2024. Június 08. - 18:04:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Edzőtermi fotók  (Megtekintve 371211 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Június 29. - 21:58:22
Válasz #510
Nem elérhető

Gabe


Hey! Véletlenül egy nemfeszít/feszít before-t tettél fel, most jöhet az after!  ;D

Gecibrutál érdzsorden vaze!  :-)! :-O
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Június 29. - 22:20:19
Válasz #511
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Köszi srácok! George  &5*  ;D  ;-oo-;

2009. Június 30. - 00:23:28
Válasz #512
Nem elérhető

Jordan


Na, feldobok egy before-after képet én is, ennél jobb ebben a 2-3 napban már úgy sem lesz, nem tervezek vízhajtást meg ilyesmit, mert felesleges lenne, meg ahhoz még azért kéne letolni pár kiló zsírt előbb.

Így pontosan 10 hét telt el a 2 kép közt.
98kg a before, és 86kg az after.

A napi 8 winstrol szuri, meg a napi 40-50 szem spiro, 300mg ephedrin megtette hatasat?  :)
Amugy  :-)!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Június 30. - 00:29:21
Válasz #513

B1ll4

Vendég
Na, feldobok egy before-after képet én is, ennél jobb ebben a 2-3 napban már úgy sem lesz, nem tervezek vízhajtást meg ilyesmit, mert felesleges lenne, meg ahhoz még azért kéne letolni pár kiló zsírt előbb.

Így pontosan 10 hét telt el a 2 kép közt.
98kg a before, és 86kg az after.

A napi 8 winstrol szuri, meg a napi 40-50 szem spiro, 300mg ephedrin megtette hatasat?  :)
Amugy  :-)!

Ez most a kombód ?  ****:))))))

2009. Június 30. - 00:33:11
Válasz #514
Nem elérhető

Jordan


Na, feldobok egy before-after képet én is, ennél jobb ebben a 2-3 napban már úgy sem lesz, nem tervezek vízhajtást meg ilyesmit, mert felesleges lenne, meg ahhoz még azért kéne letolni pár kiló zsírt előbb.

Így pontosan 10 hét telt el a 2 kép közt.
98kg a before, és 86kg az after.

A napi 8 winstrol szuri, meg a napi 40-50 szem spiro, 300mg ephedrin megtette hatasat?  :)
Amugy  :-)!

Ez most a kombód ?  ****:))))))

Nekem?  ****:))) Dehogy  **:))))*

Ez nalam max bemelegites lenne  ****)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Június 30. - 00:34:27
Válasz #515

B1ll4

Vendég
Na, feldobok egy before-after képet én is, ennél jobb ebben a 2-3 napban már úgy sem lesz, nem tervezek vízhajtást meg ilyesmit, mert felesleges lenne, meg ahhoz még azért kéne letolni pár kiló zsírt előbb.

Így pontosan 10 hét telt el a 2 kép közt.
98kg a before, és 86kg az after.

A napi 8 winstrol szuri, meg a napi 40-50 szem spiro, 300mg ephedrin megtette hatasat?  :)
Amugy  :-)!

Ez most a kombód ?  ****:))))))

Nekem?  ****:))) Dehogy  **:))))*

Ez nalam max bemelegites lenne  ****)

Jordan törvénye : Emeld négyzetre !  :-)!

2009. Június 30. - 09:51:15
Válasz #516
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Na, feldobok egy before-after képet én is, ennél jobb ebben a 2-3 napban már úgy sem lesz, nem tervezek vízhajtást meg ilyesmit, mert felesleges lenne, meg ahhoz még azért kéne letolni pár kiló zsírt előbb.

Így pontosan 10 hét telt el a 2 kép közt.
98kg a before, és 86kg az after.

A napi 8 winstrol szuri, meg a napi 40-50 szem spiro, 300mg ephedrin megtette hatasat?  :)
Amugy  :-)!

Aha, de megérte, nem?  !+"%  ;D

Köszi!  ;-oo-;

2009. Július 02. - 18:34:18
Válasz #517
Nem elérhető

endre66


Srácok, lányok, kell egy kis visszajelzés... :D

Ma 300 forintért  @-o edzettem Csabán, és cserébe 2 négyzetméteren 5-en ütöttük a vasat.  ****:))))))

Átéltem ma amit sok versenyző megélt és szitkozódik miatta...edzés előtt nagymaminál voltam ebédelni (nah a versenyzők ilyet nem csinálnak ;D), mindenki tudja ez mit jelent: kötelező rosszullétig kell zabálni magad. A mai menü pedig: cukros paradicsomleves, rántott borda, sült krumpli, lekváros palacsinta.  8-} Gyakorlatilag átéltem, hogy pár óra leforgása alatt a létező összes definíció ugrott a picsába...iszonyatos formaromlás ment végbe...nem mondom, hogy egyébként szuper képek születtek volna, de jobbra számítottam... :-\
Nah, sok a duma... --) Jöjjenek a képek.

Célom: egy tiszteletet parancsoló fizikum építése.  !+"%

2009. Július 02. - 18:42:45
Válasz #518
Nem elérhető

Suncity


 ****) jó ez Endrú, nincs okod panaszra
de keddre szedd össze magad   =/+' akkor palacsintával tőlts ahogy szoktál :laugh: :laugh:

2009. Július 02. - 21:17:33
Válasz #519
Nem elérhető

George


Használt a mami kajája ****:))))))

2009. Július 02. - 21:25:05
Válasz #520

Zsuzsi

Vendég
Srácok, lányok, kell egy kis visszajelzés... :D

Ma 300 forintért  @-o edzettem Csabán, és cserébe 2 négyzetméteren 5-en ütöttük a vasat.  ****:))))))

Átéltem ma amit sok versenyző megélt és szitkozódik miatta...edzés előtt nagymaminál voltam ebédelni (nah a versenyzők ilyet nem csinálnak ;D), mindenki tudja ez mit jelent: kötelező rosszullétig kell zabálni magad. A mai menü pedig: cukros paradicsomleves, rántott borda, sült krumpli, lekváros palacsinta.  8-} Gyakorlatilag átéltem, hogy pár óra leforgása alatt a létező összes definíció ugrott a picsába...iszonyatos formaromlás ment végbe...nem mondom, hogy egyébként szuper képek születtek volna, de jobbra számítottam... :-\
Nah, sok a duma... --) Jöjjenek a képek.

Célom: egy tiszteletet parancsoló fizikum építése.  !+"%

2009. Július 07. - 14:48:38
Válasz #521
Nem elérhető

George


Így jobban megnézve a képeket, botrányos vagy Endre, egyre kisebb vagy, és a szeparáltság is a múlté. Az a 15 kg-os egykezes letolás meg.....na hagyjuk inkább, nem akarom, hogy sírj >:D

2009. Július 07. - 15:18:23
Válasz #522
Nem elérhető

endre66


Így jobban megnézve a képeket, botrányos vagy Endre, egyre kisebb vagy, és a szeparáltság is a múlté. Az a 15 kg-os egykezes letolás meg.....na hagyjuk inkább, nem akarom, hogy sírj >:D
Az első képen meg még súlyt sem használok... !+"%
Nem tagadom, hogy gyengeségemet szimmetriával, és színpadi eleganciával palástolom... ***))))
Legalább jött valami visszajelzés... :-){

2009. Július 07. - 15:25:22
Válasz #523
Nem elérhető

hopika


Én nem mertem írni,hogy jók a karok-mert a végén még megszól itt valaki...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Július 07. - 15:29:05
Válasz #524
Nem elérhető

endre66


Én nem mertem írni,hogy jók a karok-mert a végén még megszól itt valaki...
Ez egy BB fórum volna. ::)
Az a dógotok, hogy ha valaki belöki a képét, lökjétek a dumát. Jó/rossz/mútkó jobb vót/lesz ez még jobb is/rakod le a súlyt/felesleges erőlködés/mit szúrsz/miért nem szúrsz/miért nem használ/mondjál le/stb.  8-)
Úgyhogy köszönöm Tamás!  ;)