2024. Május 28. - 20:32:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Edzőtermi fotók  (Megtekintve 369353 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Június 03. - 13:46:19
Válasz #1230
Nem elérhető

George


Köszönöm urak az elismerést :-){ Nem tervezek komoly diétát egyenlőre, nagyon jól érzem így magam, nagyjából odafigyelek a kajára, így nem is nagyon hízok el. Ha hájasnak látom magam, akkor teszek ellene - pl most is nyomtam egy tál tejszínhabos epret ;D Az jó, nem? :P

2010. Június 03. - 15:01:00
Válasz #1231
Nem elérhető

Gabe


FÚVATÓpor nemérted?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Június 03. - 15:07:32
Válasz #1232
Nem elérhető

George


FÚVATÓpor nemérted?
Ezzel kelek-fekszek :-oD Ja, és a vízből nyerem a zoxigént ;D

2010. Június 03. - 15:14:12
Válasz #1233
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Dobok be én is egy képet, amit a mai mell tréning után készítettem...

2010. Június 03. - 15:16:37
Válasz #1234
Nem elérhető

pmiller06


Dobok be én is egy képet, amit a mai mell tréning után készítettem...

nebassz. elszakadt?

2010. Június 03. - 15:18:45
Válasz #1235
Nem elérhető

Gababoy


Sztem csak rácsöppent egy kis Anabolic halo -Kék málna ;D :P ::) >:D

Viccen kivűl: Hogy sikerült ez?? ????...
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2010. Június 03. - 15:20:28
Válasz #1236
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Dobok be én is egy képet, amit a mai mell tréning után készítettem...

nebassz. elszakadt?

Szerencsére részleges csak. Tudom mozgatni minden irányba, és csak ott fáj, ahol kék. Fasza reccsenést hallottam, a bal mellem 2* akkora lett, mint a jobb...klassz volt. A formája tök más most, sokkal jobban kint van. Pont ott reccsent, ahogy kapcsolódik a mellizom a váll, felkarhoz...vagy hogy írjam. Na az a rész most ott nincs meg. Mintha a mellem a hónaljamhoz jönne. ;D

2010. Június 03. - 15:23:23
Válasz #1237
Nem elérhető

pmiller06


Dobok be én is egy képet, amit a mai mell tréning után készítettem...

nebassz. elszakadt?

Szerencsére részleges csak. Tudom mozgatni minden irányba, és csak ott fáj, ahol kék. Fasza reccsenést hallottam, a bal mellem 2* akkora lett, mint a jobb...klassz volt. A formája tök más most, sokkal jobban kint van. Pont ott reccsent, ahogy kapcsolódik a mellizom a váll, felkarhoz...vagy hogy írjam. Na az a rész most ott nincs meg. Mintha a mellem hónaljamhoz jönne. ;D

amikor a Vörös Zolinak elszakadt, pont ott voltam. na az a hang se volt semmi... ott melegitettem 5 méterre

2010. Június 03. - 15:23:49
Válasz #1238
Nem elérhető

Gabe


Dobok be én is egy képet, amit a mai mell tréning után készítettem...

nebassz. elszakadt?

Szerencsére részleges csak. Tudom mozgatni minden irányba, és csak ott fáj, ahol kék. Fasza reccsenést hallottam, a bal mellem 2* akkora lett, mint a jobb...klassz volt. A formája tök más most, sokkal jobban kint van. Pont ott reccsent, ahogy kapcsolódik a mellizom a váll, felkarhoz...vagy hogy írjam. Na az a rész most ott nincs meg. Mintha a mellem a hónaljamhoz jönne. ;D
Na bakker, akkor csak belenyomtál a 100kilóba?  :o
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Június 03. - 15:24:52
Válasz #1239
Nem elérhető

Kicsibors


Majd beborogatjuk este édes, ne félj!  ****)

Na, de komolyan, jobbulást!

2010. Június 03. - 15:26:08
Válasz #1240
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Dobok be én is egy képet, amit a mai mell tréning után készítettem...

nebassz. elszakadt?

Szerencsére részleges csak. Tudom mozgatni minden irányba, és csak ott fáj, ahol kék. Fasza reccsenést hallottam, a bal mellem 2* akkora lett, mint a jobb...klassz volt. A formája tök más most, sokkal jobban kint van. Pont ott reccsent, ahogy kapcsolódik a mellizom a váll, felkarhoz...vagy hogy írjam. Na az a rész most ott nincs meg. Mintha a mellem hónaljamhoz jönne. ;D

amikor a Vörös Zolinak elszakadt, pont ott voltam. na az a hang se volt semmi... ott melegitettem 5 méterre

Nem volt túl nagy hangja, Varga Úrral edzettem, ő sem hallotta. Elég volt, hogy én hallottam...elég fura érzés volt...utána a hányinger kerülgetett.  :----

És itt köszönném meg, ha már szóba jött Varga Dániel, hogy mellettem volt, elkísért a kórházba, intézkedett, hogy el is lássanak stb. Köszönöm, örök hála neki.  :-){

2010. Június 03. - 15:26:44
Válasz #1241
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Dobok be én is egy képet, amit a mai mell tréning után készítettem...

nebassz. elszakadt?

Szerencsére részleges csak. Tudom mozgatni minden irányba, és csak ott fáj, ahol kék. Fasza reccsenést hallottam, a bal mellem 2* akkora lett, mint a jobb...klassz volt. A formája tök más most, sokkal jobban kint van. Pont ott reccsent, ahogy kapcsolódik a mellizom a váll, felkarhoz...vagy hogy írjam. Na az a rész most ott nincs meg. Mintha a mellem a hónaljamhoz jönne. ;D
Na bakker, akkor csak belenyomtál a 100kilóba?  :o

95kg

2010. Június 03. - 15:27:33
Válasz #1242
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Majd beborogatjuk este édes, ne félj!  ****)

Na, de komolyan, jobbulást!

 :-*

Azt mondta a hozzáértő doki...pár napig pihentessem.  ;D

2010. Június 03. - 15:28:16
Válasz #1243
Nem elérhető

Gabe


Dobok be én is egy képet, amit a mai mell tréning után készítettem...

nebassz. elszakadt?

Szerencsére részleges csak. Tudom mozgatni minden irányba, és csak ott fáj, ahol kék. Fasza reccsenést hallottam, a bal mellem 2* akkora lett, mint a jobb...klassz volt. A formája tök más most, sokkal jobban kint van. Pont ott reccsent, ahogy kapcsolódik a mellizom a váll, felkarhoz...vagy hogy írjam. Na az a rész most ott nincs meg. Mintha a mellem a hónaljamhoz jönne. ;D
Na bakker, akkor csak belenyomtál a 100kilóba?  :o

95kg
Hm, akkor még kellett volna egy kis fúvatópor.
Amúgy mi a diagnózis? Ott mondták a részleges szakadást?
Gyógyulás, pihentetés?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Június 03. - 15:29:58
Válasz #1244
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Dobok be én is egy képet, amit a mai mell tréning után készítettem...

nebassz. elszakadt?

Szerencsére részleges csak. Tudom mozgatni minden irányba, és csak ott fáj, ahol kék. Fasza reccsenést hallottam, a bal mellem 2* akkora lett, mint a jobb...klassz volt. A formája tök más most, sokkal jobban kint van. Pont ott reccsent, ahogy kapcsolódik a mellizom a váll, felkarhoz...vagy hogy írjam. Na az a rész most ott nincs meg. Mintha a mellem a hónaljamhoz jönne. ;D
Na bakker, akkor csak belenyomtál a 100kilóba?  :o

95kg
Hm, akkor még kellett volna egy kis fúvatópor.
Amúgy mi a diagnózis? Ott mondták a részleges szakadást?
Gyógyulás, pihentetés?

Faszt, semmit nem mondtak.  ;D
Pihentetés, ennyi.