardiónak,még aerobikozni is jártam(egyedüli férfiként 3O nővel egy teremben).Tehát a testem nemet mondott,ha csak egy kanál rizzsel többet ettem az előző napinál,már bedagadt a fejem és mindenki azt hitte hogy félre ettem.Pénzem semmi sem volt,úgyhogy csak a súlyzókban bíztam és az Építők pálya tribünjének a lépcsőjében.Szinte egész nap edzenem kellett hogy hozzam a súlyomat.(éjszaka pedig főállásban takarítottam a Koko Gym-et,a mai Johnny Fitness-t)Ettől függetlenül sajnos közel sem érhettem el a csúcsformát,ezért 9.helyet tudtam megszerezni,bár a magyar bajnoki cím így is meg lett 1 héttel az eb előtt.Ezután jót tett egy év kihagyás,így1994 tavaszán már 75kg-ban lettem magyar bajnok..Aztán ősszel kettőt ugrootam ;D és 9Okg-ban lettem abszolút Budapest Bajnok és Egri Hellával párosban Magyar bajnok @-o.Ezzel kapcsolatban van is egy humoros történetem,de majd ezt legközelebb.....
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 09. - 16:42:31
Válasz #63
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Nos Sztereo Bácsi,ígértem az elején képet,a majdnem elejéről.(azért ez már nem az eleje).TVK KUPA Tiszaújváros.Abszolút bajnoki címet szereztem.Ami azért is volt nagy dolog,mert bőven junior voltam még..És hát az ellenfelek?
-8Okg-ban Hatházi Tibor magyar bajnokot győztem le.A 8O kg feletti versenyzők között a 2.a junior vb 2. és felnőtt EB 3. többszörös magyar bajnok Tóth Feri,míg az első helyezett Kiss Jenő volt,akit felesleges bemutatnom.Az abszolút kategóriát akkor 9-O arányban nyertem,7Okg-os testsúllyal ;D
Akkor lassacskán majd küldök képeket.Eleinte régieket,lássuk miből is építkeztem ;)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 09. - 16:47:24
Válasz #64
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Két kép.A 2.az a bizonyos 93-as eb-n készült,ami nem sikerült (9.hely)
Az 1.kép már egy évvel később egy súlycsoporttal feljebb(72-73kg-san),Szibériában az eb-n(gyomorfertőzéssel :----,amit kórház követett.itt 6-7.lettem..holtverseny) o--O
Van még két képem,de mivel azok edzőtermiek,ezért azt abba a topikba teszem,gyertek,nézzétek meg.Dátum:1994.magyar bajnokság előtt 1 héttel...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 09. - 16:57:10
Válasz #65
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
5 hónappal később 8-},2 súlycsoporttal feljebb :-!
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 10. - 16:45:42
Válasz #66
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Irgum-burgum...Bevallom, nem nagyon jutottam fel mostanában a netre, s a tegnapi "gépelöttpunnyadás" alkalmával csodálkoztam az új blogon, hogy Lantos Johnny is a köreinkben van! Üdvözöllek és megnyugvás tölt el, hogy már te is idetartozol közénk.  :-):-):: :-):-)::

Ja a történetek, meg beszarás jók, főleg, hogy Koko is mesélt belőlük egypárat   ;-oo-; ;-oo-;

Varga Dániel

2007. December 10. - 17:33:48
Válasz #67
Nem elérhető

RolandFi


5 hónappal később 8-},2 súlycsoporttal feljebb :-!
Hogy sikerült a 2 súlycsoportugrás 5 hónapon belül??? :-} 8-)

2007. December 10. - 19:22:30
Válasz #68
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Talán,ha lassan elkezdjük,Te is megtapasztalod ;D
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 11. - 10:25:25
Válasz #69
Nem elérhető

RolandFi


Talán,ha lassan elkezdjük,Te is megtapasztalod ;D

Akkor csapjunk a lovak közé!!!! /7%Már várom az instrukcióid! :-}

2007. December 12. - 15:38:35
Válasz #70
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Tehát akkor mit is szeretnél? ;D Nagy iztomtömeget és irgalmatlan mély definíciót?Pofon egyszerű =/+'.Na,a most következő lépcsőfokban írd le hogy mit eszel egy egész nap és hogy mennyit.(mondjuk tegnap és tegnapelőtt)Milyen tápkieget használsz és melyikből mennyit...Ahogy gondolod,ha meg akarod osztani másokkal is ide,ha nem,akkor privátban vagy  e-mail-ben.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 12. - 15:48:22
Válasz #71
Nem elérhető

Seth


de szerintem nyugodtan mehet fórumra is, elfér itt  @:-) had okuljunk mink is... ;-oo-; meg azok is akik hasoló problémákba fognak ütközni pl egy kajálás során...

2007. December 12. - 15:49:19
Válasz #72
Nem elérhető

hopika


Na akkor a beígért képek legfőképp Janinak...




És igen ezek is itt készültek még 99'-ben...itt még nem voltam olyan "...fedett,mint Hopika..."  @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 12. - 15:50:05
Válasz #73
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 12. - 16:03:47
Válasz #74
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
és a mostani tesztelés után reméljük ismét így fogsz kinézni :-)!.Azért néha rendet csinálhatnátok.A fekete-fehér képeket még én tettem ki.Ja és meg van még a falon az Arnold kép,amit bekereteztem?Asszem egy Lenin képet loptam és abba csempésztem bele Arnoldot..Vigyázzunk,1987-et írunk,még bajom is lehetett volna belőle :-/-.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu