2024. Június 08. - 07:09:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Edzőtermi fotók  (Megtekintve 371065 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Október 26. - 18:12:40
Válasz #1755
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 26. - 18:13:50
Válasz #1756
Nem elérhető

trobert2


Jól van te tudod,az csak egy az én meglátásom volt..............
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Október 26. - 18:58:29
Válasz #1757
Nem elérhető

Jordan


Dino. Te mennyi idos vagy? Es milyen kategoriaban is tervezel indulni?
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Október 26. - 19:17:20
Válasz #1758
Nem elérhető

H. Laci


Csak kíváncsiságból kérdem hogy a képen úgy nagyjából mennyi volt a kiló!?  :)

2010. Október 26. - 19:56:05
Válasz #1759
Nem elérhető

dino


Dino. Te mennyi idos vagy? Es milyen kategoriaban is tervezel indulni?
24, forma
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 26. - 20:16:41
Válasz #1760
Nem elérhető

dino


Csak kíváncsiságból kérdem hogy a képen úgy nagyjából mennyi volt a kiló!?  :)
nem mértem vagy 3 hete, olyan valamivel 73 alatt lehetek
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 27. - 01:54:22
Válasz #1761
Nem elérhető

Maszat


jah Én nem tudtam,h a formába indulsz dino. Akkor neked nem szólt a diétárol szóló véleményem, amit múltkor írtam. Bár nem tom,h olvastad-e.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 27. - 01:54:59
Válasz #1762
Nem elérhető

Jordan


Dino. Te mennyi idos vagy? Es milyen kategoriaban is tervezel indulni?
24, forma

Most ez komoly? Ezt most olvastam.


"Forma kategória nem tévesztendő őssze a női Fitness Forma kategóriával, ez az első és legfontosabb szabály: a Forma Kategória egy férfi kategória amelyet nem versenyzői szintű sportolóknak szánunk!
Forma kategóriában nem várunk el sem szárazságot, se nagy tömeget, a cél enyhén kockás has és természetesen jól értékelhető, de nem túl tömeges izomzat.
Barnító használata lehetséges, de nem kötelező! Póznadrág vagy testhezálló fitness rövidnadrág a megfelelő viselet!"


Most ez ugy hangzik, mintha barki az utcarol besetalva eselyes lehetne.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Október 27. - 06:49:23
Válasz #1763
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Dino. Te mennyi idos vagy? Es milyen kategoriaban is tervezel indulni?
24, forma

Most ez komoly? Ezt most olvastam.


"Forma kategória nem tévesztendő őssze a női Fitness Forma kategóriával, ez az első és legfontosabb szabály: a Forma Kategória egy férfi kategória amelyet nem versenyzői szintű sportolóknak szánunk!
Forma kategóriában nem várunk el sem szárazságot, se nagy tömeget, a cél enyhén kockás has és természetesen jól értékelhető, de nem túl tömeges izomzat.
Barnító használata lehetséges, de nem kötelező! Póznadrág vagy testhezálló fitness rövidnadrág a megfelelő viselet!"


Most ez ugy hangzik, mintha barki az utcarol besetalva eselyes lehetne.

Ide Maszti már túl száraz lenne.  ;D

2010. Október 27. - 08:04:02
Válasz #1764
Nem elérhető

AtomAnti


Maszat a helyedben elindulnék tuti elől végeznél és egy kis free bádipor gondolom neked is jól jönne.
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2010. Október 27. - 10:27:57
Válasz #1765
Nem elérhető

dino


Maszat a helyedben elindulnék tuti elől végeznél és egy kis free bádipor gondolom neked is jól jönne.
ez így van... este meg elmegyünk hajógyárira. hmmmm ?? :-}  ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 27. - 11:18:03
Válasz #1766
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
jah Én nem tudtam,h a formába indulsz dino. Akkor neked nem szólt a diétárol szóló véleményem, amit múltkor írtam. Bár nem tom,h olvastad-e.

 ;D

2010. Október 27. - 11:29:03
Válasz #1767
Nem elérhető

trobert2


"Forma kategória nem tévesztendő őssze a női Fitness Forma kategóriával, ez az első és legfontosabb szabály: a Forma Kategória egy férfi kategória amelyet nem versenyzői szintű sportolóknak szánunk!
Forma kategóriában nem várunk el sem szárazságot, se nagy tömeget, a cél enyhén kockás has és természetesen jól értékelhető, de nem túl tömeges izomzat.
Barnító használata lehetséges, de nem kötelező! Póznadrág vagy testhezálló fitness rövidnadrág a megfelelő viselet!"


Most ez ugy hangzik, mintha barki az utcarol besetalva eselyes lehetne.


Aki meg rákészül kizárják,mert vagy túl száraz vagy túl tömeges ;D ;D ;D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Október 27. - 11:34:08
Válasz #1768
Nem elérhető

zotja


Forma után milyen kategória jön? ami eggyel "nagyobb" ?

2010. Október 27. - 11:36:58
Válasz #1769
Nem elérhető

George


Forma után milyen kategória jön? ami eggyel "nagyobb" ?
Modell ;D