2024. Május 23. - 10:33:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 231791 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2007. December 18. - 15:21:03
Válasz #105
Nem elérhető

RolandFi


Johnny valószínűleg nem ugyanabból a célból áll a vízben... ;D

Az tuti!!!Arnoldnak nem voltak vádlijai akkoriban!!! :-}

2007. December 19. - 22:59:29
Válasz #106
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Nos Bubee Úr!Ahogy ígértem ,leírom az egyes számú variációt,ahogy én csinálnám jelenleg a Te helyedben.
Ez valamelyest felesleg függő,tehát ha úgy érzed sok van még rajtad,akkor is tartsd be a fokozatosság elvét.Ami az én értelmezésemben a következő:
Mivel azt írtad,hogy már 1OOg alatt van a ch beviteled,ebből induljunk ki.
1.Öt napig levinném a ch-t kb 8O-1OOg-ra,majd tartanék egy erősebb ch napot,mondjuk megemelném 25O-3OOg-ra,a következő nap "visszaejteném"15Og-ra,majd ismét jöhetne az öt napos ürítés.
ezt a ciklust én 3 hétig próbálnám tartani.Elképzelhetőleg ezzel már ismét tetemes mennyiségű zsírnak kell távozni(természetesen kemény edzés és a kardió kell)
2.Ha sikeres volt a 3 hét,akkor jöhet a könnyítés:3 nap ürítés 1 nap töltés.
Talán az anyagcseréd ezzel meg is fog gyorsulni,ezért ezt 3 hétig tartva ismét veszíteni kell a nemkívánt,nem odavalótól...
3.Innen még mindíg tudsz egy lépcsőben erősíteni.2 nap ürítés-1 nap töltés,ezzel hozzá kezded szoktatni az anyagcserédet és az emésztésedet ahhoz hogy ne legyél mindíg kiszipolyozva ch ügyileg...
Mint írtam privátban van még egy változat,csak az picit összetettebb,ahhoz kell még egy kis idő.De szerintem egy próbát ez is meg ér.Sok embernek bejött már ::)Ja,és igyál turmixot O0
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 19. - 23:09:06
Válasz #107
Nem elérhető

Bubee


Nos Bubee Úr!Ahogy ígértem ,leírom az egyes számú variációt,ahogy én csinálnám jelenleg a Te helyedben.
Ez valamelyest felesleg függő,tehát ha úgy érzed sok van még rajtad,akkor is tartsd be a fokozatosság elvét.Ami az én értelmezésemben a következő:
Mivel azt írtad,hogy már 1OOg alatt van a ch beviteled,ebből induljunk ki.
1.Öt napig levinném a ch-t kb 8O-1OOg-ra,majd tartanék egy erősebb ch napot,mondjuk megemelném 25O-3OOg-ra,a következő nap "visszaejteném"15Og-ra,majd ismét jöhetne az öt napos ürítés.
ezt a ciklust én 3 hétig próbálnám tartani.Elképzelhetőleg ezzel már ismét tetemes mennyiségű zsírnak kell távozni(természetesen kemény edzés és a kardió kell)
2.Ha sikeres volt a 3 hét,akkor jöhet a könnyítés:3 nap ürítés 1 nap töltés.
Talán az anyagcseréd ezzel meg is fog gyorsulni,ezért ezt 3 hétig tartva ismét veszíteni kell a nemkívánt,nem odavalótól...
3.Innen még mindíg tudsz egy lépcsőben erősíteni.2 nap ürítés-1 nap töltés,ezzel hozzá kezded szoktatni az anyagcserédet és az emésztésedet ahhoz hogy ne legyél mindíg kiszipolyozva ch ügyileg...
Mint írtam privátban van még egy változat,csak az picit összetettebb,ahhoz kell még egy kis idő.De szerintem egy próbát ez is meg ér.Sok embernek bejött már ::)Ja,és igyál turmixot O0

Akkor is csináljam ha rendeltetésszerűen fogyok jelenleg is? Heti ~1,5 kg megy le rólam mióta zsírégetőt is használok. Amúgy jelenleg 80 grammon vagyok. 77 kg körül vagyok így van még rajtam sac/kb min. 10 kiló, de január végéig terveztem a diétát. Sokáig nem kívánom húzni. Egyszerre közel 30 kiló zsír leadása számomra több mint elég, főleg h életemben először diétázok. Szóval érdemes -e szerinted még most megjátszanom ezt a rendszert h ha már csak kb. 6-7 hét van hátra? Mondjuk ha ezzel a módszerrel effektíve többet ki tudok hozni a dologból akkor megcsinálom mindenképpen.

Ja és turmixot nem iszok, csak tojáslöttyöt (meg esetenként veresbort)  ;-oo-;  /7%  ;D  --)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 20. - 08:54:56
Válasz #108
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
ha így is jön le rólad,akkor felesleges variálgatni.Mindössze azt kell figyelned,hogy az anyagcseréd ne lassuljon be.Mivel mint írtad is ez az első diétád,tehát akkor minden ok.Csak még a végén vigyázz nehogy emiatt a visszaszorított ch mennyiség miatt egy hónap alatt visszarántsd azt a 3Okg-ot =/+'.Én nem vagyok biztos benne hogy az a tojáslötty megegyezik tartalomban azzal amit Ronnie is használt.Én még mindíg egy jo fajta tejsavót előnyösebbnek tartok.Nekekm az a az itteni tojáslötty enyhén szólva gyanús.Bár még nem próbáltam ,nem mertem :-)(-:
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 20. - 11:26:25
Válasz #109
Nem elérhető

Bubee


ha így is jön le rólad,akkor felesleges variálgatni.Mindössze azt kell figyelned,hogy az anyagcseréd ne lassuljon be.Mivel mint írtad is ez az első diétád,tehát akkor minden ok.Csak még a végén vigyázz nehogy emiatt a visszaszorított ch mennyiség miatt egy hónap alatt visszarántsd azt a 3Okg-ot =/+'.Én nem vagyok biztos benne hogy az a tojáslötty megegyezik tartalomban azzal amit Ronnie is használt.Én még mindíg egy jo fajta tejsavót előnyösebbnek tartok.Nekekm az a az itteni tojáslötty enyhén szólva gyanús.Bár még nem próbáltam ,nem mertem :-)(-:

Köszönöm az informésönt Johnnyi bácsi  :-){ Akkor egyelőre maradok ennél a sémánál.

A tojáslé sztem nem rossz. Igazából leginkább az ára miatt fogyasztom a tojáslevet, hiszen a jó minőségű, de még a szarabb minőségű tejsavó ára is elharapódzott mostanában. Egyelőre a pénztárcámnak megfelelőbb ez a forrás mint a savó. A másik h most ki szeretném próbálni milyen a kiegészítő nélküli izomépítés hatásfoka, vagyis h csak húsra és tojásra alapozom a fehérjebevitelt. Bár szemezgetek az MHP tömegnövelőjével, szóval lehet h azt befogom a következő tömegelési ciklusra, mert nagyon szimpatikus a beltartalmi értéke.

Amúgy ha már itt tartunk, a diéta végével felállítottam egy tervet, aminek az a lényege - törekedve arra h a leadott 30 kiló ne szaladjon fel rám ismét - a szénhidrátot hetente, lassan, kb. 30 grammal fogom növelni és a tömegelési ciklus alatt igyekszem olyan 70%-os diétaszerűséget tartani. Igazából így az utolsó időszaka az eddigi 3 éves tömegelésnek okosan ment, hiszen már volt annyi ismeretem ami alapján tudtam h mit kell tennem ahhoz h ne legyek 150 kiló. Pl általában ha szemetet kajáltam az csak hétvégén volt és akkor se olyan h zsíroskenyér, hanem annál 100x tisztább. Vagy ha hétközben megkívántam valamit akkor ettem, de nem volt belőle rendszer csinálva, hanem max 2-szer ha előfordult, de akkor se egész nap. Szóval ez nálam működik, tudom kontrollálni ezt a dolgot, meg akarom is, hiszen én többet így nem akarok elhájasodni hanem szeretnék viszonylag normális, testépítő fizimiskát hordani az év minden napján  ;D

Gondolom ez járható út...  ::)

A ch növeléses dologgal egyetértesz?
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 20. - 15:44:12
Válasz #110
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 20. - 16:17:17
Válasz #111
Nem elérhető

Bubee


Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 23. - 11:53:52
Válasz #112
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
KELLEMES KARÁCSONYT KíVÁNOK A BODYBUILDING.HU FÓRUMOZÓINAK!!! :-):-)::
Karácsonykor is IGYTOK TURMIXOT!!!
De kivételesen most néhány napig kipróbálhatjátok a HALÁSZLÉ-TÖLTÖTTKÁPOSZTA-BEIGLI STACK-et <:-)  :-OO  <:-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 23. - 13:53:12
Válasz #113
Nem elérhető

RolandFi


Boldog karácsonyi ünnepeket neked is Johnny mester!!!!! :-):-)::
És mindenkinek aki itt megfordul!!!!

2007. December 23. - 14:10:13
Válasz #114
Nem elérhető

fastor


Boldog karácsonyt kívánok midnkeinek és kedves családjának!
és tarsétok be Jonny bácsi stackjét ::) (töltö kápi forever /7% )
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2007. December 29. - 11:44:32
Válasz #115
Nem elérhető

RolandFi


Hi Johnny!

Hogy telt a karácsony??Halászlé,töltött káposzta,sütik,stb??? =/+'

2007. December 29. - 14:54:02
Válasz #116
Nem elérhető

Kola


Üdv Stevee


tehát a stackem így nézne ki: Cell Tech HC(edzések közben 1 adag)
                                         N-Large2(napi 1 adag)
                                         Anatorp70(edzések után)
                                         L-Glutamine(edzések közben 10gramm a Cell Tech HC-al+midnennap lefekvés előtt 10gramm)
                                         Lean Gainer (edzés nélküli napokon 1 adag)
                                         Regeneration-X(edzés nélüli napokon 1 adag)
                                         Xpand(edzés előtt vs. reggel edzésnélküli napokon)
                                         Serious mass(80gramm a reggelivel)

mi a véleményed erről az összeállításról illetve adagolásról?
ja és még anyi hoyg tudnál nekem írni valami faszányos edzésprogramot amivel remekül lehet tömegelni?(edzések kb,1-1,5 óra hosszúak)

181cm magas vagyok és 80kg vagyok jelenleg nem valami jó komopozícióban(túl vékony vagyok a kihagyott 1 hónap miatt ) illetve még anynit hoyg szted milyen kiegekkel folytassam a tömegelést  vagy mikkel egészítsem ki??(szeretnék minél többféle kieget kipróbálni)

válaszodat előre is köszönöm
minden jót beer
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. December 29. - 15:21:45
Válasz #117
Nem elérhető

The Rock


Zolikám ezt ellinkelted picit nem?  ;D
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2008. Január 01. - 19:16:45
Válasz #118
Nem elérhető

gurkha


Hai,Johnny! Érdekelne,hogy mit tudsz a Kardos Lajosról? Csak azért téged kérdezlek mert úgy tudom,hogy nagyon jó haverok vagytok(vagy voltatok),sőt azt hiszem,hogy egy munkahelyetek is volt?? Ő miért hagyta abba??

2008. Január 01. - 19:25:19
Válasz #119
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ja-ja ezt már én is akartam kérdezni. Pár dolgot tudok így a régmúltból...ami lehet hogy csak pletyka.
Kardos Lajosnak volt szerintem a legtutibb oldalsó bicepsz (nála inkább mellkas) póza. Úgy ahogy azt Scwarzi csinálta.

De komolyan mondom tavasszal hozzunk össze egy I. Extremefit Fórumtalit  (röviden:EFIT  ;D). Annyi ilyen retro anyag előkerülhetne...és mennyi dologról lehetne beszélni. Megcsináljuk!