2024. Május 28. - 22:49:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Edzőtermi fotók  (Megtekintve 369382 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2009. Június 09. - 22:47:28
Válasz #420
Nem elérhető

Suncity


Egy kis helyzetjelentés részemről is.
Nem sok minden változott, mióta raktam be képet, asszem akkor is 90kg voltam...meg most is. Viszont talán egy kis röffencs ment le azóta. 3 és fél hét van vissza...jó lenne meghúzni, még szeretnék megszabadulni pár kiló tepertőtől.  ;D

  Łł=  iszonyat  a forma  (:-)  GRT @:-)

2009. Június 09. - 22:49:36
Válasz #421
Nem elérhető

Gabe


Jól nyomja a kapitány! ****:))))))
Majd megnézzük el is fogyott, vagy csak érjordan lett!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Június 10. - 09:44:38
Válasz #422
Nem elérhető

George


Egy kis helyzetjelentés részemről is.
Nem sok minden változott, mióta raktam be képet, asszem akkor is 90kg voltam...meg most is. Viszont talán egy kis röffencs ment le azóta. 3 és fél hét van vissza...jó lenne meghúzni, még szeretnék megszabadulni pár kiló tepertőtől.  ;D
:-)! :-)! :-)!

2009. Június 10. - 09:47:50
Válasz #423
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Kösz mindenkinek!  :-){

Asszem már csak a végén jelentkezem képpel...ha addig változok egyáltalán.  !+"%

2009. Június 10. - 09:58:12
Válasz #424
Nem elérhető

endre66


Kösz mindenkinek!  :-){

Asszem már csak a végén jelentkezem képpel...ha addig változok egyáltalán.  !+"%
Tényleg jó vagy captain Balu!  8-)
 És mik a további célok, mennyire érzed magad jól a bőrödben? 

2009. Június 10. - 10:04:21
Válasz #425
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Kösz mindenkinek!  :-){

Asszem már csak a végén jelentkezem képpel...ha addig változok egyáltalán.  !+"%
Tényleg jó vagy captain Balu!  8-)
 És mik a további célok, mennyire érzed magad jól a bőrödben? 

A cél egyelőre annyi, hogy minnél jobban húzzam meg ezt a maradék pár hetet, utána pihi...aztán szeptember, október tömegelés kezdete...utána meg majd kiderül.
Jobban érzem magam a bőrömben, először én is féltem attól, amit Hopika is irt a naplójában, hogy kisgyereknek érzi magát 90 kiló alatt...én ma reggel 89 voltam...és még dagadtnak látom magam, szeretném, hogy lemenjen pár kiló. Nem lihegek, ha fel kell mennem pár lépcsőfokot.  ;D Bár az energiaszintem vészesen esik...estére konkrétan semmi erőm nem marad. De ez ezzel jár...szeretem.

2009. Június 10. - 10:10:29
Válasz #426
Nem elérhető

hopika


Jah ezt tényleg így érzem kissé:de most látom már,hogy ha valami emberit ki akarok hozni a jelenlegi alapból,akkor 85-ig alsó hangon le kellene mennem nekem is.Ez már kicsit húzós lesz-főleg ezzel az életmóddal,ami nálam játszik,de próbálkozom...Kécskére beígérem a 88 kilót...hozzatok mérleget... ***))))
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Június 10. - 10:15:07
Válasz #427
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Jah ezt tényleg így érzem kissé:de most látom már,hogy ha valami emberit ki akarok hozni a jelenlegi alapból,akkor 85-ig alsó hangon le kellene mennem nekem is.Ez már kicsit húzós lesz-főleg ezzel az életmóddal,ami nálam játszik,de próbálkozom...Kécskére beígérem a 88 kilót...hozzatok mérleget... ***))))

Nálam ez úgy volt, hogy eleve belőttem magam 85-87 közé...persze örültem volna, ha nem kéne annyira lemennem, de ha azt a formát el akarom érni, ami a fejemben van, akkor kénytelen vagyok. De ahogy mennek le a kilók, és ahogy változok...úgy akarok még lenyomni magamról pár kiló zsirt...
És elég sok visszajáró vásárló mondja azt, hogy mennyit nőttem az elmúlt 1-2 hónapban...közben fogytam 8-9 kilót!  :D Ez azért jól esik.

2009. Június 10. - 10:19:32
Válasz #428
Nem elérhető

endre66


Balu, akkor most rendesen elkapott a gépszíj... ****:))))))
Imserem ezt az érzést, amikor megdicsérik az embert, de ettől nem hátradőlsz és megelégedsz, hanem csak jobban feltüzel és hajlamos vagy többet tenni a sikerért. Cool.  :-/-  =/+'  Ez az igazi sportemberi magatartás.  8)

2009. Június 10. - 10:28:32
Válasz #429
Nem elérhető

hopika


Le kell szarni azt az egy-két kilót,ha így alakul a forma!
Az a baj,hogy én ettől a formától még nagyon messze vagyok és valószínűleg ennyire száraz nem is leszek most.Viszont nem is ez a terv nálam...így lassan 31 évesen,3 zenekar,munka,musical-társulat mellett szerintem egész jól "karban tudom tartani" magam...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Június 10. - 10:30:56
Válasz #430
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Le kell szarni azt az egy-két kilót,ha így alakul a forma!
Az a baj,hogy én ettől a formától még nagyon messze vagyok és valószínűleg ennyire száraz nem is leszek most.Viszont nem is ez a terv nálam...így lassan 31 évesen,3 zenekar,munka,musical-társulat mellett szerintem egész jól "karban tudom tartani" magam...

Mindenkinek a saját maga belátásai szerint kell cselekednie, nyilván nekem ez a fontosabb, én ehhez próbálok igazitani mindent, kivétel ugye a munka. Neked meg a zenekar, musical-társulat a fontosabb, azért ahhoz igazitod az edzést és a kaját...nem pedig forditva. Teljesen rendjén van ez igy!  ;-oo-;

2009. Június 23. - 03:21:58
Válasz #431
Nem elérhető

tockon2


Vizsgaidőszakból eltelt 4 hét, én meg úgy döntöttem, hogy nem vagyok hajlandó elfogyni, inkább zabálok, hogy hízzak, mert lefaragni sokkal egyszerűbb. Szóval az előző képekhez képest +4hét és +kb.4,5kg.

2009. Június 23. - 03:37:48
Válasz #432

B1ll4

Vendég
Vizsgaidőszakból eltelt 4 hét, én meg úgy döntöttem, hogy nem vagyok hajlandó elfogyni, inkább zabálok, hogy hízzak, mert lefaragni sokkal egyszerűbb. Szóval az előző képekhez képest +4hét és +kb.4,5kg.

Ki ez a csávóó ? :D

Csak mi vagyunk fent ilyenkor ? Ezért nem növünk sehova ... én mondtam már élőben is , de a többiek is megerősítik majd ezt . Van massza rendesen és minőségben is ott van ! A lehetőségekhez képest meg hadd ne mondjam ...  :-)! :-)! :-)! ;-oo-; @:-) :-){

2009. Június 23. - 08:24:03
Válasz #433
Nem elérhető

Rob


Nagyon power az a kar! :-O
Mekkora?  ;D
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2009. Június 23. - 09:59:25
Válasz #434

Torony

Vendég
Nagyon power az a kar! :-O
Mekkora?  ;D

pont leér a vállától a csuklójáig ;D