2024. Június 05. - 07:29:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Előtte-utána  (Megtekintve 133297 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Június 29. - 17:06:13
Válasz #360
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...a fitness.ee fórumáról Jurok.

Fastor....még látod nincs minden veszve!  ;)

2009. Június 29. - 17:28:53
Válasz #361
Nem elérhető

dma


Ez a Spanyol srác nagyon komoly... =/+'

2009. Július 08. - 15:28:38
Válasz #362
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Wesley is inkább naturál lett...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Július 08. - 15:49:20
Válasz #363
Nem elérhető

Joel


Uh ez durva!Vagy inkább szét szivta az agyát?
Train Hard!
Blood And Guts

2009. Július 12. - 20:06:26
Válasz #364
Nem elérhető

George


Üdv újra  :D

Bátorkodom én is feltenni egy képet. A két kép között 10hónap telt el és +12kg, egy éves azóta semmi jelentős változás pozitiv irányba  ;D
Előnyödre vált ;-oo-; Még 12 simán elfér /7% :laugh:

2009. Július 12. - 20:21:43
Válasz #365
Nem elérhető

God Vazzeg


Üdv újra  :D

Bátorkodom én is feltenni egy képet. A két kép között 10hónap telt el és +12kg, egy éves azóta semmi jelentős változás pozitiv irányba  ;D

Na erre kérünk egy jó magyarázatot  ***))))  :D

2009. Július 12. - 20:25:17
Válasz #366
Nem elérhető

tomasz


Bátorkodom felrakni 2 képet magamról.A 2 között van 15 kiló különbség.Mostanában el kezdtem figyelni arra mit eszem,kb 1 hónapja.A képek között nem annyi a különbség,csak ugyan ott állok mindegyiken,talán ez jobban kihozza a különbséget.Az a célom jelenleg,hogy az izomtömegemet megtartva a testzsírt a lehető leg kevesebbre csökkentsem.Még egyenlőre kifejezett diétám nincs,de kerülöm a zsírt,lehetőség szerint tisztán kajálok.Mikor az első kép készült erőemelést csináltam,nem érdekelt különösebben mit eszem,csak sok legyen.Nem akarom egyből drasztikusan megváltoztatni a kajálásomat,gondolok itt szigorú diétára.Későbbiek folyamán persze majd bejátszik az is.Tápkiegek:l-karnitin,fehérje,multivitamin,edzés előtt no fokozó.Aztán csókolom.Ennyi.Nyár végéig próbálom ezt a rendszert tartani,aztán ha igen össze csoffadok akkor hagyom a csába és jöhet a durva tömegelés.
http://kepfeltoltes.hu/view/090712/body2008_060_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/090712/K_p_070_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2009. Július 12. - 20:25:17
Válasz #367
Nem elérhető

tomasz


ja és az első képen 118kg vagyok a 2.-on 103.176 cm magas vagyok.Mondjuk annyira én nem látom a különbséget.Pláne,hogy 15 kilóról van szó.
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2009. Július 12. - 20:31:50
Válasz #368
Nem elérhető

God Vazzeg


ja és az első képen 118kg vagyok a 2.-on 103.176 cm magas vagyok.Mondjuk annyira én nem látom a különbséget.Pláne,hogy 15 kilóról van szó.

Tényleg furi, életben biztos lenne nagyobb különbség azért  ::)

2009. Július 12. - 20:51:34
Válasz #369
Nem elérhető

tomasz


Valószínű,mert mindenki azt mondja mennyire le vagyok fogyva,meg ilyenek ????....Meg én is észre veszem a ruháimon,hogy van amelyik rám jön már ::).Egyébként rengeteg víz volt rajtam,meg zsír is.Olyan szinten volt zsír a hasamon,hogy nem tudtam összecsípni a bőrt,be volt keményedve vagy mi.Most is van rajta de már azért nem olyan durva.Meg ugyebár a belső szervek is elzsírosodnak,annál is jobb a helyzet,mert már nincs akkora belem.Valszeg a képek nem adják át a dolgot.Mindegy,majd csinálok egyet akkor is ha látszik a borda a hasamon ;).Arra én is kíváncsi vagyok ;D
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2009. Július 12. - 20:57:54
Válasz #370
Nem elérhető

God Vazzeg


Valószínű,mert mindenki azt mondja mennyire le vagyok fogyva,meg ilyenek ????....Meg én is észre veszem a ruháimon,hogy van amelyik rám jön már ::).Egyébként rengeteg víz volt rajtam,meg zsír is.Olyan szinten volt zsír a hasamon,hogy nem tudtam összecsípni a bőrt,be volt keményedve vagy mi.Most is van rajta de már azért nem olyan durva.Meg ugyebár a belső szervek is elzsírosodnak,annál is jobb a helyzet,mert már nincs akkora belem.Valszeg a képek nem adják át a dolgot.Mindegy,majd csinálok egyet akkor is ha látszik a borda a hasamon ;).Arra én is kíváncsi vagyok ;D

Kíváncsian várjuk, egy barátom is diétázik most, 118-ról kezdte, most 111  @:-)

2009. Július 16. - 07:07:42
Válasz #371
Nem elérhető

lue


csak ugy találtam a neten...

2009. Július 16. - 09:10:42
Válasz #372
Nem elérhető

God Vazzeg


csak ugy találtam a neten...

Van még remény nekem is  ;D

2009. Július 16. - 09:27:00
Válasz #373
Nem elérhető

dma


Ez mennyi idő lehet?
Mármint az átalakulás?
3 év biztosan.

2009. Július 16. - 09:27:01
Válasz #374
Nem elérhető

agica_


Sziasztok!

Kővári Tamásra én is büszke vagyok :) Ő invitált erre az oldalra, és mutatott pár dolgot, löketet adott :)
Jah és csak úgy megjegyezném, hogy tavaly volt nálunk modell fotózáson is :)

Ha Tamás megengedi, akkor teszek be képet róla :D

Pussz :D