2024. Június 08. - 07:52:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: keverem-kavarom  (Megtekintve 180952 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Július 06. - 16:04:12
Válasz #195

Zsuzsi

Vendég
Találtam én is egy receptet,ha már unja valaki a húst.  /7%

Túrós rakott krumpli

Hozzávalók 2 személyre: 60dkg krumpli, 20dkg tehéntúró, 2dl 12%-os tejföl, só, kapor.


A burgonyát héjában megfőzzük, majd vékony karikákra vágjuk.
Egy tűzálló tálat vékonyan kikenünk margarinnal
(vagy Pam sütő spray –szerencsére az Extremefit-ben lehet kapni,mert a Tesco-ban már nem találtam),
meghintjük zsemlemorzsával ( gondolom, ez kimaradhat- Rencsi vagy Dóri tuti jobban tudja),
és rászórjuk a kaporral fűszerezett túrót. (Véleményem szerint a 20dkg túró elég karcsúnak tűnik, én biztos többel fogom elkészíteni.)
Óvatosan megsózzuk (Miért óvatosan, mert ha kiborul veszekedés lesz? Na mindegy!),
betakarjuk  a krumplival, rálocsoljuk a tejfölt és sütőben szép pirosra sütjük.
Ennyi...





2008. Július 06. - 16:38:06
Válasz #196

Torony

Vendég
Parasztos csirkesült
Hozzávalók: 1 csirkemell, 3-4 hagyma, 1-2 paprika, 3-4 paradicsom, 1 ek pirospaprika, 4 ek olaj, só, petrezselyemzöld.
A csirkét vágd kockákra, a hagymát szeleteld, a paprikát és paradicsomot vágd nagy darabokra, a petrezselyemzöldet finomra. Serpenyőben az oljat melegítsd, süsd rajta a csirkét és hagymát együtt míg kifehéredik. Szórd megpaprikával, kis vizet rátöltve keverd el, forralja fel. Tedd hozzá a paprikát és paradicsomot, párold alacsony hőn, amíg a csirke megpuhul. Mikor kész, szórd meg petrezselyemzölddel. /7%


és úgy lesz igazán parasztos, hogy tálalásnál "nesze bazmeg" felkiáltással eléd kúrják egy cseréptálban  ;D
(nem saját tapasztalat alapján  ;D )

2008. Július 06. - 16:40:04
Válasz #197

Zsuzsi

Vendég

2008. Július 17. - 11:56:44
Válasz #198
Nem elérhető

mushroom


Ha valaki unja a natúr / vegetás rizst, annak sztem jól jöhet ez a "tojásos" rizs. Tudom nem így kell csinálni de nekem nagyon ízlik és 200 grammos rizs adagok tök simán lecsúsznak. Lényege: fél kiló rizst ha főzünk felverünk mellé kb 6 tojást (ízlés szerint) rakunk bele sót. Ha már naggyából megfőztük a rizst (én spec simán meg szoktam sózni és csókolom) szal már nincs rajta túl sok víz, akkor beleborítjuk a tojást és főzzük még egy darabig (5 percig szoktam) aztán hagyjuk, hogy a rizs jól megszívja magát.


2008. Július 20. - 15:11:51
Válasz #199
Nem elérhető

fastor


mézes fahéjas csirke 8-)
remélem ez még nem voltXD
1.5 kiló csirkéhez adunk oylan 10-15 evökanál mézet meg egy harmad zacskónyi fahéjat!
öntünk rá olivaolajat, összedolgozzuk, így lessz kész a páclénk majd hütöben hagyjuk egy napot!
felmelegítjük a teflont nagyon, és rázódítjuk a csirkét, úgy hogy hirtelen süljön meg!!!
ez fontos  ;D
ha már az összes fehér, levesszük takarékra, és lefedjük egy fedvel oylan 10-20percig, de 5 percenknt a méz miatt kavarjuk meg!
aztán frraljuk el a levét, és kész ;D
képet nem mellékelek, mert megettem ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Július 20. - 15:45:53
Válasz #200
Nem elérhető

God Vazzeg


Mi lett Rencsivel? Nyaral-e?  ?:-/

2008. Július 20. - 15:47:27
Válasz #201

B1ll4

Vendég
Téged mindig más lányok sorsa érdekel ?  :-/-(-:  8-)

2008. Július 20. - 15:48:10
Válasz #202
Nem elérhető

God Vazzeg


Téged mindig más lányok sorsa érdekel ?  :-/-(-:  8-)

Minden lány sorsát a "szemem előtt" tartom  8-) Jóvanna, csak feltünt hogy nem ír  o:)

2008. Július 20. - 15:48:43
Válasz #203
Nem elérhető

Jordan


Téged mindig más lányok sorsa érdekel ?  :-/-(-:  8-)

Igaza van Godnak!  :-)!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Július 20. - 15:50:09
Válasz #204
Nem elérhető

Boresz


Mi lett Rencsivel? Nyaral-e?  ?:-/
otthon nincsen nettye,és csak az albiból gépezett,de Johnnyx majd felhomályosít
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Július 20. - 16:26:00
Válasz #205
Nem elérhető

God Vazzeg


Mi lett Rencsivel? Nyaral-e?  ?:-/
otthon nincsen nettye,és csak az albiból gépezett,de Johnnyx majd felhomályosít

Okés, értem  8-)

2008. Július 20. - 20:11:05
Válasz #206

Torony

Vendég

képet nem mellékelek, mert megettem ;D

"hasznosítás" utáni kép pedig nem sokat árul el, mi?  ;D

Juteszembe... belebotlottam a boltban a rég nem látott ajvár nevű szószba, ami őrölt, főzött paprikakrém. Én a csípőset preferálom, más a simát. Baromi jó, ha natúr csirkemellkockákat megsütünk, utána ráborítjuk az ajvárt és összerottyantjuk, majd kajánál rápakolunk egy kis cottage cheese-t, akkor töltöttparika-szerű ízélményt kapunk :)

2008. Július 20. - 20:49:17
Válasz #207
Nem elérhető

Gabe



képet nem mellékelek, mert megettem ;D
rápakolunk egy kis cottage cheese-t

gondolom a chillisre gondolsz, mert az az igazi!  @:-)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Július 28. - 15:25:25
Válasz #208
Nem elérhető

hopika


Ez nem egy igazi recept,viszont rohadt jó annak,aki szereti az édességet...Sztereo figyelmébe különösképpen...
Egy púpozott adagolókanál Mocha Joe Musclemilk és egy teáskanál Lafesta kapuccccsinó+egy-másfél deci víz.Be a mikróba 1 percre és utána leül a bőrfotelbe néz ki a fejéből és kortyolgat... :-oD
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Július 28. - 15:41:54
Válasz #209
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nálam egyébként is a Mocha Joe Muscle Milk jött be a legjobban.  @:-) Ilyeneket meg ehhez hasonlókat egyébként szoktam csinálni...de most Nitro Tech szezon van.

Ezek fincsi csemegék!  /7%