2024. Május 28. - 22:37:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Edzőtermi fotók  (Megtekintve 369377 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Augusztus 31. - 18:07:46
Válasz #735
Nem elérhető

fastor


itt a többi ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Augusztus 31. - 18:25:57
Válasz #736
Nem elérhető

Zsuzsi


hogy lehetsz ennyiere fedett, áá soha nem fogom tudni megérteni, fúj fúj fúj  :-O  :D
 ;-oo-;



Egyfolytában pufi rizst eszik,attól hízik ennyire.  :D

2009. Augusztus 31. - 18:27:06
Válasz #737
Nem elérhető

Jordan


Fasztor nagyon kover vagy!!! Emelj a csoki chips adagon mert ez igy vizilo!  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Augusztus 31. - 18:28:40
Válasz #738
Nem elérhető

fastor


magamhoz képest fedett, de komoly kritikát is kérek ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Augusztus 31. - 18:29:57
Válasz #739
Nem elérhető

Zsuzsi


magamhoz képest fedett, de komoly kritikát is kérek ;D



Ahhoz többet kellene villantanod,értsd úgy,hogy hol van a lábad?

2009. Augusztus 31. - 18:30:44
Válasz #740
Nem elérhető

George


Volt egy osztálytársam gimiben, nagyon hasonlított rád. Ő is elkezdett edzeni anno, és pár hónap után odament hozzá egy nő a teremben karozás közben: "...a karodon a centi hármassal kezdődik már legalább?" ;D

2009. Augusztus 31. - 18:31:59
Válasz #741
Nem elérhető

fastor


magamhoz képest fedett, de komoly kritikát is kérek ;D



Ahhoz többet kellene villantanod,értsd úgy,hogy hol van a lábad?
öööööööö ***)))....elbújt ;D
igazság szerint, kb egy hónapja nemjutottam le lábazni normálisan, a bokámmal volt húzódás, aztán az egyik láubjjam szakadt fel, meg amúgyis gyenge pontom, de dolgozom az ügyön :P
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Augusztus 31. - 18:32:26
Válasz #742
Nem elérhető

fastor


Volt egy osztálytársam gimiben, nagyon hasonlított rád. Ő is elkezdett edzeni anno, és pár hónap után odament hozzá egy nő a teremben karozás közben: "...a karodon a centi hármassal kezdődik már legalább?" ;D
már rég szerencsére !+"% ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Augusztus 31. - 18:33:45
Válasz #743
Nem elérhető

Zsuzsi


magamhoz képest fedett, de komoly kritikát is kérek ;D



Ahhoz többet kellene villantanod,értsd úgy,hogy hol van a lábad?
öööööööö ***)))....elbújt ;D
igazság szerint, kb egy hónapja nemjutottam le lábazni normálisan, a bokámmal volt húzódás, aztán az egyik láubjjam szakadt fel, meg amúgyis gyenge pontom, de dolgozom az ügyön :P



Figyelni foglak.  ***)))

2009. Augusztus 31. - 18:49:12
Válasz #744
Nem elérhető

fastor


magamhoz képest fedett, de komoly kritikát is kérek ;D



Ahhoz többet kellene villantanod,értsd úgy,hogy hol van a lábad?
öööööööö ***)))....elbújt ;D
igazság szerint, kb egy hónapja nemjutottam le lábazni normálisan, a bokámmal volt húzódás, aztán az egyik láubjjam szakadt fel, meg amúgyis gyenge pontom, de dolgozom az ügyön :P



Figyelni foglak.  ***)))
jajnekem --)
amúőgy, aztfigyelte meg,hogy mikor csak futottam, jóval avstagabbak voltak a combjaim, mint mikor súlyzóval edzettem öket... ilyen van?
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Augusztus 31. - 21:18:14
Válasz #745
Nem elérhető

lue


Nah, nyári helyzetjelentés, 75-77 kilós fedett forma, innentöl jön az igazi fejlödés reményeim szerint, ez eddig formába visszahozás volt, unokaöcsém edzöterme elött készültek a fotók
leht fikázni ;D
nem fikázom.csak igy tovább fastor ;)

2009. Szeptember 03. - 10:29:19
Válasz #746
Nem elérhető

Yeti


"Kis"öcsémmel a minap készült a lenti kép. Ő 195cm és 117kg, én 194cm és 141kg.  8-)
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. Szeptember 03. - 10:38:56
Válasz #747
Nem elérhető

sasa


És melyik vagy te? ????...
Kosaraztok? ;) ;D

2009. Szeptember 03. - 10:40:19
Válasz #748
Nem elérhető

zotja


És melyik vagy te? ????...
Kosaraztok? ;) ;D

Yeti a jobboldali

2009. Szeptember 03. - 10:56:31
Válasz #749
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).