2024. Június 06. - 17:15:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Akciós termékek, csak nálunk a Lurdy házban!  (Megtekintve 62984 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Március 30. - 18:54:35
Válasz #45
Nem elérhető

bandus


a felső, nagy méretű bannert áthegeszthetnétek picit, mert így nagyon pixeles 8-}  ;)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Március 30. - 19:08:25
Válasz #46
Nem elérhető

hopika


Gyorsan írtam,most látom, hogy pár betű itt-ott hibádzik.Egyik helyen véletlenül elírtam a neved Parre bocsi ezt most vedd utólagos módosításnak.

Amúgy nem Parre írta... 8-}
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Március 30. - 19:13:09
Válasz #47
Nem elérhető

NaturalBoy


Úúúhúhhh.......Nem tudom mi van ma velem kicsit szét vagyok esve  ˝=/
Akkor pár módosítás :
Hogy lehet ilyen hülye valaki hát Steve-nél meg efitnél  ;D
na jó csak vicceltem.Én értettem a humoros szándékot anno amikor írtad,de azért kicsit szerintem is erős volt.Ezek a tesztek nem ezen múlnak.Ülős poén volt csak az a baj hogy rossz helyre ült.de gondolom Te se gondoltad komolyan ezt a kérdést Izommenő,de azért sany80 reakciója is érthető volt,attól pedig ne félj sany80,hogy ha ő lesz az egyedüli jelentkező.....Ketten akkor is leszünk az tuti,mert én szerintem fogok jelenkezni bár még azért megvárom,hogy miből lesz a teszt.Már oylan izgatott vagyok  /7%  Łł=

És így a Te nevedet sem írtam el Parrre  Łł=

Bocsi a figyelmetlenségért mégegyszer

2008. Március 30. - 19:22:14
Válasz #48
Nem elérhető

Cressler


Megkérdezhetem, hogy az akció a készlet erejéig tart vagy egész áprilisra vonatkozik?
Az Anator tényleg nagyon csábító  @:-)

Anadrox is!  :-O  :-)!
ez el is döntötte mit válasszak a 3-zsírégetőből  amik közül filóztam ;)

glory glory Extremefit  :)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Március 30. - 19:22:34
Válasz #49
Nem elérhető

Jordan


Gyorsan írtam,most látom, hogy pár betű itt-ott hibádzik.Egyik helyen véletlenül elírtam a neved Parre bocsi ezt most vedd utólagos módosításnak.

Amúgy nem Parre írta... 8-}
Hopika, mintha a kiírás ellenére még most is kaptál volna minuszt!
Lehet hogy valami csaj adogatja neked, neki meg "nincs" félnivalója!  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Március 30. - 20:02:50
Válasz #50
Nem elérhető

parrre


Basszus ! Azt azért nem gondoltam, hogy egy délutáni családi sétálás és fűben heverészés alatt mennyire bele lehet keveredni itt a dolgokba ....  @-o

2008. Március 30. - 20:10:45
Válasz #51
Nem elérhető

hopika


Gyorsan írtam,most látom, hogy pár betű itt-ott hibádzik.Egyik helyen véletlenül elírtam a neved Parre bocsi ezt most vedd utólagos módosításnak.

Amúgy nem Parre írta... 8-}
Hopika, mintha a kiírás ellenére még most is kaptál volna minuszt!
Lehet hogy valami csaj adogatja neked, neki meg "nincs" félnivalója!  ;D

Ja.
F.U.C.K.
De ha valakit tényleg ez boldogít a hétvégéjén,akkor legyen meg az öröme...amúgy kezd ezen a fórumon is néha elmozdulni rossz irányba a "beszélgetések" folyama...Ne bxsszuk szét-please!!! ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Március 30. - 21:47:08
Válasz #52
Nem elérhető

L


"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Március 31. - 19:56:09
Válasz #53
Nem elérhető

NaturalBoy


Az AnabolicXtreme-es cuccokra látom nagy kedvezmények vannak.Az lenne a kérdésem,hogy a Hyperdrol X2 és Retain2 is akciós vagy az árak a régi tipusokra vonatkoznak csak?

Ezt még régebben kérdeztem,de ma felhívtam az Extremefit-et és telefonon megbeszéltem,illetve egy kicsit megtoldottam a rendelésem,de titok,hogy mivel az lesz az én csodafegyverem  ;D
Ha ez  akérdés rajtam kívül érdekel valakit azt a választ kaptam,hogy az akció az új Hyperdrolra és az új Retainra is vonatkozik annak ellenére,hogy a weboldalon a régi termékre van kitéve.

2008. Április 09. - 01:04:38
Válasz #54
Nem elérhető

N T

Adminisztrátor
Már megint volt egy kis dolgom és árakat javítgattam:))

Mától Április Hónapban az MHP termékei szemtelenül kedvezményes áron elérhetőek a bodybuilding.hu olvasói számára.

Csak itt!!!

mostmár én is veszek valamit.... =/+' @:-) 0o0o0

http://www.bodybuilding.hu/supersite/index.php?page=shop.browse&category_id=74&option=com_virtuemart&Itemid=542

2008. Április 09. - 09:01:09
Válasz #55
Nem elérhető

God Vazzeg


Már megint volt egy kis dolgom és árakat javítgattam:))

Mától Április Hónapban az MHP termékei szemtelenül kedvezményes áron elérhetőek a bodybuilding.hu olvasói számára.

Csak itt!!!

mostmár én is veszek valamit.... =/+' @:-) 0o0o0

http://www.bodybuilding.hu/supersite/index.php?page=shop.browse&category_id=74&option=com_virtuemart&Itemid=542


Csak így tovább  :D  @:-)

2008. Április 09. - 15:48:19
Válasz #56
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Már megint volt egy kis dolgom és árakat javítgattam:))

Mától Április Hónapban az MHP termékei szemtelenül kedvezményes áron elérhetőek a bodybuilding.hu olvasói számára.

Csak itt!!!

mostmár én is veszek valamit.... =/+' @:-) 0o0o0

http://www.bodybuilding.hu/supersite/index.php?page=shop.browse&category_id=74&option=com_virtuemart&Itemid=542

Nagyon jó árak,figyelembe véve a minőséget is,Glutamin Sr-t tessék venni mindenkinek ennyiért igazán megéri,meg a Sarm-x-ről is csak jókat tudok mondani,de legjobb kombózni valami antiaromatázzal az még rádob a hatására úgy vettem észre pl:PCT+Sarm-x nem rossz párosítás.Nőttem tőlük,elégedett vagyok :D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Április 10. - 01:22:43
Válasz #57
Nem elérhető

Gabore


Idézet
Nőttem tőlük,elégedett vagyok
ez már művészet István!Te vagy az első akitől azt hallom hogy használt a sarm-x!Gratulálok 8)

2008. Április 10. - 19:46:44
Válasz #58
Nem elérhető

shp


Már megint volt egy kis dolgom és árakat javítgattam:))

Mától Április Hónapban az MHP termékei szemtelenül kedvezményes áron elérhetőek a bodybuilding.hu olvasói számára.

Csak itt!!!

mostmár én is veszek valamit.... =/+' @:-) 0o0o0

http://www.bodybuilding.hu/supersite/index.php?page=shop.browse&category_id=74&option=com_virtuemart&Itemid=542


Tegyük hozzá, hogy  nem az olvasóknak személyes vásárláskor, hanem netes rendelésre vonatkoznak az árak. Ez volt az én mai bánatom az üzletben.

2008. Április 11. - 11:26:49
Válasz #59
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Idézet
Nőttem tőlük,elégedett vagyok
ez már művészet István!Te vagy az első akitől azt hallom hogy használt a sarm-x!Gratulálok 8)
Akkor lehet,hogy placebohatás? ;D
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).