2024. Június 09. - 00:31:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hopika a Muszklitechnek köszönhető tömeget elkezdi formázni:Aplodan+Lipo6-tal  (Megtekintve 78470 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Április 22. - 12:37:58
Válasz #240
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 22. - 12:42:28
Válasz #241
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Április 22. - 14:17:47
Válasz #242
Nem elérhető

hopika


Legalább 1 jó hír is jött már a mai nap folyamán:idén is játszunk már 3 fesztiválon(a többi alakulófélben egyelőre):Hegyalja,Azfeszt,MÉZ-feszt...  @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 22. - 21:54:19
Válasz #243
Nem elérhető

hopika


Na megvolt a mai napra betervezett mell-hát edzésem is.
Szerintem most egy kicsi mélyponton vagyok,de lehet csak bebeszélem magamnak...Egy-két dolgot már most látom,hogy elbxsztam a formázásom alatt,de sebaj:a következő jobb lesz!

Így szokott ez lenni(tanulhattam volna már a régi hibáimból is-csak hát kicsit régen volt...)

Az az egy biztos,hogy a kardiót sokkal jobban időzíteni kell a következő formázásnál és lehet muszáj leszek tényleg viszonylag pontosan számolni a kalóriákat is.

Na nem siránkozok,hisz így is faxza az eredmény a kezdetekhez képest.

Hamarosan jelentkezem.Holnap egy has-aerob party-próbával zárva...
 @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 23. - 14:00:17
Válasz #244
Nem elérhető

hopika


Számolgatok-osztok-szorzok...és arra jutottam,hogy 6-azaz hat napom van hátra az eredetileg tervezett formázásból.
Ha valami véletlen folytán bekerülnék a hamarosan induló tesztbe,akkor itt meg is állítom a dolgot és pihizek vagy 3-5 napot.
Ha nem lesz tesztelési lehetőség,akkor ráhúzok egy 2,5-3 hetes Shredded Stack-et a végére és csak utána jön a pihi...Má' izgulok! @-o

A(z el)várt súlyt hozni fogom-ugye 94-95 körülre terveztem magam a formázás végére és ma reggel 96,2 voltam.A formám lehetne sokkal jobb is,de így is alapjában felforgattam az alakzatomat tavaly őszhöz képest.

Konklúzió:hamarosan érkeznek az adatok és a képek... !+"%
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 23. - 19:59:42
Válasz #245
Nem elérhető

tomi


Up the dose, lift the most!

2008. Április 25. - 15:38:07
Válasz #246
Nem elérhető

hopika


Hamarosan kezdetét veszi az eddigi zenei pályafutásunk egyik legidiótább ötletének kivitelezése:
Este 3 záhonyi banda lép fel Nyírbátorban és közös idióta eszmefuttatásunk eredményeképpen kibéreltünk egy Ikarusz buszt,hogy a zenekarok és a "rajongók" is el tudjanak jutni a helyre...és road-movie-t is forgatunk...
Már előző szombaton Mátészalkán leteszteltem a dupla megmérettetést,ugyanis ott 2 banda játszott és mindkettőnek én vagyok az énekese---ma is ez vár rám! @:-)
A metál lesz ma velünk!!!(és legyen veletek ismer'dupla kávéra edzeni sem lehet... :----)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 27. - 15:09:41
Válasz #247
Nem elérhető

hopika


Na itt vagyok...
Sajnálattal tapasztaltam,hogy nem kerültem be az új tesztbe(na jó csak vicceltem)-de rám is fér még az a plusz 2-3 hét diéta...bőven.
Sajnálatos módon lehet 1-2 napot mindenképp ki kell hagynom,mivel állva gépelem ezt az üzenetet is,most:egy rohadt hangfal kicsinálta a hátam.Nehezebb volt mint számítottam rá és az asszony szerint elég érdekes izomcsomó nőt tőle hirtelen a hátamra... ˝=/
Kb.20 percbe telt,míg fel tudtam állni az ágyról-nagggyon nem örülök neki most.

Ps:a koncertbuli jól sikerült amúgy és nem is kellett sokat fegyelmezni a bandákat...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 27. - 23:06:31
Válasz #248
Nem elérhető

God Vazzeg


Na itt vagyok...
Sajnálattal tapasztaltam,hogy nem kerültem be az új tesztbe(na jó csak vicceltem)-de rám is fér még az a plusz 2-3 hét diéta...bőven.
Sajnálatos módon lehet 1-2 napot mindenképp ki kell hagynom,mivel állva gépelem ezt az üzenetet is,most:egy rohadt hangfal kicsinálta a hátam.Nehezebb volt mint számítottam rá és az asszony szerint elég érdekes izomcsomó nőt tőle hirtelen a hátamra... ˝=/
Kb.20 percbe telt,míg fel tudtam állni az ágyról-nagggyon nem örülök neki most.

Ps:a koncertbuli jól sikerült amúgy és nem is kellett sokat fegyelmezni a bandákat...

Van itten kettő darab reflex mega hangfalpár, ha nem elég a hangnyomás, neked kis engedményt is adok az árból  8-)

2008. Április 28. - 09:00:10
Válasz #249
Nem elérhető

hopika


Ne idegelj God!
Alig bírtam reggel kimászni az ágyból és már 3.napja nem edzek...qrvára nem tesz jót a diétámnak ez a tespedés!
Grrrrr!!! ˝=/ ˝=/ ˝=/
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 28. - 10:13:25
Válasz #250
Nem elérhető

God Vazzeg


Ne idegelj God!
Alig bírtam reggel kimászni az ágyból és már 3.napja nem edzek...qrvára nem tesz jót a diétámnak ez a tespedés!
Grrrrr!!! ˝=/ ˝=/ ˝=/

Jobbulást  /:-)

2008. Április 28. - 10:19:34
Válasz #251
Nem elérhető

endre66


Tudom milyen a görcs a hátban...pihend ki, melegítőkrémezd be óvatosan, és nyújtsd, maszíroztasd, de csak finoman, nem gyilkolászva...

get well soon, eat sok kicsken!

2008. Április 28. - 15:11:55
Válasz #252
Nem elérhető

hopika


Kezdek kicsi elkámpicsorodni emiatt a szar hát"sérülés" miatt...ma sem fogok tudni edzeni és nem túl sokat mozgok az irodában sem...
Nem lenne jó érzés az összes eredményt eltűntnek nyílvánítani egy ilyen szar miatt...Na nem hergelem magam:inkább szugerálom a hátamat,hogy GYÓGYUJJJÁ' VAZZE'!!!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 28. - 16:41:40
Válasz #253
Nem elérhető

God Vazzeg


Kezdek kicsi elkámpicsorodni emiatt a szar hát"sérülés" miatt...ma sem fogok tudni edzeni és nem túl sokat mozgok az irodában sem...
Nem lenne jó érzés az összes eredményt eltűntnek nyílvánítani egy ilyen szar miatt...Na nem hergelem magam:inkább szugerálom a hátamat,hogy GYÓGYUJJJÁ' VAZZE'!!!

Nekem is krónikus már a hátam, állandóan spontán becsípődik  ????... Szerencsére edzésen sose  @:-)

2008. Április 28. - 22:18:14
Válasz #254
Nem elérhető

hopika


Na erre kaptam megint egy minuszt...így legyen jobb kedve az embernek...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!