2024. Június 08. - 03:49:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Edzőtermi fotók  (Megtekintve 371026 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Május 15. - 22:34:58
Válasz #330
Nem elérhető

God Vazzeg


A szorgalmi időszak utolsó napján én is beteszek egy kétnapos képet. A szokásos idióta póz és a hideg 48-as  ;D ! Vizsgaidőszak végére nem hiszem, hogy bármi is maradna belőle.  :-[ :-)->

Nem szarral gurítasz ecsém  :-)!

2009. Május 15. - 22:58:04
Válasz #331
Nem elérhető

tockon2


Köszi a véleményt srácok! A vizsgaidőszak viszont tényleg ki fogja nyírni a formát! Prod, Mushroom: le a kalappal előttetek, hatalmasat fejlődtetek nyár óta! Valahogy így kell ezt csinálni!  ****:))))))

2009. Május 15. - 23:31:05
Válasz #332

B1ll4

Vendég
Köszi a véleményt srácok! A vizsgaidőszak viszont tényleg ki fogja nyírni a formát! Prod, Mushroom: le a kalappal előttetek, hatalmasat fejlődtetek nyár óta! Valahogy így kell ezt csinálni!  ****:))))))

Mert szedik rendesen a srácok ! :D

2009. Május 15. - 23:32:48
Válasz #333
Nem elérhető

FirstLady


Tockon, te is szép nagy lettél! Grat! ****:))))))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 15. - 23:33:00
Válasz #334
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Köszi a véleményt srácok! A vizsgaidőszak viszont tényleg ki fogja nyírni a formát! Prod, Mushroom: le a kalappal előttetek, hatalmasat fejlődtetek nyár óta! Valahogy így kell ezt csinálni!  ****:))))))

Mert szedik rendesen a srácok ! :D

Köszi tockon2, de te sem panaszkodhatsz  ;-oo-;
Béla te meg ne irigykedj hanem gyúrjál rendesen  ;D

2009. Május 16. - 00:02:44
Válasz #335
Nem elérhető

Gabe


Másrúm az ifjú Eddie Moyzan!  @:-)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Május 16. - 02:35:58
Válasz #336

B1ll4

Vendég
Köszi a véleményt srácok! A vizsgaidőszak viszont tényleg ki fogja nyírni a formát! Prod, Mushroom: le a kalappal előttetek, hatalmasat fejlődtetek nyár óta! Valahogy így kell ezt csinálni!  ****:))))))

Mert szedik rendesen a srácok ! :D

Köszi tockon2, de te sem panaszkodhatsz  ;-oo-;
Béla te meg ne irigykedj hanem gyúrjál rendesen  ;D

Tudod jól , hogy nem vagyok irígy ! :D Csak bohóckodok itt a dolgokkal ! MERT JÓL ESIK ! :D

2009. Május 16. - 09:54:07
Válasz #337
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Nem vagy irigy? Az utolsó 5 hozzászólásban csak arról beszélsz, hogy mások mennyit tolnak, te meg semmit. Előtted is nyitva állnak azok a kapuk, mint mások előtt Béla! Inkább rakjál be képet, s akkor a többiek is látják, hogy mennyit fejlődtél mostanában, ne csak mi lássuk! ***)))) ***)))) ***)))) ***))))

2009. Május 16. - 10:54:11
Válasz #338
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Nem vagy irigy? Az utolsó 5 hozzászólásban csak arról beszélsz, hogy mások mennyit tolnak, te meg semmit. Előtted is nyitva állnak azok a kapuk, mint mások előtt Béla! Inkább rakjál be képet, s akkor a többiek is látják, hogy mennyit fejlődtél mostanában, ne csak mi lássuk! ***)))) ***)))) ***)))) ***))))

Nem csak én vettem észre Béla  ;D

2009. Május 16. - 11:01:30
Válasz #339
Nem elérhető

George


A szorgalmi időszak utolsó napján én is beteszek egy kétnapos képet. A szokásos idióta póz és a hideg 48-as  ;D ! Vizsgaidőszak végére nem hiszem, hogy bármi is maradna belőle.  :-[ :-)->
Ez azért eléggé ott van ****:)))))) :D Te is olyan vagy mint Balu meg Suncity...csak ránéztek a súlyra, és a karotok nő tőle ***)))) Mindegyik monnyon le 8-} ;D

2009. Május 16. - 11:07:19
Válasz #340
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
A szorgalmi időszak utolsó napján én is beteszek egy kétnapos képet. A szokásos idióta póz és a hideg 48-as  ;D ! Vizsgaidőszak végére nem hiszem, hogy bármi is maradna belőle.  :-[ :-)->
Ez azért eléggé ott van ****:)))))) :D Te is olyan vagy mint Balu meg Suncity...csak ránéztek a súlyra, és a karotok nő tőle ***)))) Mindegyik monnyon le 8-} ;D

Nekem most inkább megy el a kar, mint nő sajnos.  :D A legelső ahol megmutatkoztak a diéta jelei méret csökkenésban, az a kar volt!  !+"% Úgyhogy úgy néz ki, ami legjobban fejlődik, az is megy el legjobban.  ;D
De legnagyobb kar huszár az Prod...ő mindenképp monnyon le!  :D

2009. Május 16. - 11:17:39
Válasz #341

B1ll4

Vendég
Nem vagy irigy? Az utolsó 5 hozzászólásban csak arról beszélsz, hogy mások mennyit tolnak, te meg semmit. Előtted is nyitva állnak azok a kapuk, mint mások előtt Béla! Inkább rakjál be képet, s akkor a többiek is látják, hogy mennyit fejlődtél mostanában, ne csak mi lássuk! ***)))) ***)))) ***)))) ***))))

 ****:))))))

2009. Május 16. - 11:28:50
Válasz #342
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
A szorgalmi időszak utolsó napján én is beteszek egy kétnapos képet. A szokásos idióta póz és a hideg 48-as  ;D ! Vizsgaidőszak végére nem hiszem, hogy bármi is maradna belőle.  :-[ :-)->
Ez azért eléggé ott van ****:)))))) :D Te is olyan vagy mint Balu meg Suncity...csak ránéztek a súlyra, és a karotok nő tőle ***)))) Mindegyik monnyon le 8-} ;D

Nekem most inkább megy el a kar, mint nő sajnos.  :D A legelső ahol megmutatkoztak a diéta jelei méret csökkenésban, az a kar volt!  !+"% Úgyhogy úgy néz ki, ami legjobban fejlődik, az is megy el legjobban.  ;D
De legnagyobb kar huszár az Prod...ő mindenképp monnyon le!  :D

Lemondok, de a háttérből akkor is én irányítom a szálakat  !+"% ;D

2009. Május 16. - 11:32:34
Válasz #343
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
A szorgalmi időszak utolsó napján én is beteszek egy kétnapos képet. A szokásos idióta póz és a hideg 48-as  ;D ! Vizsgaidőszak végére nem hiszem, hogy bármi is maradna belőle.  :-[ :-)->
Ez azért eléggé ott van ****:)))))) :D Te is olyan vagy mint Balu meg Suncity...csak ránéztek a súlyra, és a karotok nő tőle ***)))) Mindegyik monnyon le 8-} ;D

Nekem most inkább megy el a kar, mint nő sajnos.  :D A legelső ahol megmutatkoztak a diéta jelei méret csökkenésban, az a kar volt!  !+"% Úgyhogy úgy néz ki, ami legjobban fejlődik, az is megy el legjobban.  ;D
De legnagyobb kar huszár az Prod...ő mindenképp monnyon le!  :D

Lemondok, de a háttérből akkor is én irányítom a szálakat  !+"% ;D


Akkor minden hiába!  ;D

2009. Május 16. - 21:33:12
Válasz #344
Nem elérhető

mushroom


Másrúm az ifjú Eddie Moyzan!  @:-)

 ;D köszi, jól esik, bár nekem sajnos elég pálcika karjaim vannak (hihetetlenül sokat számít a fotókon, hogy jó a fény) de mostmár csakazértis keményen rámegyek.  ;-oo-;