2024. Június 04. - 17:39:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Verdák  (Megtekintve 200152 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Február 11. - 15:30:50
Válasz #735

Tündi-Bündi

Vendég
Barátnőmnek 96os b corsája van, csörög, kattog.Minden héten elbaszódik valami.

Az újabb corsa meg 1.6os motorral 12litert eszik most télen az ismerősömnek.

1rakás szar, de viszont tipikus csajos autó, a corsás csaj már szinoníma  ;D
barátnőmnek is 95ös van most mondta 1.6 sport kipufogó rendszer és 10-et eszik...:s lehet inkább a smartot kéne összeraktnom jól..de egy csavar is drága hozzá...:( pedig nagyon szeretem és nem cserélném le... de a Kárpát utca nem barátja a pénztárcámnak... :(

2010. Február 11. - 15:39:57
Válasz #736
Nem elérhető

God Vazzeg


Barátnőmnek 96os b corsája van, csörög, kattog.Minden héten elbaszódik valami.

Az újabb corsa meg 1.6os motorral 12litert eszik most télen az ismerősömnek.

1rakás szar, de viszont tipikus csajos autó, a corsás csaj már szinoníma  ;D
barátnőmnek is 95ös van most mondta 1.6 sport kipufogó rendszer és 10-et eszik...:s lehet inkább a smartot kéne összeraktnom jól..de egy csavar is drága hozzá...:( pedig nagyon szeretem és nem cserélném le... de a Kárpát utca nem barátja a pénztárcámnak... :(

Peugeot 206 hdi. Lassan egy éve megvan, és semmi baja. Értsd: nulla forint eddig  ::) Ebből az 1.4-es kb 4l körül eszik, az enyém 2.0HDI az eszik 5-5,5-t gázolajból  ;)

2010. Február 11. - 15:55:02
Válasz #737

Tündi-Bündi

Vendég
Barátnőmnek 96os b corsája van, csörög, kattog.Minden héten elbaszódik valami.

Az újabb corsa meg 1.6os motorral 12litert eszik most télen az ismerősömnek.

1rakás szar, de viszont tipikus csajos autó, a corsás csaj már szinoníma  ;D
barátnőmnek is 95ös van most mondta 1.6 sport kipufogó rendszer és 10-et eszik...:s lehet inkább a smartot kéne összeraktnom jól..de egy csavar is drága hozzá...:( pedig nagyon szeretem és nem cserélném le... de a Kárpát utca nem barátja a pénztárcámnak... :(

Peugeot 206 hdi. Las.... egy éve megvan, és semmi baja. Értsd: nulla forint eddig  ::) Ebből az 1.4-es kb 4l körül eszik, az enyém 2.0HDI az eszik 5-5,5-t gázolajból  ;)
Nekem azt mondták francia autót ne vegyek, mert rosszul vannak összerakva, váltóproblémásak, csörög, csattog a sok rosszminőségű műanyag...akkor ez nem igaz???Nem ültem még francia autóban :) azt tom h szomszéd csaj 206-osa folyton csikorog..ékszíj problémái vannak...

2010. Február 11. - 16:01:38
Válasz #738
Nem elérhető

Maszat


Barátnőmnek 96os b corsája van, csörög, kattog.Minden héten elbaszódik valami.

Az újabb corsa meg 1.6os motorral 12litert eszik most télen az ismerősömnek.

1rakás szar, de viszont tipikus csajos autó, a corsás csaj már szinoníma  ;D
barátnőmnek is 95ös van most mondta 1.6 sport kipufogó rendszer és 10-et eszik...:s lehet inkább a smartot kéne összeraktnom jól..de egy csavar is drága hozzá...:( pedig nagyon szeretem és nem cserélném le... de a Kárpát utca nem barátja a pénztárcámnak... :(

Peugeot 206 hdi. Las.... egy éve megvan, és semmi baja. Értsd: nulla forint eddig  ::) Ebből az 1.4-es kb 4l körül eszik, az enyém 2.0HDI az eszik 5-5,5-t gázolajból  ;)
Nekem azt mondták francia autót ne vegyek, mert rosszul vannak összerakva, váltóproblémásak, csörög, csattog a sok rosszminőségű műanyag...akkor ez nem igaz???Nem ültem még francia autóban :) azt tom h szomszéd csaj 206-osa folyton csikorog..ékszíj problémái vannak...

ha nincs pénzed prémium kategóriás Német autóra, akkor szerintem is a Japán piacot nézd.

Lehet kifogsz valami francia, vagy olasz vagy türkisztáni autót de ne bízd a véletlenre.

Én javítottam autókat tudom,h vannak összerakva.Bizton állítom,h Német vagy Japán a megfelelő választás.
Már az ajtóban a csavarjaik is sokkal logikusabban vannak elhelyezve és az összerakásuk sokkal értelmesebb.


Persze beszarhat 1 Japo vagy Német autó is, de véleményem szerint akko is ezeket érdemes venni.

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 11. - 16:37:24
Válasz #739

Tündi-Bündi

Vendég
Barátnőmnek 96os b corsája van, csörög, kattog.Minden héten elbaszódik valami.

Az újabb corsa meg 1.6os motorral 12litert eszik most télen az ismerősömnek.

1rakás szar, de viszont tipikus csajos autó, a corsás csaj már szinoníma  ;D
barátnőmnek is 95ös van most mondta 1.6 sport kipufogó rendszer és 10-et eszik...:s lehet inkább a smartot kéne összeraktnom jól..de egy csavar is drága hozzá...:( pedig nagyon szeretem és nem cserélném le... de a Kárpát utca nem barátja a pénztárcámnak... :(

Peugeot 206 hdi. Las.... egy éve megvan, és semmi baja. Értsd: nulla forint eddig  ::) Ebből az 1.4-es kb 4l körül eszik, az enyém 2.0HDI az eszik 5-5,5-t gázolajból  ;)
Nekem azt mondták francia autót ne vegyek, mert rosszul vannak összerakva, váltóproblémásak, csörög, csattog a sok rosszminőségű műanyag...akkor ez nem igaz???Nem ültem még francia autóban :) azt tom h szomszéd csaj 206-osa folyton csikorog..ékszíj problémái vannak...

ha nincs pénzed prémium kategóriás Német autóra, akkor szerintem is a Japán piacot nézd.

Lehet kifogsz valami francia, vagy olasz vagy türkisztáni autót de ne bízd a véletlenre.

Én javítottam autókat tudom,h vannak összerakva.Bizton állítom,h Német vagy Japán a megfelelő választás.
Már az ajtóban a csavarjaik is sokkal logikusabban vannak elhelyezve és az összerakásuk sokkal értelmesebb.


Persze beszarhat 1 Japo vagy Német autó is, de véleményem szerint akko is ezeket érdemes venni.


méé a corsa nem német??? ????...

2010. Február 11. - 16:38:57
Válasz #740
Nem elérhető

Maszat


ezt a peugeotra írtam.

de amugy a corsa az mg gyártmány.

ami amerikai kézbe van, csak a németek rakják össze.

1 fokkal Németebb , mint amennyire a suzuki Magyar  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 11. - 16:49:20
Válasz #741
Nem elérhető

God Vazzeg


Barátnőmnek 96os b corsája van, csörög, kattog.Minden héten elbaszódik valami.

Az újabb corsa meg 1.6os motorral 12litert eszik most télen az ismerősömnek.

1rakás szar, de viszont tipikus csajos autó, a corsás csaj már szinoníma  ;D
barátnőmnek is 95ös van most mondta 1.6 sport kipufogó rendszer és 10-et eszik...:s lehet inkább a smartot kéne összeraktnom jól..de egy csavar is drága hozzá...:( pedig nagyon szeretem és nem cserélném le... de a Kárpát utca nem barátja a pénztárcámnak... :(

Peugeot 206 hdi. Las.... egy éve megvan, és semmi baja. Értsd: nulla forint eddig  ::) Ebből az 1.4-es kb 4l körül eszik, az enyém 2.0HDI az eszik 5-5,5-t gázolajból  ;)
Nekem azt mondták francia autót ne vegyek, mert rosszul vannak összerakva, váltóproblémásak, csörög, csattog a sok rosszminőségű műanyag...akkor ez nem igaz???Nem ültem még francia autóban :) azt tom h szomszéd csaj 206-osa folyton csikorog..ékszíj problémái vannak...

A váltót tényleg szokni kell, mert lötyög mint....  :D

2010. Február 11. - 17:33:57
Válasz #742
Nem elérhető

trobert2


Szerintem a jó autót ki kell fogni!az olcsó kategóriásban is lehet szar meg jó is,meg a felső kategóriában is pl tavaly én mentem áttvenni muter autóját a merci szalonba és haza érve hajtott a kíváncsiság mi rejlik a motorháztető alatt és felnyitva láttam olyan csavart ami le volt szoposodva és az nem is vált be nekünk az az autó!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Február 12. - 10:43:36
Válasz #743
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem a jó autót ki kell fogni!az olcsó kategóriásban is lehet szar meg jó is,meg a felső kategóriában is pl tavaly én mentem áttvenni muter autóját a merci szalonba és haza érve hajtott a kíváncsiság mi rejlik a motorháztető alatt és felnyitva láttam olyan csavart ami le volt szoposodva és az nem is vált be nekünk az az autó!

Teljesen egyetértek! A kis E30-am 25 éves volt, de csillaggarázsban -15 fokban is indult mindig. Korából adódó gondok voltak vele, eltört a vízcső mert elöregedett, meg ilyenek.

Most a peug206 van, tavaly áprilisban vettem, és még nem kellett hozzányúlni. Egyáltalán. Majd tavaszra viszem olaj és olajszűrő cserére, lehet az üzemanyagszűrőt is cseréltetem, és ennyi. De ez meg minden autómnál volt, kell mert kötelező!  /:-) Nem szeretem elhanyagolni az autóm, de meg is hálálják, mindig üzemképesek  :-){

2010. Február 12. - 10:53:11
Válasz #744

Tündi-Bündi

Vendég
te is használtan vetted?seatokról vélemény?ibiza, leon, cordoba??nem a legújabbakra gondolok persze.. de ezekből sok van a neten...drágák hozzá a cuccok???

2010. Február 12. - 11:04:59
Válasz #745
Nem elérhető

God Vazzeg


te is használtan vetted?seatokról vélemény?ibiza, leon, cordoba??nem a legújabbakra gondolok persze.. de ezekből sok van a neten...drágák hozzá a cuccok???

Igen használtan vettem, 2000-es évjárat a kicsim  ;D

Seatokról csak jót hallottam eddig, de mindig olyantól akinek az volt, így nem mérvadó  ;D Ibiza állítólag jól bevált  ::) Alkatrész ár biztos komoly, ha olcsón akarsz szereltetni akkor német autó!  ;) Bár a seat is a vw alá tartozik, de alkatrész árakat nem tudok. Én nem vennék  ::)

Árban mennyiben gondolkodtál? Lehet érdemes lenne szétnézni BMW fronton, 1-es vagy 3-as téren..  :-}

2010. Február 12. - 11:09:47
Válasz #746
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Németországból behozott Leonnal járkáltunk egy ideig, nem a legujabbal, hanem még a régebbi lapos elejűvel.2,3millába állt meg lepapírozva,full bőr, tempomat, ülésfűtés,minden ami kellhetett, 2literes turdodízel, ment mint a veszett fene,és 9flett nem evett, csak ha nagyon tapostad.de taposni azt lehetett.Gyönyörű autó és elég jól tartja az árát, kényelmes , a belső tér igényes, nem voltak kopogós műanyagok benne, szerintem érdemes egyet megnézni. ****:))))))
Mostmár relatív olcsón is hozzá lehet jutni.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 12. - 11:16:02
Válasz #747

Tündi-Bündi

Vendég
Aham köszi!! Hát igazából előbb smarttól akarok megszabadulni 700 750 körül...aztán azt kell majd kipótolni, de nem akarok nagyon 1 M fölé menni...nekem a smart után tényleg az számít h ne menjen a fizum a szervizelésre és hát 5-6 körül fogyasszon...lehet akkor nézelődöm majd seatok terén...:) de ha van még tipp várom!Ha minden kötél szakad marad a suzuki  :'(  :'(  :'(

2010. Február 12. - 11:17:47
Válasz #748
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Nézd meg a Seatokat, tényleg jó kocsik.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 12. - 11:31:25
Válasz #749
Nem elérhető

atleeta


Érdekes amiket írtok a Corsa-ról.Nekünk volt "F" Astránk 60ezer km futott le és egy elosztófedél csere volt rajta összvissz. Most "G" Astra van.Ő már 80e fölöt jár nálunk és annak sem volt még semmi problémája.Egyszer szállt el a termosztát, forintos dolog de autopályán kellemetlen mikor elforr a víz  :D
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA