2024. Június 08. - 17:40:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Edzőtermi fotók  (Megtekintve 371205 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. Augusztus 03. - 17:41:09
Válasz #1590
Nem elérhető

mangela87


Na ???
Mi ez a pfff ???
Pfffááásszommmm....
:-)))

2010. Augusztus 03. - 18:14:40
Válasz #1591
Nem elérhető

George


köszi a kritikákat, zömében én is látom. saját kritikámat úgy fogalmaznám meg, hogy mangelához nagyon messze vagyok még, de jövőre meglesz  @:-) annyi mondjuk lehat, hogy látszik, nem csak láttal már súlyzót, de volt is a kezemben. de alapjában az a tagbaszakadtabb tipus vagyok vastag-kötőszövetes izülettekkel.
még berakok egy fotót ami szintén a 7végén készült, itt talán látszik egy kis hát is. valóban nem feszítek egyik képen sem.
Georgenak néhány méret, hidegen: mell 125, has 88, kar 47, comb 66.
és ami még lehet, hogy érdekesség kicsit, hogy november óta van egy kizáródott gerincsérvem.
cél a mangela forma!
Mellre rádobsz egy tíz centit(természetesen háttal együtt), karra még 2-3, derék marad, és nagyon brutál lesz :-)!

2010. Augusztus 03. - 18:24:12
Válasz #1592
Nem elérhető

mangela87


köszi a kritikákat, zömében én is látom. saját kritikámat úgy fogalmaznám meg, hogy mangelához nagyon messze vagyok még, de jövőre meglesz  @:-) annyi mondjuk lehat, hogy látszik, nem csak láttal már súlyzót, de volt is a kezemben. de alapjában az a tagbaszakadtabb tipus vagyok vastag-kötőszövetes izülettekkel.
még berakok egy fotót ami szintén a 7végén készült, itt talán látszik egy kis hát is. valóban nem feszítek egyik képen sem.
Georgenak néhány méret, hidegen: mell 125, has 88, kar 47, comb 66.
és ami még lehet, hogy érdekesség kicsit, hogy november óta van egy kizáródott gerincsérvem.
cél a mangela forma!

Hy!
Jajjjj ne én legyek az etalon !!! Fain 86kilóval kevés izommal!  :'(   
Ez a rohadt diéta is nyögvenyelősen megy,főleg hogy erő alig van meg látom,hogy szépen megy le az izom is!
1 max 2 hét és abbahagyom!
Sajna rá kell,hogy jöjjek,hogy tényleg először "normális" tömeg kell aztán mehet a játék!
Jah,mivel hízékony vagyok rohattul megszenvedek ezért is! Ami tudom,hogy ez a jelenlegi forma nálam ideig óráig fog tartani!
Brutusz neked gratula,én cserélnék veled!
Na nem félre érteni...
:-))))

2010. Augusztus 03. - 18:47:29
Válasz #1593
Nem elérhető

zotja


köszi a kritikákat, zömében én is látom. saját kritikámat úgy fogalmaznám meg, hogy mangelához nagyon messze vagyok még, de jövőre meglesz  @:-) annyi mondjuk lehat, hogy látszik, nem csak láttal már súlyzót, de volt is a kezemben. de alapjában az a tagbaszakadtabb tipus vagyok vastag-kötőszövetes izülettekkel.
még berakok egy fotót ami szintén a 7végén készült, itt talán látszik egy kis hát is. valóban nem feszítek egyik képen sem.
Georgenak néhány méret, hidegen: mell 125, has 88, kar 47, comb 66.
és ami még lehet, hogy érdekesség kicsit, hogy november óta van egy kizáródott gerincsérvem.
cél a mangela forma!

Hy!
Jajjjj ne én legyek az etalon !!! Fain 86kilóval kevés izommal!  :'(   
Ez a rohadt diéta is nyögvenyelősen megy,főleg hogy erő alig van meg látom,hogy szépen megy le az izom is!
1 max 2 hét és abbahagyom!
Sajna rá kell,hogy jöjjek,hogy tényleg először "normális" tömeg kell aztán mehet a játék!
Jah,mivel hízékony vagyok rohattul megszenvedek ezért is! Ami tudom,hogy ez a jelenlegi forma nálam ideig óráig fog tartani!
Brutusz neked gratula,én cserélnék veled!
Na nem félre érteni...
:-))))

Kíváncsi vagyok,hogy egy ilyen forma,hogy tűnik el..és mit is jelent neked a hízékony.. Nem úgy nézel ki mint aki zsírmalaccá fog válni. Majd dobj tömegnövelős képeket :)

2010. Augusztus 03. - 19:02:57
Válasz #1594
Nem elérhető

mangela87


Hát zotja,inkább nem dobok !!!
:-))))
A hízékony értsd szó szerint !!!
Vagyis kúrvára hajlamos vagyok zsírosodásra!!!
Vhogy így... 

2010. Augusztus 03. - 19:03:54
Válasz #1595
Nem elérhető

mangela87


Hát zotja,inkább nem dobok !!!
:-))))
A hízékonyt értsd szó szerint !!!
Vagyis kúrvára hajlamos vagyok zsírosodásra!!!
Vhogy így...  

2010. Augusztus 03. - 21:00:45
Válasz #1596
Nem elérhető

dino


. na most úgy érzem visszakapok mindent :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 03. - 21:25:52
Válasz #1597
Nem elérhető

brutusz


Hát zotja,inkább nem dobok !!!
:-))))
A hízékonyt értsd szó szerint !!!
Vagyis kúrvára hajlamos vagyok zsírosodásra!!!
Vhogy így...  


én is kúrvára hízékony vagyok. nagyon nem is merem elerszteni magam tömegelésnél sem. évente 2-3 kg tiszta izommal inkább megelégszem. most karon van néhány ér, egyébként meg olyan mint két rúd zalafelvágott  ;D ehez mondjuk a CHt 120-140 g között kell tartsam.

2010. Augusztus 03. - 21:33:25
Válasz #1598
Nem elérhető

brutusz


. na most úgy érzem visszakapok mindent :)

mindent azért nem! nem mondom, hogy aránytalan, de nem is versenyforma  :(
egy kis tömeg még elkelne. ezek a fotók alapján. mondjuk a fény-megvilágítás sokat segíthet vagy ronthat. szerintem nagyon körbe vagy világítva és ez ellaposít. meg ha lepucolod is tömegesebbnek nézhet ki.
szerintem a többi fotód jobb.
bocs

2010. Augusztus 03. - 21:34:10
Válasz #1599
Nem elérhető

mangela87


Hát zotja,inkább nem dobok !!!
:-))))
A hízékonyt értsd szó szerint !!!
Vagyis kúrvára hajlamos vagyok zsírosodásra!!!
Vhogy így...  


én is kúrvára hízékony vagyok. nagyon nem is merem elerszteni magam tömegelésnél sem. évente 2-3 kg tiszta izommal inkább megelégszem. most karon van néhány ér, egyébként meg olyan mint két rúd zalafelvágott  ;D ehez mondjuk a CHt 120-140 g között kell tartsam.

Hát a 120-140 az télleg nem sok!
És tömegelésnél ???

2010. Augusztus 03. - 21:34:54
Válasz #1600
Nem elérhető

jenei pisti


Dino!Szemből is kérünk képeket. ;)

2010. Augusztus 03. - 21:36:46
Válasz #1601
Nem elérhető

mack


Dino!Szemből is kérünk képeket. ;)

csak az arányok meg  a hát miatt  ::)

2010. Augusztus 03. - 21:37:31
Válasz #1602
Nem elérhető

mangela87


Pisti a hátulrólt már meg se merte említeni...
:-)))))

2010. Augusztus 03. - 21:38:55
Válasz #1603
Nem elérhető

mack


Pisti a hátulrólt már meg se merte említeni...
:-)))))

ezígy egy kicsit félreérthető  :D

2010. Augusztus 03. - 21:39:42
Válasz #1604
Nem elérhető

dino


Dino!Szemből is kérünk képeket. ;)
pózolással még vannak gondjaim, jóóó nagyok  ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!