2024. Május 23. - 10:55:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Verdák  (Megtekintve 199585 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Szeptember 17. - 13:03:16
Válasz #615
Nem elérhető

atleeta


M Packetes kombi volt.Utálom az automata váltót, de ezzel a kocsival el bírnám viselni ;D
Automata a király ****:)))))) 2009 van, nehogymár nekem kelljen kapcsolgatni szaros fogaskerekeket azért, hogy guruljon az autó :D Főleg ha egy kicsit komolyabb a járgány, akkor az inkább kényelmesen akarom vezetgetni, minthogy majomkodjak a váltóval, és akkor se kaja, se turmix vezetés közben :P
Azért mikor ráereszted a kanyarra, visszaszúrod kettőbe és bejön a gumifüst, na az többet ér bármilyen kényelemnél  >:D
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Szeptember 17. - 15:51:27
Válasz #616
Nem elérhető

George


M Packetes kombi volt.Utálom az automata váltót, de ezzel a kocsival el bírnám viselni ;D
Automata a király ****:)))))) 2009 van, nehogymár nekem kelljen kapcsolgatni szaros fogaskerekeket azért, hogy guruljon az autó :D Főleg ha egy kicsit komolyabb a járgány, akkor az inkább kényelmesen akarom vezetgetni, minthogy majomkodjak a váltóval, és akkor se kaja, se turmix vezetés közben :P
Azért mikor ráereszted a kanyarra, visszaszúrod kettőbe és bejön a gumifüst, na az többet ér bármilyen kényelemnél  >:D
Akkor elárulom csak neked, hogy van olyan kis okos az automata, hogy visszakapcsol magától, ha nyomsz neki egy kövér gázt ;) Főleg egy 6-7-8 fokozatú  ***))) Ki vannak ezek találva ;)

2009. Szeptember 17. - 15:58:30
Válasz #617
Nem elérhető

atleeta


M Packetes kombi volt.Utálom az automata váltót, de ezzel a kocsival el bírnám viselni ;D
Automata a király ****:)))))) 2009 van, nehogymár nekem kelljen kapcsolgatni szaros fogaskerekeket azért, hogy guruljon az autó :D Főleg ha egy kicsit komolyabb a járgány, akkor az inkább kényelmesen akarom vezetgetni, minthogy majomkodjak a váltóval, és akkor se kaja, se turmix vezetés közben :P
Azért mikor ráereszted a kanyarra, visszaszúrod kettőbe és bejön a gumifüst, na az többet ér bármilyen kényelemnél  >:D
Akkor elárulom csak neked, hogy van olyan kis okos az automata, hogy visszakapcsol magától, ha nyomsz neki egy kövér gázt ;) Főleg egy 6-7-8 fokozatú  ***))) Ki vannak ezek találva ;)
Tudom, de számomra akkor is nagyobb élvezet a kézi váltó, kuplung rugdosás ilyesmi.Fiatalság bolondság. ;D
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Szeptember 17. - 16:06:51
Válasz #618
Nem elérhető

George


M Packetes kombi volt.Utálom az automata váltót, de ezzel a kocsival el bírnám viselni ;D
Automata a király ****:)))))) 2009 van, nehogymár nekem kelljen kapcsolgatni szaros fogaskerekeket azért, hogy guruljon az autó :D Főleg ha egy kicsit komolyabb a járgány, akkor az inkább kényelmesen akarom vezetgetni, minthogy majomkodjak a váltóval, és akkor se kaja, se turmix vezetés közben :P
Azért mikor ráereszted a kanyarra, visszaszúrod kettőbe és bejön a gumifüst, na az többet ér bármilyen kényelemnél  >:D
Akkor elárulom csak neked, hogy van olyan kis okos az automata, hogy visszakapcsol magától, ha nyomsz neki egy kövér gázt ;) Főleg egy 6-7-8 fokozatú  ***))) Ki vannak ezek találva ;)
Tudom, de számomra akkor is nagyobb élvezet a kézi váltó, kuplung rugdosás ilyesmi.Fiatalság bolondság. ;D
Épp ezt akartam írni :laugh:

2009. Szeptember 17. - 16:09:01
Válasz #619
Nem elérhető

sasa


Nekem most egy új crv az álmom automata váltóval.

Nagyon szép! Van belőle diesel?  8)
Van persze, ráadásul eredeti honda motorral. Csak az a gond, hogy másfél misivel drágább.

2009. Szeptember 17. - 16:11:05
Válasz #620
Nem elérhető

atleeta


Nekem most egy új crv az álmom automata váltóval.

Nagyon szép! Van belőle diesel?  8)
Van persze, ráadásul eredeti honda motorral. Csak az a gond, hogy másfél misivel drágább.
Am sem túl olcsó a crv...
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Szeptember 17. - 16:40:22
Válasz #621
Nem elérhető

sasa


Én most akcióban néztem 6.800.000 Ft-ért és beszámolnák az enyémet.

2009. Szeptember 17. - 17:09:56
Válasz #622
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem most egy új crv az álmom automata váltóval.

Nagyon szép! Van belőle diesel?  8)
Van persze, ráadásul eredeti honda motorral. Csak az a gond, hogy másfél misivel drágább.

Én mindenképp azzal venném a helyedben. Amennyit ti mentek szerintem gyorsan megtérülne. Meg az automata jobb nyomatékos motorral, és kevésbé tolja meg a fogyasztást dieselnél  ;)

2009. Szeptember 17. - 17:10:23
Válasz #623
Nem elérhető

God Vazzeg


Én most akcióban néztem 6.800.000 Ft-ért és beszámolnák az enyémet.

 :-X

2009. Szeptember 17. - 19:47:45
Válasz #624
Nem elérhető

Kris


Ha már Bmw.

Ez volt. És maj megmutatom mi lett belőle

2009. Szeptember 17. - 21:01:24
Válasz #625
Nem elérhető

atleeta


Ha már Bmw.

Ez volt. És maj megmutatom mi lett belőle
Aranyos.Milyen motor van benne?
Én ilyennel kezdtem
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Szeptember 17. - 21:16:43
Válasz #626
Nem elérhető

Kris


528

De már igy néz ki

2009. Szeptember 17. - 21:18:04
Válasz #627
Nem elérhető

Kris


Ne parkoljatok száraz fűben!

2009. Szeptember 17. - 21:24:41
Válasz #628
Nem elérhető

atleeta


Ne parkoljatok száraz fűben!
:-O Szerintem szívinfarktust kaptam volna.Mi történt?
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Szeptember 17. - 21:50:19
Válasz #629
Nem elérhető

Kris


A katalizátor begyújtotta a száraz füvet a kocsi alatt