2024. Június 08. - 14:03:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Edzőtermi fotók  (Megtekintve 371157 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Április 26. - 23:19:26
Válasz #120
Nem elérhető

madinorbi


Tényleg jók !! Masszív váll !
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 26. - 23:34:55
Válasz #121
Nem elérhető

NaturalBoy


dave18:Megkérdezhetem,h mennyi idős vagy(csak azt ne mond,h 18 éves vagy ;D ), és mióta edzel? Nagyon komoly a fizikumod! :-)! 8-)

Nekem is ez a kérdés jutott eszembe. ;D

2008. Április 27. - 09:24:29
Válasz #122
Nem elérhető

dave18


ööö a képeken 17 éves vok, februárba töltöttem a 18-at és 4éve gyúrok vazze ;D

2008. Április 27. - 09:37:43
Válasz #123
Nem elérhető

L


Ha már így beindult ez a dolog énis feldobok egy pár képet.  ;D
Ezek az első komolyabb ditám alatt készültek:



Ugyanilyen SureShot övet használok! ;-oo-;

Amúgy jók a képek, csak így tovább!
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Április 27. - 13:32:17
Válasz #124
Nem elérhető

Rob


Továbbra is csak azt tudom mondani,hogy  :-)!
Hány kg vagy a képeken?
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2008. Április 27. - 14:55:57
Válasz #125
Nem elérhető

dave18


88-90 kg és mielőt megkérdezitek 177cm magas :D

2008. Április 27. - 15:23:33
Válasz #126
Nem elérhető

moszad


dave18!
bal kezes vagy? ????...

amúgy grat! :-)!
Akinek van humorérzéke az mindent tud,
akinek nincs az mindenre képes.

2008. Május 19. - 09:56:25
Válasz #127
Nem elérhető

mushroom


sorry mindenkitől, ez a kép igaziból csak Fastornak megy, ő kért meg, hogy mutassam meg hogy is állok kb. Szóval Fastor, mivel nem találom a rendes gépet itt egy gagyi, rossz fényes, mobilos gyorsjelentés  ;D (most lőttem)

2008. Május 19. - 10:48:28
Válasz #128
Nem elérhető

dave18


Éppen h nem. Jobb kezes vok és látszik is h a bal oldalam gyengébb de most azon vok hogy javítsak az arányaimon, végre lábra tok már állni és tok edzeni már 1 hete ugyhogy lassan de biztosan fejlődök ;D Hamarosan nyitok is egy topic-ot ahol az edzésnaplómat fogom vezetni, van 1 pár dolog amit végre lefogok tesztelni, hacsak nem törik el a másik lábam is :D :D :D

2008. Június 25. - 12:49:28
Válasz #129
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

Mint tudjátok diétázgatok, hasonló cipőben járok mint Hopika, kicsit befedődtem a tömegelés alatt. 105kg volt a max súlyom most tavasszal, ezt 11-12 hét alatt sikerült 95kg-ra levinni. Nincs topikom, így ide rakom be a képeket, kommentek jöhetnek, nem vagyok szégyenlős  !+"%  :P

Mod: a képek hidegen készültek az előbb, nem bedurranva, úgy azért kicsit komolyabb az összkép  =/+'

Íme a képek:

2008. Június 25. - 16:52:17
Válasz #130
Nem elérhető

fastor


Sziasztok!

Mint tudjátok diétázgatok, hasonló cipőben járok mint Hopika, kicsit befedődtem a tömegelés alatt. 105kg volt a max súlyom most tavasszal, ezt 11-12 hét alatt sikerült 95kg-ra levinni. Nincs topikom, így ide rakom be a képeket, kommentek jöhetnek, nem vagyok szégyenlős  !+"%  :P

Mod: a képek hidegen készültek az előbb, nem bedurranva, úgy azért kicsit komolyabb az összkép  =/+'

Íme a képek:
jó képek de hogy van az hogy az oldalsó gasad full szálkás, a hasiznmaid felett meg megmarad a felesleg? >:D
amúgy ténlyeg fasza @:-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 25. - 19:07:08
Válasz #131
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

Mint tudjátok diétázgatok, hasonló cipőben járok mint Hopika, kicsit befedődtem a tömegelés alatt. 105kg volt a max súlyom most tavasszal, ezt 11-12 hét alatt sikerült 95kg-ra levinni. Nincs topikom, így ide rakom be a képeket, kommentek jöhetnek, nem vagyok szégyenlős  !+"%  :P

Mod: a képek hidegen készültek az előbb, nem bedurranva, úgy azért kicsit komolyabb az összkép  =/+'

Íme a képek:
jó képek de hogy van az hogy az oldalsó gasad full szálkás, a hasiznmaid felett meg megmarad a felesleg? >:D
amúgy ténlyeg fasza @:-)

Köszi, nem tudom hogy hogy van, utoljára megy le az alsó hasamról, elölről  !+"% Hiába na, csüngőhasú vagyok, tömegeléskor ez szembetűnő szokott lenni  ;D

2008. Június 25. - 19:33:17
Válasz #132
Nem elérhető

Johnnyx


Nekem is fentről lefele megy le a zsír a hasamról. Igaz nekem alul van úszógumim is. De fölül, ha nagyon koncentrálok, már látható 2 kocka.
Egyetek zabot!

2008. Június 25. - 20:57:26
Válasz #133
Nem elérhető

Boresz


God!
 :-)! Pláne hogy nem is igen kardióztál,úgy nagyon faxányosan lement a zsír.
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Június 25. - 21:01:34
Válasz #134
Nem elérhető

God Vazzeg


God!
 :-)! Pláne hogy nem is igen kardióztál,úgy nagyon faxányosan lement a zsír.


Egy hete vettem egy ellipszis trénert, de 10 percnél többet nem bírok vele, mert a tökömön folyik a víz tőle  ;D Állóképesség nulla  !+"% De hátha lesz még jobb  #:-)

Ja és köszi, eddig tényleg kardio nélkül sikerült ezt összehozni  @:-)